منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه کشوری

UNREAD_POSTتوسط Sagan » پنج شنبه شهريور ماه 22, 1397 6:15 pm

mminshim نوشته است:
Sagan نوشته است:یوان ثبت نام پناهجوهارو متوقف کرد.
اما
اول از همه اینو بگم که از بیش از دو سال پیش که مارو به اداره مهاجرت صدا کردند و برامون استاتوس «شرطلی مولتجی» رو دادند٬ بهمون گفتند که رفتن شما قطعی میباشد و بر خلاف اونایی که استاتوسشون «اولوسلار آراسی کورونما » میباشد٬ تا رفتنتون احدی نمیتونه شمارو دیپورت کنه.
به بعضی دوستان هم گفته بودند که خود اداره مهاجرت به شما کشور خواهد داد و خودمون کشور بهتون میدیم و خودمون میفرستیمتون.
اون زمون این حرفها خیلی غیر منطقی بود اما از طرف اداره مهاجرت گفته میشد.
اینو میخوام بگم که مث اینکه اون گفته های دو سال پیش الان معنا پیدا میکنه و خود اداره مهاجرت با نظارت یوان جایگزینی ماهارو به عهده گرفته.

درود
فکر نمیکنم اینطور باشه
تجربه 5 سال پناهندگی تو ترکیه بهم میگه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. من هم شرطلی مولتجی هستم و به من هم همین حرف ها رو زده بودن ضمن اینکه اینم گفتن که اگر قوانین ترکیه عوض بشه و ترکیه شروع به پناهنده پذیری کنه اول شما شرطلی مولتجی ها رو میگیره.
شاید هم فردا کلا اداره مهاجرت بسته شه یه نهاد دیگه بیاد  روی کار. و جالبیش اینجاست که تو خانواده ما فقط من شرطلی مولتجی هستم و بقیه نرمال در صورتی که کیسمون یکیه و قبولی هامون هم تو یه روز بوده.
زیاد به این جزییات دقت نکنید که هیچ جوابی نداره و پیش بینی ای نمیشه کرد
و صرفا رو حدس و گمانه همه چیز.

هفته گذشته یکی از دوستان ما (خانواده ) بهشون کانادا دادن یعنی تو سایتشون زدن کانادا در صورتی که تا 2 هفته پیش تو سایتشون زده بودن واجد شرایط تعیین کشوری نیست.

یکی از دوستان هم (اونا هم خانواده ) 4 ماه پیش کانادا دادن و هفته آینده میرن برای مدیکال.

هیچ کدوم این دوستان هم شرطلی مولتجی نبودن.

فعلا فقط کانادا پذیرش داره انگار ولی ترجیحشون از کسایی هست که فامیل درجه 1 داشته باشن.

تو این وضعیت که انبوه پناهنده ها منتظرند٬ تک وتوک هارو و استثنا هارو نمیشه ملاک قرار داد.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط mminshim » شنبه شهريور ماه 24, 1397 2:06 pm

Sagan نوشته است:
mminshim نوشته است:
Sagan نوشته است:یوان ثبت نام پناهجوهارو متوقف کرد.
اما
اول از همه اینو بگم که از بیش از دو سال پیش که مارو به اداره مهاجرت صدا کردند و برامون استاتوس «شرطلی مولتجی» رو دادند٬ بهمون گفتند که رفتن شما قطعی میباشد و بر خلاف اونایی که استاتوسشون «اولوسلار آراسی کورونما » میباشد٬ تا رفتنتون احدی نمیتونه شمارو دیپورت کنه.
به بعضی دوستان هم گفته بودند که خود اداره مهاجرت به شما کشور خواهد داد و خودمون کشور بهتون میدیم و خودمون میفرستیمتون.
اون زمون این حرفها خیلی غیر منطقی بود اما از طرف اداره مهاجرت گفته میشد.
اینو میخوام بگم که مث اینکه اون گفته های دو سال پیش الان معنا پیدا میکنه و خود اداره مهاجرت با نظارت یوان جایگزینی ماهارو به عهده گرفته.

درود
فکر نمیکنم اینطور باشه
تجربه 5 سال پناهندگی تو ترکیه بهم میگه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. من هم شرطلی مولتجی هستم و به من هم همین حرف ها رو زده بودن ضمن اینکه اینم گفتن که اگر قوانین ترکیه عوض بشه و ترکیه شروع به پناهنده پذیری کنه اول شما شرطلی مولتجی ها رو میگیره.
شاید هم فردا کلا اداره مهاجرت بسته شه یه نهاد دیگه بیاد  روی کار. و جالبیش اینجاست که تو خانواده ما فقط من شرطلی مولتجی هستم و بقیه نرمال در صورتی که کیسمون یکیه و قبولی هامون هم تو یه روز بوده.
زیاد به این جزییات دقت نکنید که هیچ جوابی نداره و پیش بینی ای نمیشه کرد
و صرفا رو حدس و گمانه همه چیز.

هفته گذشته یکی از دوستان ما (خانواده ) بهشون کانادا دادن یعنی تو سایتشون زدن کانادا در صورتی که تا 2 هفته پیش تو سایتشون زده بودن واجد شرایط تعیین کشوری نیست.

یکی از دوستان هم (اونا هم خانواده ) 4 ماه پیش کانادا دادن و هفته آینده میرن برای مدیکال.

هیچ کدوم این دوستان هم شرطلی مولتجی نبودن.

فعلا فقط کانادا پذیرش داره انگار ولی ترجیحشون از کسایی هست که فامیل درجه 1 داشته باشن.

تو این وضعیت که انبوه پناهنده ها منتظرند٬ تک وتوک هارو و استثنا هارو نمیشه ملاک قرار داد.

خب هروقت به شرطلی مولتجی ها کشور دادند و اولویت قرارشون دادن دیگه "تک و توک ها" رو ملاک قرار نمیدیم.
اصلا برنامه های اداره گهاجرت و یوان قابل پیش بینی نیست که اگه بود ما باید تا الان کشور س وم میبودیم
mminshim
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه ارديبهشت ماه 12, 1393 5:40 pm
تشکر کرده: 17 بار
تشکر شده: 18 بار
امتياز: 360
اعتبار: 10

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » يکشنبه شهريور ماه 25, 1397 12:42 pm

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Anonyme در يکشنبه مهر ماه 28, 1397 12:09 am .
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 170
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » جمعه شهريور ماه 30, 1397 3:13 pm

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Anonyme در يکشنبه مهر ماه 28, 1397 12:08 am .
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 170

UNREAD_POSTتوسط gilan » شنبه مهر ماه 28, 1397 8:22 am

سلام به همه الان حدود 4 ماه پیش بعد از 3 سال گذشت از قبولیم در سایتم مصاحبه کشوری بهم ذاذن ولی کشور نه (بیماری خاص دارم ) 3 هفته پیش دوباره تماس گرفتن  و شماره کیملیک گرفتن برای تکمیل پرونده به نظرتون برای چیه و اینکه کسی مثل من هم بوده اینجا ؟
gilan
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
40%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:36 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » يکشنبه مهر ماه 29, 1397 3:59 pm

gilan نوشته است:سلام به همه الان حدود 4 ماه پیش بعد از 3 سال گذشت از قبولیم در سایتم مصاحبه کشوری بهم ذاذن ولی کشور نه (بیماری خاص دارم ) 3 هفته پیش دوباره تماس گرفتن  و شماره کیملیک گرفتن برای تکمیل پرونده به نظرتون برای چیه و اینکه کسی مثل من هم بوده اینجا ؟

به من یک سال و نیم پیش این کار رو کردن. مصاحبه کشوری داده شد... زنگ زدن همین کیملیک فلان.
و هنوز که هنوزه خبری نیست و نوبتم  نشده!

احتمال میدم برای انتقال پرونده و چک کردن اینکه هنوز طرف ترکیه هست یا نیست اینکارو میکنن بعد میفرستن اتاق کناری و بستگی به شانس معلوم نیست کی نوبت بشه.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Tired
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 28 بار
تشکر شده: 14 بار
امتياز: 280

UNREAD_POSTتوسط gilan » پنج شنبه آبان ماه 3, 1397 9:26 pm

سلام کسی ایمیل بخش کشوری رو داره ؟
gilan
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
40%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:36 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط kalesi » پنج شنبه آبان ماه 10, 1397 1:17 pm

ایمیل بخش کشوری turanrru@unhcr.org

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم kalesi تشکر کرده اند:
aminx64 (يکشنبه آبان ماه 13, 1397 11:35 pm)
رتبه: 9.09%

kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط kalesi » پنج شنبه آبان ماه 10, 1397 1:21 pm

دوستان تازگی  کسی کشور آمریکا یا کانادا توی سایتش درج شده؟ اگه شده لطفا یه اسکرین شات بگیرین که تاریخ هم معلوم باشه بگذارید اینجا
kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط pm1 » پنج شنبه آبان ماه 10, 1397 8:19 pm

kalesi نوشته است:دوستان تازگی  کسی کشور آمریکا یا کانادا توی سایتش درج شده؟ اگه شده لطفا یه اسکرین شات بگیرین که تاریخ هم معلوم باشه بگذارید اینجا

قبلا این کارو می کردن و به بقیه می گفتن الان اونایی که کشور می گیرن و ... می ترسن بگن از چی نمی دونم .....دیدم که می گم ....
pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 1, 1394 12:27 am
تشکر کرده: 35 بار
تشکر شده: 14 بار
امتياز: 285

قبلي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان