مصاحبه ی کشوری جدید

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

مصاحبه ی کشوری جدید

UNREAD_POSTتوسط H_R » دوشنبه ارديبهشت ماه 4, 1396 4:56 pm

کسانی که از سال ۱۳۹۵ قبولی گرفتند اعلام وضعیت کنن
دوستان واسه اینکه به صورت واضح مشخص بشه که امثال من چند نفر منتظر کشوری هستند ( حتی منتظران ICMC و مدیکال و پرواز ) و چون با هر تماسی که میگیریم میگن تقاضا زیاده، میخواهیم ببینیم واقعا تقاضا زیاده یا این بهانه شونه! واسه اینکه تعداد منتظرین کشوری و کلا تعداد پناهجویان ایرانی حدوداً مشخص بشه و واسه اینکه بفهمیم سهمیه ی ما ایرانیان برای کشورهای ثالث چقدره به ترتیب شماره بزارید! من چون نفر اولی هستم که این پست رو گذاشتم شماره ۱ و پست بعدی شماره ۲ و به ترتیب ۳ و ۴ و۵ ... اینطوری تعداد منتظرین کشوری مشخص میشه البته به صورت حدودی

۱_من خودم ۹/ ۱۳۹۵ قبول شدم و منتظر مصاحبه کشوری، دو روز پیش هم باهام تماس گرفتن و مجدداً از من شماره کیملیک گرفتن که میدونم واسه خیلیا این اتفاق افتاده اما واسه روشن شدن این قضیه که آیا با همه تماس گرفتن یا نه لطفا همه بگن که واسشون این اتفاق افتاده یا نه
نماد کاربر
H_R
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Happy
تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 30, 1395 5:41 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120
اعتبار: -2

Re: مصاحبه ی کشوری جدید

UNREAD_POSTتوسط mostafajowkar » دوشنبه ارديبهشت ماه 4, 1396 5:17 pm

من 1394/06 قبولی کمیساریای عالی پناهندگان در ترکیه گرفتم و همچنان پروندم بخش حقوقیه متاسفانه
حتی پرونده پزشکی خاص دارم
mostafajowkar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه آبان ماه 9, 1394 6:34 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 21 بار
امتياز: 420
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط H_R » سه شنبه ارديبهشت ماه 4, 1396 12:51 am

mostafajowkar نوشته است:من 1394/06 قبولی کمیساریای عالی پناهندگان در ترکیه گرفتم و همچنان پروندم بخش حقوقیه متاسفانه
حتی پرونده پزشکی خاص دارم

شما خوبه میدونید پرونده تون در چه قسمتیه! من تو کل دوران پناهجویی و پناهندگی کلا یه بار تونستم با قسمت کشوری (شماره جدید) تماس بگیرم که اونم گفت ما مشاوره هستیم و خبری نداریم در کل نمیدونم از کی باید بپرسم که پروندم کجاست! کلا حاشیه میرن
نماد کاربر
H_R
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط H_R » سه شنبه ارديبهشت ماه 4, 1396 1:05 am

به جای سازمان ملل باید اسمشو گذاشت سازمان لال ها! دقیقا به ملیتهایی پناهنده گی میدن که بعدا میشن بلای جون خودشون! اونوقت به ایرانیانی که به فکر پیشرفت تو کشور ثالث هستند میگن فقط صبر کنید! من نمیگم ما ایرانیا همگی خوبیم اما لااقل وقتی میریم تو کشوری که دموکراسی برقراره سریع با اونجا هماهنگ میشیم و اگه به درد جامعه نخوریم که میخوریم لااقل تروریست نمیشیم و واسه اسلام انتحاری نمیزنیم! من کاری ندارم که کی کیسش ساختگیه یا حقیقی اما اینو میدونم که ایرانی ها اکثرا به کشور آزادی که بهش پناه بدن اکثرا متعهده و فقط واسه زندگیه بهتر و اکثرا واسه پیشرفت میرن که واسه ی کشور میزبان هم سازندگی به بار میاره! ایرانیان امریکا اینو ثابت کردن
نماد کاربر
H_R
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » سه شنبه ارديبهشت ماه 5, 1396 9:01 am

قبولی تاریخ 8 مارچ 2016 . 1 سال و یک ماه پرونده حقوقی . 1 ماه هم الان کشوری هستش. طی آخرین تماس با شماره جدید فقط میگن منتظر باشین
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 3, 1395 1:56 pm
تشکر کرده: 43 بار
تشکر شده: 17 بار
امتياز: 340
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » سه شنبه ارديبهشت ماه 5, 1396 2:09 pm

H_R نوشته است:کسانی که از سال ۱۳۹۵ قبولی گرفتند اعلام وضعیت کنن
دوستان واسه اینکه به صورت واضح مشخص بشه که امثال من چند نفر منتظر کشوری هستند ( حتی منتظران ICMC و مدیکال و پرواز ) و چون با هر تماسی که میگیریم میگن تقاضا زیاده، میخواهیم ببینیم واقعا تقاضا زیاده یا این بهانه شونه! واسه اینکه تعداد منتظرین کشوری و کلا تعداد پناهجویان ایرانی حدوداً مشخص بشه و واسه اینکه بفهمیم سهمیه ی ما ایرانیان برای کشورهای ثالث چقدره به ترتیب شماره بزارید! من چون نفر اولی هستم که این پست رو گذاشتم شماره ۱ و پست بعدی شماره ۲ و به ترتیب ۳ و ۴ و۵ ... اینطوری تعداد منتظرین کشوری مشخص میشه البته به صورت حدودی

۱_من خودم ۹/ ۱۳۹۵ قبول شدم و منتظر مصاحبه کشوری، دو روز پیش هم باهام تماس گرفتن و مجدداً از من شماره کیملیک گرفتن که میدونم واسه خیلیا این اتفاق افتاده اما واسه روشن شدن این قضیه که آیا با همه تماس گرفتن یا نه لطفا همه بگن که واسشون این اتفاق افتاده یا نه

جامعه آماری قابل قبولی نیست این فروم، خیلی ها اصلاً نمیدونن اینجا وجود داره، یا خیلیا فقط میان میخونن. نهایت الان کسایی که بخوان پست بذارن 10 نفر هم نمیشن!
من قبولی گرفتم 11 ماه پیش، این تابستون میشه 4 سال که ثبت نام شدم! :|
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180
اعتبار: 0

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: ercanparsi, Google [Bot] و 8 مهمان