منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه کشوری

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 2:44 pm

اونقدر تبلیغات دروغین کلاهبردار و کیس نویسا و وکیل مکیل ها زیاد شده و از طرفی امریکا هم اونقدر دروازه هاشو برا پناهنده ها مخصوصا ایرانیها محکم بسته که باور کردن کشور گرفتنها  کمی سخته و آدم نمیتونه درست و حسابی مثل سالای قبل به طرف تبریک بگه.
مخصوصا هم اگه کاربر تازه وارد با پنج شش کامنت ...
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 54 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 7:03 pm

این شلوارک خیلی مشکل جدی ای شده و هموطنان بیکارمون در ترکیه در مسئله شلوارک و تاتو گیر کردند که جا داره نیشخندی به هیکل این نوع تفکر بزنم. (شکلک)

استاتیستیک جایگزیزی مجدد رو هم آپلود میکنم که خیلی سهمیه ی کمیه و امیدوارم تو این سهمیه٬ اعضای این فروم در اکثریت باشه.
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
امضا =================

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
aminx64 (سه شنبه مرداد ماه 2, 1397 2:01 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 7:14 pm

🔴در سال *2019* UNHCR
225 پرونده پناهندگان #ایرانی در #ترکیه که 500 نفر می شوند را برای #بازاسکان  ارسال خواهد کرد.این در حالیست که 3500 پناهنده ایرانی در #ترکیه نیاز به بازاسکان دارند

https://t.me/Theotherside2
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 35 بار
تشکر شده: 29 بار
امتياز: 585
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sarwari » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 10:06 pm

من ازشمافقدیک سوال پرسیدم چرا این قدر لکچر میدن چراباید دورغ بکم  من گفتم 3ماه است کشوری کرفتم اما هیچ تماسی از سفارت امریکا نگرفتن چون نگرانم ازشما رهنمای خواستم
sarwari
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
50%

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 4, 1397 6:04 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط sara22 » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 10:35 pm

Sagan نوشته است:اونقدر تبلیغات دروغین کلاهبردار و کیس نویسا و وکیل مکیل ها زیاد شده و از طرفی امریکا هم اونقدر دروازه هاشو برا پناهنده ها مخصوصا ایرانیها محکم بسته که باور کردن کشور گرفتنها  کمی سخته و آدم نمیتونه درست و حسابی مثل سالای قبل به طرف تبریک بگه.
مخصوصا هم اگه کاربر تازه وارد با پنج شش کامنت ...

والا ساگان عزیز ما هر ماه می یام اینجا پیام میزاریم از کشوری چه خبر؟آشنایانتون ، اطرافیانتون ، کشور نگرفتن؟هیچکسی زبون باز نمیکنه حرف بزنه و یه هو میبینی توی قسمت مصاحبه سفیر کانادا یا آی سی ام سی 1 سر در می یارن و بی قرارن که چرا سفیر کانادا یا آمریکا هنوز بهشون زنگ نزده.تازه اونجا باخبر میشیم که کشوری بازه اما هموطنان خوب و بزرگ دل ما کشور میگیرن اما نمیگن چون میترسن جاشونو بگیریم. عجب دنیای عجیب و کثیفیه این دنیا. خدا هم شرمنده شده از خلقتی که کرده.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط diyana » سه شنبه مرداد ماه 2, 1397 10:54 am

واقعاااااااا باهات موافقم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم diyana تشکر کرده اند:
sara22 (سه شنبه مرداد ماه 2, 1397 11:57 am)

diyana
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد ماه 3, 1395 12:11 am
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 20 بار
امتياز: 405

UNREAD_POSTتوسط Iron » چهارشنبه مرداد ماه 10, 1397 1:53 pm

بر عکس تصور غلطی که وجود داره، کشورها اصلا مایل نیستن افراد بیمار رو بپذیرند ، همچنین افراد تن پرور
Iron
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 10, 1397 1:34 pm

UNREAD_POSTتوسط mehrave » دوشنبه مرداد ماه 15, 1397 11:47 pm

Iron نوشته است:
بر عکس تصور غلطی که وجود داره، کشورها اصلا مایل نیستن افراد بیمار رو بپذیرند ، همچنین افراد تن پرور

در مورد " تن پروری " میخاستم بپرسم که چگونه این قضیه برای کشورهای پناهنده پذیر قابل تشخیص هست و ایا تست یا ازمایش خاصی برای این مساله هست یا روی کسی از دوستان شما انجام شده؟  یا مدارک خاصی نیاز دارن؟
لطفا کمی راهنمایی کنید
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط Iron » سه شنبه مرداد ماه 16, 1397 11:26 am

mehrave نوشته است:
Iron نوشته است:

