منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظران ICMC2

UNREAD_POSTتوسط Chaown » سه شنبه مهر ماه 17, 1397 9:42 am

تو یالوا هستم، خبری اینجا نیست، چندتا دوست عرب هم دارم اونا هم مثل ما هستن، خبری نیست.
چند وقت پیش یه دوستی گفت که، دوستم برای مدیکال کالچر رفته بود، فقط دوتا کیس اونجا بودن، یکی خودش و یکی یه خانواده افغان.
خیلی بده، خیلی تأسف باره. بخاطر مسائل سیاسی پناهنده ها دارن اذیت میشن. خیلی از دوستام بعد از مدتها انتظار، با قبولی سازمان ملل یا حتی کشور دادن، حاضر شدن با قاچاقچیا برن برای کشور سوم. بعضیا پولشون تموم شد و نتونستن برسن.
امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات برطرف بشه که کار پناهنده به قاچاقچیا نخوره.
تو سایتتون تاریخ مصاحبه رو زدن؟ امکانش هست تصویری بزارین .
متاسفانه اینقدر شایعه زیاده که ... . البته این درخواسته نذاشتین هم نذاشتین.
اگر تو سایتتون گذاشتن یعنی کار میکنن، کلا تعطیلات سال نو، یکی دو روزه. مثل نوروز ما دو هفته تعطیل ننیکنن.
مرسی
Chaown
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
85.7%

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 17, 1397 9:27 am
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 140
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Chaown » سه شنبه مهر ماه 17, 1397 10:11 am

گروه تلگرام برای اطلاع رسانی درست کردم.
لطفا اگر کسی رو میشناسید که منتظر خبر مصاحبه و پرواز به امریکاست، به گروه اضافه کنید.ویرایش مدیریت سایت *****
Chaown
یک بی پناه
یک بی پناه
85.7%

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » دوشنبه آبان ماه 28, 1397 11:55 am

دوستان امروز تماس گرفتند و کانادا رو پیشنهاد دادند ... نه تنها به من بلکه به مادر و خیلی های دیگر که من خبر دارم و مجرد هستند .و منتظر آی سی ام سی دو ... خواستم خبر بدم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم shf1356 تشکر کرده اند:
SmartMan (جمعه آذر ماه 2, 1397 12:35 pm)
رتبه: 9.09%

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 144 بار
تشکر شده: 65 بار
امتياز: 1310
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » دوشنبه آبان ماه 28, 1397 4:35 pm

shf1356 نوشته است:دوستان امروز تماس گرفتند و کانادا رو پیشنهاد دادند ... نه تنها به من بلکه به مادر و خیلی های دیگر که من خبر دارم و مجرد هستند .و منتظر آی سی ام سی دو ... خواستم خبر بدم

سلام
اولویت ارسال پرونده به کانادا برای بازاسکان طبق درخواست دولت کانادا ، خانوم های تنها ،و پناهدگان LGBT, هستند.

به دلیل اینکه پرونده پناهندگان ایرانی که آمریکا برای آنها انتخاب شده سالهاست که بدون پیشرفت متوقف شده ، سازمان ملل با بعضی از کسانی که واجد شرایط بر اساس اولویت های پناهندگی کانادا هستند تماس گرفته تا در صورت رضایت پرونده انها به کانادا فرستاده بشه.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Anonyme در دوشنبه آبان ماه 28, 1397 5:12 pm .

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Anonyme تشکر کرده اند:
shf1356 (يکشنبه آذر ماه 4, 1397 3:34 pm)

Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 270

UNREAD_POSTتوسط Chaown » پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 6:24 pm

Anonyme نوشته است:
shf1356 نوشته است:دوستان امروز تماس گرفتند و کانادا رو پیشنهاد دادند ... نه تنها به من بلکه به مادر و خیلی های دیگر که من خبر دارم و مجرد هستند .و منتظر آی سی ام سی دو ... خواستم خبر بدم

سلام
اولویت ارسال پرونده به کانادا برای بازاسکان طبق درخواست دولت کانادا ، خانوم های تنها ،و پناهدگان LGBT, هستند.

به دلیل اینکه پرونده پناهندگان ایرانی که آمریکا برای آنها انتخاب شده سالهاست که بدون پیشرفت متوقف شده ، سازمان ملل با بعضی از کسانی که واجد شرایط بر اساس اولویت های پناهندگی کانادا هستند تماس گرفته تا در صورت رضایت پرونده انها به کانادا فرستاده بشه.

سیستم الویت بندی کانادا رو میشه بگید از کجا میشه دید.
لطفا بدون آگاهی پیام نذارید. ممکنه موجب ناراحتی و استرس بشه برای بقیه افراد.
مرسی

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Chaown تشکر کرده اند:
shf1356 (يکشنبه آذر ماه 4, 1397 3:34 pm)

Chaown
یک بی پناه
یک بی پناه
85.7%

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 7:01 pm

Chaown نوشته است:
Anonyme نوشته است:

سلام

مرسی

سلام دوست گرامی

طبق مکاتبه با دفتر  Ahmed‌ Hussen وزیر امور مهاجرت و پناهندگی کشور کانادا.
پاسخ دفتر ایشون رو در مورد روند و نحوه رسیدگی به پناهندگان و اولویت مشخص شده برای کمیساریای سازمان ملل برای ارجاع پرونده برای بازاسکان رو در پایین میتونید ببینید. به قسمت پر رنگ شده توجه کنید.  

Ahmed.Hussen@parl.gc.ca

Thank you for your correspondence of November 7, 2018, addressed to the Honourable Ahmed Hussen, Minister of Immigration, Refugees and Citizenship, regarding your wish to be resettled to Canada as a refugee.  I have been asked to respond to your concerns.

Your interest in immigrating to Canada is appreciated.  Unfortunately, Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) is not in a position to assist with your request as Canadian officials rely upon the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) and private sponsors to identify and refer refugees for resettlement.  The government-supported streams of the resettlement program are the only streams through which Canada selects refugees, relying on UNHCR to refer cases based on vulnerability.  

Canada is asking the UNHCR to prioritize vulnerable refugees such as: complete families; women at risk; and persons identified as vulnerable due to membership in the LGBT community.  

Please note that the policies of foreign governments as they relate to the status of asylum seekers within their borders are something over which the Department has no control.

With regard to cases that have not yet been referred for resettlement to Canada, enquiries should be directed to the UNHCR.  For information regarding referrals, please visit: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... unhcr.html.  

Information about resettlement from outside Canada, including information about the Private Sponsorship of Refugees Program, can be found on the IRCC Website at: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... anada.html.  

Under the Immigration and Refugee Protection Act, Canada administers an immigration program that is based on three concepts: economic immigration, family reunification, and refugee protection.  These correspond to Canada’s objectives of selecting, recruiting, and integrating highly skilled immigrants, reuniting close family members in Canada, and fulfilling our international humanitarian obligations.  

There are different programs that may allow interested individuals to immigrate to Canada permanently.  To determine which immigration program will work best for potential applicants based on their personal circumstances, they can answer a few questions using IRCC’s online service in order to find out what immigration programs they are eligible for, as well as how to apply.  The online service can be found on the Department’s Website at: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... anada.html.

I regret that my reply cannot be more encouraging, but I hope that this information will be of assistance.  

Sincerely,

F. Macmillan
Ministerial Enquiries Division

This electronic address is not available for reply.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Anonyme در پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 7:06 pm .
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sorsori88 » پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 7:30 pm

Anonyme نوشته است:
Chaown نوشته است:
Anonyme نوشته است:

سلام

مرسی

سلام دوست گرامی

پاسخ دفتر ایشون رو در مورد روند و نحوه رسیدگی به پناهندگان و اولویت مشخص شده برای کمیساریای سازمان ملل برای ارجاع پرونده برای بازاسکان رو در پایین میتونید ببینید. به قسمت پر رنگ شده توجه کنید.  

Ahmed.Hussen@parl.gc.ca

Thank you for your correspondence of November 7, 2018, addressed to the Honourable Ahmed Hussen, Minister of Immigration, Refugees and Citizenship, regarding your wish to be resettled to Canada as a refugee.  I have been asked to respond to your concerns.

Your interest in immigrating to Canada is appreciated.  Unfortunately, Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) is not in a position to assist with your request as Canadian officials rely upon the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) and private sponsors to identify and refer refugees for resettlement.  The government-supported streams of the resettlement program are the only streams through which Canada selects refugees, relying on UNHCR to refer cases based on vulnerability.  

Canada is asking the UNHCR to prioritize vulnerable refugees such as: complete families; women at risk; and persons identified as vulnerable due to membership in the LGBT community.  

Please note that the policies of foreign governments as they relate to the status of asylum seekers within their borders are something over which the Department has no control.

With regard to cases that have not yet been referred for resettlement to Canada, enquiries should be directed to the UNHCR.  For information regarding referrals, please visit: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... unhcr.html.  

Information about resettlement from outside Canada, including information about the Private Sponsorship of Refugees Program, can be found on the IRCC Website at: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... anada.html.  

Under the Immigration and Refugee Protection Act, Canada administers an immigration program that is based on three concepts: economic immigration, family reunification, and refugee protection.  These correspond to Canada’s objectives of selecting, recruiting, and integrating highly skilled immigrants, reuniting close family members in Canada, and fulfilling our international humanitarian obligations.  

There are different programs that may allow interested individuals to immigrate to Canada permanently.  To determine which immigration program will work best for potential applicants based on their personal circumstances, they can answer a few questions using IRCC’s online service in order to find out what immigration programs they are eligible for, as well as how to apply.  The online service can be found on the Department’s Website at: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... anada.html.

I regret that my reply cannot be more encouraging, but I hope that this information will be of assistance.  

Sincerely,

F. Macmillan
Ministerial Enquiries Division

سلام اینجا اولین الویت خانواده های کامل نوشته شده ولی فقط در حال تماس با ال جی بی تی ها و خانم های تنها هستند به نظرتون احتمال داره به زودی با خانواه ها هم تماس بگیرن؟

sorsori88
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 14, 1395 1:58 pm
تشکر شده: 15 بار
امتياز: 300
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 8:01 pm

sorsori88 نوشته است:
Anonyme نوشته است:
Chaown نوشته است:
Anonyme نوشته است:

سلام

مرسی

سلام دوست گرامی

Ahmed.Hussen@parl.gc.ca

Enquiries Division

سلام اینجا اولین الویت خانواده های کامل نوشته شده ولی فقط در حال تماس با ال جی بی تی ها و خانم های تنها هستند به نظرتون احتمال داره به زودی با خانواه ها هم تماس بگیرن؟

سلام دوست گرامی

یک مسئله دیگه ای هم در مورد کانادا وجود داره، و ان داشتن فامیل درجه یک هست، البته این شرط رو‌ من شخصا در قوانین و یا وب سایت اداره مهاجرت کانادا ندیدم اما طبق اطلاعاتی که از پناهجویانی که در یک سال گذشت پروندشون به کانادا فرستاده شده، همه کسانی که د من میشناسم و در گروه  تلگرامی کانادا هستند دارای فامیل درجه یک در کانادا هستند بغیر از یک سری از خانوم های تنها که بدون داشتن فامیل درجه یک، پروندشون به کانادا فرستاده شده.‌

یعنی همه خانواده های که کانادا گرفتند فامیل درجه یک داشتند، اما این مسئله در مورد خانوم های تنها صدق نمیکنه.  

باز هم میگم داشتن فامیل درجه یک برای گرفتن کانادا به استثناء خانوم های تنها، صرفا یک‌ مشاهده شخصی هستش و نه یک شرط اعلام شده از طرف کانادا. قطعا در بین اون سه اولویت، خانوم های تنها از اولویت بیشتری برخوردار هستند و به همین خاطر یک سری از خانوم های تنها  یک الی دو ماه بعد از مدیکال پرواز کردند و‌ خانواده های که شش ماه پیش مدیکال شدند هنوز منتظر ویزا هستند.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Anonyme تشکر کرده اند:
shf1356 (يکشنبه آذر ماه 4, 1397 3:32 pm)

Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sorsori88 » پنج شنبه آذر ماه 1, 1397 9:20 pm

Anonyme نوشته است:
sorsori88 نوشته است:
Anonyme نوشته است:
Chaown نوشته است:
Anonyme نوشته است:

سلام

مرسی

سلام دوست گرامی

Ahmed.Hussen@parl.gc.ca

Enquiries Division

سلام دوست گرامی

یک مسئله دیگه ای هم در مورد کانادا وجود داره، و ان داشتن فامیل درجه یک هست، البته این شرط رو‌ من شخصا در قوانین و یا وب سایت اداره مهاجرت کانادا ندیدم اما طبق اطلاعاتی که از پناهجویانی که در یک سال گذشت پروندشون به کانادا فرستاده شده، همه کسانی که د من میشناسم و در گروه  تلگرامی کانادا هستند دارای فامیل درجه یک در کانادا هستند بغیر از یک سری از خانوم های تنها که بدون داشتن فامیل درجه یک، پروندشون به کانادا فرستاده شده.‌

یعنی همه خانواده های که کانادا گرفتند فامیل درجه یک داشتند، اما این مسئله در مورد خانوم های تنها صدق نمیکنه.  

باز هم میگم داشتن فامیل درجه یک برای گرفتن کانادا به استثناء خانوم های تنها، صرفا یک‌ مشاهده شخصی هستش و نه یک شرط اعلام شده از طرف کانادا. قطعا در بین اون سه اولویت، خانوم های تنها از اولویت بیشتری برخوردار هستند و به همین خاطر یک سری از خانوم های تنها  یک الی دو ماه بعد از مدیکال پرواز کردند و‌ خانواده های که شش ماه پیش مدیکال شدند هنوز منتظر ویزا هستند.

از این که پاسخ دادن واقعا متشکرم در این گروهی که فرمودین جدیدا خانواده ای که درجه 1 داشته از امریکا به کانادا منقل شده؟طی همین یک هفته اخیر خصوصا که مجدد کانادا رو پیشنهاد دادن به برخی از دوستان

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم sorsori88 تشکر کرده اند:
shf1356 (يکشنبه آذر ماه 4, 1397 3:32 pm)

sorsori88
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 14, 1395 1:58 pm
تشکر شده: 15 بار
امتياز: 300
اعتبار: 2

قبلي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها