درخواست پناهندگی هموسکشوال

مطرح کردن مشکلات

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

M35
یک بی پناه
یک بی پناه

درخواست پناهندگی هموسکشوال

پست خوانده نشده توسط M35 » چهار شنبه 1 اسفند 1397, 3:26 pm

سلام من همجنسگرا هستم و صرفا بخاطر ازدواج و مشکلات خانوادگی که میترسم بهشون راجب خودم بگم می‌خوام از ایران برم و اینکه همجنس گرا های اینجا اکثرا همجنس بازن نه ...میخواستم راهنماییم کنید از ابتدا باید چیکار کنم؟کدوم کشور برم چقدر پول نیازه؟مرسی

M35
یک بی پناه
یک بی پناه

Re: درخواست پناهندگی هموسکشوال

پست خوانده نشده توسط M35 » پنج شنبه 2 اسفند 1397, 4:13 pm

کسی راهنمایی نمیکنه؟
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: درخواست پناهندگی هموسکشوال

پست خوانده نشده توسط mehrave » شنبه 4 اسفند 1397, 10:03 pm

این پرسش را اگر دو سه سال پیش اینجا مطرح میکردید تا الان دست کم ده تا پاسخ گرفته بودید
الان هم باید پاسختون را گرفته باشید
همین سکوت دوستان و خاموش شدن این فوروم پاسخ کامل پرسش شماست
یعنی هرجا هستی جاتو سفت بچسب که همونم از دست ندی
ولی اگر خیلی اصرار داری که بزنی بیرون و بری جایی که همجنسگرا باشن نه همجنسباز یه پول درست و حسابی به یک موسسه توریستی بده برات ویزای شینگن بگیره و مستقیم برو اروپا اعلام پناهندگی کن
یا حداقل 10000 یورو بزار توی جیبت برو استانبول و یکماه اونجا بمون و با چند نفر مطمئن اشنا شو و ازونجا با کمتر از 1000 دلار میتونی بری یونان از یونان هم چندهزار یورو بدی میتونی اگر شانس بیاری برسی به المان یا انگلیس..البته اگر بتونی رد بشی یا قاچاقبر خوبی داشته باشی و پول خوبی هم بدی
دوره ای که با 5 میلیون تومن بیای ترکیه پیش دوستات و بعدش مجانی بفرستنت امریکا و کانادا دیگه به سر اومده
موفق باشی
موضوع جدید ارسال پست