پیش مصاحبه وتاریخ طولانی مدت مصاحبه اصلی

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن آنکارا

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

panahi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: پیش مصاحبه وتاریخ طولانی مدت مصاحبه اصلی

پست خوانده نشده توسط panahi » چهار شنبه 20 خرداد 1394, 12:14 pm

somayeh1361 نوشته شده:سلام دوستان من آخر خرداد می خوام بیام برای یو ان اقدام کنم
البته ریسک پذیر هستم اما نگران هم هستم
اینجا یه رابط هست که می گه بدون نیاز حضور در ترکیه من برات فقط می گیرم نیازی هم به حضورت نیست بعد یه پولی هم میگیرم که پرونده ات رو بزارن تاریخ جلوتره و کیس مناسب
به نظرتون خودم بیام یا بادادن 10 میلیون به رابط خودمو به دردسر ندازم

تو رو خدا منو راهنمایی کنین
اینی که شما نوشتید بیشتر به طنز شبیه تا واقعیت .............. ببخشید من قصدم بی ادبی نیست .............

sarah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sarah » شنبه 13 تیر 1394, 9:47 pm

د[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]وستانی که به تازگی در آسام آنکارا ثبت نام کردن و دوستانی که به تلزگی پیش مصاحبه شدن میشه بگین جدیدا تلریخ پیش مصاحبه یا مصاحبه اصلی رو چند وقته میدن؟[/HIGHLIGHT][/FONT]
sia61
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط sia61 » یک شنبه 14 تیر 1394, 2:40 am

تصویر تصویر تصویر
panahi نوشته شده:
somayeh1361 نوشته شده:سلام دوستان من آخر خرداد می خوام بیام برای یو ان اقدام کنم
البته ریسک پذیر هستم اما نگران هم هستم
اینجا یه رابط هست که می گه بدون نیاز حضور در ترکیه من برات فقط می گیرم نیازی هم به حضورت نیست بعد یه پولی هم میگیرم که پرونده ات رو بزارن تاریخ جلوتره و کیس مناسب
به نظرتون خودم بیام یا بادادن 10 میلیون به رابط خودمو به دردسر ندازم

تو رو خدا منو راهنمایی کنین
اینی که شما نوشتید بیشتر به طنز شبیه تا واقعیت .............. ببخشید من قصدم بی ادبی نیست .............
موضوع جدید ارسال پست