اطلاعات مفید برای پناهندگان عازم کشور استرالیا(Australia )

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

afathi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: اطلاعات مفید برای پناهندگان عازم کشور استرالیا(Australia

پست خوانده نشده توسط afathi » پنج شنبه آپریل 27, 2017 1:26 pm

parasto نوشته شده:salam dostan kasi az sharayet austrilia khabar nadare chera bafaz medikal maro in hame negah dashtan az koja bayad peygir beshim hichkas javab nmide parvaz ha key shoro mishe
از شهر ما 5نفر یک ماه پیش پرواز داشتن استرالیا ولی چقدر منتظر بودن را اطلاعی ندارم
parasto
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط parasto » جمعه آپریل 28, 2017 9:51 am

salam dost aziz mitonam beporsam shoma kodom shahr hastid va inke anha khanvade bodan ya mojarad
rozh
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط rozh » پنج شنبه مارس 08, 2018 7:31 am

سلام ببخشید من میخوام كه برای ویزای 204 اقدام كنم ولی مادرم و 2 خواهر كوچیكم كه قاچاق به تركیه امده اند هیچ مدرك شناسایی ندارن چون قاچاقچی همشونو گرفته بود ما چیكار میتونیم بكنیم ممنون میشم میتونید راهنمایی كنید ایا امكانش هست كه بتونیم اقدام بكنیم یان خیر
Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط Shanderman » پنج شنبه مارس 08, 2018 11:41 pm

با دست گیری چند نفر قاچاقچی ایران در استرالیا که از پناهجویانی هستند که قبولی استرالیا را هم گرفته بودند و انتقاد های زیادی که در این چند هفته توسط نمایندگان مجلس استرالیا علیه پناهندگان شده از این پس هم کشور استرالیا هم شرایط سخت گیرانه تری را اعمال خواهد کرد
Refugee16
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Refugee16 » سه شنبه مارس 13, 2018 8:23 pm

درود
ما برای ویرای ۲۰۴ اقدام کردیم ولی سفارت استرالیا تو انکارا ازمون فرمها رو نگرفتن و گفتن باید اسپانسرتون اقدام کنه. با توجه به اینکه تو خود فرمها نوشته شده داشتن اسپانسر الزامی نیست و ما هم هیچ اسپانسری نداریم میخوام دوستان عزیز بگن کجا و چگونه فرمها رو تحویل سفارت میدن
مرسی
samira64
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط samira64 » شنبه اکتبر 13, 2018 11:46 am

سلام ادمین عزیز.برای ویزاهای بشر دوستانه استرالیا فقط باید فرم 842 را پر کرد و بعد از مطالعه دولت استرالیا تشخیص میدهد که شامل چه ویزایی میشویم یا خودمان باید در خواست ویزا را مشخص کنیم.؟؟؟
Aida95
یک بی پناه
یک بی پناه

Re: اطلاعات مفید برای پناهندگان عازم کشور استرالیا(Australia )

پست خوانده نشده توسط Aida95 » سه شنبه ژوئن 18, 2019 1:51 pm

سلام من یک ترنسکشوال مرد به زن هستم که تغییر جنسیت دادم. در حال حاظر در ایران زندگی میکنم و از طرف خانواده طرد شدم و هیچ پارنتر و شریک جنسی ندارم و شرایط مالی هم ندارم که بتونم از ایران برم و در سازمان ملل ثبت نام کنم. آیا با این شرایط میتونم درخواست ویزای بشر دوستانه بدم؟؟
و با توجه به کیسم و اینکه در ایران هستم چقدر شانس قبولی دارم؟
ارسال پست