کلاهبرداری مدرن !! گروه بشردوستانه استراليا !!

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

ارسال پست
Antinatalism
یک بی پناه
یک بی پناه

کلاهبرداری مدرن !! گروه بشردوستانه استراليا !!

پست خوانده نشده توسط Antinatalism » جمعه آپریل 12, 2019 8:13 pm

یکی از دوستان گروهی مشکوک تلگرامی رو بهم معرفی کرد که تقریبا 170 عضو داره به نام (گروه بشردوستانه استراليا)

بعد من وارد گروه شدم . تا ببینم ایا موضوع گفته شده حقیقت دارد یا خیر .

در گروه اطلاعات در مورد ویزا بشر دوستانه استرالیا در جریان هست اما داستان چیزه دیگری است !!!

دو مشکل اصلی که در میان پناهنده گان عزیز بسیار وجود دارد یک اینکه زبان انگلیسی بسیار خوب نمیدانند و دیگری دنبال اسپانسر در استرالیا میگردن تا بتوانند از این نوع ویزا استفاده گنند

من وارد گروه شدم و به دوستان گفتم یک جایی گیر اوردم که میتونه به شما کمک مترجم رایگان کنه که به سرعت لینک رو ادمین های کلاهبردار گروه برداشتند !!
این لینک بود : https://translatorswithoutborders.org

بعد چند کاربر هم بهم پی ام دادند و گفتند برای اسپانسر و مترجم اینها دارن کلاهبرداری میکنند ! و پولهای خیلی زیادی میخواهند !!

از گروهای تلگرامی کیس نویس بگیر و این نوع کلاهبرداری جدید هم راه افتاده برای دوستان .

به دید من یاران گرامی سایت بی پناه سالها راهش رو نشان داده بهتر است در همینجا مشکلاتتان را تاپیک ایجاد کنید . درست است کمی مشکل است اما بهتر از کلاهبرداران تلگرامی که حتی نمیشه ریپورنی هم داشت .
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: کلاهبرداری مدرن !! گروه بشردوستانه استراليا !!

پست خوانده نشده توسط aminx64 » چهار شنبه آپریل 24, 2019 11:21 pm

Antinatalism نوشته شده:یکی از دوستان گروهی مشکوک تلگرامی رو بهم معرفی کرد که تقریبا 170 عضو داره به نام (گروه بشردوستانه استراليا)

بعد من وارد گروه شدم . تا ببینم ایا موضوع گفته شده حقیقت دارد یا خیر .

در گروه اطلاعات در مورد ویزا بشر دوستانه استرالیا در جریان هست اما داستان چیزه دیگری است !!!

دو مشکل اصلی که در میان پناهنده گان عزیز بسیار وجود دارد یک اینکه زبان انگلیسی بسیار خوب نمیدانند و دیگری دنبال اسپانسر در استرالیا میگردن تا بتوانند از این نوع ویزا استفاده گنند

من وارد گروه شدم و به دوستان گفتم یک جایی گیر اوردم که میتونه به شما کمک مترجم رایگان کنه که به سرعت لینک رو ادمین های کلاهبردار گروه برداشتند !!
این لینک بود : https://translatorswithoutborders.org

بعد چند کاربر هم بهم پی ام دادند و گفتند برای اسپانسر و مترجم اینها دارن کلاهبرداری میکنند ! و پولهای خیلی زیادی میخواهند !!

از گروهای تلگرامی کیس نویس بگیر و این نوع کلاهبرداری جدید هم راه افتاده برای دوستان .

به دید من یاران گرامی سایت بی پناه سالها راهش رو نشان داده بهتر است در همینجا مشکلاتتان را تاپیک ایجاد کنید . درست است کمی مشکل است اما بهتر از کلاهبرداران تلگرامی که حتی نمیشه ریپورنی هم داشت .

وقتی یه سری هستن که نوبت پلیسشون رو 150 لیر وای میستن و میفروشن و خریدار هم داره!!! شنیدن این چیزا عجیب نیست. از آب کره میگیرن. اسم خودشونم گذاشتن "زرنگ" تصویر
ارسال پست