منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

نمایه کاربر
omid13942015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

منتظران ICMC2

پست خوانده نشده توسط omid13942015 » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 12:23 am

دوستان لطف کنید اطلاعاتتون رو در رابطه با مصاحبه ICMC2 ( اعم از مدت انتظار، تاریخ مصاحبه، کیفیت مصاحبه و غیره ) اینجا به اشتراک بذارید...ممنون
آخرین ويرايش توسط 2 on omid13942015, ويرايش شده در 0.

ayoob
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: منتظران ICMC 2 سال 2016

پست خوانده نشده توسط ayoob » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 12:22 pm

من تقریبا 2 ماهه منتظرم و خبری نیست
ardeshir
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ardeshir » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 4:16 pm

من هم 2 روزه منتظرم تصویر
وکیل پریروز بهم گفت 4 ماهه دیگه نوبت icmc2 میشه
ayoob
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ayoob » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 5:51 pm

[FONT=tahoma, Arial, sans-serif, Tahoma]
sami13 نوشته شده:
reza2009 نوشته شده:
mostashar نوشته شده:
reza2009 نوشته شده:دوستانی که icmc2 میرند می تونند از مترجم یا مسئولین بپرسند که مدیکال این دوره کی برگزار میشه!

دوستان مدیکال حداکثر هر دو هفته برگزار میشود اگر در دو هفته بعد از مصاحبه مدیکال نگرفتید یا شلوغ بوده و یا چک دی اچ اس خوردید و یا ردی گرفته اید وگرنه بر طبق تجربه دوستان اکثر بچه ها در دو هفته اول مدیکال میشوند وگرنه اگر خدای نکرده ردی نباشد یا شلوغ بوده که در هفته های بعد مدیکال میگیرید و یا اینکه پرونده برای تحقیقات بیشتر به اداره دی اچ اس واگذار شده است
اینطور نیست که مدیکال این دوره کی برگزار شود چون اصلا اهمیتی حتی به حضور یا نبود هیئت یا رفتن انها ندارد

دوست عزیز تجربه دوستان متفاوت است.ولی جواب مصاحبه هایی این دوره رو کلا اعلام نکردند از اول فوریه تا الان اعلام نشده و طبق گفته خودشون بعد رفتن هیات اعلام میشه و مدیکال هم تو فوریه اصلا نبود و از این هفته شروع شده پس اینکه 2 هفته 1 بار برگزار میشه فعلا که اینطوری نیست

دوستان اصلا خودتونو نگران نكنيد من پس فردا مصاحبه دارم سعيمو ميكنم كه خبر هايه خوبي براتون بيارمتصویر

sami13 وقتی برگشتین لطفا درباره مصاحبه برای ماهم بنویسید[/FONT]
sami13
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sami13 » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 6:34 pm

ayoob نوشته شده:[FONT=tahoma, Arial, sans-serif, Tahoma]
sami13 نوشته شده:
reza2009 نوشته شده:
mostashar نوشته شده:
reza2009 نوشته شده:دوستانی که icmc2 میرند می تونند از مترجم یا مسئولین بپرسند که مدیکال این دوره کی برگزار میشه!

دوستان مدیکال حداکثر هر دو هفته برگزار میشود اگر در دو هفته بعد از مصاحبه مدیکال نگرفتید یا شلوغ بوده و یا چک دی اچ اس خوردید و یا ردی گرفته اید وگرنه بر طبق تجربه دوستان اکثر بچه ها در دو هفته اول مدیکال میشوند وگرنه اگر خدای نکرده ردی نباشد یا شلوغ بوده که در هفته های بعد مدیکال میگیرید و یا اینکه پرونده برای تحقیقات بیشتر به اداره دی اچ اس واگذار شده است
اینطور نیست که مدیکال این دوره کی برگزار شود چون اصلا اهمیتی حتی به حضور یا نبود هیئت یا رفتن انها ندارد

دوست عزیز تجربه دوستان متفاوت است.ولی جواب مصاحبه هایی این دوره رو کلا اعلام نکردند از اول فوریه تا الان اعلام نشده و طبق گفته خودشون بعد رفتن هیات اعلام میشه و مدیکال هم تو فوریه اصلا نبود و از این هفته شروع شده پس اینکه 2 هفته 1 بار برگزار میشه فعلا که اینطوری نیست

دوستان اصلا خودتونو نگران نكنيد من پس فردا مصاحبه دارم سعيمو ميكنم كه خبر هايه خوبي براتون بيارمتصویر

چشم حتما دوست عزیز
ayoob
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ayoob » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 11:07 pm

دوستان تا چه تاریخی برای icmc2 وقت داده اند؟ تا 4/4/2016 ؟ یا بیشتر؟
نمایه کاربر
omid13942015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط omid13942015 » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 11:24 pm

ayoob نوشته شده:دوستان تا چه تاریخی برای icmc2 وقت داده اند؟ تا 4/4/2016 ؟ یا بیشتر؟
یکی ازاعضا توی یکی از پست ها نوشته بود بهش تاریخ دادن برا 8/5/2016
ss7
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط ss7 » پنج شنبه 20 اسفند 1394, 1:42 am

تصویرسلام نگران نباشید به من 4/8 وقت دادن تصویر
نمایه کاربر
omid13942015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط omid13942015 » پنج شنبه 20 اسفند 1394, 2:02 am

ss7 نوشته شده:تصویرسلام نگران نباشید به من 4/8 وقت دادن تصویر
سلام منظورتون هشتم برج 4 هست؟
و اینکه تا اون تاریخ مدت انتظارتان چقدر میشود؟
ss7
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط ss7 » پنج شنبه 20 اسفند 1394, 2:45 am

بله دقیقا هشتم ماه چهارم دقیقا تا اون روز میشه چهار ماه و هجده روز
البته برای ای سی ام سی یک هم چهار ماه و بیست و دو روز منتظر بودم
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
نمایه کاربر
omid13942015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط omid13942015 » پنج شنبه 20 اسفند 1394, 2:47 am

ss7 نوشته شده:بله دقیقا هشتم ماه چهارم دقیقا تا اون روز میشه چهار ماه و هجده روز
البته برای ای سی ام سی یک هم چهار ماه و بیست و دو روز منتظر بودم
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
ممنون از اطلاع رسانیتونتصویر
ayoob
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط ayoob » شنبه 22 اسفند 1394, 10:02 pm

sami13 نوشته شده:
ayoob نوشته شده:[FONT=tahoma, Arial, sans-serif, Tahoma]
sami13 نوشته شده:
reza2009 نوشته شده:
mostashar نوشته شده:

چشم حتما دوست عزیز
sami13 عزیز چیکار کردی icmc2 رو؟ برامون توضیح بده؟ دمت گرم
sami13
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sami13 » شنبه 22 اسفند 1394, 11:29 pm

با سلام دوست عزيز ayoob
مصاحبه من ديروز انجام شد و افيسرم هم خانوم اميلي بود كه اولين تجربه كاري در icmc رو داشت و خودشونم گفت كه اين اولين مصاحبمه و اگر كمي كند هستم بايد ببخشيد
خلاصه اول سوالات امنيتي رو پرسيد مثله سفرهايه خارج كه من نرفته بودم ويا اينكه از كشور ديگه اي اقدام براي ويزا امريكا كردي و گفت خدمت رفتي و من از اونجايي كه معاف شده بودم دليلش رو توضيح دادم
و بعد كارتم رو گرفت و گفت شما در تاريخ ٨٧ معاف شديد چرا تاريخ اين كارت ٩١ است و من هم توضيح دادم كه به خاطر كارايه بانكي كه انجام ميدادم ٣١ هزار تومان دادم و در سال ٩١ چون قديمي بود و پرسي تمديدش كردم و برام اكترونيكي مثله عابر بأنكي صادر شد
ميخام اينو بهتون بگم كه خيلي بيشتر از يو ان زوم ميكرد رو كيس من نميخام نا اميدتون كنم اگر روي كيستون اشراف داشته باشيد زياد سخت نيست
يكي دوجا هم براي بعضي جاها ميگفت برام بيشتر توضيح بده و من براش توضيح ميدادم
در كل اينقد شوخ بود و راحت بود كه من شك كردم كه ايا واقعا قبول ميشم يا نه واقعا گيج شدم چون مصاحبم جنبه چالشي داشت و از من سوال ميپرسيد و من جواب ميدادم هيچ جا هم به تيپ و تاپ هم نخورديم در كل از بس شوخ بود ما نفهميدم كه نظر مثبته يا منفي شما اگه ميدونيد كمك كنيد😇تصویر
تصویرتصویر
نمایه کاربر
SHAER
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط SHAER » یک شنبه 23 اسفند 1394, 11:46 am

در كل از اونجايي كه تصميم گيريهاشون بر حسب هيچ مدل از قبل تعيين شده اي نيست اصلا نمي شود پيش بيني كرد
من با وجود اينكه كمترين چالشي با افيسرم نداشتم و تمامي فعاليت هاي اجتماعي و مدني ام مكتوب و رسانه اي بود، تا ان حد كه خودش همه را به عنوان تائيد تيك مي زد و رد مي شد و كل مصاحبه ام نيم ساعت زمان برد و در پايان هم به طور تلويحي قبوليم را تائيد كرد، الان بيشتر از شش ماه هست كه به همراه اغلب دوستان سپتامبري نامه تعليق دريافت كرده و همچنان منتظريم
البته اميدوارم دوره شما با دوره ما و دوره اغلب تر از ما كه اغلب نامه تعليق دريافت كردند متفاوت باشد، ظاهرا اين يه جور وقفه است تا چك امنيتيتصویر
هرگز اجازه نده قضاوت های نابخردانه آرزو، اندیشه و احساساتت را خدشه دار نماید.
گاهی امتداد سراب به رودخانه هم می رسد!
sami13
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط sami13 » یک شنبه 23 اسفند 1394, 1:37 pm

با تشكر از توضيح كاملتون شاعر جان تو اين پروسه چاره اي جز صبر نداريم فقط اميدوارم چون وكيل تازه وارد بود ردم نكنه چون من كشور كانادا را رد كردم و واقعا نميدونم در صورت رد شدن پرونده ام عاقبتم چه خواهد شد ولي به اميد خدا خيره....
واما براي شمادوست عزيز اميدوارم هر چه سريعتر جواب قبوليتون رو اينجا به ما بگيد و خوشحال باشيد
موضوع جدید ارسال پست