منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه کشوری

UNREAD_POSTتوسط Hshkomsary » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 8:34 pm

وشماها هم آبروی هر چه یرانی را برده اید!!!
Hshkomsary
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
73.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 5, 1395 7:35 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60
اعتبار: -2

UNREAD_POSTتوسط neda2018 » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 9:02 pm

سلام دوستان. لینک گروه تلگرامی رو ممنون میشم بذارین. با تشکر
neda2018
یک بی پناه
یک بی پناه
14.3%

تاريخ عضويت: چهارشنبه تير ماه 27, 1397 9:00 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط rahimjafari1 » چهارشنبه تير ماه 27, 1397 11:39 pm

Hshkomsary نوشته است:وشماها هم آبروی هر چه یرانی را برده اید!!!

خب شما طرفتو نیمشناسی داری چرند میگی... فک میکنم بیشتر از شما سیاسی بودم هست و اسیبم دیدم اول بپرس طرف کی هست بعدا وراجی کنین لطفا.

اگه ازاد گشتن جرمه بله ما ابرو بریم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم rahimjafari1 تشکر کرده اند:
aminx64 (پنج شنبه تير ماه 28, 1397 4:58 pm)
رتبه: 9.09%

rahimjafari1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 10, 1397 5:18 pm
تشکر کرده: 1 دفعه

UNREAD_POSTتوسط Sagan » پنج شنبه تير ماه 27, 1397 12:30 am

تو اروپا و آمریکای شمالی هم همینطوره.
طرف از جمهوری اسلامی و اون مردمان کوته فکر فرار میکنه٬ بعد گیر اینجور آدما میوفته٬ که مبادا اینا مث اونا یه دفعه از لباس و طرز زندگی کردنش ناراحت نشن. مبادا به الاه اش بر بوخوره ویا امام حسینش ناراحت بشه داره آبجو میخوره.
یا اگه سگ نگه میداره ...
ویا اگه همجنسگراست ویا ترنسه ویا لزبینه٬ این کوته فکران خیال پرست ...
یا یه دفعه استغفوریل لا لا٬ شورت (شلوارک) پوشید ...

این آدما خیلی طول میکشه که طرز نگاهشون به انسان٬ اصلاح بشه و به احتمال زیاد باید این نسل همینجور راهی قبر بشه که شاید فرزندانشون آدم حسابی بشوند٬ اونم شاید.

طرف میاد میگه که شما که میری دریا لذت میبری و آبجو میخوری و اومگا ۳ و ویتامین مصرف میکنی ویا دوچرخه سواری میکنی و شلوارک میپوشی٬ خالکوبی و فلان ... سازمان یوان حیوونکی آزرده خاطر میشه٬ بدش میاد و ‌بهمون سهمیه نمیده.

مثل این میمونه که زلزله که میاد همه میریزن یه دو نفر رو سنگسار میکنن که تو زنا کردی و الاه بدش اومد عصبانی شد و زلزله فرستاد.
ویا خالکوبی کردی الاه مون بارون نمی فرسته٬ روزیمون رو الاه نمیده.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 54 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » پنج شنبه تير ماه 28, 1397 5:03 pm

Sagan نوشته است:تو اروپا و آمریکای شمالی هم همینطوره.
طرف از جمهوری اسلامی و اون مردمان کوته فکر فرار میکنه٬ بعد گیر اینجور آدما میوفته٬ که مبادا اینا مث اونا یه دفعه از لباس و طرز زندگی کردنش ناراحت نشن. مبادا به الاه اش بر بوخوره ویا امام حسینش ناراحت بشه داره آبجو میخوره.
یا اگه سگ نگه میداره ...

این آدما خیلی طول میکشه که طرز نگاهشون به انسان٬ اصلاح بشه و به احتمال زیاد باید این نسل همینجور راهی قبر بشه که شاید فرزندانشون آدم حسابی بشوند٬ اونم شاید.

طرف میاد میگه که شما که میری دریا لذت میبری و آبجو میخوری و اومگا ۳ و ویتامین مصرف میکنی ویا دوچرخه سواری میکنی و شلوارک میپوشی٬ خالکوبی و فلان ... سازمان یوان حیوونکی آزرده خاطر میشه٬ بدش میاد و ‌بهمون سهمیه نمیده.