در مورد " تن پروری " میخاستم بپرسم که چگونه این قضیه برای کشورهای پناهنده پذیر قابل تشخیص هست و ایا تست یا ازمایش خاصی برای این مساله هست یا روی کسی از دوستان شما انجام شده؟  یا مدارک خاصی نیاز دارن؟
لطفا کمی راهنمایی کنید

من به طور خلاصه نوشتم، یکی‌ از مشخصه هاش میتونه این باشه که بجای کار و تحصیل افراد وقتشون رو با ایجاد جر و بحث و چالش در فضای مجازی بگذرونن و منتظر باشن از همین طریق مشکلتشون حل بشه.

اگه سوالی دارین محترمانه بپرسین تا حد امکان جواب میدم
Iron
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 10, 1397 1:34 pm

UNREAD_POSTتوسط mehrave » سه شنبه مرداد ماه 23, 1397 8:43 pm

تاپیکی که کلا در خواب عمیقی فرورفته
یاد دورانی به خیر که هنوز ایرانیان جزو پناهندگان محسوب میشدن و نهایتا یک ماه از قبولی تا تعیین کشورشان زمان از دست میدادن
نه مثل الان چندسال و با انتهایی نامعلوم
کشوری که از لحاظ تولید و صادرات پناهنده موفق به کسب مقام رفیعی در جهان شده و روسای جمهور امریکا تمام کشورهای صنعتی حتی وقتی برای ماهیگیری به داهات خودشون میرن در مورد عدم حقوق بشر در ایران و حکومت ظالمش حرف میزنن ولی از نظر پذیرش و اسکان مجدد توسط سازمان ملل هم تراز ترکمنستان و ساحل عاج و کشورهای جینگولی پینگولی ناشناس هست
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mehrave » جمعه مرداد ماه 26, 1397 10:03 pm

دوستان گرامی که شرایطشون مربوط به این تاپیک میشه
اعم از منتظر مصاحبه کشوری یا منتظر درج کشور یا تماس تلفنی و غیره
هیچ خبری یا رخداد جدیدی برای خودتون یا اطرافیانتون اتفاق نیفتاده؟
من در تماسی که  چندروز قبل با سازمان داشتم دقیقا گفتن که برای "ایرانیها "اسکان مجدد نداریم
پرسیدم که پس اینهاییکه پرواز کانادا میگیرن یا مدیکال امریکا کی هستن ؟
گفت کاناداییها درجه یک دارن و مدیکالیهای امریکا هم قبولیها و پرونده های باز سالهای گذشته هستن
جالبه که کانالهای گروههای کیس نویس و شیاد هم دیگه هیچ مطلبی در مورد یوان نمیذارن فقط در مورد المان و هلند و کلا اروپا و قوانین و مصاحبه هاش مینویسن و توضیح میدن و پیام صوتی میذارن و کلا بیخیال یوان شدن..
نمیدونم شاید اتفاقی افتاده که شاید ما در خواب خرگوشی و سر در گریبانی هستیم و ازش بیخبریم
دوستان اگربراشون اتفاقی در روزهای اخیر افتاده یا چیزی میدونن اطلاعرسانی کنند
سپاسگذار
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sara22 » جمعه مرداد ماه 26, 1397 10:31 pm

mehrave نوشته است:دوستان گرامی که شرایطشون مربوط به این تاپیک میشه
اعم از منتظر مصاحبه کشوری یا منتظر درج کشور یا تماس تلفنی و غیره
هیچ خبری یا رخداد جدیدی برای خودتون یا اطرافیانتون اتفاق نیفتاده؟
من در تماسی که  چندروز قبل با سازمان داشتم دقیقا گفتن که برای "ایرانیها "اسکان مجدد نداریم
پرسیدم که پس اینهاییکه پرواز کانادا میگیرن یا مدیکال امریکا کی هستن ؟
گفت کاناداییها درجه یک دارن و مدیکالیهای امریکا هم قبولیها و پرونده های باز سالهای گذشته هستن
جالبه که کانالهای گروههای کیس نویس و شیاد هم دیگه هیچ مطلبی در مورد یوان نمیذارن فقط در مورد المان و هلند و کلا اروپا و قوانین و مصاحبه هاش مینویسن و توضیح میدن و پیام صوتی میذارن و کلا بیخیال یوان شدن..
نمیدونم شاید اتفاقی افتاده که شاید ما در خواب خرگوشی و سر در گریبانی هستیم و ازش بیخبریم
دوستان اگربراشون اتفاقی در روزهای اخیر افتاده یا چیزی میدونن اطلاعرسانی کنند
سپاسگذار

نگران نباشید. اعتباری به حرفهای منشی هایی که پشت تلفن نشستن نیست.اگر سری به گروه منتظران آمریکا بزنین میبینین که هم کشور میدن و هم مصاحبه میکنن.البته خیلی کند و کم.و همینطور کانادا که داره درجه یک ها رو میگیره.پس یعنی میگیرن حالا با شرایطی بماند .در نتیجه جمله ی باز اسکان برا ایرانیها نداریم خیلی جمله مسخره ای هست که شاید تازه به لیست جملاتی که مکتوب میشه بهشون که در جواب تلفن پناهنده ها بدن قرار گرفته.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم sara22 تشکر کرده اند:
mehrave (شنبه مرداد ماه 27, 1397 11:36 pm)

sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485

UNREAD_POSTتوسط ercanparsi » شنبه مرداد ماه 26, 1397 1:36 am

مهراوه عزیز
چند هفته پیش از یو‌ان با من تماس گرفتند و پرسیدند کدام محله زندگی میکنید من هم خدمتشون نام محله را عرض کردم . بعد فرمودند منتظر باشید در یکی دو ماه آینده از آسام برای بازدید از شما به منزلتان خواهند آمد . تا آمدم بگم کشور مشور ،اپراتور گرامی تلفن رو قطع کردند . چند روز بعد از آسام تماس گرفتند و قدم روی چشم ما گذاشتند و تشریف فرما شدند و کلبه ما رو منور کردند و از شرایط زندگی ومیزان حقوق و غیره سوالاتی پرسیدند و گفتند که ما هیچ اطلاعی از بخش بازاسکان نداریم و اطلاعات در این بخش محرمانه است با این حال همدردی کردند که زمان زیادی هست که اینجا هستید و صبر پیشه کنید و ما شرایط را به اطلاع سازمان خواهیم رساند. چند روز بعد از تشریف فرمایی حضرات با آسام تماس گرفتم و پیگیر پرونده ام شدم پاسخی جز همان حرف های تکراری که فعلا هیچ کشوری اعلام ظرفیت نداشته و باید صبور باشید تا از بخش فوق سری بازاسکان با شما تماس بگیرند و ما نمیدانیم در این بخش چه اتفقاتی می افتد و همان حرف های صد من یه غاز همیشگی ،چیز دیگری نشنیدم . پرسیدم پس مگر این انگلیسها و کانادا ها و آمریکا ها که زارت و زورت به ملت اعطا میکنید ظرفیت نیستند ؟ فرمودند این ها ظرفیت های محدود هستند که بنا به اولویت به برخی داده شده و بسیار محدود بوده اند و آنها هم نباید خوشحال باشند چون فعلا همینطوری کشور دادند بهشون و معلوم نیست اصلا سفارت پرونده آنها را قبول بکند یا نکند . پرسیدم کی ظرفیت ها مشخص میشود ؟ فرمودند معلوم نیست و این به بخش کشوری مربوط است و ما نمیدانیم . خبر دیگری فعلا نیست جز اینکه بروید یک نگاهی به اولویت های سوگلی یو ان  در سال های اخیر بیندازید که الان کشور دارند و یا پرواز کرده اند . اگر یک پناهنده واقعی در میانشان یافتید به من هم معرفی کنید تا ما هم بدانیم دست چین شده های بخش فوق محرمانه فرا امنیتی کشوری چه خصوصیات ارزنده ای داشتند که همای سعادت بر دوششان نشسته .
پیشنهاد : دوستان تازه وارد اگر پول دارید تشریف ببرید یک کشور اروپایی درخواست پناهندگی بدهید . اگر بیشتر پول دارید کانادا و انگلیس پیشنهاد میشود . اگر آمدید چند صباحی تفریح بفرماید که تا حالاحتما فرمودید برگردید مملکتتون و ادامه گل کاری رو روی تبه های ایران انجام بدید . اگر هم مثل ما نه میتونید برگردید چون اگر پاتون برسه ایران کم کمش یه چند سالی توی اوین باید مهمون باشید و نه میتونید برید چون پول ندارید بریزید تو حلقوم قاچاقچی  ،همینجا تشریف داشته باشید و از زندگی لذت ببرید .
امضا انتظارِ پارسايان به شادى مى انجامد، اما اميدِ شريران بر باد مى رود.
پس تنها سه چیز است که باقی می ماند :
ایمان
امید
محبت

