مشاوره

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: مشاوره

UNREAD_POSTتوسط Nono » چهارشنبه دي ماه 8, 1394 1:18 am

این صفحه مشاوره‌س، اما کسی نیست!!!
Nono
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
33.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر ماه 17, 1394 9:47 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 65
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sovaltd » جمعه بهمن ماه 30, 1394 2:32 pm

با سلام خدمت دوستان و هموطنان عزیزم
من وحید مهدوی هستم تهیه کننده ،کارگردان و مستند ساز آزاد
من در کشور ترکیه هستم و در حال ساخت مستندی در خصوص زندگی پناهجویان ایرانی در این کشور و مشکلات و مصائب آنها با UN و این مستند قرار هست در meeting سالانه سران UNبه روی پرده برود و از طریق چند شبکه به پخش برسد .
از پناهجویان عزیزی که تمایل دارند در این پروژه با من همکاری کنند تا بتونیم صدامون رو به گوش جهانیان برسونیم دعوت می کنم با من تماس بگیرند.
در این پروژه به تعداد محدودی از دوستان تا 6 نفر نیازمندم 3 نفر آقا و 3 نفر خانم
خاطر نشان می شوم دوستانی که در این پروژه مشغول کار می شوند مزایای زیر تعلق می گیرد.
دستمزد خوب
هزینه های حمل و نقل
هزینه های خورد و خوراک
شماره تماس من 05374257215

sovaltd
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه بهمن ماه 30, 1394 1:15 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: -9

UNREAD_POSTتوسط bebasat » پنج شنبه مرداد ماه 28, 1395 4:14 pm

با سلام بنده قبولی امریکا رو دارم منتظر acmc1  هستم من بیست سال پیش یک سفر به کره جنوبی داشتم که رفتم با پاسپورت جعلی بوده ولی برگشتم به ایران با نامی که از سفارت ایران در کره گرفتم به کشور برگشتم ایا این موضوع میتونه در مسیر acmc برای من ایجاد مشکل بکنه ممنون میشم راهنمایی بکنید
bebasat
یک بی پناه
یک بی پناه
0%

تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 28, 1395 3:58 pm

UNREAD_POSTتوسط aminmombini » جمعه آذر ماه 5, 1395 5:27 pm

با سلام ـ من در اروپا هستم ،و میخواستم داوطلبانه به ایران برگردم ،شنیدم یک شرکتی بنام iom هست که جهت بازگشت داوطلبانه و استقرار مجدد پناهجویان کمک مالی به پناهجو بعد از بازگشت به کشورش به صورت غیر نقدی مثلا برای راهاندازی یک کارگاه میده، یک وکیل اینجا به من گفته، ولی پناهجویان دیگر میگن دروغه و  وکیله میخواد گولت بزنه که راضیت کنه برگردی،ولی یکی از دوستام که از استرالیا چند سال پیش برگشته بود همچین چیزی رو گرفت.۳۳۰۰ دلارـ ولی از اروپا نمیدونم.اگه کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه، ممنون.
aminmombini
یک بی پناه
یک بی پناه
0%

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 5, 1395 5:02 pm

UNREAD_POSTتوسط mahtab0090 » چهارشنبه آذر ماه 10, 1395 11:25 pm

تشکر دووست عزیز
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 10, 1393 12:51 am
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط DADULLAH » شنبه بهمن ماه 16, 1395 5:07 pm

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

سلام دوستان یک ماه است که برای من زدن پرونده تحت بررسی است چند مدد طول میکشد تا جواب بیگیرم
عضويت  / ورود

DADULLAH
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 15, 1395 5:29 pm

UNREAD_POSTتوسط Maxii » يکشنبه ارديبهشت ماه 31, 1396 10:41 am

ا سلام...من قصد دارم به اروپا برم و در انجا تقاضای پناهندگی کنم..کیس من جاسوسی بر ضد رژیم به نفع دولت خارجیه...به نظر  شما  شانسی برای پناهندگی دارم؟
Maxii
یک بی پناه
یک بی پناه
71.4%

تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 31, 1396 10:30 am

UNREAD_POSTتوسط Mariya » شنبه خرداد ماه 20, 1396 8:11 am

با سلام و احترام
من و خواهرم2سال در ترکیه هستیم وحدود 10ماه بعد از قبولیمان و کلی انتظار  انتظار با ما تماس گرفتن که برای پاسخگویی به سوالاتی به یوان انکارا برویم انجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم که گفتن بر علیه شما ادعاهایی شده و با شنیدن ان که همگی دروغ بودن شوکه شدیم در سایت قبولیمان بود و پرونده در حال انتظار دوباره بعد از 6ماه از ما خواستن به یوان برویم ودوباره مدت طولانی مصاحبه شدیم ولی این با متاسفانه قبولیمان فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن که ما خیلی غمگینیم که در زندگیمان تاثیر گذاشته،چرا یوان به بر اساس ادعاهای کسی که نمیدانیم کیست و با چه نیتی این کار را کرده زندگی و جانمان را نادیده گرفته چون من و خواهرم به خاطر اتفاقاتی در ایران برایمان افتاده به یوان پناه آوردیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه
28.6%

تاريخ عضويت: شنبه خرداد ماه 20, 1396 7:25 am

UNREAD_POSTتوسط Mariya » شنبه خرداد ماه 20, 1396 8:15 am

با سلام و احترام
من و خواهرم2سال در ترکیه هستیم وحدود 10ماه بعد از قبولیمان و کلی انتظار  انتظار با ما تماس گرفتن که برای پاسخگویی به سوالاتی به یوان انکارا برویم انجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم که گفتن بر علیه شما ادعاهایی شده و با شنیدن ان که همگی دروغ بودن شوکه شدیم در سایت قبولیمان بود و پرونده در حال انتظار دوباره بعد از 6ماه از ما خواستن به یوان برویم ودوباره مدت طولانی مصاحبه شدیم ولی این با متاسفانه قبولیمان فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن که ما خیلی غمگینیم که در زندگیمان تاثیر گذاشته،چرا یوان به بر اساس ادعاهای کسی که نمیدانیم کیست و با چه نیتی این کار را کرده زندگی و جانمان را نادیده گرفته چون من و خواهرم به خاطر اتفاقاتی در ایران برایمان افتاده به یوان پناه آوردیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه
28.6%

UNREAD_POSTتوسط Mariya » شنبه خرداد ماه 20, 1396 8:44 am

با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه
28.6%

UNREAD_POSTتوسط Sagan » شنبه خرداد ماه 20, 1396 5:01 pm

Mariya نوشته است:با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان

اینطور هم ممکنه اتفاق بیافته٬ چون پناهنده ها همیشه تحت سوء ظن هستند٬ از طرف یوان و کشورها و حتی از طرف خود پناهنده های دیگه.
در میان پناهنده ها و پناهجو ها دشمنی و پاپوش دوزی و کلاهبرداری و شانتاژ و دخالت در امور همدیگه هم که بیداد میکنه.
اگر در همچنین وضعیتی قرار گرفتید خب باید دلایل محکمتری رو ارائه بدید و در مصاحبه پیش رو٬ به سوالهای مشخصتری و ریزتری جواب بدهید.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط bipanah_avare » يکشنبه خرداد ماه 21, 1396 6:12 pm

Mariya نوشته است:با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان

با من ادمین تماس بگیرید در پیام خصوصی
امضا متولد کردن بچه در خاورمیانه جنایت علیه بشریت
http://www.facebook.com/humanity.Crime/

قوانین سایت بی پناه { قبل از ارسال تاپیک در انجمن مطالعه نمایید } http://www.bipanah.com/ftopicp-2741.html#2741
نماد کاربر
bipanah_avare
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: يکشنبه شهريور ماه 28, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 38 بار
تشکر شده: 44 بار
امتياز: 785
اعتبار: 6

UNREAD_POSTتوسط Arashhhh » سه شنبه خرداد ماه 22, 1396 12:25 am

سلام دوستان من نازه ميخوام بيام ابتدا به انكارا برم؟از استانبول هم ميشه اقدام كنم؟ممنون ميشم جواب بديد
Arashhhh
یک بی پناه
یک بی پناه
7.1%

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد ماه 17, 1396 6:31 pm

UNREAD_POSTتوسط amirali2018 » يکشنبه آبان ماه 27, 1397 4:38 am

سلام دوستان گل.
من نیاز به تجربتون دارم.
برادر من الان 5 سال فراری از حکومته تو ایران منتها مشکلش سیاسی نبوده.
میخوام بفرستمش ترکیه که پناهنده بشه.
علت فراری بودنشم اینه که 4 سال حبس تعزیری و 4 سال محرومیت ازحقوق شهروندی اجتماعی داره.
کسی میتونه راهنماایی کنه ممنون میشیم.
amirali2018
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 27, 1397 3:56 am

UNREAD_POSTتوسط samann » يکشنبه آبان ماه 27, 1397 12:48 pm

amirali2018 نوشته است:سلام دوستان گل.
من نیاز به تجربتون دارم.
برادر من الان 5 سال فراری از حکومته تو ایران منتها مشکلش سیاسی نبوده.
میخوام بفرستمش ترکیه که پناهنده بشه.
علت فراری بودنشم اینه که 4 سال حبس تعزیری و 4 سال محرومیت ازحقوق شهروندی اجتماعی داره.
کسی میتونه راهنماایی کنه ممنون میشیم.

جرمش چیه؟؟

اگر در چهارچوب قوانین پناهندگی باشه بهش کیملیک جهت زندگی موقت  در ترکیه میدن واگه نباشه به پلیس ایران تحویلش میدن
samann
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 8, 1392 12:51 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 19 بار
امتياز: 380

قبليبعدي

بازگشت به مشاوره با وکیل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان