کمک لصفا

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن نوشهیر

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
نمایه کاربر
saeid111
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

کمک لصفا

پست خوانده نشده توسط saeid111 » پنج شنبه ژوئن 16, 2011 11:09 pm

سلام به همه من بعداز ۱۶ ما که جواب ردی داشتم وبا کمک هیلسینگی استیناف نوشتم ودادم یوان امروز تو سایت دیدم که نوشته پرونده بسته است حالا باید چیکار کنم لصفا کمکم کنید دارم دیونه میشم کمکم کنید که چیکار کنم ممنون
نمایه کاربر
kami
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط kami » جمعه ژوئن 17, 2011 12:34 am

سلام دوست عزیزم خونسردیتون رو حفظ کنید قبل از هر چیز از این نتیجە اطمینان حاصل کنید فردا با آسام آنکارا با این 03124275583 تماس بگیرید توجە داشتە باشید کە با آسام آنکارا باید ترکی صحبت کنید بنابراین اگە خودتون زبان ترکی خوب بلد نیستید از دوستان دیگە کمک بخواهید، اونا از شما شمارە کیس و مشخصات رو تلفنی می پرسن و همون لحظە نتیجەی پروندەتون رو اعلام میکنن، اگە اشتباهی تو سایت قید شدە باشە کە معمولا پیش مییاد میتونین هنوز امیدوار باشید اگە هم خدای ناکردە پروندەتون بستە شدە بود در این مورد خودتون بهتر از هر کسی می تونین تصمیم بگیرید و بهترین راە رو انتخاب کنین،
براتون از درگاە خداوند منان دعا میکنم انشااللە کە موفق خواهید شد
نمایه کاربر
neda_21
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Istanbul
تماس:

پست خوانده نشده توسط neda_21 » جمعه ژوئن 17, 2011 8:22 am

با سلام

حرف دوست مون کاملا درسته یکی از دوستان بنده به همین مشکل بر خورده بود پرونده ایشون واسه 1 ماه بسته بود یو ان میگفت اشتباها این کار شده در آپدیت بعدی حل میشه اما حل نشد دوستم خودش به آنکارا رفت و این مشکل حل شد پرونده ایشون رو باز کردند. به احتمال زیاد اشتباه شده. اما شما باید پیگری کنید.
بنی آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دیگر عضوها را نماند قرار
ارسال پست