منتظر مصاحبه کشوری

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه کشوری

UNREAD_POSTتوسط mahtab0090 » شنبه خرداد ماه 5, 1397 1:59 pm

هر دوی این کشورها فامیل و اقوام نیاز دارند. هرچند من شنیدم ویزای بشر دوستانه دیگه تموم شد و ثبت نام ندارند.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 10, 1393 12:51 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » شنبه خرداد ماه 5, 1397 2:54 pm

mahtab0090 نوشته است:هر دوی این کشورها فامیل و اقوام نیاز دارند. هرچند من شنیدم ویزای بشر دوستانه دیگه تموم شد و ثبت نام ندارند.
عضويت  / ورود

نخیر صحت ندارد. شما میتونید برای ویزای زنان در خطر استرالیا اقدام کنید . Visa 204.  و یا ویزای 202 که البته برای این ویزای 202 نیاز به یک معرف دارید . و یا از طریق  ویزای بشر دوستانه کانادا``اتحاد کلیسا`` توسط ارتباط با یک کلیسا ( نیاز ندارد که مسیحی باشید).
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 10 بار
امتياز: 210

UNREAD_POSTتوسط sarwari » شنبه خرداد ماه 5, 1397 7:08 pm

sara22 نوشته است:
sarwari نوشته است:
Resettlment Result
وضعیت کشوری
مصاحبه کشوری و ارزیابی تکمیل شد
تاریخ مصاحبه کشوری
4/25/2018
کشور انتخاب شده

یعنی به زودی کشور میگیرین.میشه بگید چه تاریخی مصاحبه کشوری شدید؟

تاریخ مصاحبه کشوری
4/25/2018
sarwari
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
50%

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 4, 1397 6:04 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه خرداد ماه 6, 1397 9:27 pm

Sagan نوشته است:سلام دوستان.
ما بیش از ۴ ماهه منتظر تاریخ مصاحبه کشوری هستیم.
آخه برای چی اینقدر لفتش میدن؟
موارد مشابهی اگر هست اینجا بنویسید که از دلهره و اضطرابمون لااقل کم بشه.

کامنت بالا مربوط به سیزده اذر 94 هست و کمتر از سه سال از این کامنت میگذره
امروز خرداد 97 هستیم
چندماه دیگه میشه سه سال انتظار برای مصاحبه کشوری و درج کشور درسایت
ماها مثل جماعتی هستیم که پشت در خانه ای که قبلا غذای نذری میداده تجمع کرده ایم و علاف هستیم و قابلمه به دست منتظر غذا
یکی میگه بچه ها داره بوی قیمه میاد
یکی میگه هیسسس! صدای قاشق چنگال شنیدم
یکی میگه صبور باشید فکر کنم قراره بعد از ظهر دوباره غذا بدن
یکی میگه اگر اینجارو ول کنیم بریم تو خونه خودمون دوتا تخم مرغ هم نیست بخوریم
یکی میگه من صاحبخانه را میشناسم..نفری 100 لیر بدین براتون ردیف کنم..نگران نباشید.امیدوتون را حفظ کنید..موج منفی ندید..دارن لپه هارو میپزن
در حالیکه صاحب خانه داره از در پشتی قابلمه ها و لگن ها و اجاق هارو  یکی یکی بار وانت میکنه میبره
ولی ما هنوز منتظر قیمه های 2018 و 2019 و ....هستیم
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » يکشنبه خرداد ماه 6, 1397 9:36 pm

Anonyme نوشته است:
mahtab0090 نوشته است:هر دوی این کشورها فامیل و اقوام نیاز دارند. هرچند من شنیدم ویزای بشر دوستانه دیگه تموم شد و ثبت نام ندارند.
عضويت  / ورود

نخیر صحت ندارد. شما میتونید برای ویزای زنان در خطر استرالیا اقدام کنید . Visa 204.  و یا ویزای 202 که البته برای این ویزای 202 نیاز به یک معرف دارید . و یا از طریق  ویزای بشر دوستانه کانادا``اتحاد کلیسا`` توسط ارتباط با یک کلیسا ( نیاز ندارد که مسیحی باشید).

ببخشید ویزای بشردوستانه کانادا "اتحاد کلیسا" چطوری هست میشه خواهش کنم ی توضیحی بدین به من؟!!؟
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 800

UNREAD_POSTتوسط sara22 » يکشنبه خرداد ماه 6, 1397 9:44 pm

mehrave نوشته است:
Sagan نوشته است:سلام دوستان.
ما بیش از ۴ ماهه منتظر تاریخ مصاحبه کشوری هستیم.
آخه برای چی اینقدر لفتش میدن؟
موارد مشابهی اگر هست اینجا بنویسید که از دلهره و اضطرابمون لااقل کم بشه.

کامنت بالا مربوط به سیزده اذر 94 هست و کمتر از سه سال از این کامنت میگذره
امروز خرداد 97 هستیم
چندماه دیگه میشه سه سال انتظار برای مصاحبه کشوری و درج کشور درسایت
ماها مثل جماعتی هستیم که پشت در خانه ای که قبلا غذای نذری میداده تجمع کرده ایم و علاف هستیم و قابلمه به دست منتظر غذا
یکی میگه بچه ها داره بوی قیمه میاد
یکی میگه هیسسس! صدای قاشق چنگال شنیدم
یکی میگه صبور باشید فکر کنم قراره بعد از ظهر دوباره غذا بدن
یکی میگه اگر اینجارو ول کنیم بریم تو خونه خودمون دوتا تخم مرغ هم نیست بخوریم
یکی میگه من صاحبخانه را میشناسم..نفری 100 لیر بدین براتون ردیف کنم..نگران نباشید.امیدوتون را حفظ کنید..موج منفی ندید..دارن لپه هارو میپزن
در حالیکه صاحب خانه داره از در پشتی قابلمه ها و لگن ها و اجاق هارو  یکی یکی بار وانت میکنه میبره
ولی ما هنوز منتظر قیمه های 2018 و 2019 و ....هستیم

دوست عزیز آخرین خط این متن باید ذکر میکردین که هنوز غذاهایی مونده که بعضی افراد با چرب زبونی و دغل بازی ،  بدون اینکه داخل صف باشن ، می یان و از صابخونه میگیرن و فلنگ رو میبندن و میرن و از صاحبخونه خیلی تشکر و قدردانی میکنن و از شرایط خوبشون و اینکه صابخونه رو دور زدن لذتش رو میبرن.

عجب دنیای کثیفی هست این دنیا....

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم sara22 تشکر کرده اند:
mehrave (يکشنبه خرداد ماه 6, 1397 9:55 pm)
رتبه: 9.09%

sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط Anonyme » دوشنبه خرداد ماه 6, 1397 12:01 am

mariamonji نوشته است:
Anonyme نوشته است:
عضويت  / ورود

ببخشید ویزای بشردوستانه کانادا "اتحاد کلیسا" چطوری هست میشه خواهش کنم ی توضیحی بدین به من؟!!؟

اسپانسر شیپ SAH و یا ٬٬اتحاد کلیسا٬٬ به این صورت است که توسط یک دوست و یا فامیل و یا خودتون شخصا مستقیم با یکی از کلیساهایی که در کانادا با دولت همکاری می‌کنه و سهمیه داره برای اسپانسر کردن پناهنده در ارتباط میشید ، و یک کیس خطر ارائه میدید، و اگر کیس خطر شما توسط کلیسا پذیرفته شد ، آنها اسپانسر شما میشوند ( یک سال هزینه های زندگی شما رو باید پرداخت کنند) و برای شما اقدام میکنند .
Anonyme
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 24, 1396 12:42 pm
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 10 بار
امتياز: 210

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » دوشنبه خرداد ماه 7, 1397 2:49 pm

Anonyme نوشته است:
mariamonji نوشته است:
Anonyme نوشته است:
عضويت  / ورود

اسپانسر شیپ SAH و یا ٬٬اتحاد کلیسا٬٬ به این صورت است که توسط یک دوست و یا فامیل و یا خودتون شخصا مستقیم با یکی از کلیساهایی که در کانادا با دولت همکاری می‌کنه و سهمیه داره برای اسپانسر کردن پناهنده در ارتباط میشید ، و یک کیس خطر ارائه میدید، و اگر کیس خطر شما توسط کلیسا پذیرفته شد ، آنها اسپانسر شما میشوند ( یک سال هزینه های زندگی شما رو باید پرداخت کنند) و برای شما اقدام میکنند .

خیلی خیلی لطف کردید ممنون از توضیحات کامل شما.
خوب باشید همیشه

mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 800

UNREAD_POSTتوسط Sare » چهارشنبه خرداد ماه 9, 1397 1:38 pm

دوستان ما در شهر ساکاریا هستیم و چون شاید برای همه مقدور نباشه که بتونن برای اعتراض به آنکارا برن ما قصد در روز مشخص جلوی آسام تجمع کنیم و این زمانی بهتر جواب خواهد داد که به صورت سراسری در کلیه شهر ها اتفاق بیافته
اگر که دوستان هم موافق هستین لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو بگین
Sare
کاربر فعال
کاربر فعال
6.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 31, 1396 12:30 pm
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 80

UNREAD_POSTتوسط Sare » چهارشنبه خرداد ماه 9, 1397 1:38 pm

ما در هر صورت تجمع خواهیم کرد
Sare
کاربر فعال
کاربر فعال
6.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 31, 1396 12:30 pm
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 80

UNREAD_POSTتوسط gilan » چهارشنبه خرداد ماه 9, 1397 5:20 pm

سلام خدمت همه یه سوال داشتم از زمانی که پرونده از بخش حقوقی در میاد و میره بخش کشوری چقدر طول میکشه که مصاحبه کشوری بشیم بعد 3 سال امروز گفتن پروندم رفته بخش کشوری باید منتظر باشم از اونجا تماس بگیرن ممنون میشم راهنماییم کنید
gilan
کاربر فعال
کاربر فعال
40%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 9, 1397 5:36 pm
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط mehrave » چهارشنبه خرداد ماه 15, 1397 12:09 am

در شهرما بازار انصراف از یوان و گرفتن اقامت دوساله ترکیه داغ شده و حتی کیس نویسها هم که عناوینی تحت عنوان مشاوره پناهندگی و غیره داشتند الان اگهی هاشون تبدیل به "اخذ اقامت ترکیه" و غیره شده
دقیقا مشخصه که  اداره مهاجرت ترکیه و سازمان ملل با هماهنگی همدیگه برنامه ریزی کردن که کسانیکه استینافی هستند یا قصد برگشتن دارن یا علاف هستند و بلاتکلیف یا اینکه نمیتوانند شرایط ترکیه را تحمل کنند برگردن وکسانیکه شغل مشخص دارند و از ترکیه راضی هستند و شرایطی که اینجا دارند از اوضاعشان در ایران بهترهست بمانند و به کارشون و زندگیشون ادامه بدهند
اگر دقت کنید اینترنت پرشده از اگهی اقامت دوساله و اقامت دائم ترکیه و غیره که در چندماه قبل اصلا ازین خبرها نبود و اداره مهاجرت به هیچ عنوان اقامت صادر نمیکرد ولی الان من دهها نفر ایرانی و افغانی را دیدم که قبلا پناهنده بودن و امضا میزدند ولی الان کارت اقامت دوساله برایشان صادر شده و از یوان انصراف دادن
کاملا مشخصه که با توجه به بسته شدن کشورهای پناهنده پذیر دارن با برنامه ریزی عمل میکنند که سر و ته داستان پناهندگی را جمع کنند و مجبور نشوند سراغ ابزار دیپورت بروند
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sagan » چهارشنبه خرداد ماه 15, 1397 2:49 am

mehrave نوشته است:در شهرما بازار انصراف از یوان و گرفتن اقامت دوساله ترکیه داغ شده و حتی کیس نویسها هم که عناوینی تحت عنوان مشاوره پناهندگی و غیره داشتند الان اگهی هاشون تبدیل به "اخذ اقامت ترکیه" و غیره شده
دقیقا مشخصه که  اداره مهاجرت ترکیه و سازمان ملل با هماهنگی همدیگه برنامه ریزی کردن که کسانیکه استینافی هستند یا قصد برگشتن دارن یا علاف هستند و بلاتکلیف یا اینکه نمیتوانند شرایط ترکیه را تحمل کنند برگردن وکسانیکه شغل مشخص دارند و از ترکیه راضی هستند و شرایطی که اینجا دارند از اوضاعشان در ایران بهترهست بمانند و به کارشون و زندگیشون ادامه بدهند
اگر دقت کنید اینترنت پرشده از اگهی اقامت دوساله و اقامت دائم ترکیه و غیره که در چندماه قبل اصلا ازین خبرها نبود و اداره مهاجرت به هیچ عنوان اقامت صادر نمیکرد ولی الان من دهها نفر ایرانی و افغانی را دیدم که قبلا پناهنده بودن و امضا میزدند ولی الان کارت اقامت دوساله برایشان صادر شده و از یوان انصراف دادن
کاملا مشخصه که با توجه به بسته شدن کشورهای پناهنده پذیر دارن با برنامه ریزی عمل میکنند که سر و ته داستان پناهندگی را جمع کنند و مجبور نشوند سراغ ابزار دیپورت بروند

خب بعد از اینکه دو سال تموم شد چیکار میکنند؟
برمیگردند به آغوش جمهوری اسلامی؟
مگه بعد از انصراف نبایست ترکیه رو ترک میکردند؟
پس پنج سال ممنوع الورود به ترکیه چی میشه؟ اونم کشک شد؟
عضويت  / ورود

امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط ercanparsi » چهارشنبه خرداد ماه 16, 1397 1:14 pm

دوستان عزیزم امیدوارم که حالتون خوب باشه و در شادی و صحت کامل روزگار به سر کنید . شرایط بسیار سخت شده و متاسفانه در این وضعیت نا به سامان ، کانال هایی که مدعی حمایت و دفاع از حقوق بشر هستند و از لایه های بی شمار سخن‌ میگویند  همانطور که مهراوه عزیز فرمودند در پی حفاظت از منافع شخصی خود با هر ترفندی که در آستین دارند با تمام قوا سعی میکنند تا بازار پر رونق خود را حفظ کرده و هموطنان عزیز را به هر قیمتی که‌ شده ترقیب کنند که یا از طریق پناهندگی و یا از طریق وعده اقامت در ترکیه پول های خود را در جیب این افراد سودجو بریزند .  بسیار واضح است که کشور های پناهنده پذیر برای ایرانیان در سال جاری هیچ ظرفیت مشخصی را اعلام نکرده اند و اگر در این کانال ها گاه و بیگاه شاهد این هستید که عکسی از نتایج تعیین کشوری اعضا توسط ادمین های گروه آپلود میشود و میگویند به فلانی آمریکا را دادند یا خبر خوش اینکه امروز به یکی از اعضای قدیمی کشور انگلستان تعلق گرفت و این هم عکس صفحه ریزالت این بزرگوار و غیره ، اطمینان داشته باشید که استفاده از فوتوشاپ برای نوشتن یک جمله کاری بسیار ساده است و نیاز به مهارت ویژه ندارد . گیریم که یک نفر از اعضای چند هزار نفری این سوپر گروه های لایه ساز ، واقعا انتخاب کشوری شده باشد اما وقتی نگاهی به تعداد عضو های این گروه ها می کنیم خواهید دید که موفقیت یک نفر در ماه آن هم در یک گروه ۱۰۰۰۰ نفری نشان دهنده این است که میزان پذیرش کشور ها آن هم برای کیس های خاص عملا یک به ده هزار است البته اگر ملاک را گروه های تلگرامی این عزیزان قرار دهیم . واضح است که این آقایان با پست کردن انتخاب کشور برای یکی از اعضا سعی در بزرگ نمایی ابعاد این اتفاق بدیهی دارند و با این عمل به سایر قربانیان خود القا میکنند که اگر شما هم مثل فلانی با کارشناسان گروه ما در ارتباط باشید و پول زحمت کشیده تان را در حلقوم ما بریزید کیس شما تبدیل به پرونده vip خواهد شد و از هر سد و مانعی عبور خواهد کرد .
اما عزیزان در این شرایط سخت افرادی مثل شما که درک واقعی و درست از مسایل دارید باید با همکاری دست به دست یکدیگر دهید تا به یاری خداوند در انتخاب راهی درست نتیجه این صبر طولانی را در شادی و موفقیت یکدیگر ببینیم . به عنوان مثال در خصوص اسپانسرشیپ کلیسا ها در کانادا اگر اطلاعاتی دارید با شیر کردن آن بییاید به یکدیگر یاری برسانیم . خود من به شخصه با بیش از ۲۰ کلیسا در کانادا مکاتبه کردم ولی جوابی دریافت نکردم . در خصوص ویزای بشر دوستانه استرالیا هم چون دوست و یا آشنایی در این کشور ندارم موفق به پر کردن فرم ۶۸۱ نگردیدم .
امضا انتظارِ پارسايان به شادى مى انجامد، اما اميدِ شريران بر باد مى رود.
پس تنها سه چیز است که باقی می ماند :
ایمان
امید
محبت

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم ercanparsi تشکر کرده اند: 2
mehrave (چهارشنبه خرداد ماه 16, 1397 9:19 pm), sara22 (چهارشنبه خرداد ماه 16, 1397 2:53 pm)
رتبه: 18.18%

ercanparsi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 26, 1394 1:32 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 87 بار
امتياز: 1760
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط mehrave » چهارشنبه خرداد ماه 16, 1397 9:48 pm

خب بعد از اینکه دو سال تموم شد چیکار میکنند؟
برمیگردند به آغوش جمهوری اسلامی؟
مگه بعد از انصراف نبایست ترکیه رو ترک میکردند؟
پس پنج سال ممنوع الورود به ترکیه چی میشه؟ اونم کشک شد؟
عضويت  / ورود
[/quote]s

sagan
تا جایی که من میدونستم باخرید ملک یاسرمایه گذاری میشد اقامت قابل تمدید یکساله گرفت
ولی من اخیرا با چشم خودم پناهنده های ایرانی و افغانی را دیدم که از یوان انصراف دادن و اقامت ششماهه گرفتن و بعدش تبدیل به اقامت دوساله کردن
احتمالا با تعطیل شدن اسکان مجدد اینها این سناریو را برای پناهنده های غیر سوری یعنی عراقی و ایرانی و افغانی در نظر گرفتن که طرف اول به امید وطنداش شدن از یوان انصراف بدهد و خدمات پناهندگی از جمله بیمه اش قطع شود سپس  بعد از پایان زمان اقامت موقت دیگه تمدیدش نکنن و بگن به سلامت..یعنی با یک پروسه دوساله پناهنده های غیر سوری را از ترکیه تخلیه کنند یاحداقل به یک سوم برسانند
چونکه دولت ترکیه در شرایط فعلی  توان اینکه در بازه زمانی کوتاه 180000 افغانی و 40000 ایرانی و 300000 عراقی را یکدفعه دیپورت کند ندارد
این سناریو را برای کسانی چیدن که علیرغم اطلاع از تعطیلی اسکان مجدد قصد ندارن به کشورخودشون برگردن و یا افغانیهاییکه هنوز منتظرباز شدن مجدد مرزهای اروپا و استقبال المان و اتریش از پناهجوها هستن  ویا عراقیهایی که علیرغم تمام شدن جنگ در عراق هنوز بدلیل داشتن اقوام در کشورهای سوم امیدوار به اسکان مجدد هستند
احتمالا سازمان ملل game over شده
mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