هموطنی که در ایران هستی!

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: هموطنی که در ایران هستی!

UNREAD_POSTتوسط mehrave » پنج شنبه مرداد ماه 26, 1396 10:49 pm

دوستان عزیز متاسفانه  صدور حکم دیپورت و ترک خاک توسط اداره مهاجرت بسیار زیاد شده و عمدتا با دلایل مبهم و سلیقه ای صورت میگیرد
در شهر ما و شهرهای اطراف و شهرهایی که دوستانم هستن در این هفته موارد بسیاری از دیپورت گزارش شده و اداره مهاجرت با کوچکترین خطا و یا تشخیص شخصی پس از مصاحبه ای که درگوچ ایداره سی صورت میگیرد براحتی اقدام به صدور حکم ترک خاک میکند
این حکم بیشتر در مورد افرادیکه تاکنون مصاحبه اداره مهاجرت نشده اند صادر شده و رفتن به دادگاه و کمیسیون اداره مهاجرت نیز منجر به صدور و تایید همان حکم اولیه میشود
فلذا دوستان ساکن ترکیه باید در مورد امور امضا و امور قانونی که با اداره مهاجرت دارند حساسیت و دقت بیشتری داشته باشند
و دوستان داخل ایران نیز که مشتاق پیوستن به جامعه موفق و اتیه دار ایرانیان ترکیه هستند ماست خودشان را کیسه کنند و این احتمال را در محاسباتشان منظور کنند
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط mehrave » پنج شنبه مهر ماه 6, 1396 10:52 pm

در اخرین سال دوران طلایی اوباما که امریکا 84500 پناهنده قبول کرد سهم ایرانیها 2500 نفر شد که 2000 نفرشان پناهنده های ایرانی ترکیه بودند

احتمالا در سال 2018 سهم ایرانیهای ترکیه به حدود 500-400 نفر تنزل پیدا کند که اخرین امار حکایت از حدود بیش از 35000 کیس ایرانی در ترکیه دارد!

اون هم اگر قصد داشته باشند که به قول اقای ترامپ  از "ملت بافرهنگ و متمدن و با پیشینه فرهنگی" ایرانی پناهنده بگیرند
و ممکن است  اصلا قصد داشته باشند  به همان پناهنده های مذهبی ایرانی ارمنی و کلیمی و زرتشتی شرکت هایاز که از اتریش عازم امریکا میشوند بسنده کنند
حکومت ایران دست نشانده خود همین امریکاست
جیمی کارتر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هست
تمام خط و نشان کشیدن هایشان برای حکومت ایران و تعریف و تمجیدشان از ملت ایران نیز فیلم و سناریو هست
خودشان کودتا میکنند..خودشان انقلاب میکنند..خودشان در دل همسایگان اون کشور هراس می اندازند
خودشان جنگ راه می اندازند..سلاح میفروشند و وقتی زمان برنامه تمام شدخودشان میانجی گری میکنند
خودشان سلاح شیمیایی میفروشند و خودشان مجروحان شیمیایی را معاینه میکنند
هموطن عزیز داخل ایران!
تمام خروجیهای ترکیه برای پناهندگان ایرانی همانند قلب راکتور اب سنگین اراک که پس از صرف میلیاردها دلار پول ملت ایران با بتون پر شد بسته شده است
این راه بسته شده!
و قربانیان اخر این پروسه من و امثال من هستیم که نه جا و موقعیتی در ایران داریم ..سنمان هم بالارفته..و نه درترکیه انسان محسوب میشویم و نه راهی پیش رویمان است و در ابهام و بی فردایی و گنگی به سر میبریم و هر روز عذاب و کلافگی و فکروخیال ازارمان میدهد..بچه هایمان فارسی نمیدانند و در حال شبیه شدن به بچه های ترک هستند

به این صفحات و پیشگوییهایشان و وعده هایشان در مورد بازشدن کانادا واسترالیا و غیره و گروههای این بی شرافتهای دلال و کیس نویس که منتظر دلارهای شما درترکیه هستند توجه نکنید..هیچکدام واقعیت ندارد..اینها حتی وقیحانه ترجمه اخبار را عوض میکنند و به اشتراک میگذارند
این بیشرفها میگویند اروپا 50000پناهنده میگیرد ولی نمیگویند از یونان و ایتالیا و سوری های مقیم ترکیه..
ترکیه و اسکان مجدد به پایان خط رسیده
دنبال تغییر تصمیمتان یا نحوه اجرای تصمیمتان باشید..
شاید انقدر جانتان در خطر است که حتی حاظرید به ابهای خروشان مدیترانه بزنید و جانتان را کف دستتان بگذارید و تقدیم قاچاقیان انسان کنید!! خود دانید!!
شاید برایتان مهم نیست که ده سال از عمرتان را بصورت قاچاق در کشوری غیر از ایران بگذرانید.خود دانید!!
ولی در مورد ترکیه چیزی که من میدانم این است و بر حسب وظیفه اینهارا با شما در میان گذاشتم

به امید نجات ایرانزمین ازین نکبت و فلاکت

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند: 3
Mahtaberoshan (پنج شنبه مهر ماه 6, 1396 11:40 pm), pm1 (دوشنبه مهر ماه 9, 1396 12:17 am), shf1356 (شنبه مهر ماه 8, 1396 2:33 pm)
رتبه: 27.27%

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 12:38 pm

دوست عزیز داخل ایران که هوای پناهندگی در ترکیه به سرت زده
شاید توی تلگرام عضو گروههای کلاهبردار ,باشی و هرروز میبینی که به افراد کشور امریکا و کانادا و انگلیس میدهند واوضاع گل و بلبل هست و یوان داره به سرعت برق کار انجام میده و حتی سریعتر از قبل داره ادم میفرسته اونور اب و افراد میان و عکس سایتشون را میذارن و دیگران بهشون تبریک میگن و عباراتی مثل فیض خدا و جلال خدا و ازین قبیل براشون تایپ میکنن
احتمالا دوستان یا اقوامی درترکیه داری که برایت سلفی های انچنانی و در حال عشق و تفریح برایت میفرستن و شمارا تشویق میکنند که بیای ترکیه و در این عشق و حال با ایشان شریک باشی
شاید با افرادی در تماس هستی که در ازای دریافت پول و ارایه کیس و مشاوره به شماتضمین اسکان مجدد در حدود سه تا چهارسال میدهند و تاکید میکنند که هر حرفی به جز حرف ایشان شایعه است
بهتر است بدانی اون دوستانیکه برایتان عکس و سلفی میفرستن در طول هفته مبادرت به حمالی و عملگی و جاروکشی و نظافت خاک سیگار و اخ تف ترکها  و کارهای مشقت بار دیگر با نصف حقوق میکنندتا بتونن اینجا از کمترین سطح زندگی برخوردار باشند و روزی هزار بار تحقیر میشوند و بعضا در خانه هایی زندگی میکنندکه چیزی از طویله کمتر ندارد و به علت بسته شدن کشورهای پناهنده پذیر هیچ اینده و فردایی هم در انتظارشان نیست و دارند وقت و عمرشانرا اتلاف میکنند و بعضا شانس زندگیشان در ایران هم نابود شده و اکثرا پلهای پشت سر را نابود کرده اند و یک کیملیک بی ارزش ششماهه در دستشان است که شاید در هر مراجعه ای دیگر تمدید هم نشود یعنی زندگی روی اب با یک قایق شکسته و بی هدف و سرگردان
گروههای تلگرامی هم 99 درصدیک مشت شیاد دروغگو و کلاهبردار هستند که امید های واهی و شایعه پراکنی میکنندکه یوان بسیار فعال است و کشورها باز هستند و  هر روز دارن کشور میگیرند و اوضاع بسیارعالی است
در حالیکه وقتی باصدها نفر از پناهنده هامواجه میشوی میبینی که بیش از دوسال است که هنوز پیشمصاحبه هم نرفته اند ویا دوسال است قبولی دارند و کشور وجود ندارد
سازمان ملل علنا پای تلفن به شما میگوید که کشورها برای ایرانیان اعلام ظرفیت نکرده اند و بسته هستند ولی این سایتها تاکیددارند که بیشتر از خود سازمان اطلاعات دارند و حتی اطلاعات کارهای ماههای اینده سازمان را هم میدانند
لیر هم به رسیدن به 2000 تومن می اندیشد و بسیاری از ایرانیان که اینا هزینه های زندگیشان را بر اساس لیر 1050تومانی حواله ماهانه از ایران و حمالی کردن در ترکیه تنظیم کرده بودند الان به غلط کردن افتاده اند وحقوق حداقلی ترکیه  کمتر از 60درصد هزینه شان راجوابگو هست و به ریپ زدن و از جیب خوردن و تعطیل کردن گنده گو...یهایی از قبیل تولد گرفتن و عیش و نوش روی اورده اند و کم کم دارن میفهمن که باید یا برگردن ایران سر زندگیشون یا تمام اعضای یک خانه از جمله خانوم خانه برن زیر دست ترکها(با شرایطی که میدانید) کار کنند فقط برای اینکه در ترکیه باشند تا ببینند چه زمان امریکا و کانادا و استرالیاباز خواهند شد و زندگی در ترکیه تازه داره روی خودش را به پناهندگان نشان میده که کجا اومدند
اوضاع لیر در چندماه پیش هر یک میلیون تومان 900 لیر
امروزهر یک میلیون تومان 630 لیر
قطعا ماههای اینده هر میلیون تومان 500 لیر
تورم هم در ترکیه هرروز روبه بالاست و کرایه خانه و ارزاق عمومی دایما در حال تغییر قیمت هستند
نگاه ترکها هم به پناهنده ها بسیارخراب شده و کم کم داره باعث گرفتاری میشه
ادارات مهاجرت هم با توجه به عدم پذیرش پناهنده توسط کشورهای سوم شروع به دیپورت کردن پناهنده هاکرده
.برخی اوقات سرزده به محل اقامتشون میره و از همسایه ها در موردشون تحقیق میکنه
بسیاری ترک خاک گرفتن
شهرهای پناهنده پذیر هم پر شده از پناهنده های  موادفروش و مجرم فراری و تن فروش و افرادی با عقاید خطرناک و یا  دلال و کیس نویس و غیره  
حدود 30 در صد از ثبت نامیهای 2017 برگشتن ایران و عاقل بودند
اینها هر کدامش دروغ هست بیان فحش بدین به من
واقعا تو این شرایط که سازمان داره داد میزنه میگه اسکان مجدد نداریم هرکس بیاد ترکیه فقط میتونه یک  احمق و کودن به تمام معنا باشه
این فوروم تنهاجایی هست که میتونی اطلاعات دقیق اوضاع را بگیری..نه سانسور داره و نه دروغ.همه تاپیکهاش حقیقته  
تو گروههای تلگرامی کوچکترین پیامی بدید که خلاف نظرشون و کلاهبرداریهاشون باشه سریعا پاک میکنند یه بهت فحاشی میکنن
امیوارم ادمین این گروه هر ** هست پیروز و موفق باشه
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mehrave در يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 7:40 pm .
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 1:35 pm

مهراوه جان،
من اگر یادت باشه سال گذشته هشدار دادم که در پناهندگی و انتقال ایرانیان تاکید می‌کنم ایرانیان به کشور های سوم تخته شده. هشدار دادم ترکیه باتلاق است که همه چیزتان را از دست خواهید داد.
کجاییند تنهایی که به من می‌گفتند جاسوس، مزدور جمهوری اسلامی، آیه یاس، و...؟!

همه کامنت ها و پست های من موجودند و به وقتش آنها را بروز رسانی میکنم و تک تک آنها را نشون میدم که چی گفتم و چی جوابم را دادند.

کاملا باهات موافقم.
ای کاش مردم قدر میدونستند که ما با این همه بدبختی و سختی می‌آییم اینجا و هشدار میدیم که ملت نیاین ترکیه که بدبخت میشین.

سر فرصت این امیر نصری سرکرده کارگروه حقوق ضد بشری را هم شیر فهم میکنم.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 35 بار
تشکر شده: 29 بار
امتياز: 585
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 1:43 pm

من نمی‌دانم مردم چرا باید پای منبر این کانال های چیپ و دروغگو و سودجویی تلگرامی بنشینند وقتی سرکرده گروه حقوق ضد بشری  امیر نصری اگهی استخدام یو ان را به عنوان تغییرات جدید یو ان معرفی می‌کند؟!!

یعنی در این گروه و کانال کسی نبود انگلیسی بدونه و بفهمه این آگهی استخدام هست نه تغییرات جدید یو ان؟ !

یو ان سایتی داره که آمار ارسال پرونده ها و انتقال به کشور سوم را آنجا پخش میکنه ببینید چه فاجعه ای رخ داده. امار ایرانیا را بیینید

http://rsq.unhcr.org/en/#C1c0
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 1:48 pm

کشورها به پیروی از آمریکا ایرانی نمی‌خوان.
کانادا هم به پیروی از آمریکا چک های امنیتی طولانی و سخت برای پناهنده ها و مهاجران ایرانی در نظر گرفته و در حال اجرای آن است.

اروپا و استرالیا که هیچ، ایرانی نمی‌گیرند که بخوان چک کنند یا نه

ترکیه جهنم پناهنده هایی است که امید به انتقال به کشور سوم دارند.
تمام شد اون دوره هایی که سه سوت و با کلک و حقه خیلیا رفتند آمریکای شمالی و...
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 2:34 pm

امار اسکان مجدد سازمان درسال 2018
سوریه 7157 نفر
افغانستان599 نفر
عراق325نفر
ایران 120 نفر !!!!
حالا این گروههای کلاهبردار تلگرامی راست میگن یا سازمان ملل
البته که سازمان دروغ میگه
چون دروغ در بین ایرانیها بخصوص کیس نویسها اصلا جایی نداره.این بنده خداهادروغ نمیگن که ..فقط چندهزار لیر میگیرن بهت امیدواری میدن..انصافا خوب نیست؟
مرسی از داتیس بابت لینک سازمان
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 4:17 pm

mehrave نوشته است:امار اسکان مجدد سازمان درسال 2018
سوریه 7157 نفر
افغانستان599 نفر
عراق325نفر
ایران 120 نفر !!!!
حالا این گروههای کلاهبردار تلگرامی راست میگن یا سازمان ملل
البته که سازمان دروغ میگه
چون دروغ در بین ایرانیها بخصوص کیس نویسها اصلا جایی نداره.این بنده خداهادروغ نمیگن که ..فقط چندهزار لیر میگیرن بهت امیدواری میدن..انصافا خوب نیست؟
مرسی از داتیس بابت لینک سازمان

خواهش میکنم. این لینکی که در بالا فرستادم سایت امار با اسکان پناهنده ها هست که کاملا معتبره و متعلق به یو ان هست.

اگر آدمها آگاه باشن از رخدادهای دور و برشون، بسختی کلاه سرشون میره.

حالا مردم بروند نگاه کنند به این آمارها بعد درباره پناهندگی فکر کنند!

در راهبرد 2018 یو ان که کتابچه ش هم منتشر شده
اولویت در سال 2018 با سوری ها، عراقی ها، افغانها و در مقیاس پایین تر یعنی در واقع اخر کار و ته جدول، ایرانیا هست.