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم ercanparsi تشکر کرده اند:
mehrave (شنبه مرداد ماه 27, 1397 11:36 pm)

ercanparsi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 26, 1394 1:32 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 87 بار
امتياز: 1760

UNREAD_POSTتوسط Sagan » شنبه مرداد ماه 27, 1397 4:35 pm

ercanparsi نوشته است:مهراوه عزیز
چند هفته پیش از یو‌ان با من تماس گرفتند و پرسیدند کدام محله زندگی میکنید من هم خدمتشون نام محله را عرض کردم . بعد فرمودند منتظر باشید در یکی دو ماه آینده از آسام برای بازدید از شما به منزلتان خواهند آمد . تا آمدم بگم کشور مشور ،اپراتور گرامی تلفن رو قطع کردند . چند روز بعد از آسام تماس گرفتند و قدم روی چشم ما گذاشتند و تشریف فرما شدند و کلبه ما رو منور کردند و از شرایط زندگی ومیزان حقوق و غیره سوالاتی پرسیدند و گفتند که ما هیچ اطلاعی از بخش بازاسکان نداریم و اطلاعات در این بخش محرمانه است با این حال همدردی کردند که زمان زیادی هست که اینجا هستید و صبر پیشه کنید و ما شرایط را به اطلاع سازمان خواهیم رساند. چند روز بعد از تشریف فرمایی حضرات با آسام تماس گرفتم و پیگیر پرونده ام شدم پاسخی جز همان حرف های تکراری که فعلا هیچ کشوری اعلام ظرفیت نداشته و باید صبور باشید تا از بخش فوق سری بازاسکان با شما تماس بگیرند و ما نمیدانیم در این بخش چه اتفقاتی می افتد و همان حرف های صد من یه غاز همیشگی ،چیز دیگری نشنیدم . پرسیدم پس مگر این انگلیسها و کانادا ها و آمریکا ها که زارت و زورت به ملت اعطا میکنید ظرفیت نیستند ؟ فرمودند این ها ظرفیت های محدود هستند که بنا به اولویت به برخی داده شده و بسیار محدود بوده اند و آنها هم نباید خوشحال باشند چون فعلا همینطوری کشور دادند بهشون و معلوم نیست اصلا سفارت پرونده آنها را قبول بکند یا نکند . پرسیدم کی ظرفیت ها مشخص میشود ؟ فرمودند معلوم نیست و این به بخش کشوری مربوط است و ما نمیدانیم . خبر دیگری فعلا نیست جز اینکه بروید یک نگاهی به اولویت های سوگلی یو ان  در سال های اخیر بیندازید که الان کشور دارند و یا پرواز کرده اند . اگر یک پناهنده واقعی در میانشان یافتید به من هم معرفی کنید تا ما هم بدانیم دست چین شده های بخش فوق محرمانه فرا امنیتی کشوری چه خصوصیات ارزنده ای داشتند که همای سعادت بر دوششان نشسته .
پیشنهاد : دوستان تازه وارد اگر پول دارید تشریف ببرید یک کشور اروپایی درخواست پناهندگی بدهید . اگر بیشتر پول دارید کانادا و انگلیس پیشنهاد میشود . اگر آمدید چند صباحی تفریح بفرماید که تا حالاحتما فرمودید برگردید مملکتتون و ادامه گل کاری رو روی تبه های ایران انجام بدید . اگر هم مثل ما نه میتونید برگردید چون اگر پاتون برسه ایران کم کمش یه چند سالی توی اوین باید مهمون باشید و نه میتونید برید چون پول ندارید بریزید تو حلقوم قاچاقچی  ،همینجا تشریف داشته باشید و از زندگی لذت ببرید .

دوست عزیز مث اینکه برا مصاحبه ی مالی اومدن خونه تون بازدید.
اگه قبول بشید کمک ماهیانه براتون تعلق خواهد گرفت.
تقریبا سه چهار ماه طول میکشه جواب رو تو سایت درج کنند.
امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط raha001 » شنبه مرداد ماه 27, 1397 8:35 pm

با عرض سلام دوستان عزیز  توی سایت من نوشته  واجد شرایط کشوری نیست  ایا برای کسی دیگه از دوستان این اتفاق افتاده و اینکه بعدش چه اتفاقی افتاده ممنون میشم جواب بدید متشکرم
raha001
یک بی پناه
یک بی پناه
50%

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 27, 1397 8:04 pm

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان