منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظران ICMC2

UNREAD_POSTتوسط arm24 » جمعه فروردين ماه 17, 1397 5:12 pm

shf1356 نوشته است:ما یکسال و شش ماه پیش مصاحبه شدیم و دختر خاله ام هم همینطور.  اونها سال قبل شش فوریه تاریخ داشتند که کنسل شد و من فکر کنم بیست و شش کهکنسل شد یکبار دیگر هم در تابستان کنسل شد اما هنوز به ما زنگ نزدند

بله دوست عزیز من هم آخر فوریه داشتم که کنسل شد اما خبری نیست به من هم زنگ نزدن

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم arm24 تشکر کرده اند:
shf1356 (شنبه فروردين ماه 18, 1397 2:58 pm)
رتبه: 9.09%

arm24
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 12:50 pm
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sedayesolh » شنبه فروردين ماه 18, 1397 4:44 pm

arm24 نوشته است:
shf1356 نوشته است:ما یکسال و شش ماه پیش مصاحبه شدیم و دختر خاله ام هم همینطور.  اونها سال قبل شش فوریه تاریخ داشتند که کنسل شد و من فکر کنم بیست و شش کهکنسل شد یکبار دیگر هم در تابستان کنسل شد اما هنوز به ما زنگ نزدند

بله دوست عزیز من هم آخر فوریه داشتم که کنسل شد اما خبری نیست به من هم زنگ نزدن

تاریخ ما 15 مارچ سال پیش بود و هنوز تماس نگرفتند فقط گفتند منتظر باشید به ترتیب در هفته های آتی تماس میگیریم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم sedayesolh تشکر کرده اند: 3
Chaown (يکشنبه فروردين ماه 19, 1397 3:56 pm), arm24 (شنبه فروردين ماه 18, 1397 5:46 pm), shf1356 (يکشنبه فروردين ماه 19, 1397 8:12 pm)
رتبه: 27.27%

sedayesolh
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
42.9%

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 11:37 am
تشکر کرده: 0 دفعه

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » دوشنبه فروردين ماه 20, 1397 4:25 pm

جالب قضيه همينه من خيلي ها رو ميشناسم كه تاريخ كنسلي داشتند و ماه فوريه تاريخ داشتند و خودمون وبچه هاي اينجا ، به هيچ كدوم از ما ها زنگ نزدند و فقط از اطراف ميشنويم كه به دوست كس ديگري تاريخ داده اند ، من كه ميگم شايعه است تا به خودم زنگ بزندند باور نميكنم
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 138 بار
تشکر شده: 64 بار
امتياز: 1290
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط sedayesolh » سه شنبه فروردين ماه 21, 1397 2:45 pm

shf1356 نوشته است:جالب قضيه همينه من خيلي ها رو ميشناسم كه تاريخ كنسلي داشتند و ماه فوريه تاريخ داشتند و خودمون وبچه هاي اينجا ، به هيچ كدوم از ما ها زنگ نزدند و فقط از اطراف ميشنويم كه به دوست كس ديگري تاريخ داده اند ، من كه ميگم شايعه است تا به خودم زنگ بزندند باور نميكنم

تاریخ ما هم 15 مارچ بود
نه دوست عزیز شایعه نیست من با آی سیام سی تماس گرفتم و گفتند صحت داره منتظر باشید تماس میگیریم
sedayesolh
یک بی پناه
یک بی پناه
42.9%

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 11:37 am

UNREAD_POSTتوسط Mani2014 » سه شنبه فروردين ماه 21, 1397 3:37 pm

نه دوستان شایعه نیست من هم دیروز زنگ زدم ای سی ام سی گفتم جز کنسلی ها هستم گفت سفرا در هفته های آینده میان ولی تاریخی مشخص نداره باید منتظر باشید تماس میگیریم .
Mani2014
یک بی پناه
یک بی پناه
0%

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 21, 1397 3:30 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط sarah » سه شنبه فروردين ماه 21, 1397 4:09 pm

دوستان منم جز کنسلی ها هستم. لطفا اینقدر بهشون زنگ نزنین. خودشون خبر میدن
sarah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 30, 1393 9:21 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 15 بار
امتياز: 300

UNREAD_POSTتوسط danial1024 » چهارشنبه فروردين ماه 22, 1397 11:44 am

سلام دوستان عزیزی که در آی سی ام سی 2 گیر کردید . من هم جزو کنسلی ها هستم . بهتره منتظر باشیم و به شایعات دامن نزنیم چون آخرین مرجع خود  آی سی ام سی هست و در زمانش حتما تماس می گیرن . درسته شرایط  ترکیه خیلی سخته اما بهتره امیدوار باشیم و بخایم تا خدا در این سختی ها در کنارمون باشه چون در عمل هیچ کاری جز انتظار ازمون بر نمیاد . ما داریم تقاص ایرانی بودنمون رو پس میدیم
نماد کاربر
danial1024
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 10:56 am
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » چهارشنبه فروردين ماه 22, 1397 3:06 pm

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
من امروز به اونها بخش انگليسي زنگ زدم ، و پرسيدم كه ماموران USCIS اومدن يا نه ، قرار هست كه بيان ، و اينكه ما تاريخ كنسلي بوديم دليلي نيست كه در ليست جديد هم باشيم چون تعداد مصاحبه ها محدود تر است ، اين جوابشون به من بود ، و ازشون پرسيدم اولويت چه كساني هستند ميدونين گفت خير ما ليست كنسلي ها و غير كنسلي ها رو داده ايم و از بين اونهازخودشون انتخاب كردند .......اولويت خاصي هم وجود نداشته ، به هيچ وجه هم نگفت منتظر باشيد ، از اونجايي هم كه هميشه بخش انگليسي از فارسي راستگو تره همه حرفها با واقعيت ديده شده بيشتر نزديكه .
عضويت  / ورود

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط gulshan » پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 6:34 pm

با سلام به همه،  یک جویی درست شد و دوستم دوستم وقت ای سی ام سی گرفت راه افتاد و بعد هم کسی از خودش هیچی ننوشت،  هزار بار درخواست کردم یکبار دیگه درخواست میکنم،  تا به خودتون زنگ نزدن نقل قول از کسی ننویسید.  به امید روزها ی خوب واسه همه
gulshan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 27, 1395 6:56 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485

UNREAD_POSTتوسط shaghayegh14 » پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 8:42 pm

gulshan نوشته است:با سلام به همه،  یک جویی درست شد و دوستم دوستم وقت ای سی ام سی گرفت راه افتاد و بعد هم کسی از خودش هیچی ننوشت،  هزار بار درخواست کردم یکبار دیگه درخواست میکنم،  تا به خودتون زنگ نزدن نقل قول از کسی ننویسید.  به امید روزها ی خوب واسه همه

شما هزار بار دیگه هم بنویسی من کاری به نوشته شما ندارم. وقتی دارم با چشم خودم میبینم و مطمئنم که به دوستم زنگ زدن و وقت مصاحبه دادن میام اینجا مینویسم شما خواستی نخون. نمیدونم چرا یه عده اصرار دارن همین 4 تا پست مثبت هم اینجا گذاشته نشه! تا هر پستی گذاشته میشه اگه منفی باشه و در جهت بیشتر نا امید کردنمون، کسی اعتراضی نمیکنه. پست های مثبت سریع یه عده میان که چرا پست گذاشتین!!!

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم shaghayegh14 تشکر کرده اند:
SmartMan (جمعه فروردين ماه 31, 1397 4:06 pm)

shaghayegh14
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 11:44 pm
تشکر کرده: 146 بار
تشکر شده: 25 بار
امتياز: 500
اعتبار: 5

UNREAD_POSTتوسط gulshan » پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 9:44 pm

دوست عزیز پست مثبت با شایعه خیلی فرق میکنه،  یک سری اینجا هستن یک سالی هست منتظر تاریخ اند یا کنسل شده تاریخشون تاریخ نگرفتن یا اینکه ای سی ام سی یک رفتن منتظر تاریخ دو هستن ولی کسی از آنها تاریخ نگرفته. از پارسال تا حالا هزار نفر مثل شما آوردن گفتن به این و آون قسم که به دوستم ای سی ام سی دادن ولی آخر کار هیچ ** نرفت مصاحبه.  من با امید و انرژی مثبت مشکل ندارم با امید واهی مشکل دارم ولی،  با شایعه واسه قشر پناهنده مشکل دارم.  با سوءاستفاده از موقعیت های پناهنده مشکل دارم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم gulshan تشکر کرده اند:
shf1356 (پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:20 pm)

gulshan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 27, 1395 6:56 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:15 pm

shaghayegh14 نوشته است:
gulshan نوشته است:با سلام به همه،  یک جویی درست شد و دوستم دوستم وقت ای سی ام سی گرفت راه افتاد و بعد هم کسی از خودش هیچی ننوشت،  هزار بار درخواست کردم یکبار دیگه درخواست میکنم،  تا به خودتون زنگ نزدن نقل قول از کسی ننویسید.  به امید روزها ی خوب واسه همه

شما هزار بار دیگه هم بنویسی من کاری به نوشته شما ندارم. وقتی دارم با چشم خودم میبینم و مطمئنم که به دوستم زنگ زدن و وقت مصاحبه دادن میام اینجا مینویسم شما خواستی نخون. نمیدونم چرا یه عده اصرار دارن همین 4 تا پست مثبت هم اینجا گذاشته نشه! تا هر پستی گذاشته میشه اگه منفی باشه و در جهت بیشتر نا امید کردنمون، کسی اعتراضی نمیکنه. پست های مثبت سریع یه عده میان که چرا پست گذاشتین!!!

دوست عزيز من با بيست نفر از كسايي كه كنسلي شهرهاي مختلفن در تماسم و چون در كليسا ها تحقيق كردم هيچ كس تاريخ نگرفته از كنسلي ها ، به خود من و همسايه ما گفتند كه هنوز خبري نيست ، شما به اين دوستتون كه خيلي مطمين هستيد حقيقت رو ميگه لطفا بگيد كه يك عكس از تاريخ مصاحبه اش براي شما بذاره كه به اشتراك بگذاريد اگر داد كه حقيقت است در غير اين صورت دروغه چون اينجا تاريخ آي سي ام سي يك رو تو سايت. وستموكه سه روز پيش بهش تاريخ دادن زدن پس اين دوست شما كه دو هفته پيش تاريخ گرفته به گفته شما هم تاريخش در سايتش بايد باشه ، اگر نه كه شايعه سازي كرده ، ما منتظريم ..............
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط multeci » جمعه فروردين ماه 31, 1397 3:00 pm

shf1356 نوشته است:
shaghayegh14 نوشته است:

دوست عزيز من با بيست نفر از كسايي كه كنسلي شهرهاي مختلفن در تماسم و چون در كليسا ها تحقيق كردم هيچ كس تاريخ نگرفته از كنسلي ها ، به خود من و همسايه ما گفتند كه هنوز خبري نيست ، شما به اين دوستتون كه خيلي مطمين هستيد حقيقت رو ميگه لطفا بگيد كه يك عكس از تاريخ مصاحبه اش براي شما بذاره كه به اشتراك بگذاريد اگر داد كه حقيقت است در غير اين صورت دروغه چون اينجا تاريخ آي سي ام سي يك رو تو سايت. وستموكه سه روز پيش بهش تاريخ دادن زدن پس اين دوست شما كه دو هفته پيش تاريخ گرفته به گفته شما هم تاريخش در سايتش بايد باشه ، اگر نه كه شايعه سازي كرده ، ما منتظريم ..............

مگه میزان و معیار تو و تحقیقاتتن بزرگوار؟!! من از گروه کنسلی هام! هفته ی پیش به آی سی ام سی زنگ زدم.گقتن صحت داره این که به بعضیا تاریخ دادن و سفرا برنامه دارن که تو ماه آینده تشریفشونو بیارن!! البته که به رسم همیشگی سازمان هی تکرار میکرد که هیچی قطعی نیست و از این داستانا و اینکه منتظر باشید فعلا. حالا اینکه به ماها هنوز زنگ نزدن صورت مساله رو که پاک نمکنه .شما نوه سردار فاخر حکمت هم که نیستی ملت برات اسکرین شات بگیرن از تاریخ مصاحبشون!!جمع کن بابا!! دارن به یه عده زنگ میزنن..من متوجهم که هممون تحت فشار هستیم و لنگ در هواییم. آمما بیاین انقد کولی بازی درنیاریم.بشینیم سر جامون وایستیم ببینیم چی میشه.. مردم اونقدرا هم بیکار نیستن که وقت بذارن شایعه درست کنن که تو بزرگوار رو فریب داده باشن!! انقد نغ نغ نکنین.حال ما رو به هم زدید انقد غر زدین تو این تاپیک.
multeci
کاربر فعال
کاربر فعال
33.3%

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 8, 1393 10:17 pm
تشکر کرده: 14 بار
تشکر شده: 12 بار
امتياز: 245
اعتبار: -8

UNREAD_POSTتوسط Chaown » جمعه فروردين ماه 31, 1397 5:32 pm

یه سوال.
جایی هست که آمار تعداد پرونده های در حال بررسی رو نشون بده. می خوام بدونم مثلا چند پرونده ایرانی از ترکیه به اداره امنیتی شهروندی امریکا ارسال شده. آیا این اطلاعات در دسترس هستن؟
Chaown
یک بی پناه
یک بی پناه
50%

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 17, 1397 9:27 am
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » جمعه فروردين ماه 31, 1397 6:30 pm

multeci نوشته است:
shf1356 نوشته است:
shaghayegh14 نوشته است:

مگه میزان و معیار تو و تحقیقاتتن بزرگوار؟!! من از گروه کنسلی هام! هفته ی پیش به آی سی ام سی زنگ زدم.گقتن صحت داره این که به بعضیا تاریخ دادن و سفرا برنامه دارن که تو ماه آینده تشریفشونو بیارن!! البته که به رسم همیشگی سازمان هی تکرار میکرد که هیچی قطعی نیست و از این داستانا و اینکه منتظر باشید فعلا. حالا اینکه به ماها هنوز زنگ نزدن صورت مساله رو که پاک نمکنه .شما نوه سردار فاخر حکمت هم که نیستی ملت برات اسکرین شات بگیرن از تاریخ مصاحبشون!!جمع کن بابا!! دارن به یه عده زنگ میزنن..من متوجهم که هممون تحت فشار هستیم و لنگ در هواییم. آمما بیاین انقد کولی بازی درنیاریم.بشینیم سر جامون وایستیم ببینیم چی میشه.. مردم اونقدرا هم بیکار نیستن که وقت بذارن شایعه درست کنن که تو بزرگوار رو فریب داده باشن!! انقد نغ نغ نکنین.حال ما رو به هم زدید انقد غر زدین تو این تاپیک.

من مشكل شما رو مميدونم ولي كلا تو اين تاپيك شايعه سازي زياد بوده كافيه چند صفحه برين عقب در ضمن من خودم نوشتم كه باهاشون صحبت كردم و گفتن يك ليست محدود بوده كه تموم شده ... در ضمن دو دختر خاله من تاريخ ١٦ فوريه و يكبار ديگه تابستون تاريخ داشتند كه كنسل شده و ما در اين خانه سه تا شماره كيس در تاريخ ٢٧ بوديم كه كنسل شد من در تابستون تاريخ نداشتم چون به خاطر پسرم مصاحبه داشتم ومادر هم در تابستون تاريخ كنسلي داشته به. هيچ يك از كا زنگ نزدند و به همين دليل ميگم كه خيلي ها شايعه سازي ميكننند و اسكرين شات هم كار راحتيه و هر كسي اين كار را انجام ميده تو همين تاپيك باز هم ميتونين ببينين ، من ادعا نكردم كه چه كسي هستم ولي مطمين هستم كه مثل شما نيستم و انقدر بي ادب نيستم كه به خودم اجازه بدم به كسي كه نميشناسم تو هين كنم ............
عضويت  / ورود

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

• مباحث مشابه