حالا من آمار پناهنده های ایرانی که از ژانویه 2018 و پس از برداشته شدن منع سفر پناهنده ها توسط ترامپ وارد امریکا شدند هم به اطلاع همگان می‌رسانم
عکس و لینکش هم می‌گذارم
تنها و تنها 3 ایرانی از ژانویه تا دیروز وارد آمریکا شدند

که دو نفرشون مسیحی بودند البته مسیحی زاده چون برای این نوکیش ها از واژه پروتستان استفاده می‌کنند که در ترکیه فراوانند! و فکر می‌کردند ترامپ راهشون میده آمریکا!

اینم لینکش از سایت رسمی دولت آمریکا

http://ireports.wrapsnet.org
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه خرداد ماه 27, 1397 4:23 pm

از ژانویه تا دیروز یعنی 6 ماه
آمریکا 10 هزار و 60 پناهنده وارد کرده

که فقط 3 نفرشون ایرانی بودند !

از ژانویه منع سفر برای پناهنده ها برداشته شد دیگه اما آمریکا در عمل ایرانی وارد نمیکنه.

لینک از سایت رسمی دولت آمریکا در پردازش اطلاعات پناهنده

http://ireports.wrapsnet.org

هنوز هم فکر می‌کنید کانال های کلاهبردار که آدمینش از آمریکا ردی گرفته راست میگن یا آمار و ارقام رسمی یو ان و دولت های پناهنده پذیر؟
این لینک اینم شما
برید ببینید
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه خرداد ماه 27, 1397 2:24 am

دوستان کمی بیشتر باید صبر داشته باشید.
فقط و فقط مراقب زندگی و خانواده تون باشید٬ مطمئنم وضعیت درست خواهد شد٬ و تا اون زمان مواظب متلاشی شدن روان خودتون و استحکام خانواده تون باشید.
به پشت سرتون نگاه نکنید که امواج گله ها داره میاد. اونوقت خیلی اذیت میشید.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

به زمان حال بیاندیشید و از دلهره خودتون و خانواده تون بکاهید وگرنه همه چیزتون رو در ترکیه خواهید باخت.
ماه آینده سه سال میشه که قبولی داریم و منتظره کشوریم اما ابدا خودمون رو نباختیم و وضعیت خودم و همسر و بچه هام تقریبا نرماله.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

کمی بیخیال شدن خیلی کمک میکنه.
درک واقعیت هم خیلی الزامیه.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
sara22 (دوشنبه خرداد ماه 28, 1397 1:06 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط korosh2015 » سه شنبه خرداد ماه 28, 1397 2:28 am

حرف های شما درسته ولی کنترل کردن اوضاع خیلی سخته ...متاسفانه همسر منم خودش رو باخته و شرایط سختی من و فرزندام داریم ....بعد از دو سال رفتیم پیش مصاحبه و بعد از یکسال خبری از مصاحبه اصلی نیست و خبرهایی نا امید کننده که همه جا هست .....امیدوارم بهترین برای همه رقم بخوره

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم korosh2015 تشکر کرده اند:
Optical (يکشنبه تير ماه 10, 1397 12:40 pm)
رتبه: 9.09%

korosh2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه دي ماه 3, 1395 12:03 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100

UNREAD_POSTتوسط kalesi » چهارشنبه تير ماه 20, 1397 12:59 pm

هم وطنی که از دوستانی که در ترکیه دارید مشورت میگیرید برای آمدن به ترکیه و پناهنده شدن لطفا قبل از هر تصمیمی به چند نکته توجه کنید.و کمی وقت بگذارید و سرچ کنید به آمارها دقت کنید بعدا تصمیم به آمدن بگیرید.من در اینجا لینک سایت unhcr براتون میگذارم خودتون ببینید http://rsq.unhcr.org/en/#Uz32

به آمارها دقت کنید متوجه می شوید که از سال 2015 خروجی ایرانی ها به کشور سوم خیلی کم شده .سیاست کشورها تغییر کرده و متاسفانه به ضرر ایرانی هاست.کیس های که یک زمانی طلایی به حساب می آمدن از سال 2014 تا الان هنوز به کشور سوم نرفتند.
http://ireports.wrapsnet.org/ این هم یک سایت دیگه که آمار پذیر پناهنده توسط کشور آمریکا از تمام نقاط دنیا با ملیت مشخص بهتون نشون میده.لطفا کمی تحقیق کنید بعد پا توی راهی بگذارید که چند برابر بدتر از جوی هست که در ایران دارید.
شما کلی هزینه میکنید و می آیید ترکیه به امید رفتن به کشوری امن .شاید در سالهای قبل از این راه امکانش بود. اما الان دیگه نیست.

هر سوالی داشتید بپرسید راجب ترکیه من بهتون در کمال صداقت جواب میدم.واقعا دوست ندارم اشتباهی که من کردم هم وطن بیگناه دیگه ای دچارش بشود.

@theotherside2 این هم یک کانال تلگرام که من دیدیم و آمارهاش با سند گذاشته میتونید نگاهی به آمارهاش قبل از تصمیم گیری بی اندازید.

kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » چهارشنبه تير ماه 20, 1397 1:39 pm

هم میهنان ساکن ایران که این تاپیک را می خوانید توجه کنید که دوره پناهندگی برای ایرانیان و رفتن به کانادا و آمریکا و... تقریبا رو به پایان است
اگر باورتان نمی شود می توانید از این کانال تلگرامی آمار و ارقام و هرچه مربوط به پناهندگی ایرانیان در ترکیه است را ببینید  

همچنین در ابن کانال دست کلاهبردار ها و مبلغان پناهندگی و دروغ هایشان رو می شود.
پست های این کانال روی اعصاب کیس سازها و کلاهبردار ها و حقوقدان های بی نام و نشان و دفتر و مجوز کار است.

تنها کانالی که با اسناد معتبر و رسمی سازمان ملل و دیگر سازمان‌های رسمی و دولتی و... حقیقت و واقعیت پناهندگی را به شما نشان می دهد.

The Other Side/روی دیگر
این کانال برای افشای دروغ های شیادان و کلاهبرداران صنعت پناهندگی و بیان واقعیت های این صنعت پرسود ساخته شده است.
لینک پیوستن به کانال
https://t.me/Theotherside2
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » چهارشنبه تير ماه 20, 1397 1:43 pm

با درود به همه جویندگان راستی و حقیقت
اینجا جایی است که واقعیت ها را می بینید با سند و مدرک
شاید نخواهید با واقعیت ها روبرو شوید اما چه بخواهید چه نخواهید حقیقت و راستی وجود دارند و بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند. چه بهتر که با حقایق روبرو شویم، آنها را بپذیریم و سپس درست تصمیم بگیریم و برای بهتر شدن شرایط زندگی خود تلاش کنیم.
نگذاریم به شعور و درک ما توهین شود، نگذاریم ما را احمق و نابخرد تصور کنند و هر چه خواستند به ما دروغ بگویند و به ریش ما بخندند.
نگذاریم در آشفته بازار پناهندگی افرادی پیدا شوند که بویی از انسانیت و اخلاق و وجدان نبرده اند و نانشان را از آوارگی و تحقیر و خواری  آدمهای درمانده در می آورند و چقدر دردناک است وقتی این آدمها همزبان و هم میهن تو باشند که در چنگال اهريمن زمانه گرفتار شده اند، جان به لب گشته و خود را به هر قیمتی شده می خواهند از دست اهریمن زمانه ایران زمین برهانند اما نمی دانند چه در انتظارشان است و چه حقارت هایی که باید بکشند و چه هزینه هایی که باید پرداخت کنند.
امیدوارم این کانال دریچه ای باشد بروی حقیقت، روشنایی و خردورزی

لینک پیوستن به کانال:
https://t.me/Theotherside2
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط kalesi » پنج شنبه تير ماه 21, 1397 10:45 am

من قصدم فقط اطلاع رسانی هست به کسانی که از ایران میخوان بیان ترکیه به قصد پناهندگی.هر سوالی داشته باشید بهتون همین جا جواب میدم.
kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان