منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: منتظر مصاحبه کشوری

پست خوانده نشده توسط baaraan » پنج شنبه 18 بهمن 1397, 8:15 pm

jamsho نوشته شده:
baaraan نوشته شده:سلام دوستان
مدت هاست کسی پستی نمی زاره ، مشخصه که اوضاع همه مشابه هستش
می خواستم از دوستانی سوالی بپرسم : جمعه گذشته از پلیس شهرمون با من تماس گرفتن بیایید اینجا چندتا سوال داریم ازتون ، وقتی رفتم اونجا با من مصاحبه پلیس انجام دادن ! البته باید اسمش رو گذاشت پیش مصاحبه چون بعد از تموم شدن مصاحبه گفتش گوشیتون در دسترس باشه چون احتمالا برای یه مصاحبه مفصل تر باهاتون تماس می گیریم .
بهشون گفتم که من تقریبا 4 ساله اینجام و بیشتر از دو سال و نیم از قبولیم می گذره و پروندم تو واحده کشوری کامل اکتیو هستش برای چی باید مجددا مصاحبه بشم و اینکارا چه معنی داره
جواب جالبی دادن گفتن اینکه شما قبولی دارید برای ما هیچ اهمیتی نداره ما کاملا در جریان مراحل پرونده ها هستیم ولی اگه سما موفق نشید از پلیس جواب قبولی بگیرید بلافاصله ترک خاک می خورد حتی اگه قبولی سازمان رو داشته باشید . و در ادامه گفتش که اگه از پلیس قبولی بگیرید پروسه انتقالتون به کشور سوم سریعتر دنبال خواهد شد !!
حالا اینکه اینا چقد اختیارات دارن ! اینکه کشور سوم چه ربطی به اختیارات اینا داره ! آیا اینا همچین حقی دارن که یه کیس قبولی رو ترک خاک بدن ! همه و همه سوالایی هستش که قطعا برای شمام پیش اومده !!
خواستم این موضوع رو با شما هم مطرح کنم و نظر شما ها رو هم بدونم در این خصوص و اینکه آیا شما ها هم برای مصاحبه صدا شدید ؟! به نظرتون وضعیت ماها چی می شه ؟! ینی دوباره برگشتیم رو نقطه صفر و باید از اول همه ی اون مراحل رو طی کنیم ؟؟؟!
سلام دوست عزیز ممنون به خاطر اطلاع رسانی هفته گذشته برای ما هم یه برگه دادن برای چندروز بعد و گفتن برای بروز رسانی اطلاعات به ترکی guncelleme یعنی این مثل پیش مصاحبه میمونه همینطور که از شما سوال کردن نظرتون چی هست

واقعا نمی دونم . اداره مهاجرت هر شهر داره کاملا سلیقه ای عمل می کنه . تو یه سری از شهرها اینطور که من دورا دور می شنوم مصاحبه ها شروع شده و دارن مصاحبه انجام می دن . تو شهر ما مثلا مصاحبه ها رو دو مرحله ای انجام می دن اینجور که معلومه . تو شهر شمام اینجور که می گید با سیستم پرسشنامه دارن شروع می کنن ..
اینکه چه بلایی قراره سرمون بیاد خدا می دونه
من امروز با سازمان هم بابت این موضوع تماس گرفتم و نسبت به این وضعیت اعتراض کردم ولی جوابشون این بود که شما تا وقتی در ترکیه ساکن هستین مجبورید که از قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه پیروی کنید ( به عبارتی باید با هر سازی که براتون زدن برقصید ) تا وقتی که به کشور سوم برید و عملا گفتش که از دستشون هیچ کاری برنمی یاد !!

moeini
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط moeini » پنج شنبه 18 بهمن 1397, 9:33 pm

سلام خدمت دوستان
در شهر ما خیلی ها رو پلیس دیپورتی داده بعضی ها رو میشناسم که ای سی ام سی یک وحتی دو رو رفتن ویا قبولی سازمان دارن وحتی چند خانواده بی سرپرست وخانواده مریض رو می شناسم که پلیس به اونها دیپورتی داده وکمکهاشونم قطع کرده خلاصه اوضاع خیلی نگران کننده هست همه در استرس ونگرانی هستن.سازمان ملل هم فقط تماشاگر هست وکاری نمی کند خدا عاقبت همه رو بخیر کند.
jamsho
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط jamsho » پنج شنبه 18 بهمن 1397, 11:14 pm

