وکیل :خانم سلین

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن کایسری

مدیران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare, vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

mona
کاربر فعال
کاربر فعال

وکیل :خانم سلین

پست خوانده نشده توسط mona » سه شنبه مارس 05, 2013 12:10 am

کسی اینجا هست که وکیلش خانم سلین بوده باشه؟؟من چند ماه مصاحبه شدم ولی هنوز خبری از قبولیم نیومده!!فقط برام زده مصاحبه اول کامل شد...ممنون میشم جوابمو بدین
binam154
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

Re: وکیل :خانم سلین

پست خوانده نشده توسط binam154 » سه شنبه مارس 05, 2013 12:35 am

سلام دوست عزیز وکیل ما هم همین خانم سلین هست . الان حدود 7 ماه که پس از مصاحبه جوابی به ما نداده. ما هم مثل شما در انتظار بسر می بریم. این خانم به دیر جواب دادن معروفه
gjk
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط gjk » سه شنبه مارس 05, 2013 12:36 pm

سلام دوست عزیز،وکیل من هم خانوم سلین بود،بله متاسفانه ایشون دیر جواب میدن،امیدوارم هرچه زودتر خبر قبولی شما بیاد
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » سه شنبه مارس 05, 2013 7:06 pm

ممنون از دوستان عزیز...ولی یه سوال داشتم.ایا راهی نیست زودتر جوابمونو بده؟انقدر دیر جواب داده یعنی ردی میخواهد بزنه یا قبولی؟توروخدا بهم بگین من اینجا تو استرسم....میشه یعنی بعد از 6 یا 7 ماه ردی بزنه؟
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » چهار شنبه مارس 06, 2013 7:20 pm

یعنی کسی نیست جوابمو بده!!!
gjk
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط gjk » چهار شنبه مارس 06, 2013 8:23 pm

mona نوشته شده:ممنون از دوستان عزیز...ولی یه سوال داشتم.ایا راهی نیست زودتر جوابمونو بده؟انقدر دیر جواب داده یعنی ردی میخواهد بزنه یا قبولی؟توروخدا بهم بگین من اینجا تو استرسم....میشه یعنی بعد از 6 یا 7 ماه ردی بزنه؟
سلام دوست عزیز
اینکه چقدر منتظر خبر مونده باشید هیچ نشونه ای برای دادن قبولی و یا ردی نیست،شرایط شما و استرس شمارو درک می کنم امیدوارم هرچه زودتر نتیجه ی قبولی شما هم بیاد
در ضمن دوست عزیز براتون پیغام خصوصی میزارم،امیدوارم بشه که کمکی کرده باشم
elvin2012
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط elvin2012 » چهار شنبه مارس 06, 2013 8:27 pm

برای تسریع در رسیدگی به پرونده تقریبا کاری نمی‌شه انجام داد، مگر بیماران خاص و یا نامه‌های حمایتی از سازمانهای خیلی‌ معتبر مرتبط با کیستون.
در صورت امکان نامه‌ای هم در ارتباط با مشکلاتی که طولانی شدن رسیدگی به پرونده براتون ایجاد کرده بنویسید و داخل صندوق جلوی درب un بندازین، ممکن مؤثر باشه.
افراد زیادی هستند که به دلایل مختلف دیر جواب میگیرند، بعد از این مدت به احتمال زیاد جواب قبولی می‌گیرید، اگرچه جواب ردی هم غیر ممکن نیست..
تجربه نشون داده در مدت انتظار با این فکر که ۱۰۰% نتیجه مثبت هست زندگی‌ کنید، چون استرس و فکر و خیال هیچ تاثیری در روند کارتون نخواهد داشت، فقط در صورت دریافت نتیجهٔ مثبت افسوس میخورین که چرا این ماه‌ها و سال‌های عمر رو به خوبی استفاده نکردین..
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » چهار شنبه مارس 06, 2013 9:16 pm

ممنون از همگی شما
tanha1386
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط tanha1386 » دو شنبه مارس 25, 2013 2:00 pm

دوست عزیز وکیل ما هم سلین بود بعد از 9 ماه جواب قبولی گرفتیم
بعد از 2 ماه این عبارت قبولی به ردی تبدیل شد این خانم واقعا مسخرشو در اورده
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » سه شنبه مارس 26, 2013 7:41 pm

یعنی چی اخه!!!!!

مگه میشه؟حتما پیگیر شو و جوابشو بی زحمت به من هم بده
binam154
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط binam154 » پنج شنبه ژولای 18, 2013 10:53 am

سلام دوستان ما بعد از 11 ماه که پرونده مان زیر دست این خانم بود ما رو در مصاحبه اصلی رد کرده . واقعا شوکه شدم ما یک خانواده سه نفره هستیم و صاحب کیس شوهرم هست . کیسش سیاسی بوده . واقعا نمی دانم چه بر سر ما خواهد آمد . لطفا" اگر کسی می دونه راهنمایی کنه مرسی
nooh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط nooh » پنج شنبه ژولای 18, 2013 2:22 pm

درود . هموطن عزیز اگر از حق خودت برای دریافت پناهندگی مطمعن هستی میتونی این مورد رو از طریق وکلای سازمان هلسینکی پیگیری کنی .

لطفان مشخصات ظاهری این خانم و سن و سالش رو تشریح کن احتمالان وکیل من هم ایشون باشه من اسم وکیلم رو نمیدونم

موفق باشی
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » پنج شنبه ژولای 18, 2013 5:21 pm

binam154 نوشته شده:سلام دوستان ما بعد از 11 ماه که پرونده مان زیر دست این خانم بود ما رو در مصاحبه اصلی رد کرده . واقعا شوکه شدم ما یک خانواده سه نفره هستیم و صاحب کیس شوهرم هست . کیسش سیاسی بوده . واقعا نمی دانم چه بر سر ما خواهد آمد . لطفا" اگر کسی می دونه راهنمایی کنه مرسی
یعنی چی بعد از 11 ماه جواب ردی داده!!!!!این کثافت پیر دختر میمرد زودتر جواب میداد....مرده شور قیافشو ببرنتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
mona
کاربر فعال
کاربر فعال

پست خوانده نشده توسط mona » پنج شنبه ژولای 18, 2013 5:22 pm

تو سایت برات زد نتیجه بررسی شد و بعد جواب ردی و داد یا یکضرب زد ردی؟
binam154
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست خوانده نشده توسط binam154 » پنج شنبه ژولای 18, 2013 6:17 pm

بله ایشون یک خانم تقریبا در حدود 30 تا 35 ساله و عینکی هست و موهای بلوند داره . اره بخدا یعنی من هرجا خوندم گفتند که معمولا جواب ردی بین 2 تا سه ماه میاد ماهم باخودمون گفتیم خوب باشه حالا که طول کشیده حتما آخرش قبولیه . 15 روز پیش در سایت نوشتند نتیجه بررسی شد و ما کلی خوشحال شدیم . ولی دیروز وقتی سایت اپدیت شد دیدم مارو رد کرده نمی دانید چه حالی داشتیم . من و شوهرم و بچه ام هرسه نشستیم گریه کردن . واقعا نمی دانم یعنی چه . شوهر من حتی از سازمان حقوق بشر برایشون نامه برده بود و آنها تمام مشکلات روحی و جسمی که در زندان و تحت شکنجه براش بوجود آمده بود رو تائید کردند. خیلی به قبولی امید داشتیم .
ارسال پست