مشاوره

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Nono
کاربر فعال
کاربر فعال

Re: مشاوره

پست خوانده نشده توسط Nono » چهار شنبه دسامبر 30, 2015 1:18 am

این صفحه مشاوره‌س، اما کسی نیست!!!
sovaltd
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sovaltd » جمعه فوریه 19, 2016 2:32 pm

[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]با سلام خدمت دوستان و هموطنان عزیزم[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]من وحید مهدوی هستم تهیه کننده ،کارگردان و مستند ساز آزاد [/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]من در کشور ترکیه هستم و در حال ساخت مستندی در خصوص زندگی پناهجویان ایرانی در این کشور و مشکلات و مصائب آنها با UN و این مستند قرار هست در meeting سالانه سران UNبه روی پرده برود و از طریق چند شبکه به پخش برسد .[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]از پناهجویان عزیزی که تمایل دارند در این پروژه با من همکاری کنند تا بتونیم صدامون رو به گوش جهانیان برسونیم دعوت می کنم با من تماس بگیرند.[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]در این پروژه به تعداد محدودی از دوستان تا 6 نفر نیازمندم 3 نفر آقا و 3 نفر خانم [/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]خاطر نشان می شوم دوستانی که در این پروژه مشغول کار می شوند مزایای زیر تعلق می گیرد.[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]دستمزد خوب[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]هزینه های حمل و نقل[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]هزینه های خورد و خوراک[/HIGHLIGHT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]شماره تماس من 05374257215[/HIGHLIGHT][/FONT]
bebasat
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط bebasat » پنج شنبه آگوست 18, 2016 4:14 pm

با سلام بنده قبولی امریکا رو دارم منتظر acmc1 هستم من بیست سال پیش یک سفر به کره جنوبی داشتم که رفتم با پاسپورت جعلی بوده ولی برگشتم به ایران با نامی که از سفارت ایران در کره گرفتم به کشور برگشتم ایا این موضوع میتونه در مسیر acmc برای من ایجاد مشکل بکنه ممنون میشم راهنمایی بکنید
aminmombini
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط aminmombini » جمعه نوامبر 25, 2016 5:27 pm

با سلام ـ من در اروپا هستم ،و میخواستم داوطلبانه به ایران برگردم ،شنیدم یک شرکتی بنام iom هست که جهت بازگشت داوطلبانه و استقرار مجدد پناهجویان کمک مالی به پناهجو بعد از بازگشت به کشورش به صورت غیر نقدی مثلا برای راهاندازی یک کارگاه میده، یک وکیل اینجا به من گفته، ولی پناهجویان دیگر میگن دروغه و وکیله میخواد گولت بزنه که راضیت کنه برگردی،ولی یکی از دوستام که از استرالیا چند سال پیش برگشته بود همچین چیزی رو گرفت.۳۳۰۰ دلارـ ولی از اروپا نمیدونم.اگه کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه، ممنون.
mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط mahtab0090 » چهار شنبه نوامبر 30, 2016 11:25 pm

تشکر دووست عزیزتصویرتصویر
DADULLAH
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط DADULLAH » شنبه فوریه 04, 2017 5:07 pm

تصویرتصویرتصویر
سلام دوستان یک ماه است که برای من زدن پرونده تحت بررسی است چند مدد طول میکشد تا جواب بیگیرمتصویر
Maxii
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Maxii » یک شنبه می 21, 2017 10:41 am

[FONT=Tahoma, Verdana][HIGHLIGHT=#dfdfdf]ا سلام...من قصد دارم به اروپا برم و در انجا تقاضای پناهندگی کنم..کیس من جاسوسی بر ضد رژیم به نفع دولت خارجیه...به نظر شما شانسی برای پناهندگی دارم؟[/HIGHLIGHT][/FONT]
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Mariya » شنبه ژوئن 10, 2017 8:11 am

با سلام و احترام
من و خواهرم2سال در ترکیه هستیم وحدود 10ماه بعد از قبولیمان و کلی انتظار انتظار با ما تماس گرفتن که برای پاسخگویی به سوالاتی به یوان انکارا برویم انجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم که گفتن بر علیه شما ادعاهایی شده و با شنیدن ان که همگی دروغ بودن شوکه شدیم در سایت قبولیمان بود و پرونده در حال انتظار دوباره بعد از 6ماه از ما خواستن به یوان برویم ودوباره مدت طولانی مصاحبه شدیم ولی این با متاسفانه قبولیمان فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن که ما خیلی غمگینیم که در زندگیمان تاثیر گذاشته،چرا یوان به بر اساس ادعاهای کسی که نمیدانیم کیست و با چه نیتی این کار را کرده زندگی و جانمان را نادیده گرفته چون من و خواهرم به خاطر اتفاقاتی در ایران برایمان افتاده به یوان پناه آوردیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Mariya » شنبه ژوئن 10, 2017 8:15 am

با سلام و احترام
من و خواهرم2سال در ترکیه هستیم وحدود 10ماه بعد از قبولیمان و کلی انتظار انتظار با ما تماس گرفتن که برای پاسخگویی به سوالاتی به یوان انکارا برویم انجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم که گفتن بر علیه شما ادعاهایی شده و با شنیدن ان که همگی دروغ بودن شوکه شدیم در سایت قبولیمان بود و پرونده در حال انتظار دوباره بعد از 6ماه از ما خواستن به یوان برویم ودوباره مدت طولانی مصاحبه شدیم ولی این با متاسفانه قبولیمان فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن که ما خیلی غمگینیم که در زندگیمان تاثیر گذاشته،چرا یوان به بر اساس ادعاهای کسی که نمیدانیم کیست و با چه نیتی این کار را کرده زندگی و جانمان را نادیده گرفته چون من و خواهرم به خاطر اتفاقاتی در ایران برایمان افتاده به یوان پناه آوردیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
Mariya
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Mariya » شنبه ژوئن 10, 2017 8:44 am

با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان
نمایه کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کره زمین

پست خوانده نشده توسط Sagan » شنبه ژوئن 10, 2017 5:01 pm

Mariya نوشته شده:با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان
اینطور هم ممکنه اتفاق بیافته٬ چون پناهنده ها همیشه تحت سوء ظن هستند٬ از طرف یوان و کشورها و حتی از طرف خود پناهنده های دیگه.
در میان پناهنده ها و پناهجو ها دشمنی و پاپوش دوزی و کلاهبرداری و شانتاژ و دخالت در امور همدیگه هم که بیداد میکنه.
اگر در همچنین وضعیتی قرار گرفتید خب باید دلایل محکمتری رو ارائه بدید و در مصاحبه پیش رو٬ به سوالهای مشخصتری و ریزتری جواب بدهید.
=================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نمایه کاربر
bipanah_avare
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست خوانده نشده توسط bipanah_avare » یک شنبه ژوئن 11, 2017 6:12 pm

Mariya نوشته شده:با سلام واحترام،من و خواهرم حدود2 سال در ترکیه هستیم 10ماه بعد از قبولیمان با ما تماس گرفتن که به یوان در آنکارا برویم برای پاسخگویی به سوالاتی در آنجا حدود 4ساعت مصاحبه شدیم و گفتن فردی ادعاهایی بر علیه شما کرده که همگی دروغ بودن که ما شوکه شدیم قبولیمان در سایت بود و پرونده مان در حال بررسی بعد 6ماه از ما خواستن که به یوان برویم پ مجددا زمان طولانی مصاحبه شدیم ولی متاسفانه قبولیمان در سایت فسخ و تاریخ مصاحبه برای 6ماه بعد دادن و پرونده مان در حال انتظار ما خیلی غمگینیم به طوری که در زندگیمان تاثیر گذاشته،ما در ایران بر اساس اتفاقاتی که برایمان افتاده به یوان پناه آورده ایم ایا یوان بر اساس ادعاهای فردی که ما نمیدانیم کیست و چه هدف پلیدی دارد زندگی و جانمان را نادیده بگیرد ،از شما خواهشمندم ما را راهنمایی کنید با تشکر فراوان

با من ادمین تماس بگیرید در پیام خصوصی
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Impact]متولد کردن بچه در خاورمیانه جنایت علیه بشریت
[/FONT][/HIGHLIGHT][FONT=Arial]http://www.facebook.com/humanity.Crime/
[/FONT]

قوانین سایت بی پناه { قبل از ارسال تاپیک در انجمن مطالعه نمایید } http://www.bipanah.com/ftopicp-2741.html#2741
Arashhhh
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Arashhhh » سه شنبه ژوئن 13, 2017 12:25 am

سلام دوستان من نازه ميخوام بيام ابتدا به انكارا برم؟از استانبول هم ميشه اقدام كنم؟ممنون ميشم جواب بديد
amirali2018
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط amirali2018 » یک شنبه نوامبر 18, 2018 4:38 am

سلام دوستان گل.
من نیاز به تجربتون دارم.
برادر من الان 5 سال فراری از حکومته تو ایران منتها مشکلش سیاسی نبوده.
میخوام بفرستمش ترکیه که پناهنده بشه.
علت فراری بودنشم اینه که 4 سال حبس تعزیری و 4 سال محرومیت ازحقوق شهروندی اجتماعی داره.
کسی میتونه راهنماایی کنه ممنون میشیم.
samann
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط samann » یک شنبه نوامبر 18, 2018 12:48 pm

amirali2018 نوشته شده:سلام دوستان گل.
من نیاز به تجربتون دارم.
برادر من الان 5 سال فراری از حکومته تو ایران منتها مشکلش سیاسی نبوده.
میخوام بفرستمش ترکیه که پناهنده بشه.
علت فراری بودنشم اینه که 4 سال حبس تعزیری و 4 سال محرومیت ازحقوق شهروندی اجتماعی داره.
کسی میتونه راهنماایی کنه ممنون میشیم.

جرمش چیه؟؟

اگر در چهارچوب قوانین پناهندگی باشه بهش کیملیک جهت زندگی موقت در ترکیه میدن واگه نباشه به پلیس ایران تحویلش میدن
ارسال پست