منتظر درج کشور در سایت UN

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

منتظر کشوری

UNREAD_POSTتوسط gilan » پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:39 pm

توی این گروه ها می نویسن ولی من الان خودم 3 سال منتظر کشورم بیماری ام اس هم دارم زنگ میزنم اسام میگه کشور حق نیست
gilan
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
40%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:36 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60
اعتبار: 0

Re: منتظر کشوری

UNREAD_POSTتوسط sara22 » پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 6:55 pm

gilan نوشته است:توی این گروه ها می نویسن ولی من الان خودم 3 سال منتظر کشورم بیماری ام اس هم دارم زنگ میزنم اسام میگه کشور حق نیست

نمیدونم چطور بعضی ها کشور بهشون میدن.حتی خیلیها هم مصاحبه شدن و تلفنی کشور دادن اما در سایت هیچی درج نشده .که البته این حالت هیچ فرقی با کسی که مصاحبه کشوری نشده نداره.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

Re: منتظر درج کشور در سایت UN

UNREAD_POSTتوسط sara22 » سه شنبه تير ماه 26, 1397 8:38 pm

دوستان یه سوال.من حدودا یکسال و1  ماه پیش تو سایتم نوشتن "مصاحبه کشوری داده شد" رو زده بودن و 10 ماه پیش مصاحبه کشوری شدم و هیچ تغییری سایتم نکرد. چندهفته پیش از کشوری تماس گرفتن و سوالاتی کردن و گفتن اولویت بندی میکنیم و کشور بازه و محدود .سایتم تغییر نکرده اما تاریخ 2017 رو تغییر دادن و تاریخی که چند هفته پیش زنگم زدن رو  درج کردن.کسی اینطوری شده؟
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط moeini » سه شنبه تير ماه 26, 1397 11:08 pm

sara22 نوشته است:دوستان یه سوال.من حدودا یکسال و1  ماه پیش تو سایتم نوشتن "مصاحبه کشوری داده شد" رو زده بودن و 10 ماه پیش مصاحبه کشوری شدم و هیچ تغییری سایتم نکرد. چندهفته پیش از کشوری تماس گرفتن و سوالاتی کردن و گفتن اولویت بندی میکنیم و کشور بازه و محدود .سایتم تغییر نکرده اما تاریخ 2017 رو تغییر دادن و تاریخی که چند هفته پیش زنگم زدن رو  درج کردن.کسی اینطوری شده؟

برای من هم قبل از اینکه کشور تو سایتم درج بشه یکی دو بار تاریخ مصاحبه کشوری تغییر کرد وبعد نام کشور رو نوشتن.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم moeini تشکر کرده اند:
sara22 (چهارشنبه تير ماه 27, 1397 8:16 am)
رتبه: 9.09%

moeini
کاربر فعال
کاربر فعال
53.3%

تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 24, 1396 8:07 pm
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 145

UNREAD_POSTتوسط Hshkomsary » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 8:41 am

جناب سارا ۲۲
ممکن است بفرمایید کدام کشور را به شما دادند؟
ممنون از پاسختان
Hshkomsary
کاربر فعال
کاربر فعال
73.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 5, 1395 7:35 pm
اعتبار: -2

UNREAD_POSTتوسط sara22 » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 9:39 am

Hshkomsary نوشته است:جناب سارا ۲۲
ممکن است بفرمایید کدام کشور را به شما دادند؟
ممنون از پاسختان

دوست عزیز من سه سال هست که قبولی دارم و کشور ندارم.هیچ کشوری ندادن هنوز.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Hshkomsary » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 10:03 am

امیدوارم بزودی برایتان کشور در نظر بگیرند
از جوابتان سپاسگزارم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Hshkomsary تشکر کرده اند:
sara22 (چهارشنبه تير ماه 27, 1397 10:48 am)
رتبه: 9.09%

Hshkomsary
کاربر فعال
کاربر فعال
73.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 5, 1395 7:35 pm
اعتبار: -2

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » جمعه شهريور ماه 30, 1397 3:12 pm

برنامه اعلام شده سازمان ملل ترکیه برای سال 2019.

سهمیه کشوری پناهندگان سوری، عراقی ، افغان و ایرانی که در سال 2019 پرونده آنها به کشور های پناهنده پذیر ارسال خواهد شد به این قرار است.

پناهندگان سوری: 15,000

پناهندگان عراقی: 3,000

پناهندگان افغان: 1,200

پناهندگان ایرانی: 500 نفر

http://www.unhcr.org/protection/resettl ... -2019.html
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 270

UNREAD_POSTتوسط homafar » سه شنبه آبان ماه 15, 1397 10:14 pm

سلام به همه دوستان.
من یک هفته میشه اومدم استانبول وبشدت دنبال کارم متاسفانه تو این یک هفته نتونستم کار پیداکنم وآشناییم ندارم دوستان اگه کاری در سراغ دارن بمن خبر بدن زبان ترکی استانبولی هم بلدم.خیلی ممنون
homafar
یک بی پناه
یک بی پناه
0%

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 15, 1397 9:56 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط baaraan » جمعه آذر ماه 2, 1397 5:32 pm

سلام دوستان

چند روزی می شه که دارن با یه عده از دوستان که پرونده هاشون آی سی ام سی هستش تماس می گیرن و بهشون کانادا رو پیشنهاد می دن .
می خوام بدونم از دوستانی که پروندشون تو واحد کشوری هستش تا الان با کسی تماس گرفتن ؟؟؟ می خوام بدونم آیا برای ما هم سهمیه ای کنار گذاشته شده یا فقط دارن سهمیه رو به پرونده های آمریکا اختصاص می دن !!
اگه از دوستان یا اطرافیانتون کسی کشور گرفته تو همین یه هفته اطلاع رسانی کنید ممنون می شیم . ( البته از کسانی که پروندشون مثه ما تو مرحله کشوری هستش )
baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 13, 1395 7:29 pm
تشکر کرده: 17 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 140
اعتبار: 5

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » يکشنبه آذر ماه 4, 1397 3:30 pm

baaraan نوشته است:سلام دوستان

چند روزی می شه که دارن با یه عده از دوستان که پرونده هاشون آی سی ام سی هستش تماس می گیرن و بهشون کانادا رو پیشنهاد می دن .
می خوام بدونم از دوستانی که پروندشون تو واحد کشوری هستش تا الان با کسی تماس گرفتن ؟؟؟ می خوام بدونم آیا برای ما هم سهمیه ای کنار گذاشته شده یا فقط دارن سهمیه رو به پرونده های آمریکا اختصاص می دن !!
اگه از دوستان یا اطرافیانتون کسی کشور گرفته تو همین یه هفته اطلاع رسانی کنید ممنون می شیم . ( البته از کسانی که پروندشون مثه ما تو مرحله کشوری هستش )

دوست عزیز اینطور که من شنیدم یک سهمیه ۲۰۰ نفری برای پناهندگان با کیس خاص و در خطر در نظر گرفته شده بوده که پشت پروسه ها زیاد منتظر موندن .... مثلاً آنهایی که دو سال است بی هیچ دلیلی پشت آمریکا استاپ خورده اند .....
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 144 بار
تشکر شده: 65 بار
امتياز: 1310
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط kalesi » دوشنبه آذر ماه 5, 1397 11:15 am

شما یک جوری میگی سهمیه 200 نفری ! هر کی ندونه فکر میکنه شما همونی هستی که زنگ زدی از طرف یو ان  برای تغییر کشور از آمریکا به کانادا .
این حرفها چیه ؟ هیچ ** هیچ اطلاعی از تعدادی که کانادا میخواد پذیرش کنه نداره .فقط تنها چیزی که یو ان میگه این هست که تعداد پرونده هایی که منتظر بودن برای آی سی ام سی آمریکا زیاده و برای تماس گرفتن با این تعداد زمان زیادی لازم هست همین.
kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 8 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » دوشنبه آذر ماه 5, 1397 10:38 pm

kalesi نوشته است:شما یک جوری میگی سهمیه 200 نفری ! هر کی ندونه فکر میکنه شما همونی هستی که زنگ زدی از طرف یو ان  برای تغییر کشور از آمریکا به کانادا .
این حرفها چیه ؟ هیچ ** هیچ اطلاعی از تعدادی که کانادا میخواد پذیرش کنه نداره .فقط تنها چیزی که یو ان میگه این هست که تعداد پرونده هایی که منتظر بودن برای آی سی ام سی آمریکا زیاده و برای تماس گرفتن با این تعداد زمان زیادی لازم هست همین.

شما ی جوری داری اون اقا یا خانم که گفته 200 پرونده رو محکوم میکنی که انگار بیچاره چی گفته. دوست عزیز خیلی از دوستان ما تو شهر دنیزلی کشور کانادا رو بهشون پیشنهاد دادن, و وقتی که از یوان پرسیدن پس بقیه بچه های ای سی ام سی چی,خود یوان گفته به ما 200 پرونده محول شده که تماس بگیریم و ازشون بپرسیم که ایا میخوان کشورشون رو عوض کنند با کانادا یا نه. این چیزی که اون دوستمون گفته کاملا درسته چون حداقل دوتاشون از دوستان من بودن که تو یک روز که پیش من بودن باهاشون تماس گرفتن و حلوی من صحبت کردن. و با گوش خودم شنیدم 200 پرونده.
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 800

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » دوشنبه آذر ماه 5, 1397 10:42 pm

shf1356 نوشته است:
baaraan نوشته است:سلام دوستان

دوست عزیز اینطور که من شنیدم یک سهمیه ۲۰۰ نفری برای پناهندگان با کیس خاص و در خطر در نظر گرفته شده بوده که پشت پروسه ها زیاد منتظر موندن .... مثلاً آنهایی که دو سال است بی هیچ دلیلی پشت آمریکا استاپ خورده اند .....

کیس خطر نبوده دوست عزیز مادر و فرزند تنها دختر تنها و در کل کیسهای اجتماعی و همینطور خانووده ال جی بی تی هارو تماس گرفتن که کیسهای مذهبی مثل مسیحی خیلی کم دیده شد بود بینشون و کیس بهایی که اصلا تماس نگرفتند باهاشون. این نشون میده که خود مایک پومپئو اعلام کرده بود کیس اجتماعی دیگه جز کیسهای پناهندگی به حساب نمیاد برای امریکا و خوشبختانه کانادا داره کار این عزیزان رو راه میندازه. از قدیم هم دوستان ال جی بی تی همیشه کانادا بیشتر پذیراشون بود و دوباره به روال قبل فرستادنشون برای کانادا
امیدوارم همه دوستان نجات پیدا کنند ازین برزخ ترکیه که روز به روز داره سخت تر و بدتر میشه
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 800

قبلي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها