صربستان

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

صربستان

UNREAD_POSTتوسط amir2000 » يکشنبه اسفند ماه 6, 1396 4:13 am

سلام دوستان
میخواستم بدونم آیاکسی اطلاعات دقیقی درموردشرایط صربستان داره؟
ظاهراتواین سایت صحبتی درموردصربستان نیست البته این موضوع دربقیه جاهاهم صدق میکنه به جزتلگرام!
البته نبوداینچنین بحثی درموردصربستان درسایتی که کلی کاربرباسابقه داره خودش نشون دهنده نامعتبربودن بحث های تلگرامیست!
شرایطی که من تواین گروه هاشنیدم اینچنینه:
بعدازورودبه صربستان میشه درخواست پناهندگی دادبه دوصورت یکی به خودکشورصربستان ودیگری نام نویسی درلیست مجارستان. که اولی پروسه پناهندگی
کلاتوصربستان انجام میشه ودرنهایت هم کشورشماصربستان خواهدبودولی دومی شماتونوبت مجارستان قرارمیگیری که بایدبه مدت 2سال یابیشترتوکمپ های صربستان
منتظربشینی تااجازه ورودبه مجارستان پیداکنی که تومجارستان باهات مصاحبه میشه وتازه پروسه پناهندگی شماشروع میشه.البته ظاهراشمامیتونی بعدازمصاحبه
درمجارستان به کشورهای دیگه اروپاسفرکنی ودراونجاپناهنده بشی چون مجارستان یجورایی نمیتونه پناهنده بپذیره!!!

متن بالاگزیده ایی بودازبحث های تلگرامی
البته نکته ایی که همه ی افرادحاضرتواین بحث هاروش تاکیدداشتن نه خودصربستان،بلکه استفاده ازصربستان بعنوان سکوی پرتاب بسوی کشورهای دیگه ی اروپایی بود
باشرایط فعلی سازمان ملل درترکیه ظاهرارفتن به صربستان منطقی تربنظرمیرسه من این بحث رواینجابازکردم تاچندوچون ماجرامشخص بشه چون بزرگترین مشکل من
تواین کانال هاناشناخته بودن کاربرهابودبهرحال بچه های این سایت یه پروفایل وسابقه ی کاربری دارن که ازروی اون میشه متوجه شدچقدرمیشه روحرفای طرف حساب
کردبرخلاف کاربرهای تلگرامی که هرلحظه درحال تغییرهستن وهیچ سابقه ایی هم ازشون نیست
خلاصه دوستانی که دراین زمینه اطلاعات دارن لطف کنن ارایه کنن باسپاس
amir2000
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
0%

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 30, 1395 1:59 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: صربستان

UNREAD_POSTتوسط bakhtiar » يکشنبه اسفند ماه 6, 1396 9:32 pm

amir2000 نوشته است:سلام دوستان
میخواستم بدونم آیاکسی اطلاعات دقیقی درموردشرایط صربستان داره؟
ظاهراتواین سایت صحبتی درموردصربستان نیست البته این موضوع دربقیه جاهاهم صدق میکنه به جزتلگرام!
البته نبوداینچنین بحثی درموردصربستان درسایتی که کلی کاربرباسابقه داره خودش نشون دهنده نامعتبربودن بحث های تلگرامیست!
شرایطی که من تواین گروه هاشنیدم اینچنینه:
بعدازورودبه صربستان میشه درخواست پناهندگی دادبه دوصورت یکی به خودکشورصربستان ودیگری نام نویسی درلیست مجارستان. که اولی پروسه پناهندگی
کلاتوصربستان انجام میشه ودرنهایت هم کشورشماصربستان خواهدبودولی دومی شماتونوبت مجارستان قرارمیگیری که بایدبه مدت 2سال یابیشترتوکمپ های صربستان
منتظربشینی تااجازه ورودبه مجارستان پیداکنی که تومجارستان باهات مصاحبه میشه وتازه پروسه پناهندگی شماشروع میشه.البته ظاهراشمامیتونی بعدازمصاحبه
درمجارستان به کشورهای دیگه اروپاسفرکنی ودراونجاپناهنده بشی چون مجارستان یجورایی نمیتونه پناهنده بپذیره!!!

متن بالاگزیده ایی بودازبحث های تلگرامی
البته نکته ایی که همه ی افرادحاضرتواین بحث هاروش تاکیدداشتن نه خودصربستان،بلکه استفاده ازصربستان بعنوان سکوی پرتاب بسوی کشورهای دیگه ی اروپایی بود
باشرایط فعلی سازمان ملل درترکیه ظاهرارفتن به صربستان منطقی تربنظرمیرسه من این بحث رواینجابازکردم تاچندوچون ماجرامشخص بشه چون بزرگترین مشکل من
تواین کانال هاناشناخته بودن کاربرهابودبهرحال بچه های این سایت یه پروفایل وسابقه ی کاربری دارن که ازروی اون میشه متوجه شدچقدرمیشه روحرفای طرف حساب
کردبرخلاف کاربرهای تلگرامی که هرلحظه درحال تغییرهستن وهیچ سابقه ایی هم ازشون نیست
خلاصه دوستانی که دراین زمینه اطلاعات دارن لطف کنن ارایه کنن باسپاس

دوردمن خودم ترکیه هستم و اینجا شرایط سختی داره       کل مراحل پناهندگی 3 تا 5 سال طول میکشه و و هزینه ها خیلی بالا هست.....این چند وقت دوستای زیادی رفتند صربستان.صدرصد شرایط پناهندگیتوی صربستانبهتره .هم اینکه جز اتحادیه اروپا هست هم اینکه رسیدن به کشور سوم نهایت 2 سال طول میکشه......اگر شرایط رسیدن به صربستان داریناومدن به ترکیه صلاح نیست          به نظر من
bakhtiar
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
92.9%

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 30, 1396 4:02 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

• مباحث مشابه
    پاسخ ها