بشردوستانه استرالیا

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: بشردوستانه استرالیا

UNREAD_POSTتوسط baaraan » دوشنبه فروردين ماه 20, 1397 2:50 pm

parandeh_mohajer نوشته است:من این فرمها را 5 سال پیش پر کردم اگر تغییر نکرده باشد خوشحال میشوم کمکتان کنم. من در آن زمان از سفارت فرمها را گرفته بودم.
من به فرمها دسترسی ندارم سوالهایی که فکر میکنی مبهم است را مطرح کن تا اگر بتوانم کمکت کنم .

سلام دوست گرامی
پیشاپیش از پست های مفیدی که تو چت ها می گذارید ازتون تشکر می کنم
راستش ازتون راهنمایی می خواستم :
من یه دختر تنها هستم و تقریبا 3 سال هست که ترکیه هستم و دقیقا 1.5 سال هستش که پروندم تو واحد کشوری در انتظار کشور سوم هستش . ولی واقعیتش این انتظار و بلا تکلیفی واقعا برام غیر قابل تحمل شده و می خوام از طریق ویزای بشر دوستانه زنان بی پناه ( فرم 204 ) اقدام کنم . اینم بگم که نه تو استرالیا و نه تو هیچ کشور دیگه ای خانواده یا بستگان یا حتی دوست ندارم .
خیلی تو سایت ها جستجو کردم ولی نتونستم اطلاعات کاملی پیدا کنم واسه همین گفتم اینجا پست بزارم تا اگه شما یا بقیه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارین از راهنمایی هاتون استفاده کنم .  
من الان موفق شدم فرم 842 رو دانلود کنم ولی فرم 204 رو پیدا نکردم . آیا فرم 842 رو باید پر کنم ؟ یا فرم دیگه ای ؟
به نظر شما با شرایط کنونی پروسه پاسخ گویی به درخواست چقدر طول می کشه ؟
ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید .
baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 13, 1395 7:29 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 140
اعتبار: 5

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » جمعه فروردين ماه 24, 1397 10:51 pm

baaraan نوشته است:
parandeh_mohajer نوشته است:من این فرمها را 5 سال پیش پر کردم اگر تغییر نکرده باشد خوشحال میشوم کمکتان کنم. من در آن زمان از سفارت فرمها را گرفته بودم.
من به فرمها دسترسی ندارم سوالهایی که فکر میکنی مبهم است را مطرح کن تا اگر بتوانم کمکت کنم .

سلام دوست گرامی
من یه دختر تنها هستم و تقریبا 3 سال هست که ترکیه هستم و دقیقا 1.5 سال هستش که پروندم تو واحد کشوری در انتظار کشور سوم هستش . ولی واقعیتش این انتظار و بلا تکلیفی واقعا برام غیر قابل تحمل شده و می خوام از طریق ویزای بشر دوستانه زنان بی پناه ( فرم 204 ) اقدام کنم . اینم بگم که نه تو استرالیا و نه تو هیچ کشور دیگه ای خانواده یا بستگان یا حتی دوست ندارم .
خیلی تو سایت ها جستجو کردم ولی نتونستم اطلاعات کاملی پیدا کنم واسه همین گفتم اینجا پست بزارم تا اگه شما یا بقیه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارین از راهنمایی هاتون استفاده کنم .  
من الان موفق شدم فرم 842 رو دانلود کنم ولی فرم 204 رو پیدا نکردم . آیا فرم 842 رو باید پر کنم ؟ یا فرم دیگه ای ؟

اطلاعاتش اینجا هست
https://www.homeaffairs.gov.au/trav/visa-1/204-

همون فرم 842 رو باید پر کنید، اگر اسپانسر دارید فرم 681 رو ایشون پر میکنه و امضا میکنه میده به شما. همه مدارک رو که آماده کردین آنلاین یا از طریق پست ارسال میکنید مدارک رو براشون.

در نهایت از اینجا همه مدارک رو ارسال کنید دردسر پست و هزینه ارسال و پرینت رو ندارید و زود جواب میدن که قبول هست یا رد! که برای من جواب ردی دادن. ویزای 202 اقدام کرده بودم مجرد، 5 ساله اینجام و قبولی هم دارم 3 ساله و مصاحبه کشوری داده شد اما کشور ندارد! یک سال

https://www.homeaffairs.gov.au/humvisaapplication
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم aminx64 تشکر کرده اند:
baaraan (شنبه ارديبهشت ماه 15, 1397 9:42 am)
رتبه: 9.09%

aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Tired
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 17 بار
تشکر شده: 12 بار
امتياز: 240
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sarinagool » جمعه ارديبهشت ماه 14, 1397 12:42 pm

سلام دوستان اگر کسی بدون داشتن اسپانسر در استرالیا بخواد برای ویزای بشر دوستانه اقدام کنه کدوم فرمها رو باید پر کنه ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایید .
sarinagool
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 15, 1393 10:49 pm
تشکر کرده: 16 بار
تشکر شده: 18 بار
امتياز: 360

UNREAD_POSTتوسط baaraan » شنبه ارديبهشت ماه 15, 1397 9:44 am

aminx64 نوشته است:
baaraan نوشته است:

سلام دوست گرامی

اطلاعاتش اینجا هست

همون فرم 842 رو باید پر کنید، اگر اسپانسر دارید فرم 681 رو ایشون پر میکنه و امضا میکنه میده به شما. همه مدارک رو که آماده کردین آنلاین یا از طریق پست ارسال میکنید مدارک رو براشون.

در نهایت از اینجا همه مدارک رو ارسال کنید دردسر پست و هزینه ارسال و پرینت رو ندارید و زود جواب میدن که قبول هست یا رد! که برای من جواب ردی دادن. ویزای 202 اقدام کرده بودم مجرد، 5 ساله اینجام و قبولی هم دارم 3 ساله و مصاحبه کشوری داده شد اما کشور ندارد! یک سال

ممنون دوست گرامی برای راهنمایی . فقط یه سوال دیگه : چقدر طول کشید تا جوابتون رو بدن ؟ و اینکه به سازمان در این خصوص اطلاع دادین یا نباید این کار رو بکنم ؟
عضويت  / ورود

baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » يکشنبه ارديبهشت ماه 16, 1397 3:45 pm

baaraan نوشته است:
aminx64 نوشته است:
baaraan نوشته است:

سلام دوست گرامی

اطلاعاتش اینجا هست

ممنون دوست گرامی برای راهنمایی . فقط یه سوال دیگه : چقدر طول کشید تا جوابتون رو بدن ؟ و اینکه به سازمان در این خصوص اطلاع دادین یا نباید این کار رو بکنم ؟
عضويت  / ورود

تا 10 روز بهتون جواب میدن.
نیازی نیست خبر بدین. مگر اینکه زنگ بزنن تو این فاصله و از شما بپرسن که خودتون برای جایی اقدام کردین یا نه؟ که در اون صورت باید بگید استرالیا. وگرنه تا 10 روز مشخص میشه نیازی به اطلاع دادن نیست.

فرض بگیریم شما الان تومرحله ICMC هستین و استرالیا درخواستتون رو قبول میکنه، خودشون پرونده رو از یو ان میخوان که در اون صورت ICMC شما کنسل میشه و استرالیا شروع میشه.

اگر هم کشوری ندارید که منتظر میشن که استرالیا جواب شما رو بده، اگر رد کرد دوباره میرید تو صف کشوری. اما فعلا که از کشور خبری نیست. استرالیا هم زود جواب میده. نیازی نمیمونه به اطلاع رسانی. من با این استدلال خبر ندادم بهشون. ردی استرالیا اومد و خب هیچی دوباره روال عادی صبر برای کشوری.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » يکشنبه ارديبهشت ماه 16, 1397 3:47 pm

sarinagool نوشته است:سلام دوستان اگر کسی بدون داشتن اسپانسر در استرالیا بخواد برای ویزای بشر دوستانه اقدام کنه کدوم فرمها رو باید پر کنه ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایید .

همه باید فرم 842 رو پر کنند. فرم یدونه هست. موقع ارسال میگید برای این ویزا دارم اقدام میکنم.
بدون اسپانسر میشه ویزای 203

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/vis ... -content-1
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sarinagool » يکشنبه ارديبهشت ماه 16, 1397 4:05 pm

aminx64 نوشته است:
sarinagool نوشته است:سلام دوستان اگر کسی بدون داشتن اسپانسر در استرالیا بخواد برای ویزای بشر دوستانه اقدام کنه کدوم فرمها رو باید پر کنه ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایید .

همه باید فرم 842 رو پر کنند. فرم یدونه هست. موقع ارسال میگید برای این ویزا دارم اقدام میکنم.
بدون اسپانسر میشه ویزای 203

ممنونم از لطفتون سپاس
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

sarinagool
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 15, 1393 10:49 pm
تشکر کرده: 16 بار
تشکر شده: 18 بار
امتياز: 360

UNREAD_POSTتوسط mehrave » دوشنبه ارديبهشت ماه 16, 1397 12:37 am

دلیل اینکه سفارت استرالیا فرم دهها صفحهای را که بررسی مطالب درج شده در اون و بیوگرافی شخص و مشخصاتش و مدارکش هست و بررسی اش بیش از یکماه طول میکشد را در عرض ده روز پاسخ میدهداینست که دراولین بررسی فقط به تابعیت شمانگاه میکندو پس از اطلاع از تابعیت ایرانی شخص سریعا جواب ردی اورا برایش ارسال میکند

بنابراین دوستان گرامی وقت یا پول خودشان را برای کلنجار رفتن با سفارت استرالیا تلف نکنند چون دولت ضد مهاجرت استرالیا مدت زیادی هست که ذهنیت بسیار منفی نسبت به پناهندگان ایرانی پیدا کرده و به وضوح اعلام کرده که ایرانیان را از برنامه اسکان مجدد و ویزاهای بشردوستانه کنار گذاشته است
انقدر ساده نباشید
اگر قرار بود با ارسال یک فرم برای سفارت به کسی ویزای بشردوستانه میداد شما الان ایرانی در ترکیه پیدا نمیکردید
اونموقع که فنلاند و امریکا و کانادا یکساله پناهنده را میبردند  استرالیا سه سال پناهنده را در ترکیه علاف میکرد
پروازیهای اخیر استرالیا هم قبولیهای سه سال پیش بودند که پرونده شان مدتهای زیادی بلاتکلیف بود

بلانسبت برخی دوستان که قصداطلاعرسانی دارندبه اراجیف برخی دوستان سودجو توجهی نکنید..بلکه فقط امیدوار باشید که گره کور فعلی سازمان باز بشود تا نجات پیدا کنیم
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 37 بار
تشکر شده: 52 بار
امتياز: 1060
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط baaraan » سه شنبه ارديبهشت ماه 18, 1397 6:22 pm

mehrave نوشته است:دلیل اینکه سفارت استرالیا فرم دهها صفحهای را که بررسی مطالب درج شده در اون و بیوگرافی شخص و مشخصاتش و مدارکش هست و بررسی اش بیش از یکماه طول میکشد را در عرض ده روز پاسخ میدهداینست که دراولین بررسی فقط به تابعیت شمانگاه میکندو پس از اطلاع از تابعیت ایرانی شخص سریعا جواب ردی اورا برایش ارسال میکند

بنابراین دوستان گرامی وقت یا پول خودشان را برای کلنجار رفتن با سفارت استرالیا تلف نکنند چون دولت ضد مهاجرت استرالیا مدت زیادی هست که ذهنیت بسیار منفی نسبت به پناهندگان ایرانی پیدا کرده و به وضوح اعلام کرده که ایرانیان را از برنامه اسکان مجدد و ویزاهای بشردوستانه کنار گذاشته است
انقدر ساده نباشید
اگر قرار بود با ارسال یک فرم برای سفارت به کسی ویزای بشردوستانه میداد شما الان ایرانی در ترکیه پیدا نمیکردید
اونموقع که فنلاند و امریکا و کانادا یکساله پناهنده را میبردند  استرالیا سه سال پناهنده را در ترکیه علاف میکرد
پروازیهای اخیر استرالیا هم قبولیهای سه سال پیش بودند که پرونده شان مدتهای زیادی بلاتکلیف بود

بلانسبت برخی دوستان که قصداطلاعرسانی دارندبه اراجیف برخی دوستان سودجو توجهی نکنید..بلکه فقط امیدوار باشید که گره کور فعلی سازمان باز بشود تا نجات پیدا کنیم

مهراوه جان حرفای شما منطقی هستش . ولی ارسال این فرم ها هم تیری در تاریکیه واسه ماها که دسته کم دوسال می شه که پشت درهای بسته ی کشوری منتظر کشور سوم هستیم و واسمون هیچ فرقی نمی کنه که کجا بریم کانادا ، آمریکا ، استرالیا یا هر کجای دیگه . ارسال این فرم ها هیچ نتیجه ای هم که نداشته باشه بازم آدم از نظر روانی حس می کنه که همه ی تلاشش رو کرده واسه نجات پیدا کردن از این برزخ و بلاتکلیفی .

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم baaraan تشکر کرده اند:
sara22 (سه شنبه ارديبهشت ماه 18, 1397 6:45 pm)
رتبه: 9.09%

baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » سه شنبه ارديبهشت ماه 18, 1397 10:36 pm

baaraan نوشته است:
mehrave نوشته است:دلیل اینکه سفارت استرالیا فرم دهها صفحهای را که بررسی مطالب درج شده در اون و بیوگرافی شخص و مشخصاتش و مدارکش هست و بررسی اش بیش از یکماه طول میکشد را در عرض ده روز پاسخ میدهداینست که دراولین بررسی فقط به تابعیت شمانگاه میکندو پس از اطلاع از تابعیت ایرانی شخص سریعا جواب ردی اورا برایش ارسال میکند

انقدر ساده نباشید

مهراوه جان حرفای شما منطقی هستش . ولی ارسال این فرم ها هم تیری در تاریکیه واسه ماها که دسته کم دوسال می شه که پشت درهای بسته ی کشوری منتظر کشور سوم هستیم و واسمون هیچ فرقی نمی کنه که کجا بریم کانادا ، آمریکا ، استرالیا یا هر کجای دیگه . ارسال این فرم ها هیچ نتیجه ای هم که نداشته باشه بازم آدم از نظر روانی حس می کنه که همه ی تلاشش رو کرده واسه نجات پیدا کردن از این برزخ و بلاتکلیفی .

دقیقا، هزینه ی مالی  هم نداره! پر کردن فرم و ارسال آنلاین!

کلاً تمام اطلاعات به صورت شفاف تو خود سایت هست. نیازی نیست کسی سعی کنه کسی رو گول بزنه!!

12-18 ماه طول میکشه که پروسه تمام بشه

https://www.homeaffairs.gov.au/about/ac ... sing-times

10 روز طول میکشه که جواب بدن درخواست شما قبول شده یا رد. (معتبر هست یا خیر)

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/ref ... -australia
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » پنج شنبه ارديبهشت ماه 20, 1397 8:32 am

دوستان عزیز من راهنمایی میخواستم . الان پروندمون آمریکا هستش و منتظر ICMC2 هستم و از اونجایی که معلوم نیست چندین سال طول بکشه میخوام فرم بشردوستانه استرالیا رو پر کنم . به نظرتون مشکلی پیش نمیاد برای پروندم و به سازمان هم اطلاع ندم. اگه جواب ردی بیاد از استرالیا خوب پروندم که همون روال قبلی هستش ولی حالا اگه یک درصد با ویزای بشردوستانه موافقت شد میخوام ببینم چی میشه ؟ پرونده رو از آمریکا میگیرن ؟
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 3, 1395 1:56 pm
تشکر کرده: 43 بار
تشکر شده: 19 بار
امتياز: 380
اعتبار: -5

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » پنج شنبه ارديبهشت ماه 20, 1397 1:35 pm

شرایط ویزای بشردوستانه چی هست!؟
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: 740

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » جمعه ارديبهشت ماه 21, 1397 12:19 pm

mariamonji نوشته است:شرایط ویزای بشردوستانه چی هست!؟

شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » جمعه ارديبهشت ماه 21, 1397 7:51 pm

aminx64 نوشته است:
mariamonji نوشته است:شرایط ویزای بشردوستانه چی هست!؟

مررررسی
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: 740

قبلي

• مباحث مشابه