منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه کشوری

UNREAD_POSTتوسط Sagan » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 3:09 am

مث اینکه ایران به وضعیت قبل از سال ۲۰۱۵ داره برمیگرده و باز هم مسئله اسکان مجدد هم مثل قبل از ۲۰۱۵ خواهد شد. فقط این مردمان از موج ها و  بالا و پایین شدن وضعیت سیاسی و بازیهای این منطقه چیزی حالیشون نیست.
از طرفی چون خطری در ایران تهدیدشون نمیکنه و الکی یه کیسی از خودشون درآورده اند و این اقامت دوساله هم براشون جذاب به نظر رسیده٬ دارن به مسئله پناهندگی گو.. میذارن.
به امید اون روزی که اسکان مجددمون راه بیافته و این سودجوها هم برگردند به بغل جموری اسلامی.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 54 بار
تشکر شده: 166 بار
امتياز: 3345
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط sara22 » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 9:44 am

Sagan نوشته است:مث اینکه ایران به وضعیت قبل از سال ۲۰۱۵ داره برمیگرده و باز هم مسئله اسکان مجدد هم مثل قبل از ۲۰۱۵ خواهد شد. فقط این مردمان از موج ها و  بالا و پایین شدن وضعیت سیاسی و بازیهای این منطقه چیزی حالیشون نیست.
از طرفی چون خطری در ایران تهدیدشون نمیکنه و الکی یه کیسی از خودشون درآورده اند و این اقامت دوساله هم براشون جذاب به نظر رسیده٬ دارن به مسئله پناهندگی گو.. میذارن.
به امید اون روزی که اسکان مجددمون راه بیافته و این سودجوها هم برگردند به بغل جموری اسلامی.
عضويت  / ورود

همه ی این حرفها درست.اما واقعا منکه نمیتونم تحمل کنم کسانی رو که با من رفتن مصاحبه اصلی و به خود من میگفتن ما اگه قبول نشیم و استیناف بخوریم ، اقدام میکنیم برا اقامت و میریم استانبول زندگی میکنیم .تازه ترکیه خیلی بهتر از آمریکا هست.و الان همونها یکسال و اندی هست که دارن تو آمریکا زندگی میکنن و منیکه حتی تو ترکیه هم جایی برا زندگی ندارم و حتی شرایط اقامت هم ندارم و هرروز دارم با استرس و اضطراب روزم رو شب میکنم ،هنوز اینجام.بی عدالتی در این زمین به اوج خود رسیده.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط ercanparsi » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 4:41 pm

ساگان عزیز میشه بفرمایید استدلال شما مبنی بر اینکه وضعیت اسکان مجدد مثل قبل و مانند سال ۲۰۱۵ خواهد شد چیست ؟
امضا انتظارِ پارسايان به شادى مى انجامد، اما اميدِ شريران بر باد مى رود.
پس تنها سه چیز است که باقی می ماند :
ایمان
امید
محبت
ercanparsi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 26, 1394 1:32 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 87 بار
امتياز: 1760

UNREAD_POSTتوسط Sagan » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 5:47 pm

ercanparsi نوشته است:ساگان عزیز میشه بفرمایید استدلال شما مبنی بر اینکه وضعیت اسکان مجدد مثل قبل و مانند سال ۲۰۱۵ خواهد شد چیست ؟

استدلال من بر اساس نمودارهایی هست که این نمودارها بالا و پایین شدن سیاست و اقتصاد و جنگ رو نشون میده.
البته این نمودارها در اقتصاد و بازار و خرید و فروش ارز و فلزات به روشنی در دستره اما درباره سیاست ویا درباره خرید و فروش ماها و انسان رو خودت باید یه چیزایی دستگریت بشه.
اینگونه ست که یک موجی میاد و یک پروژه ای اجرا میشه و انسانهارو جابجا میکنند و نمودار با سرعت به طرف بالا اوج میگیره و چیزی نمیگذره که این موج یواش یواش فروکش میکنه و سقوط میکنه٬ حتی به صفر نزدیک میشه.
در این زمان نمودار کمی به صورت افقی حرکت میکنه اما هیچ وقت در این حالت زیاد نمیتونه دوام بیاره و یک اتفاق کوچکی در عالم سیاست میتونه دوباره این نمودار رو به طرف بالا سوق بده و دوباره بازار خرید و فروش انسان بالا بگیره.
البته اینو هم بگم که همیشه نمودارها از نقطه ی اوجی که قبلا طی کرده بودند سبقت میگیرند و همیشه رکورد میزنند. یعنی این موجی که پیش رویمان هست خیلی قویتر از موجی خواهد بود که در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد.
شاید هم تا بالا گرفتن این موج بعدی ماها جابجا شده باشیم وگرنه اگر تا اون زمان در ترکیه مونده باشیم٬ یک بلبشویی واویلایی خواهد شد که شاید همه چیزمون رو از دست خواهیم داد.
پیشبینی میکنم موج بعدی سال ۲۰۲۱ به بعد به اوج خودش نزدیک بشه اما باید تو همین ماههای آینده ویا سال آینده٬ نمودار رفتن به طرف بالا رو بشروع بکنه که تا سال ۲۰۲۱ بتونه افکار عمومی رو برای سونامی بعدی آماده کنه.
فقط یک احتمال دیگه ای هم هست٬ اونم اینه که ممکنه ماها در اولویت خرید و فروش نباشیم و این سونامی اصلا در منطقه ی ما اتفاق نیوفته.
مثلا در آمریکای جنوبی ویا شرق آسیا ویا آفریقا رو شخم بزنند و ماها در ترکیه فراموش بشویم.
یعنی اینکه این نمودار جهانیه و قرار هم نیست فقط آشوب و جنگ و ناآرامی فقط در منطقه ی ما اجرا بشه.

فقط من دارم مشاهده میکنم که این آشوب و ناآرامی و جنگ در این منطقه داره بازم شعله ور میشه و ایران رو بازم مثل قبل از سال ۲۰۱۵ در چاه مسئله هسته ای چپوندند.
یعنی بازم آشوب و جنگ و ناآرامی و بعد از اون خرید و فروش ماها٬ در این منطقه رخ خواهد داد.
که امیدوارم هرچه سریعتر از این منطقه و حتی به زودی از تابعیت ایرانی خلاص بشویم.
امضا =================

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
ercanparsi (جمعه خرداد ماه 18, 1397 12:39 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Shahseven » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 7:52 pm

جناب ساگان من هم با استدلال شما موافق هستم. همچنین خیل عظیمی از پرونده های ایرانی منتظر کشوری تقریبا از 2 سال پیش وجود دارد که به  محض اینکه یک حرکت ویا جرقه ای  ایجاد شود موجب به جریان افتادن همان روند  قبلی 2015 خواهد بود. یوان وکشورهای پناهنده پذیر به خاطر سیل عظیم پناهجویان در ترکیه جهت غربالگری پرونده ها سیاست فرسایشی را اعمال میکند تا در صورت بروز هر گونه بحران جدیدی بتواند باحداقل پروندهای انباشته شده از سالهای قبل روند بازاسکان را ادامه دهد.به امید خبرهای خوب برای همه عزیزان منتظر کشوری که چاره ای جز صبر و شکیبایی ندارند.
Shahseven
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
7.1%

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 3, 1394 12:08 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط mehrave » پنج شنبه خرداد ماه 17, 1397 8:38 pm

متن زیر را کیس نویس روانپریش و بیمار ساکن امریکا اقای ب.ب. نوشته توی گروه تلگرامی

" درود به دوستان عزیز
خدا شکرمراحل سخت استاپ کانادا به پایان رسید و از دوهفته دیگر پروازهای خروجی برای پرونده های عادی شروع شده و ده ها دوست عزیز همین کانال هم خروجی گرفتند هم  تاریخ پرواز
میخواستم اواخر ماه این مطالب را بگذارم اما پشیمان شدم و گفتم بهرحال وقفه کانادا به پایان رسید"

به نظر شما این بیمار  نیاز به کمک نداره؟
به نظر من اینها یا خودشان خر هستند یا دیگرانرا خر فرض میکنن یا هردو
یکی هم این قضیه لایه های سوپر امنیتی و هویتی سوم و چهارم که ازش حرف میزنه خیلی ذهن منودرگیر کرده
اخه شناسنامه کپک زده ایرانی که معمولا مهر روی عکسش در اثر شنا در شمال نم کشیده و رنگش پخش شده روی صفحه اول شناسنامه دیگه لایه هویتی امنیتی سوم چهارمش چیه؟
اینم متن ایشون در مورد لایه های امنیتی کشور سوم و تشویق ایرانیها به ماندن در ترکیه و ترساندن ایرانیان از بازگشت به ایران