مثل این میمونه که زلزله که میاد همه میریزن یه دو نفر رو سنگسار میکنن که تو زنا کردی و الاه بدش اومد عصبانی شد و زلزله فرستاد.

اینجا هم فرق چندانی با ایران نداره هم جو جامعه، ایرانی ها که دیگه هیچی!

دیروز برای تمدید کیملیک رفتم. مامور همینجوری حرف میزد. پرسید مسیحی هستی؟ گفتم نه من بیخدام! شروع کرده از این میگه که بی خدایی یه چیزی  از انسانیت کم داری. بدون خدا که از چیزی نمیترسی جرم و جنایت زیاد میشه! دوباره اراجیفی که 13 سال هست دارم میشنوم. گفتم باشه. میزان جرم و جنایت تو سوئد بیشتره یا ترکیه شما؟ گفت نه آدما صمیمی دین دار نیستن. گفتم کیملیک من رو بده بذار بسوزم در آتش جهنم... من جوان بودم حوصله بحث با همه رو داشتم. الان هرچی تو میگی درسته باشه. بده من اون کیملیک رو
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Tired
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 27 بار
تشکر شده: 14 بار
امتياز: 280

UNREAD_POSTتوسط Sagan » پنج شنبه تير ماه 28, 1397 6:21 pm

aminx64 نوشته است:
Sagan نوشته است:تو اروپا و آمریکای شمالی هم همینطوره.
یا اگه سگ نگه میداره ...

اینجا هم فرق چندانی با ایران نداره هم جو جامعه، ایرانی ها که دیگه هیچی!

دیروز برای تمدید کیملیک رفتم. مامور همینجوری حرف میزد. پرسید مسیحی هستی؟ گفتم نه من بیخدام! شروع کرده از این میگه که بی خدایی یه چیزی  از انسانیت کم داری. بدون خدا که از چیزی نمیترسی جرم و جنایت زیاد میشه! دوباره اراجیفی که 13 سال هست دارم میشنوم. گفتم باشه. میزان جرم و جنایت تو سوئد بیشتره یا ترکیه شما؟ گفت نه آدما صمیمی دین دار نیستن. گفتم کیملیک من رو بده بذار بسوزم در آتش جهنم... من جوان بودم حوصله بحث با همه رو داشتم. الان هرچی تو میگی درسته باشه. بده من اون کیملیک رو

فک کنم پناهنده هایی که به اقلیتهای مذهبی و دینی ویا دگرباشان بخاطر اینجور بودنشون ایراد مگیرند و میخوان مث اداره ی مفاسد امر به معروف و نهی از منکر کنن٬ خودشون رو به زور در قالب پناهندگی چپوندن و از آزادیخواهی و اخلاق و وجدان انسانی چیزی حالیشون نمیشه.

برا ترکیه ایها هم به هیچ وجه نباید جواب سوالهایی از قبیل: دینت چیه؟ مسلمانی؟ ویا سوالای جنسی و به سوالهای دیگه جواب داد.
جواب دادن اینگونه سوالها فوق العاده خطرناکه که من یک بار در ترکیه خطر مرگ برا خودم و خانواده ام از بیخ گوشمون گذشته.
جواب اینگونه سوالها فقط و فقط اینه: <این یک مسئله شخصیه و به مسائل شخصی کاری نداشته باشیم>
اگر هم اسرار کرد و باز هم از مسائل شخصی سوالاتی کرد٬ بلافاصله باید صحبت رو نیمه تمام گذاشت و زود اون آدم رو ترک کرد.
امضا =================

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
aminx64 (جمعه تير ماه 29, 1397 7:07 pm)

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mehrave » جمعه تير ماه 29, 1397 10:37 pm

انقدر که روی یک سری پوشش و سلیقه های شخصی تاکید میکنی انگار اینکارها فقط از شما برمیاد و بقیه اگر شلوارک بپوشن بدنشون کهیر میزنه!!
برعکس تصور شما من با شما هم نگرش هستم و شما دایما زور میزنی که اصل مطلبو انکار کنی ولی خرابترش میکنی

زور بیخودی نزن
ایرانیها با رفتارهاشون پناهندگی را هم مثل چیزهای دیگر به لجن کشیدند
هر عاقلی مطالب نگاشته شده من را بخونه متوجه میشه که منظور من چی بوده و انتقاد من از چه بابت هست
همه میدونن چرا سازمان ایرانیهارو اوت کرده و چقدر ایرانیها تو شهرهایی که هستن "کثافتکاری" و لش و لوش بازی و تابلو بازی در اووردن چون از یک کشور عقب افتاده اومدن و یک ازادیهای ابتدایی خیلی براشون مهم هست و فکر میکنن اگر اینطور و اونطور باشن خیلی روشنفکر و باکلاس و برجسته به نظر میان و نمیدونن که به عنوان پناهنده اومدن در یک کشور عقب افتاده اسلامی مانند ترکیه تا بطور موقت اینجا باشن و بعدش برن و باید حواسشون به رفتارهاشون باشه
و الان که مشتریهای زیادی برای پناهندگی مانند سوری و روهینگیایی و غیره پیدا شده سازمان و کشورهای پناهنده پذیر و اروپا ترجیح میدن که ایرانیهای تی تیش مامانی روشنفکر و دگر اندیش و اتئیست و مسیحی قلابی و غیره را توی ترکیه ترشی بزارن تا از ازادیهاشون و افکارشون همینجا لذت ببرن
جنابعالی هم که میگی سازمان ازرده خاطر نشه حتما میدونی که زندگی جنابعالی به یک تماس تلفنی همین سازمان بستگی داره و دیدگاه سازمان به ایرانیها بسیار تو زندگی شما تاثیر داره وگرنه شما قطعا نیودمدی ترکیه  بمونی
خیلی هم زور میزنی که از پوسته خودت بیای بیرون ولی صد در صد فرهنگ ایرانی داری و همون تفکرات را با خودت اووردی
همون تفکری که تا به کسی انتقادی بکنن بهت میگن سلطنت طلب..ساندیسخور..مصدقی..امر به معروف..ضدازادی..ملی مدهبی.
اگر فکر میکنی پلیس ترکیه و سازمان ملل از حرکات و رفتارها و اوضاع ایرانیها و و تجمعاتشون اینکه برای چی میان ترکیه بیخبر هستن و هیچ تاثیری هم توی اوت شدن ایرانیها نداشته که سخت در اشتباه تشریف داری
شبخوش

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند:
Anonyme (شنبه تير ماه 30, 1397 4:26 pm)

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط Sagan » شنبه تير ماه 29, 1397 1:43 am

پوشش و سلیقه های شخصی ویا طرز زندگی٬ به هیچ کسی ویا ارگانی ربط نداره و بیخودی باور و اعتقادات و ثصورات شخصیتون رو مانند کرم نریزید.
اینی که فکر میکنید ایرانیها پناهندگی رو به لجن کشیده اند نیز تصوری خیلی ناشیانه و توهمی بیش نیست. این تصور از درک بسیار غلط از وضعیت منطقه و دنیاست که گریبانگیرتان شده.
پس پناهنده های بدبختی که دارند زندگیشون رو میکنند رو بیخوی آزرده خاطر نکنید و افکار قرون وسطی ییتون رو کنترل کنید.
امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sarwari » شنبه تير ماه 30, 1397 10:12 am

نتیجه Resetlment
وضعیت کشوری
پرونده به کشور داده شد و یا تایید شد
تاریخ مصاحبه کشوری
5/25/2018
کشور انتخاب شده
ایالات متحده آمریکا

sarwari
یک بی پناه
یک بی پناه
50%

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 4, 1397 6:04 pm

UNREAD_POSTتوسط sarwari » شنبه تير ماه 30, 1397 8:29 pm

سلام بهم دوستان من تاز واردسایت شدم نزدیک به 3ما میشود برایم کشوری داداشده اما تاهنوز سفارت امریکا به من تماسی نگرفتن ایا کسی میداند این روال تابکی طول می کشد ممنون میشم اگررهنمایی کنید
نتیجه Resetlment
وضعیت کشوری
پرونده به کشور داده شد و یا تایید شد
تاریخ مصاحبه کشوری
5/25/2018
کشور انتخاب شده
ایالات متحده آمریکا
sarwari
یک بی پناه
یک بی پناه
50%

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 4, 1397 6:04 pm

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه تير ماه 30, 1397 1:31 am

ساگان گرامی
من به شخصه مشتاق هستم با ساقی شما گفتگو داشته باشم .
چون ابشون قطعا باید شیمیدان برجسته ای باشن

""پیشبینی میکنم موج بعدی سال ۲۰۲۱ به بعد به اوج خودش نزدیک بشه اما باید تو همین ماههای آینده ویا سال آینده٬ نمودار رفتن به طرف بالا رو بشروع بکنه که تا سال ۲۰۲۱ بتونه افکار عمومی رو برای سونامی بعدی آماده کنه.""

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند:
Sagan (دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 2:13 pm)

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط Sare » يکشنبه تير ماه 31, 1397 11:13 am

دوستان لطفا  به شعور خودتون و دیگران احترام بگذارید و بحث نکنید اینجا همه منتظر خبرند
Sare
کاربر فعال
کاربر فعال
6.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 31, 1396 12:30 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 80

UNREAD_POSTتوسط Nadia_n » يکشنبه تير ماه 31, 1397 11:31 am

مهراوه عزیز
حرفهای شما کاملا تصدیق کننده آماری است که unhcr برای بازاسکان در سال 2019 منتشر کرده است ،خیلی خوب میشد اگر دوستان روشنفکر شلوارک پوش این آمار را مطالعه کنند و بعد بگویند که اگر ایرانیها پناهندگی را به لجن نکشیده اند پس علت چه بوده که در سال 2017 فقط چهار درصد پرونده های ارسال شده برای باز اسکان به ایرانیان تعلق داشته و این آمار مدام کاهش داشته تا در سال 2019 برای ایرانیان 101 کیس که جمعا 225 نفر است در نظر گرفته شده؟
با کمی تامل میشود فهمید که سازمان ،ترکیه را برای کسانیکه دنبال آزادی های فردی هستند(شلوارک ،خالکوبی و ....)مناسب دیده و نه برای باز اسکان .
این لینک برنامه unhcr برای بازاسکان 2019 است:

http://www.unhcr.org/5b28a7df4.pdf

میتوانید برای سالهای قبل تر را هم دانلود،مطالعه و مقایسه کنید و بعد از روشنفکر بودن و افکار قرون وسطایی دیگران حرف بزنید .

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Nadia_n تشکر کرده اند:
Anonyme (يکشنبه تير ماه 31, 1397 12:28 pm)

Nadia_n
یک بی پناه
یک بی پناه
0%

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 31, 1397 11:27 am
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20

UNREAD_POSTتوسط Hshkomsary » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 11:27 am

ممنون از خانم نادیا برای اطلاع رسانی درست و دقیق که با لینک سازمان ملل همراه بوده است ، دقیقا در جدول تعداد پناهنده های ایرانی که از ترکیه برای سال ۲۰۱۹ باز اسکان می شوند را ۲۲۵ نفر نوشته است و این نمایانگر وضعیت فاجعه بار پناهندگی در ترکیه میباشد . کل پناهنده هایی که در سال ۲۰۱۹ اسکان داده می شوند ۴۸۰۰۰ نفر میباشد که سوریها بیشترین سهمیه را دارند

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Hshkomsary تشکر کرده اند:
Anonyme (دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 3:45 pm)

Hshkomsary
کاربر فعال
کاربر فعال
73.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 5, 1395 7:35 pm
اعتبار: -2

UNREAD_POSTتوسط diyana » دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 11:32 am

دوستان به جای اینکه فکر باشید سازمان چه تعداد پناهنده میخواد بر داره برید فکر یه زندگی خوب باشید با همین امکاناتی که اینجا داریم و راحت زندگیتون بکنید به هر حال فعلا شرایطمون همینه و هر جه فکر کنیم بیشتر خودمونو اذیت میکنیم و اینجا تبدیل به جهنم میشه برامون

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم diyana تشکر کرده اند:
Anonyme (دوشنبه مرداد ماه 1, 1397 3:46 pm)

diyana
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد ماه 3, 1395 12:11 am
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 20 بار
امتياز: 405

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