ردی در شهر چانکیری !!!

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
jasusmasih
یک بی پناه
یک بی پناه

ردی در شهر چانکیری !!!

پست خوانده نشده توسط jasusmasih » پنج شنبه می 23, 2019 8:38 pm

من یک مسیحی هستم در شهر چانکیری . در سال 2015 ~ 2016 مصاحبه اداره گوچ شدم و در تاریخ 2017 مصاحبه سازمان ملل داشتم که روز مصاحبه رفتم جلو در سازمان ملل و برگه سازمان ملل رو دادم و به من گفتن مصاحبه تاریخش عوض شده !! وخبرت میکنیم و معلوم نیست چه تاریخی بهم خواهند داد .در شهر چانکیری مترجمی قبلا وجود داشت که اسمش در سایت شما هم به عنوان جاسوس و کلاهبردار اورده شده و موقع مصاحبه در اداره گوچ چانکیری چه چیزی رو برای من ترجمه کردن معلوم نیست و چون من زبان ترکی بلد نبودم و کپی پرونده رو به من ندان و از این فرد هزاران هزار شکایت شده و پرونده های خیلی هارو برعکس ترجمه کرده و موقع خروجی خیلی ها براشون پرونده دادگاهی ایجاد کرده این رو من از دادگاه شهر چانکیری وکیلم تحقیق کرده . خلاصه بگم در سال 2018 پروندم ردی دادن و مجبور به گرفتن وکیل خصوصی شدم که خیلی خرج رو دستم گذاشت و هنوز طی 6 ماهی هیچ خبری از پروندم نیست . لطفا به من کمک کنید ایا میتوانم پرونده ام رو در این شهر بازگشایی کنم و دیپورت نشوم ؟!
ارسال پست