طلبه درس خارج هستم ، البته بودم ، با عقایدی روشن فکرانه ،لطف

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

طلبه درس خارج هستم ، البته بودم ، با عقایدی روشن فکرانه ،لطف

UNREAD_POSTتوسط khosro95 » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 2:16 pm

سلام

لطفا راهنمایی کنید

من هنوز ایرانم و بزرگ شده شهر ری تهران ، 30 سالمه ، مدیر عامل یه شرکت مواد شیمیایی و دارای جواز کسب و پروانه بهره برداری و لوح تقدیر و ایزو و ...

از سال 85 هم وارد حوزه علمیه شدم و با توجه به عقایدیکه در دوران نوجوانی داشتم و تصوری که از علمای دین و مدهب و خدا و .... تا سال 90 مشکلی با حوزه نداشتم تا اینکه در درون کرم هایی را دیدم که با افکار مردم ساده لوح پول در میاوردند و عیاشی میکردند و .....

از آن زمان با توجه به اینکه ارادت قلبی به اقا مجتبی تهرانی پیدا کرده بودم شروع به روشن سازی افکار مردم و رو سازی دست بعضی از این اخوند ها کردم ، بارها به دادگاه ویژه احضار شدم و نرفتم . که یک روز نامه اخراج و خلع لباس و جریمه 450 میلیونی برای  من اومد درب خونه که جلب من صادر شد و 6 ماه به اوین اندرزگاه 7 سالن 6 اتاق 168 منتقل شدم .

با توجه به اینکه شاگرد ممتاز در درس خارج فقه و اصول بودم به سفارش یکی از اقا زاده ها بهم عفو خورد و اومدم بیرون منتهی جزای نقدی رو با توقیف اموال نقد کردند .

بارها از سمت این رفقای طلبه تهدید شدم و درگیر شدم که حتی دو بار دستم از یکجا شکست . مدتی گدشت که دوباره نامه ای از دادسرا برام اومد مبنی بر حکم غیابی که من رو به یکسال زندان و 250 میلیون جزای نقدی محکوم کردند که دوباره توفیف اموال و جلب سیار . مجبور شدم کارگاه رو ببندم و دفتر رو تعطیل کنم و مدت 6 ماه است مخفیانه ار ترس این لاشخور ها دارم زندگی میکنم . حساب بانکیمو مسدود کردن با 20000 ، 30000 دلار میخوام بیام ترکیه و پناهنده بشم .

ایا امیدی هست از من و داستان من استقبال کنند ، ازدواج کردم و فرزند ندارم . تنها میرم تا ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد .

لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر
khosro95
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
14.3%

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 1:25 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: طلبه درس خارج هستم ، البته بودم ، با عقایدی روشن فکرانه

UNREAD_POSTتوسط ss7 » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 3:06 pm

درود بر شما  امیدوارم در ترکیه گیر رفقای لاشخور جمهوری اخوندی نخورید و امید وارم  زود پیش مصاحبه بشید
اولا حد اقل پنج سال انتظار رو در نظر داشته باشید در مرحله دوم احنمال قبولی پرونده شما 30 درصد هست البته از فیلتر یوان هم رد بشید احتمال اینکه که از فیلتر کشوری رد تشوید 10 درصد هست به نظد بنده که حدود سه سال و اندی هست در ترکیه هستم اگر مشکلتون رو با برادران لاشخور جمهوری اسلامی میتونی حل کنید بمون همونجا زندگی کن اینجا ترکیه است اهو به بچه اش شیر نمیده
البته یک چیز دیگه هم خدمت شما بگم اگر هم قبولی بگیرید امکان داره هیچ وقت بهتون کشوری تدن امید وارم همه مشکلات همه دوستان زود تر حل بشه
نیای خیلی بهتره این نصیحت رو از من قبول کن
با اجازه ادمین بی پتاه
سرنگون باد جمهوری اخوندی
مرگ بر اصل ولایت فقیه
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

ss7
کاربر فعال
کاربر فعال
33.3%

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 19, 1394 1:39 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120

Re: طلبه درس خارج هستم

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 4:02 pm

khosro95 نوشته است:سلام

لطفا راهنمایی کنید

من هنوز ایرانم و بزرگ شده شهر ری تهران ، 30 سالمه ، مدیر عامل یه شرکت مواد شیمیایی و دارای جواز کسب و پروانه بهره برداری و لوح تقدیر و ایزو و ...

از سال 85 هم وارد حوزه علمیه شدم و با توجه به عقایدیکه در دوران نوجوانی داشتم و تصوری که از علمای دین و مدهب و خدا و .... تا سال 90 مشکلی با حوزه نداشتم تا اینکه در درون کرم هایی را دیدم که با افکار مردم ساده لوح پول در میاوردند و عیاشی میکردند و .....

