کلاهبرداری یک وکیل ایرانی مقیم ترکیه از پناهجو

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

کلاهبرداری یک وکیل ایرانی مقیم ترکیه از پناهجو

UNREAD_POSTتوسط hamid4854 » شنبه ارديبهشت ماه 29, 1397 2:27 pm

درود بر شما عزیزان
حمیدرضا تبریزی هستم و در حال حاضر به اتفاق خانواده در اروپا اقامت دارم.
در بهمن ماه سال 1393 خانواده ام بصورت قانونی و خودم بصورت غیر قانونی وارد ترکیه شدیم.
ناگفته نماند که قبل از خروج از ایران با منشی دفتر جناب وکیل سهند آذر ترک ارتباط داشتم و حتی خروج غیر قانونی من را ایشان هماهنگ نمودند. در آن  سال مبلغ نهایتا 5 میلیون تومان بود ولی این شخص از من 12 میلیون برای خروج من از ایزان دریافت نمود. (اولین کلاهبرداری زیر سایه جناب سهند آذر ترک)
پس از ورود به ترکیه در شهر آنکارا مستقر شدیم و روز سوم به دفتر وکالت سهند آذر ترک مراجعه نمودیم و قرار شد روز بعد به ایشان وکالت دهیم. 4000 دلار از من نقد دریافت نمود و  طی چند ماه بعد بیش از 2000 دلار نیز از برادر همسر من دریافت نمود. از آن تاریخ به بر خلاف ادعای ایشن که ماهی یکبار با ما مشاره خواهد داشت متاسفانه بجز یکبار هیچ ارتباطی با ما برقرار ننمود که بارها من ایشان متذکر شدم و گفتم شما کل پول را از ما دریافت نمودید اما به قول خودتان عمل ننمودید. اما ایشان توجهی به پیامها نمی نمود.
نهایتا به ایشان گفتم می خواهم شما را عزل نمایم ایشان خیلی راحت گفتند پولی به شما تعلق نمی گیرد و ادعا نمود بخشی را بعنوان مالیات پرداخت نمودند وبخشی دیگر را به یو ان داده اند و مبلغی نیز حق ایشان بوده است.
در نهایت مصرانه تصمیم به پیگیری این مورد دارم و حتی این موارد را به شبکه های تلویزیونی ترکیه و روزنامه ها می خواهم بکشم ضمن اینکه رسید دریافت پول و پیامهای رد و بدل شده بین من و ایشان موجود می باشد.
چنانچه راهکار دیگری سراغ دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.
اسناد و مدارک و قرارداد وکالت در اینخصوص موجود می باشد.
ارادتمند
حمیدرضا تبریزی
hamid4854
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
0%

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 29, 1397 2:11 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: کلاهبرداری یک وکیل ایرانی مقیم ترکیه از پناهجو

UNREAD_POSTتوسط Sagan » شنبه ارديبهشت ماه 29, 1397 5:13 pm

hamid4854 نوشته است:درود بر شما عزیزان
حمیدرضا تبریزی هستم و در حال حاضر به اتفاق خانواده در اروپا اقامت دارم.
در بهمن ماه سال 1393 خانواده ام بصورت قانونی و خودم بصورت غیر قانونی وارد ترکیه شدیم.
ناگفته نماند که قبل از خروج از ایران با منشی دفتر جناب وکیل سهند آذر ترک ارتباط داشتم و حتی خروج غیر قانونی من را ایشان هماهنگ نمودند. در آن  سال مبلغ نهایتا 5 میلیون تومان بود ولی این شخص از من 12 میلیون برای خروج من از ایزان دریافت نمود. (اولین کلاهبرداری زیر سایه جناب سهند آذر ترک)
پس از ورود به ترکیه در شهر آنکارا مستقر شدیم و روز سوم به دفتر وکالت سهند آذر ترک مراجعه نمودیم و قرار شد روز بعد به ایشان وکالت دهیم. 4000 دلار از من نقد دریافت نمود و  طی چند ماه بعد بیش از 2000 دلار نیز از برادر همسر من دریافت نمود. از آن تاریخ به بر خلاف ادعای ایشن که ماهی یکبار با ما مشاره خواهد داشت متاسفانه بجز یکبار هیچ ارتباطی با ما برقرار ننمود که بارها من ایشان متذکر شدم و گفتم شما کل پول را از ما دریافت نمودید اما به قول خودتان عمل ننمودید. اما ایشان توجهی به پیامها نمی نمود.
نهایتا به ایشان گفتم می خواهم شما را عزل نمایم ایشان خیلی راحت گفتند پولی به شما تعلق نمی گیرد و ادعا نمود بخشی را بعنوان مالیات پرداخت نمودند وبخشی دیگر را به یو ان داده اند و مبلغی نیز حق ایشان بوده است.
در نهایت مصرانه تصمیم به پیگیری این مورد دارم و حتی این موارد را به شبکه های تلویزیونی ترکیه و روزنامه ها می خواهم بکشم ضمن اینکه رسید دریافت پول و پیامهای رد و بدل شده بین من و ایشان موجود می باشد.
چنانچه راهکار دیگری سراغ دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.
اسناد و مدارک و قرارداد وکالت در اینخصوص موجود می باشد.
ارادتمند
حمیدرضا تبریزی

باید وکیل بین المللی و کله گنده تری بگیرید و چندین هزار دلار هم به اون وکیل بدهید که وکالت شمارو انجام بده و اون وکیل و گرگ سر گردنه رو که اسمش رو بردید رو در دادگاه شکست بده.
و اگر این وکیل کله گنده هم طبیعتا پول رو ازتون گرفت و کارتون رو انجام نداد٬ یک وکیل سوپر کله گنده ی دیگه ای رو هم باید با چند ده هزار دلار بگیرید که با این دو وکیل قبلی کلنجار بره.
و اگر این وکیل سوپر کله گنده هم ...
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

ای آقا این وکلای ترکیه که اینارو میدونن و صدها بره و گوساله ها
عضويت  / ورود
دیده اند و چاپیده اند.
شما که رول بره ویا گوساله رو بازی کرده اید٬ پس از گرگ سر گردنه چه انتظاری باید داشت؟

عضويت  / ورود

امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

بازگشت به مشاوره با وکیل

چه کسي حاضر است ؟