عبور از وان

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن وان

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

nonames
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: عبور از وان

پست خوانده نشده توسط nonames » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 2:35 pm

خيلي بعيده كه همون روز پيش مصاحبه كنن با وضعيت امروزي
دوست شما كه پيش مصاحبه نشد ؟ چه تاريخي بهش دادن براي پيش مصاحبه

maziar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط maziar » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 2:53 pm

در یو ان وان فقط اسم شما ثبت میشه و مراحل دیگه کار شما در یابانجی شعبه هست و هر 2 تا 4 ماه یکبار یک نفر از آنکارا به وان میاد و در محل یابانجی شعبه با کسانی که نام نویسی شدند یا که تازه رسیدند پیش مصاحبه میکنه .... تاکید کنم در محل یو ان وان هیچگونه پیش مصاحبه ای انجام نمیشه .
nonames
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط nonames » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 4:35 pm

ممنون از راهنمايي شما
من باز تماس ميگيرم اميدوارم جواب بدن قبل از حركت خيالم راحت بشه
ali2014
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ali2014 » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 5:50 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on ali2014, ويرايش شده در 0.
ali2014
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ali2014 » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 6:02 pm

.
نمایه کاربر
shahpoor
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط shahpoor » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 7:54 pm

ali2014 نوشته شده:
shahpoor نوشته شده:اگر یو ان وان ثبت نام میکنه فقط جهت ثبت پناهندگیه نه پیش مصاحبه ومصاحبه و یو ان وان بعداز زلزله فعالیت نمیکنه ثبت نام که فرقی نمیکنه از هر شهر ی که باشی میتونی ثبت نام کنی ولی مصاحبه وپیش مصاحبه باید تشریف مبارک ببرید یو ان انکارا موفق باشید
جناب شاهپور خان چرا اینقدر محکم و مطمئن جواب اشتباه به دیگران میدید؟ مگه شما وان هم بودید و پیش مصاحبه نشدید!!!!!!! بابا چرا راجع به هرچیزی نظر میدی؟ کسی مجبورت کرده به هر سوالی جواب بدی؟؟؟؟؟ اگه اینجوره بگو خودم اون شخص رو .......

قابل توجه کسانی که از راهنمائی های این جناب شاهپور دفاع کرده و دیگران از جمله خود بنده رو بخاطر انتقاد از راهنمائی های اشتباه ایشون مورد حمله قرار میدن!!!!!

به هرچی اعتقاد دارید قسمتون میدم راجع به چیزی که اطلاعات درست ندارید اظهار نظر نکنید، لطفا

البته از کسانی که راهنمائیهای درست و مطمئن میکنن تشکر ویژه دارم.
برادر محترم یو ان وان فعایت نداره چرا اینو قبول نمیکنید یو ان وان مثل دفتر اسام شده الان فقط کارهای اولیه پناهنده انجام میده مثل قبل از زلزله نیست که فعال باشه اگر فسران یو ان میان اونجا مصاحبه وپیش مصاحبه انجام میدهند این دلیل بر فعالیت ان نمی شود هر چند مدت افسران یو ان به بیشتر شهر های که تعدا پناهنده جدیدالورود دارند تشریف میبرند ومصاحبه وپیش مصاحبه در قسمت یابانجی شعبه انجام میدهند در زمانی که من ترکیه بودم پیش مصاحبه این قدر طولانی نبود من جواب که به دوستان میدهم از تجربه خودم ودستانم هستند که بعضی هاشون هنوز ترکیه هستند حتی بالای 13 سال الان ترکیه تشریف دارند زمانکه من ترکیه اومدم بیشتر پناهنده از شهر وان به شهر های دیگر انتقال دادند به علت زلزله وشرط نشده حتما من وان باشم بدونم مگه شما الان وان هستید یا الان المان هستید ؟نه مشخصه هر کسی دوست داره به هم زبان وهم وطن خودش کمک شده حالا به هر طریقی شده حالا شما فکر کنید این دروغه ویا گمراهی هست در اونیکه جونش در خطره نمیاد سالیان سال بشینه تحقیق کنه وبعدش هزار تشکیلات تشریف ببره یو ان !!منم قصد گمراهی هیچ کسی ندارم هر شخص اولش وارد یه کشور غریب میشه سختی های خودش داره منم اون چند سال سختی کشیدم ودلیل نمیشه به کاربرانی که لطف کردند جواب دادند حالا چه درست ویا نادرست فحاشی کنم برایتان ارزوی موفقیت میکنم
نمایه کاربر
shahpoor
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط shahpoor » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 8:22 pm

ali2014 نوشته شده:
shahpoor نوشته شده:اگر یو ان وان ثبت نام میکنه فقط جهت ثبت پناهندگیه نه پیش مصاحبه ومصاحبه و یو ان وان بعداز زلزله فعالیت نمیکنه ثبت نام که فرقی نمیکنه از هر شهر ی که باشی میتونی ثبت نام کنی ولی مصاحبه وپیش مصاحبه باید تشریف مبارک ببرید یو ان انکارا موفق باشید
جناب شاهپور خان چرا اینقدر محکم و مطمئن جواب اشتباه به دیگران میدید؟ مگه شما وان هم بودید و پیش مصاحبه نشدید!!!!!!! بابا چرا راجع به هرچیزی نظر میدی؟ کسی مجبورت کرده به هر سوالی جواب بدی؟؟؟؟؟ اگه اینجوره بگو خودم اون شخص رو .......

قابل توجه کسانی که از راهنمائی های این جناب شاهپور دفاع کرده و دیگران از جمله خود بنده رو بخاطر انتقاد از راهنمائی های اشتباه ایشون مورد حمله قرار میدن!!!!!

به هرچی اعتقاد دارید قسمتون میدم راجع به چیزی که اطلاعات درست ندارید اظهار نظر نکنید، لطفا

البته از کسانی که راهنمائیهای درست و مطمئن میکنن تشکر ویژه دارم.
h
اقای علی بزرگوار اگر شما با بنده مشکل شخصی دارید میتونم بهتون شماره بدم ویا ادرس تماس صوتی شاید مشکلمون از طریق صحبت حل شد ونیازی به توهین کردن نباشه فکر کنم
nonames
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط nonames » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 10:37 pm

از كليه دوستان خوب ممنونم
الان با يه دوستي توي تركيه صحبت كردم ايضون شك داشت اشخاصي كه وان درخواست دادن همون وان يا اطراف بندازن
ايا تائيد ميكنيد؟
اگر اطلاعي داريد ممنون ميشم اطلاع بديد
ali2014
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ali2014 » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 11:02 pm

.
maziar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط maziar » سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 1:09 am

تا کنون هر کسی در وان خودش رو معرفی کرده و پیش مصاحبه شده در همین شهر بهش اقامت دادند .مگر اینکه کسی خودش بنا به دلایلی موفق به گرفتن انتقالی شده باشه ...
nonames
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط nonames » سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 2:13 pm

اقا مازيار ممنون

دوستان عزيز حدود ٢٠. بار با يو ان وان و انكارا تماس گرفتم در كمال تعجب حتي يكبار هم جواب ندادن
ممكنه تلفن از ايران رو جواب ندن؟
نمایه کاربر
omid13942015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط omid13942015 » سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 4:10 pm

تلفناشونم حتما مثل سایتشون شده...الان سایتشون 32 روزه که update نشده!!!!
nonames
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط nonames » سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 4:26 pm

اخه الان كه خبر خاصي نيست فكر نكنم سرشون انقد شلوغ باشه كه جواب ندن
ايران با اين همه داغون بودنش ديگه سازمان ها يه اپراتور دارن كه فقط جواب تلفن بده
موضوع جدید ارسال پست