از آن زمان با توجه به اینکه ارادت قلبی به اقا مجتبی تهرانی پیدا کرده بودم شروع به روشن سازی افکار مردم و رو سازی دست بعضی از این اخوند ها کردم ، بارها به دادگاه ویژه احضار شدم و نرفتم . که یک روز نامه اخراج و خلع لباس و جریمه 450 میلیونی برای  من اومد درب خونه که جلب من صادر شد و 6 ماه به اوین اندرزگاه 7 سالن 6 اتاق 168 منتقل شدم .

با توجه به اینکه شاگرد ممتاز در درس خارج فقه و اصول بودم به سفارش یکی از اقا زاده ها بهم عفو خورد و اومدم بیرون منتهی جزای نقدی رو با توقیف اموال نقد کردند .

بارها از سمت این رفقای طلبه تهدید شدم و درگیر شدم که حتی دو بار دستم از یکجا شکست . مدتی گدشت که دوباره نامه ای از دادسرا برام اومد مبنی بر حکم غیابی که من رو به یکسال زندان و 250 میلیون جزای نقدی محکوم کردند که دوباره توفیف اموال و جلب سیار . مجبور شدم کارگاه رو ببندم و دفتر رو تعطیل کنم و مدت 6 ماه است مخفیانه ار ترس این لاشخور ها دارم زندگی میکنم . حساب بانکیمو مسدود کردن با 20000 ، 30000 دلار میخوام بیام ترکیه و پناهنده بشم .

ایا امیدی هست از من و داستان من استقبال کنند ، ازدواج کردم و فرزند ندارم . تنها میرم تا ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد .

لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

ss7 نوشته است:درود بر شما  امیدوارم در ترکیه گیر رفقای لاشخور جمهوری اخوندی نخورید و امید وارم  زود پیش مصاحبه بشید
اولا حد اقل پنج سال انتظار رو در نظر داشته باشید در مرحله دوم احنمال قبولی پرونده شما 30 درصد هست البته از فیلتر یوان هم رد بشید احتمال اینکه که از فیلتر کشوری رد تشوید 10 درصد هست به نظد بنده که حدود سه سال و اندی هست در ترکیه هستم اگر مشکلتون رو با برادران لاشخور جمهوری اسلامی میتونی حل کنید بمون همونجا زندگی کن اینجا ترکیه است اهو به بچه اش شیر نمیده
البته یک چیز دیگه هم خدمت شما بگم اگر هم قبولی بگیرید امکان داره هیچ وقت بهتون کشوری تدن امید وارم همه مشکلات همه دوستان زود تر حل بشه
نیای خیلی بهتره این نصیحت رو از من قبول کن
با اجازه ادمین بی پتاه
سرنگون باد جمهوری اخوندی
مرگ بر اصل ولایت فقیه
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

آره درسته اگر تو یوان قبول هم بشی ممکنه کشور بهت ندن.
چون کم و زیاد با لاشخورهای رژیم در ارتباط بودی و حوضه و کرم های درون و ارادت قلبی به آقا و مث اون ایرانی استرالیایی ترورست
عضويت  / ورود
خلع لباس و  فلان.

امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط ss7 » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 10:56 pm

عجب عمو جووون چند سالته
یکم اروم تر برو ما هم برسیم بهت اول یک سلام گرمی از اینجا بکنیم خدمت مادر رهبر ایران چون ارادت خواستی خدمتشون داریم
عضويت  / ورود

دوم جوجه اطلاعاتی توی که اومدی به اطلاعات ما دست پیدا کنی اینجا جای این کارا نیست چون هیچی از امسال من گیرت نمیاد
سوم ما خودمون رو به پول نمیفروشیم چون شما قدرت خرید مارو نداری
چهارم دوستان حواستون باشه عوامل جمهوری اسلامی هستن
در اخر با اجازه از ادمین
سر نگون باد جمهوری اسلامی
مرگ بر اصل ولایت فقیه
مرگ بر خامنه ای

khosro95 نوشته است:سلام عزیز

تشکر از لطف و نظرت

با توجه به کارهای ناتموم و حساب و کتابهایی که دارم مجبورم فعلا بمونم ، بدهکارام خیالشون راحت نشه .

فقط میخوام صادقانه و وجدانن باهات معامله ای کنم .

من موقعیت شغلی طوری بوده که با سران نظام و اخوند های گردن کلف زیاد در ارتباط بودم و شرکت های زیادی در رابطه با صادرات و واردات با من کار میکردند .

میخوام یه پیشنهاد شغلی بهت بدم . به یک نفر زرنگ و باهوش که ساکن ترکیه باشه و روابط عمومی بالا داشته باشه نیاز دارم .

بدون هیچ گونه ریسکی ، پول خوبی بهت میدم بعد انجام کار . برات هزینه ای هم نداره جز پیگیری شدید برای این کار .

اندک توضیح در رابطه با کار :

تو ایران شرکت های معتبری هستند که با من در ارتباطن و جهت خرید مواد اولیه و محصولات اروپایی نیاز شدید به یورو دارند که متاسفانه در ایران به دلیل درصد بالای مالیات و عوارض و کسورات جهت کارمزد براشون صرف نداره یورو خریداری کنند .

در همین رابطه دنبال فروشنده های خارجی میگردند که یورو مورد نیازشون رو خریداری کنند . همه این شرکت ها در کشور هایی مثل ترکیه ، المان ، کانادا و ... در بانک های خصوصی و دولتی اکانت هایی دارند که به وسیله انها یورو خریداری میکنند و به صورت ریالی و به قیمت روز با فروشنده توسط افیسر بانکی تسویه میکنند که هیچگونه ریسکی نه برای خریدار و نه برای فروشنده دارد .

حال اگه زرنگ باشی و با من بتونی کار کنی و فروشنده در ترکیه اوکی کنی که اگه مایل باشی بیشتر بهت توضیح میدم هر 100000 یورو که اوکی کنی و تسویه بشه بلافاصله 20 ال 25 میلیون تومان با توجه به تعداد واسطه ها برای هر معامله به حسابت بعد انجام کار واریز میکنم .

الان کسانی در ترکیه هستند که دنبال خریدار میگردند در ایران که دارای اکانت در ترکیه باشند . اونها رو پیدا کن تا به هم وصلشون کنم و درامد خوبی داره .

فقط اگه در توانت چنین کاری هست ، بهم سریع خبر بده .تا توضیح بیشتری بهت بدم.

ss7
کاربر فعال
کاربر فعال
33.3%

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 19, 1394 1:39 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120

UNREAD_POSTتوسط maziar » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 10:59 pm

ss7
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

maziar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 11, 1393 12:45 am
تشکر کرده: 51 بار
تشکر شده: 34 بار
امتياز: 680
اعتبار: 6

UNREAD_POSTتوسط khosro95 » سه شنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 12:03 am

افرین به این هوش و زرنگیت ، باید حواست باشه به دام نیفتی

منتهی قبل هر حرکتی باید خوب تحقیق کنی ببینی زود قضاوت نکردی ، من کاری به خدا و قسم و غیره ندارم .

منم مثل خودت گیر این نظامم و باید حرکت کنم به سمت ترکیه برای پناهندگی .

همیشه حرف راست زدم که الان گیرم .

تمام حرف های من حقیقت و با قلبی پاک میخواستم کاری برای کسانی که به سختی دارن زحمت میکشن در کشور غریب ، کرده باشم .

نیازی هم ندارم به ادم فروشی چون تا دلت بخواد منو فروختن و همسر و زندگیم نابود شدند .

باز میگم من به ادمش نیاز دارم منتهی دیگه نمیتونم اعتماد کنم به کسی با کاری که کردی ، چون امکان داره از ابن طریق منو پیدا کنند و دستگیر بشم .

پول دارم و اعتبار تو بازاری های تهران ، میام ترکیه برای پناهندگی ولی صادق صادق صادق بودم و هستم داداشم .

اشتباه کردی زود قضاوت کردی عزیز . تشکر
khosro95
یک بی پناه
یک بی پناه
14.3%

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 1:25 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Sagan » سه شنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 12:04 am

مو ها ها ها ها
عضويت  / ورود

برا من هم از این اسپم ها فرستاده.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط ercanparsi » سه شنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 1:49 am

من کاری به اون داستان خرید و فروش یورو ندارم ولی داداش ما آخرش نفهمیدیم شما مشکل داری میخواهی بیای ترکیه یا اینکه میخواهی ایران بمونی تجارت کنی !!!!!. خوب حرفات تناقض داره واسه همین دوستان نمیتونند اعتماد کنند.آقا شما اگه مشکلت جدیه تشریف بیار ترکیه همه این بچه های اینجا هم هر راهنمایی خواستی دریغ نمیکنند. اما اگه مشکلی نداری و دنبال مشتری جور کردنی بیخیال این فروم شو چون اینجا همه پناهندند و مشکل داشتند و دنبال دردسر نیستند.
امضا انتظارِ پارسايان به شادى مى انجامد، اما اميدِ شريران بر باد مى رود.
پس تنها سه چیز است که باقی می ماند :
ایمان
امید
محبت
ercanparsi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 26, 1394 1:32 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 87 بار
امتياز: 1760
اعتبار: 4