پيش مصاحبه آسام

انجمن بی پناهان

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
Baddanger49
یک بی پناه
یک بی پناه

پيش مصاحبه آسام

پست خوانده نشده توسط Baddanger49 » جمعه مارس 20, 2015 3:18 am

باعرض سلام دو ماه پيش يكي از دوستاي من به تركيه سفر كرد و خودشو به اداره اسام معرفي كرده و طي تماس هايي ك باهم داشتم گفت به محض ثبت نام ازم يك مصاحبه گرفتن با سوالات كوتاهي ك مثلا براچي اومدي و چطوري اومدي چرا با خانواده نيومدي و چه كسايي تهديد كردن از اين جور سوالات و بعدش بليت شهر بوردو رو بهش دادن حالا سوال من اينه اين مصاحبه اي ك ازش گرفتن پيش مصاحبه بوده يعني بعد از اين مصاحبه اصلي رو از ميگيرن؟؟؟
amin0098
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: پيش مصاحبه آسام

پست خوانده نشده توسط amin0098 » جمعه مارس 20, 2015 7:27 pm

Baddanger49 نوشته شده:باعرض سلام دو ماه پيش يكي از دوستاي من به تركيه سفر كرد و خودشو به اداره اسام معرفي كرده و طي تماس هايي ك باهم داشتم گفت به محض ثبت نام ازم يك مصاحبه گرفتن با سوالات كوتاهي ك مثلا براچي اومدي و چطوري اومدي چرا با خانواده نيومدي و چه كسايي تهديد كردن از اين جور سوالات و بعدش بليت شهر بوردو رو بهش دادن حالا سوال من اينه اين مصاحبه اي ك ازش گرفتن پيش مصاحبه بوده يعني بعد از اين مصاحبه اصلي رو از ميگيرن؟؟؟
خیر تصویرتصویر
خداوندا در تو پناه جسته ام : در عدل خویش مرا خلاصی ده
soheil1993
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط soheil1993 » سه شنبه مارس 24, 2015 12:07 am

سلام من اول مارچ همین امسال ثبت نام کردم . بعدش صدام کرد و باهام حرف زد و گفت این پیش مصاحبه نیست فقط یه مصاحبه امنیتیه و چندتا سوال توی این مایه ها ازم پرسید
کی اومدی چجوری اومدی پول از کجا اوردی با کی اومدی دلیل اومدنت چی بود؟ ترکیه احساس ناامنی میکنی؟ نیاز به دکتر داری؟
اما بلیت و اینا بهم ندادن

تاریخ پیش مصاحبه ام هم 20 ماه بعد دادن

دوستان کسی چنین تجربه ای داره؟
کی بهم زنگ میزنن؟ الان توی این مرحله هم میتونیم وارد سایت سازمان ملل شیم؟ کجاش باید بریم؟
DADULLAH
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط DADULLAH » جمعه آپریل 22, 2016 11:21 pm

سلام دوست عزیز تا جای گه میدانم این پیش مصاحبه نیست دفتر سازمان ملل برای شما زنگ میزند وبرای پیش مصا حبه تاریخ میدهد تصویر
DADULLAH
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط DADULLAH » جمعه آپریل 22, 2016 11:27 pm

سلام دوست عزیز حالا برای شما شماره کیس ندادن هروقت که برای پیش مصاحبه رفتید ان وقت برای شما شماره کیس میدهد بعد شما میتونید وارد سایت شویدتصویر
raha55
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط raha55 » شنبه آپریل 23, 2016 8:07 am

جناب دادالله مثل اینکه شما به تاریخ پستها نگاه نمیکنید؟! عزیز من این پستهایی که شما جواب میدید همه قدیمیه! اون از پست سال ۸۹ و اینهم از پست یکی از دوستان که فکر میکنم الان منتظر مصاحبه کشوری باشه. عزیز من لطف کنید به تاریخها توجه کنید و تاپیکهای قدیمی رو بی جهت بالا نیارید!!
ارسال پست