baaraan نوشته شده:
jamsho نوشته شده:
می خواستم از دوستانی سوالی بپرسم : جمعه گذشته از پلیس شهرمون با من تماس گرفتن بیایید اینجا چندتا سوال داریم ازتون ، وقتی رفتم اونجا با من مصاحبه پلیس انجام دادن ! البته باید اسمش رو گذاشت پیش مصاحبه چون بعد از تموم شدن مصاحبه گفتش گوشیتون در دسترس باشه چون احتمالا برای یه مصاحبه مفصل تر باهاتون تماس می گیریم .
بهشون گفتم که من تقریبا 4 ساله اینجام و بیشتر از دو سال و نیم از قبولیم می گذره و پروندم تو واحده کشوری کامل اکتیو هستش برای چی باید مجددا مصاحبه بشم و اینکارا چه معنی داره
جواب جالبی دادن گفتن اینکه شما قبولی دارید برای ما هیچ اهمیتی نداره ما کاملا در جریان مراحل پرونده ها هستیم ولی اگه سما موفق نشید از پلیس جواب قبولی بگیرید بلافاصله ترک خاک می خورد حتی اگه قبولی سازمان رو داشته باشید . و در ادامه گفتش که اگه از پلیس قبولی بگیرید پروسه انتقالتون به کشور سوم سریعتر دنبال خواهد شد !!
حالا اینکه اینا چقد اختیارات دارن ! اینکه کشور سوم چه ربطی به اختیارات اینا داره ! آیا اینا همچین حقی دارن که یه کیس قبولی رو ترک خاک بدن ! همه و همه سوالایی هستش که قطعا برای شمام پیش اومده !!
خواستم این موضوع رو با شما هم مطرح کنم و نظر شما ها رو هم بدونم در این خصوص و اینکه آیا شما ها هم برای مصاحبه صدا شدید ؟! به نظرتون وضعیت ماها چی می شه ؟! ینی دوباره برگشتیم رو نقطه صفر و باید از اول همه ی اون مراحل رو طی کنیم ؟؟؟!
سلام دوست عزیز ممنون به خاطر اطلاع رسانی هفته گذشته برای ما هم یه برگه دادن برای چندروز بعد و گفتن برای بروز رسانی اطلاعات به ترکی guncelleme یعنی این مثل پیش مصاحبه میمونه همینطور که از شما سوال کردن نظرتون چی هست

واقعا نمی دونم . اداره مهاجرت هر شهر داره کاملا سلیقه ای عمل می کنه . تو یه سری از شهرها اینطور که من دورا دور می شنوم مصاحبه ها شروع شده و دارن مصاحبه انجام می دن . تو شهر ما مثلا مصاحبه ها رو دو مرحله ای انجام می دن اینجور که معلومه . تو شهر شمام اینجور که می گید با سیستم پرسشنامه دارن شروع می کنن ..
اینکه چه بلایی قراره سرمون بیاد خدا می دونه
من امروز با سازمان هم بابت این موضوع تماس گرفتم و نسبت به این وضعیت اعتراض کردم ولی جوابشون این بود که شما تا وقتی در ترکیه ساکن هستین مجبورید که از قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه پیروی کنید ( به عبارتی باید با هر سازی که براتون زدن برقصید ) تا وقتی که به کشور سوم برید و عملا گفتش که از دستشون هیچ کاری برنمی یاد !!
بله دوست عزیز واقعا شرایط خیلی سختی شده توکل به خدا ببینیم چی میشه
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط aminx64 » یک شنبه 21 بهمن 1397, 12:48 pm

moeini نوشته شده:سلام خدمت دوستان
در شهر ما خیلی ها رو پلیس دیپورتی داده بعضی ها رو میشناسم که ای سی ام سی یک وحتی دو رو رفتن ویا قبولی سازمان دارن وحتی چند خانواده بی سرپرست وخانواده مریض رو می شناسم که پلیس به اونها دیپورتی داده وکمکهاشونم قطع کرده خلاصه اوضاع خیلی نگران کننده هست همه در استرس ونگرانی هستن.سازمان ملل هم فقط تماشاگر هست وکاری نمی کند خدا عاقبت همه رو بخیر کند.
مگه کسی که قبولی داره رو میتونن دیپورت کنن؟ طبق قوانین ترکیه اگر کسی قبولی داره و جرمی مرتکب بشه رو میتونن دیپورت کنن ارمنستان یا لبنان یا گرجستان. اما همینجوری بعید میدونم.
بیشتر به شایعه و جوسازیهای همیشگی ایرانیها شبیه هست. اگر هم شایعه نیست میتونن شکایت کنن. حق دیپورت کردن ندارن. راحت دادگاه با چند بند قانون رسمی دیپورت رو کنسل میکنه.

