انتقال وجه انلاین ایران به ترکیه

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

zahra-makani
یک بی پناه
یک بی پناه

انتقال وجه انلاین ایران به ترکیه

پست خوانده نشده توسط zahra-makani » چهار شنبه 30 تیر 1395, 6:37 pm

سلام دوستان من میخوام از ایران به ترکیه برام پول بفرستن به صورت انلاین کسی میدونه باید چیکار کنم یا سایتی هست معرفی کنید که این خدمات انجام بده
ممنون جواب بدید

aidaimani
یک بی پناه
یک بی پناه

Re: انتقال وجه انلاین ایران به ترکیه

پست خوانده نشده توسط aidaimani » چهار شنبه 30 تیر 1395, 6:43 pm

zahra-makani نوشته شده:سلام دوستان من میخوام از ایران به ترکیه برام پول بفرستن به صورت انلاین کسی میدونه باید چیکار کنم یا سایتی هست معرفی کنید که این خدمات انجام بده
ممنون جواب بدید
سلام چطوری خوبی؟ آره یه سایتی هس من صبح رفتم توش برا خودم شارژ ترکسل خریدم میشد داخلش وجه هم انتقال بدی از ایران به ترکیه که حدود 4 ساعت طول میکشید البته شارژ من 1 دقیقه ایی انجام شد میشد داخلش قبضای آب و برق ترکیه رو هم پرداخت کنی خیلی باحال بود.
این سایتشونه jazbyar.com
Dariush2014
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط Dariush2014 » چهار شنبه 30 تیر 1395, 7:39 pm

اصلا تابلو نیست!!!!
توی یک دقیقه هم سوال کردی، هم جواب گرفتی، هم رفتی تو اون سایت کارتو انجام دادی و هم اومدی تو این سایت نوشتی؟ (توی قسمت چت سوتی دادی!)
عزیز من بدون فیلم بازی بیا به همه اعلام کن که سایت داری و این خدمات رو انجام میدی. این بچه بازیها چیه؟
در هر حال امیدوارم موفق باشی. من اینو بهت گفتم تا روراست باشی، چون اینجوری فقط اعتبارت میره زیر سوال.
انسانها از کسانیکه احمق فرضشون میکنن خوششون نمیاد. تصویر تصویر
نمایه کاربر
bipanah_avare
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست خوانده نشده توسط bipanah_avare » چهار شنبه 30 تیر 1395, 9:54 pm

Dariush2014 نوشته شده:اصلا تابلو نیست!!!!
توی یک دقیقه هم سوال کردی، هم جواب گرفتی، هم رفتی تو اون سایت کارتو انجام دادی و هم اومدی تو این سایت نوشتی؟ (توی قسمت چت سوتی دادی!)
عزیز من بدون فیلم بازی بیا به همه اعلام کن که سایت داری و این خدمات رو انجام میدی. این بچه بازیها چیه؟
در هر حال امیدوارم موفق باشی. من اینو بهت گفتم تا روراست باشی، چون اینجوری فقط اعتبارت میره زیر سوال.
انسانها از کسانیکه احمق فرضشون میکنن خوششون نمیاد. تصویر تصویر
سایت jazbyar.com کلاهبراداری میباشد
سپاس از شما برای گزارش
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Impact]متولد کردن بچه در خاورمیانه جنایت علیه بشریت
[/FONT][/HIGHLIGHT][FONT=Arial]http://www.facebook.com/humanity.Crime/
[/FONT]

قوانین سایت بی پناه { قبل از ارسال تاپیک در انجمن مطالعه نمایید } http://www.bipanah.com/ftopicp-2741.html#2741
موضوع جدید ارسال پست