خارج شدن از کشور

مطرح کردن مشکلات

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
Tacenda
یک بی پناه
یک بی پناه

خارج شدن از کشور

پست خوانده نشده توسط Tacenda » پنج شنبه می 17, 2018 8:45 pm

سلام، من در ترکیه با دختر و پسرم پناهجو هستم، آیا امکان این هست که دختر 16 ساله ام به مدت 3-4 روز از کشور خارج بشه و دوباره برگرده؟ کشوری که قراره بره ایران نیست, لطفا جواب بدین!
نمایه کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کره زمین

Re: خارج شدن از کشور

پست خوانده نشده توسط Sagan » پنج شنبه می 17, 2018 9:49 pm

Tacenda نوشته شده:سلام، من در ترکیه با دختر و پسرم پناهجو هستم، آیا امکان این هست که دختر 16 ساله ام به مدت 3-4 روز از کشور خارج بشه و دوباره برگرده؟ کشوری که قراره بره ایران نیست, لطفا جواب بدین!
اگر در استاتوستون در کیملیک٬ شرط لی مولتجی هستید امکانش هست و میشه از اداره مهاجرت ترکیه اجازه گرفت. البته سنش که ۱۶ سالست شاید نشه.
اما اگر استاتوستون در کیملیک اولوسلار آراسی کورونما هستش٬ امکان سفر به خارج به هیچ وجه امکان نداره.
استاتوس شرطلی مولتجی هم اونه که یعنی ترکیه شما رو به عنوان پناهنده به رسمیت میشناسه نه به عنوان پناهجو.
=================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط aminx64 » پنج شنبه می 17, 2018 11:04 pm

Sagan نوشته شده:
Tacenda نوشته شده:سلام، من در ترکیه با دختر و پسرم پناهجو هستم، آیا امکان این هست که دختر 16 ساله ام به مدت 3-4 روز از کشور خارج بشه و دوباره برگرده؟ کشوری که قراره بره ایران نیست, لطفا جواب بدین!
اگر در استاتوستون در کیملیک٬ شرط لی مولتجی هستید امکانش هست و میشه از اداره مهاجرت ترکیه اجازه گرفت. البته سنش که ۱۶ سالست شاید نشه.
اما اگر استاتوستون در کیملیک اولوسلار آراسی کورونما هستش٬ امکان سفر به خارج به هیچ وجه امکان نداره.
استاتوس شرطلی مولتجی هم اونه که یعنی ترکیه شما رو به عنوان پناهنده به رسمیت میشناسه نه به عنوان پناهجو.
در این مورد لینکی چیزی هست بیشتر درموردش اطلاع لازم دارم. نمیدونستم.
یا اگر خودتون اطلاع دارید بیشتر میشه توضیح بدین؟ من شرطلی مولتجی هستم اما پاسپورتم 2016 تاریخش تموم شده.
الان مثلا میشه ویزا گرفت برای فرضاً فنلاند. بعد اونجا رفت و ویزای کاری گرفت؟ همچین حرکتی؟
یا مثلا میشه برای یه نوع ویزای دیگه برای کشور دیگه ای با این حالت اقدام کرد؟
نمایه کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط Sagan » پنج شنبه می 17, 2018 11:56 pm

لینکی منبعی نیست٬ فقط بهمون در اداره مهاجرت گفتند که اگر بخواهید به خارج سفر کنید٬ میتونیم از آنکارا بهتون برگه مسافرت درخواست کنیم.
از حسن شرطلی مولتجی پرسیده بودم که اینو برام گفت.
البته ویزا که سخته بدهند و اینکه اعتبار پاسپورت تموم شده رو دیگه نمیدونم
چیکار میشه کرد.
=================
Tacenda
یک بی پناه
یک بی پناه

پست خوانده نشده توسط Tacenda » جمعه می 18, 2018 11:46 am

Sagan نوشته شده:
پناهجو هستم یعنی هیچ راهی نیست؟ چون دخترم زیر کیس منه و زیر هجده ساله میپرسم
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط aminx64 » جمعه می 18, 2018 12:53 pm

Sagan نوشته شده:لینکی منبعی نیست٬ فقط بهمون در اداره مهاجرت گفتند که اگر بخواهید به خارج سفر کنید٬ میتونیم از آنکارا بهتون برگه مسافرت درخواست کنیم.
از حسن شرطلی مولتجی پرسیده بودم که اینو برام گفت.
البته ویزا که سخته بدهند و اینکه اعتبار پاسپورت تموم شده رو دیگه نمیدونم
چیکار میشه کرد.
متوجه شدم. مرسی.
نمایه کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط Sagan » جمعه می 18, 2018 1:51 pm

Tacenda نوشته شده:
Sagan نوشته شده:
پناهجو هستم یعنی هیچ راهی نیست؟ چون دخترم زیر کیس منه و زیر هجده ساله میپرسم
فکر نکنم راهی باشه.
اگر هم شاید شرطلی مولتجی هم باشید باز هم خروج از تبعید ترکیه٬ غیر ممکن به نظر میاد.
=================
ارسال پست