http://www.goc.gov.tr/icerik6/%D8%AD%DA ... 362_icerik

http://www.goc.gov.tr/icerik3/sinir-dis ... 09_422_834

کسانی که در خصوصشان حکم به اخراج از کشور داده خواهد شد

در صورت بروز یکی و یا چند یک از شرایط ذکر شده در ماده 54 قانون، به شرط محفوظ باقی ماندن ماده 55 قانون اتباع خارجی و حفاظت بین المللی، استانداری موظف به صدور حکم اخراج از کشور می باشد.
افراد ذکر شده در ذیل، افرادی تعیین شده در پاراگراف اول ماده 54 قانون اتباع خارجی و حفاظت بین المللی بوده و در خصوص ایشان حکم به اخراج از کشور داده خواهد شد.
الف) افرادی که بر اساس ماده 59 قانون به شماره 5237 لازم دیده شده است تا از کشور اخراج گردند (m.54/1-a)،
ب) افرادی که در سازمان های تروریستی و یا با اهداف منفعت جویانه در سازمان های تبهکاری عضو، مدیر و یا پشتیبان می باشند (m.54/1-b)،
ج) افرادی در ورود به ترکیه و امور مربوط به ویزا و اجازه اقامت از مدارک و اطلاعات جعلی استفاده نموده اند (m.54/1-c)،
چ) افرادی که در طول اقامت در ترکیه درآمد خود را از طرق نامشروع کسب نموده اند (m.54/1-ç)،
ح) افرادی که برای نظم عمومی و یا امنیت عمومی و یا بهداشت عمومی تهدید به شمار می آیند (m.54/1-d)،
خ) افرادی که مدت ویزا و یا معافیت از ویزا را بیش از ده روز نقض نموده اند و افرادی که ویزای آنها باطل گردیده باشد (m.54/1-e)،
د) افرادی که اجازه اقامت آنها باطل گردیده است (m.54/1-f)،
ر) افرادی که دارای اجازه اقامت بوده، اما پس از پایان اعتبار اجازه اقامت بدون ارائه هیچگونه دلیل موجهی مدت زمان اجازه اقامت را بیش از ده روز نقض نمایند (m.54/1-g)،
ز) افرادی که ثابت گردیده بدون داشتن اجازه کار، کار نموده اند (m.54/1-ğ)،
ک) افرادی که احکام مربوط به ورود به ترکیه و خروج از ترکیه را نقض نموده باشند (m.54/1-h)،
گ)افرادی که ثابت گردد علی رغم وجود حکم ممنوعیت ورود به ترکیه، وارد ترکیه گردیده اند (m.54/1-ı)،
ل) افرادی که مراجعه آنها جهت حفاظت بین المللی رد گردیده است، افرادی که از حفاظت بین المللی خارج گردیده اند، افرادی که مراجعه آنها جهت حفاظت بین المللی غیر قابل قبول ارزیابی گردیده است، افرادی که مراجعه خود جهت حفاظت بین المللی را پس گرفته باشند، افرادی که مراجعه آنها جهت حفاظت بین المللی پس گرفته شده تلقی می گردد، افرادی که شرایط حفاظت بین المللی آنها به پایان رسیده است و یا باطل گردیده است که پس از صدور حکم نهایی در خصوص آنها بر اساس سایر احکام قانون شماره 6458 حق اقامت در ترکیه را ندارند (m.54/1-i)،
م) افرادی که درخواست تمدید اجازه اقامت آنها رد گردیده و ظرف ده روز از ترکیه خارج نگردیده اند (m.54/1-j)،
ن) افرادی که دارای وضعیت حفاظت بین المللی و یا مراجعه کننده برای حفاظت بین المللی می باشند، اما در خصوص آنها شواهد جدی مبنی ایجاد خطر برای امنیت کشور کشف گردد(m.54/2)،
و) فرادی که دارای وضعیت حفاظت بین المللی و یا مراجعه کننده برای حفاظت بین المللی می باشند، اما به دلیل جرمی که از جهت نظم عمومی خطرناک می باشد، در خصوصشان حکم قطعی صادر شده باشد (m.54/2).
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط aminx64 » یک شنبه 21 بهمن 1397, 1:01 pm

مصاحبه پلیس چیزیه که همیشه بوده. من 5 سال پیش روز سوم بعد از ثبت نام یو ان مصاحبه پلیس شدم و کیملیک گرفتم. و 2 سال پیش یه برگه دادن بهم که تو شرطلی مولتجی هستی. معنیش اینه که از پلیس و مهاجرت ترکه هم قبولی گرفتی و سریعتر میری. اما هیچ سرعت خاصی ندیدم توی وضعیت.

