کلاهبرداری مدرن !!کارگروه حقوق بشری مشاوره رایگان پناهجویان

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
Antinatalism
یک بی پناه
یک بی پناه
پست: 6
تاریخ عضویت: پنج شنبه فوریه 28, 2019 8:04 pm

کلاهبرداری مدرن !!کارگروه حقوق بشری مشاوره رایگان پناهجویان

پست خوانده نشده توسط Antinatalism » چهار شنبه می 01, 2019 12:32 am

یکی از گروههای کلاهبردار و کیس نویس که تقریبا 10000 عضو داره , کارگروه حقوق بشری مشاوره رایگان پناهجویان و راهنمای مهاجرت اروپا و جهان در تلگرام
این گروه توسط دو جانور اداره میشه
اولی جانور به نام امیر نصری یا امیر نصیری
فیسبوک های وی http://www.facebook.com/ahora.nasri
و http://www.facebook.com/amir.nasri.35
میباشد .
وی با کیس دستگیری ماموران اطلاعات و روی پروندش مسیحی هم چسبانده ! در ترکیه بوده و قبولی کمیساریا پناهندگان را دارا میباشد .ردی از امریکا و به زودی فرار به اروپا


جانور دوم اسمش علی علینقی زاده یا علی النقی زاده میباشد در شهر چانکیری یا انکارا . وی با پرونده بسته از قبل از سال 2008 در ترکیه نقش جاسوس دو جانبه را دارا میباشد هم برای دولت ترکیه کار میکند و هم برای رژیم اخوندی ایران با یک زن ترک ازدواج کرده پروسه دریافت شهروندی را انتظار میکشد .
فیسبوک وی
http://www.facebook.com/ali.alnaghizadeh
و برادرش http://www.facebook.com/mohammad.naghizadeh.180
میباشد .
هر دو این جانوران اعضای خانواده دور و نزدیک را در ترکیه اورده و به جان پناهندگان گرفتار می اندازند و گروهی را مدیریت میکنند کارگروه حقوق بشری و مشاوره رایگان پناهجویان .

وقتی کاربری به این گروه پیام میدهد نخست تشویق به کیس پناهندگی میکنند و مبلغ هایی زیادی رو میگیرند . اگر در ایران باشد شماره حساب ایبان یک یا چند نفر صرافی ایران اگه در ترکیه باشد هم روش های دیگری .

اگر دختری بدون پول یا با پول کم به اینها پی ام بدهد وی را به ترکیه اورده و بردگی جنسی میکشند و رها میکنند و با توجه به اینکه قوانین ترکیه رو بسیار خوب میدانند و لابی های زیادی در اداره گوچ ترکیه دارند همیشه پیروز هستند .
اگر هم پولی به ایبان صراف یا دستی به کسی دادید که بدتر اون هم هیچ پیگرد قانونی نمیتونه برای مالباخته داشته باشه .

بعضی وقتها مادر یا برادر یا افرادی مثل این رو برای گرفتن پول میفرستند و چون طرف زبان بلد نیست دوست دارد با این جانوران ارتباط برقرار کند برای کرایه خانه : که بعد از خالی کردن جیب و هماهنگ کردن با یک املاکی ترک بعد دو هفته معلوم میشه اصلا قرار داد خونه وجود خارجی نداشته !!!

اگر به دوستان فیسبوک این جانوارن نگاه کنید دوستانی رو در لیست دارند , کارمندان ترک اداره گوچ و کنسول اخوندی ایران !!! البته بعد انتشار این موضوع در این سایت حتما فیسبوک ها و اینستگرامها رو تغییر خواهند داد .
هدف اصلی این جانوران تخیله مالی ایرانیان عزیز و تخریب پناهندگان واقعی و شناسایی و جاسوسی پناهندگان سیاسی و مشکل ایجاد کردن برای این افراد میباشد

از شما تقاضا دارم به هیچ همزبانی اعتماد نکنید و از گروههای تلگرامی و قرار گذاشتن با این افراد جدا خودداری کنید
ارسال پست