بهترین کیس پناهندگی برای ایرانی چیست ؟

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: mani, vahidam, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

بهترین کیس پناهندگی برای ایرانی چیست ؟

UNREAD_POSTتوسط miladvox » سه شنبه فروردين ماه 30, 1390 12:55 pm

سلام

دوستان به نظر شما بهترین کیس برای گرفتن پناهندگی چی میتونه باشه ؟

به عنوان مثال یکی از نزدیکان ما با یکی از فرزندانش اقدام به پناهدگی کرد . دلیل پناهدگی : شوهرش روانی هست یکی از بچه هاشو کشته و این خانم توانسته یکی از بچه ها را از چنگ این شوهر روانی در بیاره و پا به فرار گذاشته

حالا به نظر شما چه کیس مناسب هست که کم کم پرورشش بدیم ...

miladvox
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
28.6%

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 6, 1390 10:30 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط SOROSH » سه شنبه فروردين ماه 30, 1390 8:58 pm

واقعا متاسفم برای کسی که بخواد الکی و بدون هیچ مشکلی کشورش را ترک بکنه و آواره و آلاخون بالاخون بشه یعنی چه این چه سوالیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نماد کاربر
SOROSH
کاربر فعال
کاربر فعال
0%

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 11, 1389 11:30 pm

UNREAD_POSTتوسط miladvox » سه شنبه فروردين ماه 30, 1390 11:57 pm

هیچ علتی بدون دلیل نیست .... بیین دوست عزیز گاهی اوقات انسان مجبور بد را به بدتر ترجیج بده ..... شما شاید بهتر از من بدونید ایران چه مشکلاتی داره  .نیازی به توضیح دادن نیست .... اما به هر حال هر چه خدا بخوات همون قسمتم میشه ....
نماد کاربر
miladvox
یک بی پناه
یک بی پناه
28.6%

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 6, 1390 10:30 pm

UNREAD_POSTتوسط daryoosh » جمعه ارديبهشت ماه 2, 1390 11:33 pm

miladvox نوشته است:هیچ علتی بدون دلیل نیست .... بیین دوست عزیز گاهی اوقات انسان مجبور بد را به بدتر ترجیج بده ..... شما شاید بهتر از من بدونید ایران چه مشکلاتی داره  .نیازی به توضیح دادن نیست .... اما به هر حال هر چه خدا بخوات همون قسمتم میشه ....

از دیده من برای شما بهترین کیس گی بودن همجنس باز بودنه فقط باید انجام بدی تا رفتی ازمایش درست از اب دربیاد درغیر این صورت بعید میدونم بتونی جواب بگیری
نماد کاربر
daryoosh
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 3, 1390 10:30 pm

UNREAD_POSTتوسط mard » سه شنبه ارديبهشت ماه 6, 1390 6:01 pm

دوست عزیز. اگر مشکل جدی سیاسی، اجتماعی ندارید پناهنده نشوید. در ایران ماندن و سختی کشیدن بهتر از در غربت ماندن و محتاج یک تکه نان خشک بودن است. اگر به اندازه کافی پول دارید، بروید از کانادا اقامت بگیرید. ولی اگر به اندازه کافی پول ندارید، در ترکیه بدبخت و بیچاره خواهید شد. پناهندگی آن هم از طریق ترکیه فقط به عنوان آخرین راه نجات از مرگ حتمی مناسب است. نه به عنوان پله ای از پلکان ترقی به سوی کشورهای مترقی
نماد کاربر
mard
یک بی پناه
یک بی پناه
7.1%

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 5, 1390 10:30 pm

UNREAD_POSTتوسط moshaver_un_irani » جمعه ارديبهشت ماه 9, 1390 4:02 pm

daryoosh نوشته است:
miladvox نوشته است:هیچ علتی بدون دلیل نیست .... بیین دوست عزیز گاهی اوقات انسان مجبور بد را به بدتر ترجیج بده ..... شما شاید بهتر از من بدونید ایران چه مشکلاتی داره  .نیازی به توضیح دادن نیست .... اما به هر حال هر چه خدا بخوات همون قسمتم میشه ....

از دیده من برای شما بهترین کیس گی بودن همجنس باز بودنه فقط باید انجام بدی تا رفتی ازمایش درست از اب دربیاد درغیر این صورت بعید میدونم بتونی جواب بگیری

آقای داریوش ، اولا همجنسباز نه ،بلکه همجنسگرا!دوما چی رو انجام بدی ؟یعنی همجسگراها میرن معاینه ی بدنی میشن؟اینو از کجا شنیدین؟اگه خواستی که با این توصیه دیگری رو کوچک کنی که باید اعلام کنم که همجسگرایی ننگ نیست .شما اگه همچنین مسایل معمولی رو نمی تونید تحمل کنید بهتره از رفتن به غرب و دیدن این همه عجایب که همجسگرایی ذره ای از اون هم محسوب نمیشه چشم بپوشید .
شما توانایی تحمل تفاوتها رو ندارید.
نماد کاربر
moshaver_un_irani
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 10:30 pm
تشکر شده: 2 بار

UNREAD_POSTتوسط AK1364 » پنج شنبه خرداد ماه 26, 1390 7:07 pm

دوستان سلام .من الان ایران هستم و بیکارم میخام بیام ترکیه و اقدام به پناهندگی برای یک کشور اروپایی بکنم ...چکار باید بکنم .ایا باید قاچاقی بیام به ترکیه که زودتر پناهندگی بدن یا اینکه قانونی هم بیایم فرقی نداره....یا قانونی بیام بعد به پلیس  بگم که غیر قانون اومدم .لطفا راهنمایی کنید .ممنون
امضا چشم ها را باید شست
جور دیگر باید دید

نماد کاربر
AK1364
یک بی پناه
یک بی پناه
92.9%

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد ماه 25, 1390 10:30 pm
تشکر شده: 2 بار