درمورد سوالایی که میگید درسته، سایت اداره مهاجرت مدتهاست زبان فارسی داره. توصیه میکنم بخونید به همه هم بگید. تا جلوی شایعه پراکنی های ایرانیا رو بگیره. هر روز یه بساط در میارن اینجا و مسج ها میاد از دوستان به من که شنیدی فلان؟ شنیدی بهمان؟ جو کاملاً مثل سربازی هست تو ایران. هر روز یه چیز جدید در میاد، شنیدی مرخصی ها لغو شده؟ شنیدی اضافه خدمت خوردت همه. شنیدی قراره آموزشی بشه 10 ماه؟ شنیدی....؟ بعدش هم هیچ خبری نمیشه و مرخصیها سر جاش هست و آموزشی هم سر 3 ماه تموم میشه. تجربه ای که از این جو دارم یاد داده کلاً هرچی شنیدم، اول سایت مهاجرت رو چک کنم، بعد بلافاصله زنگ بزنم 157. اگر تایید کردن درسته اگر نه از این گوش وارد از گوش دیگه خارج میشه.

http://www.goc.gov.tr/icerik6/%D8%AD%DA ... 362_icerik
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mehrave » یک شنبه 21 بهمن 1397, 1:10 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on mehrave, ويرايش شده در 0.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط aminx64 » یک شنبه 21 بهمن 1397, 2:09 pm

mehrave نوشته شده:[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]قراردادش با سازمان ملل برای نگهداری موقتی از پناهندگان تا زمان اسکان مجدد نیز تمام شده است[/HIGHLIGHT][/FONT]
درمورد این جمله، منبعی دارید برای ارجاع؟ یا حدسیات و کانالهای تلگرامی هست؟

یو ان ترکیه 500 نفر ایرانی رو در 2019 ارسال میکنه به کشورهای دیگه. بر اساس آمار رسمی. اگر برای قوانین جدید و اطلاعات جدید منبعی هست لطفاً درج کنید تا صحتشون بررسی بشه.

http://www.bipanah.com/Forum/post51878.html#p51878

تصویر
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mehrave » یک شنبه 21 بهمن 1397, 3:45 pm

.
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mehrave » سه شنبه 21 اسفند 1397, 11:00 pm

.
baziha
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط baziha » پنج شنبه 23 اسفند 1397, 8:19 pm

من قبولی دارم ولی اگه قرار به رفتن باشه میرم ، چون تو ترکیه هیچ اینده ای نیست و فقط امضا و مامورین اداره مهاجرت تصویر
الان ۳ ساله که قبولی دارم و هیچ خبری از این سازمان همیشه فعال ملل نیست جالبه واقعا یعنی الان ۳ سال که زِرت اباد هم ندادند و هیچ تماس ! یک بار تماس گرفتم گفت که پروندتون هیچ مشکلی نداره ولی الان کشور سوم نداریم { دیر رفته بودم انگار تموم کردند }گفتم پس تکلیف چی میشه گفت زِرت گفتم چقدر طول می کشه گفت شاید قردا تماس بگیریم شاید ۱۰ سال دیگه جواب حرفمو گرفتم زِرتشو فهمیدم تشکر کردم و قطع کردم تلفنو
حالا امید یا هرچی دیگه ترجیح میدم از ترکیه برم و نباشم تا اینکه هفته ای یک بار قیافه های عقده ای و مغرور کارمندان اداره مهاجرت و ببینم و هِی زِرت باشم
sapphire
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sapphire » سه شنبه 28 اسفند 1397, 3:08 am

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
salam be hame azizan
bad az hododan 8 mah in post ro mizaram
khoda ro shokr az on bla taklifi nejat pyda kardam
rastesh 4 sal kheili sakht gozasht amma tamam shod va alan Britain hastam
kami sabr konid azizan dorost mishe
r
man hamishe ino be khodam migoftam
ke kami bishtar
vase hamaton doaaa mikonam makhsosan onaie ke delashon safeeee
zodtar taklifeshon va zendegiye jadideshon to keshvare sevom shoroo beshe
shad bashid dostanتصویر
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mehrave » چهار شنبه 29 اسفند 1397, 7:09 pm

.
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mehrave » دو شنبه 19 فروردین 1398, 10:25 pm

.
نمایه کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کره زمین

پست خوانده نشده توسط Sagan » دو شنبه 26 فروردین 1398, 7:59 pm

سلام دوستان.
امروز بهمون زنگ زدند و اسم و شماره کیملیک فلان پرسیدند. مثل حاضر غایب کردن.
بیش از دو سال و نیم بود که بهمون زنگ نزده بودند.
آیا به کسی هم مثل ما زنگ زدند؟
و آیا میتونه یه خبرایی بشه برامون؟
=================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
Sare
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط Sare » دو شنبه 26 فروردین 1398, 9:19 pm

سلام
به من ۲ هفته پیش از آسام آنکارا زنگ زدند آدرس خونه رو پرسیدن
موضوع جدید ارسال پست