""   دوستانی که برای بخش امنیتی کشورهای سوم سئوال دارند ویدیو گذاشتم و نمی توانم در عمومی بیشتر توضیح دهم
هم کانادا و امریکا و استرالیا بشدت سخت گرفتن برای بخش امنیتی و حتی تعهدهای نیز خواهند گرفت برای بازنگشتن به کشور اول
لطفا بازی نگیرید حتی سئوال بی ربط را
مثال .از کسی پرسیدند شما قتل انجام دادهاید و فرد چون در مصاحبه آفیسر خندان بود با ایشان به شوخی گفت بله مادر زنم و همانجا استوپ دادند و همه را اخراج کردند و پرونده برگشت به سازمان  کمیساریای عالی پناهندگان
کوچکترین اشتباه گفتاری کشورهای سوم رد میزنند
توجه کنید همین حالا هم بخش پلیس شهر در ترکیه هم در حال بررسی کیسها و افراد هستند و آنها هم نامه ترک خاک میدهند
در یکی از ویدیو ها گفته ام چرا ترک خاک میگیرند ...توجه داشته باشید قانونی در حال اجرا در مجلس ایران است که احتمالا به بعضی از افراد اخراجی از کشورها تا بمدت ده سال پاسپورت ندهند .یعنی برگشت به ایران شاید دیگر بدون پاس شوید .""
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط sara22 » جمعه خرداد ماه 18, 1397 11:41 am

دوستان یک گروه تلگرامی هست به نام کارگروه حقوق بشر و مهاجرت ، مدام در دو سه هفته اخیر داره میزنه که افراد کشور گرفتن.به نظرتون الکیه و قصدش اینه که افراد رو وادار کنه برای اینکه وکیل بگیرن و مشاوره بده ؟یا حقیقتا افرادی خون رنگین تر از ما هستن که دارن کشور میگیرن و همشون هم عضو کانال این شخص هستن؟

حقیقتا فک کنم راست میگه وگرنه مگه میشه آدم انقدر وقیح باشه که در این شرایط سخت مطالب دروغ و جعلی بنویسه.
عضويت  / ورود
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط ercanparsi » جمعه خرداد ماه 18, 1397 1:18 pm

ساگان عزیز تحلیل جالبی بود.آن طور که شما پلن باز اسکان را با نمودار شمعی تشریح دادید یاد جفت ارز های ترید شده در بازار معاملات بورس افتادم که بعد از هر کاهش حتما باید منتظر افزایش بود و با بلعکس. با این حال تحلیل حضرتعالی بر پایه عملکرد سازمان در سالهای گذشته استوار است و پیشبینی  آینده مبنی بر آنچه در گذشته اتفاق افتاده است از نظر من چندان منطقی نیست چرا که باز اسکان را نمیشود با نمودار تحلیل کرد اما امید آنکه پیش بینی شما به واقعیت بپیوندد و همه ما از این وضعیت رهایی یابیم.
امضا انتظارِ پارسايان به شادى مى انجامد، اما اميدِ شريران بر باد مى رود.
پس تنها سه چیز است که باقی می ماند :
ایمان
امید
محبت
ercanparsi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 26, 1394 1:32 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 87 بار
امتياز: 1760

UNREAD_POSTتوسط Fredi » جمعه خرداد ماه 18, 1397 1:29 pm

به یکی از دوستان من دوسال پیش کانادا داده بودند تو سایت هم کانادا ثبت شده بود ولی هیچ پیشرفتی نداشت بعد اون هیچ تماسی هم از طرف کسی نداشت هفته پیش دوباره مصاحبه کشوری شد و دوباره کانادا رو دادند!!!!!
😐😶
Fredi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه بهمن ماه 17, 1395 4:45 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط sara22 » جمعه خرداد ماه 18, 1397 1:31 pm

Fredi نوشته است:به یکی از دوستان من دوسال پیش کانادا داده بودند تو سایت هم کانادا ثبت شده بود ولی هیچ پیشرفتی نداشت بعد اون هیچ تماسی هم از طرف کسی نداشت هفته پیش دوباره مصاحبه کشوری شد و دوباره کانادا رو دادند!!!!!

😐😶

آره.کانادا برا درجه یکها بازه.به دوست منم کانادا رو دادن 9 ماه پیش.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sagan » جمعه خرداد ماه 18, 1397 1:50 pm

ercanparsi نوشته است:ساگان عزیز تحلیل جالبی بود.آن طور که شما پلن باز اسکان را با نمودار شمعی تشریح دادید یاد جفت ارز های ترید شده در بازار معاملات بورس افتادم که بعد از هر کاهش حتما باید منتظر افزایش بود و با بلعکس. با این حال تحلیل حضرتعالی بر پایه عملکرد سازمان در سالهای گذشته استوار است و پیشبینی  آینده مبنی بر آنچه در گذشته اتفاق افتاده است از نظر من چندان منطقی نیست چرا که باز اسکان را نمیشود با نمودار تحلیل کرد اما امید آنکه پیش بینی شما به واقعیت بپیوندد و همه ما از این وضعیت رهایی یابیم.

بله پیشبینی این بازار رو بر اساس آنچه در گذشته اتفاق افتاده درست نیست و ساده لوحانه هست اگر کسی فکر کنه که اون بالا و پایین شدن در گذشته عینا باید تکرار بشه.
اما شما هم قید کردید که بعد از هر کاهش حتما باید منتظر افزایش بود و یا بلعکس.
خب اینم از همون قاعده پیروی میکنه و صد البته هم اینو بگم که من فقط و فقط نظرم رو گفتم و معلوم نیست چه وقت نمودار خرید و فروش پناهنده بالا بگیره.
عضويت  / ورود

ممکنه زمانها کمی اینور اونور بشه اما هیچ وقت نمودار نمیتونه افقی حرکت کنه و افزایش حتمیست. چون با این اوضاع٬ بازار با کمبود شدید روبرو میشه.
عضويت  / ورود

امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mehrave » چهارشنبه خرداد ماه 23, 1397 9:20 pm

خیلی جالبه دوستان
یک کشور با ادعای بشردوستی و کمک انساندوستانه به اوارگان و شکنجه دیدگان و افرادیکه در وطنشان موردظلم قرار گرفته اند پناهنده قبول میکند فقط یک شرط میگذارد

"بایدعلاوه بر شکنجه و تبعیض و ظلم حتما در کشور ما فامیل درجه یک هم داشته باشی"

یعنی چون در این کشورها اقوام نداری انقدر در غربت بمان تا بپوسی

واقعا به اینها باید تبریک گفت که انقدر انساندوست هستند

به جناب اقای ترودوی پوپولیست همیشه خندان در عکسها که همزمان با دیگر سیاسیون جوان مثل امانوئل مکرون و کیم جونگ اون و نخست وزیرجوان اتریش و ولیعهد جوان عربستان و دیگر مهره های  جوانیکه طبق یک برنامه مشخص حکومت هرمی جهانی انتخاب شده اند تا اهداف جدیدی را در دنیا تعقیب کنند
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط sara22 » چهارشنبه خرداد ماه 23, 1397 10:14 pm

mehrave نوشته است:خیلی جالبه دوستان
یک کشور با ادعای بشردوستی و کمک انساندوستانه به اوارگان و شکنجه دیدگان و افرادیکه در وطنشان موردظلم قرار گرفته اند پناهنده قبول میکند فقط یک شرط میگذارد

"بایدعلاوه بر شکنجه و تبعیض و ظلم حتما در کشور ما فامیل درجه یک هم داشته باشی"

یعنی چون در این کشورها اقوام نداری انقدر در غربت بمان تا بپوسی

واقعا به اینها باید تبریک گفت که انقدر انساندوست هستند

به جناب اقای ترودوی پوپولیست همیشه خندان در عکسها که همزمان با دیگر سیاسیون جوان مثل امانوئل مکرون و کیم جونگ اون و نخست وزیرجوان اتریش و ولیعهد جوان عربستان و دیگر مهره های  جوانیکه طبق یک برنامه مشخص حکومت هرمی جهانی انتخاب شده اند تا اهداف جدیدی را در دنیا تعقیب کنند

جالب اینجاست که 99 درصدشون هم فقط بخاطر اینکه پیش خانواده شون باشن از ایران میزنن بیرون ،در حالیکه هیچ مشکلی در ایران ندارن.دقیقا من چند نفر رو که دیدم و باهشون رابطه دارم هیچکدومشون مشکل تو ایران نداشتن و حتی با افتخار هم میگن ما فقط برا رفتن کیس ساختیم.آدم حرص میخوره که چقدر با وقاحت میگن فقط برا رفتن ، کیس دادیم.متاسفانه در سرزمینی زندگی میکنیم که پر است از دروغ و ناحقی.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط gilan » جمعه تير ماه 1, 1397 2:05 pm

سلام به همه کسی شماره بخش کشوری رو داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
gilan
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
20%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:36 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط aram12 » جمعه تير ماه 1, 1397 2:12 pm

gilan نوشته است:سلام به همه کسی شماره بخش کشوری رو داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز.بخش کشوری یکسال ،بیشتره که شمارش قطع شده.فقط همون شماره آسام آنکارا هست که جواب میده.البته اون هم محتویات سایتتون رو براتون میخونه،انگاری خودمون بلد نیستیم بخونیم.
شما پرونده تون رفت کشوری؟سایتتون تغییر کرد؟چون چند وقت پیش گفتین بهتون از حمایتی زنگ زدن.
aram12
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 3, 1395 1:01 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان