منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

moeini
کاربر فعال
کاربر فعال

Re: منتظران ICMC2

پست خوانده نشده توسط moeini » جمعه آپریل 19, 2019 7:46 pm

arm24 نوشته شده:
moeini نوشته شده:سلام به همگی
دیروز از ای سی ام سی به من زنگ زدن وبرای ای سی ام سی دو برای ماه بعد تاریخ دادن. از تاریخ ای سی ام سی یک من یکسال ونیم میگذرد.

دوست عزیز یک سوال آیا شما ایرانی هستید؟؟؟ با آرزوی موفقیت برای شما
سلام .خیر من از افغانستان هستم متولد افغانستان وبزرگ شده ایران.تصویر
arm24
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط arm24 » جمعه آپریل 19, 2019 10:30 pm

moeini نوشته شده:
arm24 نوشته شده:
moeini نوشته شده:سلام به همگی
دیروز از ای سی ام سی به من زنگ زدن وبرای ای سی ام سی دو برای ماه بعد تاریخ دادن. از تاریخ ای سی ام سی یک من یکسال ونیم میگذرد.

دوست عزیز یک سوال آیا شما ایرانی هستید؟؟؟ با آرزوی موفقیت برای شما
سلام .خیر من از افغانستان هستم متولد افغانستان وبزرگ شده ایران.تصویر

تا اونجایی که من میدونم افغان ها مشکلی برای مصاحبه آی سی ام سی ندارند. وضع برای ایرانیها خوب نیست متاسفانه!!!!
moeini
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط moeini » جمعه آپریل 19, 2019 11:09 pm

با سیاستهای جدید مهاجرتی دولت امریکا وضعیت همه پناهنده ها بد شده وبا مشکل مواجه شدن در شهر ما پناهنده هایی که دو سال وبیشتر پروندشون دست امریکاست و چند ماه پیش ای سی ام سی دو رفتن از حدود ده خانواده ای رو که میشناسم وهموطن من هستن همه ردی گرفتن وفقط دو خانواده قبولی گرفتن ومنتظر مدیکال وپروازن .
ومشکل بدتر از این، ابن مصاجبه های اداره مهاجرت هست از وقتی که سازمان پرونده ها رو دست اداره مهاجرت داده ابن اداره به خیلی ها ردی وبرگه ترک خاک داده حتی بدون انجام مصاحبه .درشهر ما حتی به زنان بی سرپرست وافراد مریض هم دیپورتی دادن بدون انجام مصاحبه،
خلاصه وضعیت اصلا خوب نیست وهمه پناهنده ها در استرس ونگرانی روز وشب رو سر میکنن.
خدا عاقبت مون رو به خیر کنه با این وضعیت پیش امده.
امین
arm24
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط arm24 » شنبه آپریل 20, 2019 12:17 am

moeini نوشته شده:با سیاستهای جدید مهاجرتی دولت امریکا وضعیت همه پناهنده ها بد شده وبا مشکل مواجه شدن در شهر ما پناهنده هایی که دو سال وبیشتر پروندشون دست امریکاست و چند ماه پیش ای سی ام سی دو رفتن از حدود ده خانواده ای رو که میشناسم وهموطن من هستن همه ردی گرفتن وفقط دو خانواده قبولی گرفتن ومنتظر مدیکال وپروازن .
ومشکل بدتر از این، ابن مصاجبه های اداره مهاجرت هست از وقتی که سازمان پرونده ها رو دست اداره مهاجرت داده ابن اداره به خیلی ها ردی وبرگه ترک خاک داده حتی بدون انجام مصاحبه .درشهر ما حتی به زنان بی سرپرست وافراد مریض هم دیپورتی دادن بدون انجام مصاحبه،
خلاصه وضعیت اصلا خوب نیست وهمه پناهنده ها در استرس ونگرانی روز وشب رو سر میکنن.
خدا عاقبت مون رو به خیر کنه با این وضعیت پیش امده.
امین
امین

من حدود دوسال نیم منتظر آی سی ام سی 2هستم. به امید خدا که همه زودتر کارشون درست بشه
Chaown
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط Chaown » سه شنبه آپریل 23, 2019 9:11 am

من تقریبا هر ماه خبر دادن تاریخ مصاحبه به ایرانی ها رو دارم میشنوم، سرعت خیلی پایینه اما مصاحبه ها انجام میشه.
توی همین ۲،۳ ماه گذشته حدوداً ۵، ۶ نفر به مصاحبه رفتن و یا تاریخ مصاحبه دوم رو گرفتن، هرکی هم که میشناسم ایرانی هستند.
سرعت پایینه ولی انجام میشه
Mohammadhassan
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Mohammadhassan » دو شنبه ژولای 08, 2019 8:54 pm

سلام من ۱ ماه ۲۰ روزه منتظره آسیم سی ۱ هستیم اما هنوز زنگی زده نشده کسی شماره یا ایمیلی از سفارت آمریکا داره که برای رسیدگی پرونده زنگ یا ایمیل بکنیم خواهشا اگه دارید بدید
ارسال پست