سوال از پناهجویان قدیمی

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن نوشهیر

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
نمایه کاربر
MRF
یک بی پناه
یک بی پناه

سوال از پناهجویان قدیمی

پست خوانده نشده توسط MRF » پنج شنبه ژانویه 02, 2014 3:57 pm

سلام - من به تازگی به شهر نوشهیر آمده ام - در اثر مشکلاتی که در ایران داشته ام - الان نیاز اساسی دارم که به روانشناس آسام مراجعه کنم تا خودم را از وضعیتی که دارم نجات بدم و راحت زندگی کنم و این ربطی به کیسم نداره.

اما دوستانی که در اینجا با من صحبت می کنند این کار را در نتیجه کیسم در یو ان تاثیر می گداره.

لطفا درباره ابنکه ابن موضوع حقیقت دارد یا ندارد کمکم کنین و تجارب خودتون رو با من شریک بشین. ممنونم.
[CENTER]December - 2013 - Upto now [/CENTER]
mohammad_reza1392
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: سوال از پناهجویان قدیمی

پست خوانده نشده توسط mohammad_reza1392 » پنج شنبه ژانویه 02, 2014 4:07 pm

با سلام و درود بي پايان بله دوست گلم اگر مطرح نكنيد بهتر هست اگر سوال داشتيد در خدمتم
iruk
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط iruk » یک شنبه ژانویه 05, 2014 3:22 am

بله درسته ، حتی کسايی هم که ميرن يو ان و زياد گريه زاری ميکنن و به قولی کولی بازی در ميآرن بعداً بايد مراحل روانشناسی رو هم طی کنند
نمایه کاربر
MRF
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط MRF » جمعه ژانویه 24, 2014 9:54 am

با سلام :

[FONT=Tahoma, Helvetica, Arial, sans-serif][CENTER][HIGHLIGHT=#ecf3f7]mohammad_reza1392[/HIGHLIGHT][/CENTER][/FONT], [FONT=Tahoma, Helvetica, Arial, sans-serif][CENTER][HIGHLIGHT=#e1ebf2]iruk[/HIGHLIGHT][/CENTER][/FONT] من به ناچار به آسام مراجعه کردم و تا الان چند جلسه ای را رفته ام, چاره ای نداشتم, به هر حال خیلی ممنونم از راهنمایی هایتان. تصویر
[CENTER]December - 2013 - Upto now [/CENTER]
Ali12
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Ali12 » یک شنبه آپریل 13, 2014 6:41 pm

iruk نوشته شده:بله درسته ، حتی کسايی هم که ميرن يو ان و زياد گريه زاری ميکنن و به قولی کولی بازی در ميآرن بعداً بايد مراحل روانشناسی رو هم طی کنند
دوستان سلام :

یک سوال ضرووری دارم اگر میدونید لطفا راهنماپی کنید منو.

من و خانمم الان قبولی از سازمان داریم سوالم این است که ایا میتونم کیسم را تغیر بدهم چونکه یک مقدار دروغ است و بقیه فامیلم الن ترکیه میایند که واقعا پروف آزار و اذیت دارند که یک پناهنده لازم دارد که منهم ان مشکلات را داشتم الان نمیدانیم چی کنیم .
شما دوستان اگر میدانید لطفا راهنماپی کنید منو.
samiraa
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط samiraa » دو شنبه آپریل 14, 2014 8:42 am

Ali12 نوشته شده:
iruk نوشته شده:بله درسته ، حتی کسايی هم که ميرن يو ان و زياد گريه زاری ميکنن و به قولی کولی بازی در ميآرن بعداً بايد مراحل روانشناسی رو هم طی کنند
دوستان سلام :

یک سوال ضرووری دارم اگر میدونید لطفا راهنماپی کنید منو.

من و خانمم الان قبولی از سازمان داریم سوالم این است که ایا میتونم کیسم را تغیر بدهم چونکه یک مقدار دروغ است و بقیه فامیلم الن ترکیه میایند که واقعا پروف آزار و اذیت دارند که یک پناهنده لازم دارد که منهم ان مشکلات را داشتم الان نمیدانیم چی کنیم .
شما دوستان اگر میدانید لطفا راهنماپی کنید منو.
تصویرتصویرمتوجه نشدم بعد از قبولی کیستون رو عوض کنین؟ در هر صورت اینجا ترکیه هستش و کسی حق اذیت وازار شمارو نداره در مورد فامیلتون و دوم اینکه خیلی روش تاکید میکنم کیستون رو به هیچ وجه دست نزنین خدارو شکر قبولیم دارین اما باز مراحل دیگه امکان داره سوالاتی از کیس شما بشه بسته به کشوری که قبولتون کنن موفق باشید تصویرتصویر
Ali12
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Ali12 » دو شنبه آپریل 14, 2014 9:31 pm

قبولی دارم اما الان برادرانم با مامانم و بابام میایند نمیدانم که انها زیرکس بنده میایند و یا کیس دیگر باز میشودبراشون چون مشکل اصلی مان یکی است به خاطر پناهنده شدن. که من قبولی دارم وازاونهارا نمیدانم چی میشود.
samiraa
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط samiraa » چهار شنبه آپریل 16, 2014 6:14 am

Ali12 نوشته شده:قبولی دارم اما الان برادرانم با مامانم و بابام میایند نمیدانم که انها زیرکس بنده میایند و یا کیس دیگر باز میشودبراشون چون مشکل اصلی مان یکی است به خاطر پناهنده شدن. که من قبولی دارم وازاونهارا نمیدانم چی میشود.
به احتمال زیاد برای اونها کیس جیدید باز میشود باز از دوستان نظر بخواهید من در این مورد زیاد مطمئن نیستم که پاسختونو بدم
loop
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط loop » پنج شنبه آپریل 17, 2014 3:20 pm

Ali12 نوشته شده:قبولی دارم اما الان برادرانم با مامانم و بابام میایند نمیدانم که انها زیرکس بنده میایند و یا کیس دیگر باز میشودبراشون چون مشکل اصلی مان یکی است به خاطر پناهنده شدن. که من قبولی دارم وازاونهارا نمیدانم چی میشود.
دوست عزیز برای آنها پرونده جدا باز می کنند. اصلا فکر زیرکیس بردن آنها را نکنید که خودتان ممکن است سالهای بیشتری اینجا بمانید. کیستان را هم عوض نکنید. سعی کنید روی کیس افراد جدید کار کنید
ارسال پست