استفاده قاچاقی از گاز

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

استفاده قاچاقی از گاز

UNREAD_POSTتوسط shahranusa2 » جمعه بهمن ماه 23, 1394 9:47 pm

با سلام متاسفانه به علت سرمای هوا قاجاقی از گاز استفاده کردم یک شب و بعدش هم پشیمان شدم یعنی پلمپ اداره گاز دست نخورد ولی کنتور انداخت و به همین دلیل اداره گاز متوجه شد و نامه ای درب واحد من گذاشته مبنی بر اینکه شما غیر قانونی از گاز استفاده کردی و کنتور گاز هم با خود بردن حال چه اتفاقی خواهد افتاد و عواقبش چی میشه از دوستان ایا تجربه ای در این مورد دارند؟
امضا خداوندا به من بیاموز:
دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند
shahranusa2
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 28, 1393 4:28 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 26 بار
امتياز: 520
اعتبار: 7

Re: استفاده قاچاقی از گاز

UNREAD_POSTتوسط doostekhoob » شنبه بهمن ماه 24, 1394 3:11 am

shahranusa2 نوشته است:با سلام متاسفانه به علت سرمای هوا قاجاقی از گاز استفاده کردم یک شب و بعدش هم پشیمان شدم یعنی پلمپ اداره گاز دست نخورد ولی کنتور انداخت و به همین دلیل اداره گاز متوجه شد و نامه ای درب واحد من گذاشته مبنی بر اینکه شما غیر قانونی از گاز استفاده کردی و کنتور گاز هم با خود بردن حال چه اتفاقی خواهد افتاد و عواقبش چی میشه از دوستان ایا تجربه ای در این مورد دارند؟

سلام . پشیمونی یعنی وجدانت ناراحته؟ بهرخال اتفاقی که افتاده . فدا سزت . البته اگر ردی از خودت نگذاشتی اصلا زیر بار نرو و بگو کنتور مشگل داشته. بهترین راه در اینجور مواقع اصطلاحا فرار به جلو هست. یعتی به صابخونه اعتراض کنی : این چه وضعشه . از سرما دارم یخ میزنم و از اینجور حرفا  . بهرحال صابخونه باید بره اداره گاز مشگلو حل کنه
در ثانی برای تنویر افکار عمومی میتونی بگی چه ابتکاری بخرج دادی ؟ از آهنربا استفاده کرده بودی ؟میتونی بیشتر توضیح بدی؟
امضا عرب هرکه باشد به من دشمن است
کژ اندیش و بدخوی اهریمن است
زشیر شترخوردن و سوسمار
عرب رابه جای رسیده است کار
که فر کیانی کند آرزو
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو ( فردوسی )
doostekhoob
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 18, 1394 6:21 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط dost » شنبه بهمن ماه 24, 1394 8:46 am

doostekhoob نوشته است:
shahranusa2 نوشته است:با سلام متاسفانه به علت سرمای هوا قاجاقی از گاز استفاده کردم یک شب و بعدش هم پشیمان شدم یعنی پلمپ اداره گاز دست نخورد ولی کنتور انداخت و به همین دلیل اداره گاز متوجه شد و نامه ای درب واحد من گذاشته مبنی بر اینکه شما غیر قانونی از گاز استفاده کردی و کنتور گاز هم با خود بردن حال چه اتفاقی خواهد افتاد و عواقبش چی میشه از دوستان ایا تجربه ای در این مورد دارند؟

سلام . پشیمونی یعنی وجدانت ناراحته؟ بهرخال اتفاقی که افتاده . فدا سزت . البته اگر ردی از خودت نگذاشتی اصلا زیر بار نرو و بگو کنتور مشگل داشته. بهترین راه در اینجور مواقع اصطلاحا فرار به جلو هست. یعتی به صابخونه اعتراض کنی : این چه وضعشه . از سرما دارم یخ میزنم و از اینجور حرفا  . بهرحال صابخونه باید بره اداره گاز مشگلو حل کنه
در ثانی برای تنویر افکار عمومی میتونی بگی چه ابتکاری بخرج دادی ؟ از آهنربا استفاده کرده بودی ؟میتونی بیشتر توضیح بدی؟

اینطوری که من متوجه شدم ، این دوست عزیز ، گاز دزدی نکرده ، بلکه  بدون ا جازه استفاده کرده که ترک ها به این کار قاچاق می گویند.پس ابتکاری خرج نداده ، فقط بدون اینکه از اداره گاز ، کنتور رو باز کنند ، ایشون سردش شده ، و استفاده کرده .
اگر برداشت من درست باشه ، در این موارد ، جریمه ناچیزی هست و هزینه آوردن کنتور و ... که به اندازه جریمه  کسانی که کنتور گاز رو دستکاری می کنند ، نیست .
مستاجر قبلی خانه ما ، یه ترک بود که از برق همینطوری استفاده کرده بود ، موقعی که من رفتم ، برق رو به نام خودم کنم ، اداره برق به من گفت که قبل ازشما ، قاچاق استفاده شده ، و خیلی عادی بود براش ، اگر کنتور رو بردند ، بیشتر نگران بودند که استفاده کنید و بعدن پرداخت نکنید ، چون پول پیش هم نداده بودید.
تو شهر ما یکی ، جرم بزرگتری کرده بود و اینکه کنتور گاز رو دستکاری کرده بود که خیلی کم براش می افتاد ، اداره گاز که فهمید ، یه جریمه ای تقریبا دوهزار و پانصدی کرد ، ولی در پرونده اش مشکلی پیش نیامد .
جریمه رو داد و الان هم به ساحل امن رسیده .
dost
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 17, 1393 12:29 pm
تشکر کرده: 39 بار
تشکر شده: 30 بار
امتياز: 600
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط shahranusa2 » يکشنبه بهمن ماه 24, 1394 12:03 am

متشکرم از جوابهای شما من از این نوع طرفندی خاصی استفاده نکردم فقط شیر گاز را به اندازه که قفل روش یه من اجازه داد باز کردم یعنی حدودا 5 درجه بعدش گاز با قدرت کم وارد شد که تونست کومبی یا همون پکیج رو روشن کنه من این روش رو به کسی پیشنهاد نمی کنم و الان هم پشیمان هستم من فبل از این کار اداره گاز و پلیس رفتم ولی موفق نشدم گاز رو باز کنم چون قرار داد خونه رو نداشتم و کسی هم ضامن نشد به هر حال با دمای منفی ده درجه و سرمای شدید فقط یک شب استفاده کردم
امضا خداوندا به من بیاموز:
دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند
shahranusa2
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 28, 1393 4:28 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 26 بار
امتياز: 520
اعتبار: 7

UNREAD_POSTتوسط sovaltd » جمعه بهمن ماه 30, 1394 2:17 pm

با سلام خدمت دوستان و هموطنان عزیزم
من وحید مهدوی هستم تهیه کننده ،کارگردان و مستند ساز آزاد
من در کشور ترکیه هستم و در حال ساخت مستندی در خصوص زندگی پناهجویان ایرانی در این کشور و مشکلات و مصائب آنها با UN و این مستند قرار هست در meeting سالانه سران UNبه روی پرده برود و از طریق چند شبکه به پخش برسد .
از پناهجویان عزیزی که تمایل دارند در این پروژه با من همکاری کنند تا بتونیم صدامون رو به گوش جهانیان برسونیم دعوت می کنم با من تماس بگیرند.
در این پروژه به تعداد محدودی از دوستان تا 6 نفر نیازمندم 3 نفر آقا و 3 نفر خانم
خاطر نشان می شوم دوستانی که در این پروژه مشغول کار می شوند مزایای زیر تعلق می گیرد.
دستمزد خوب
هزینه های حمل و نقل
هزینه های خورد و خوراک
شماره تماس من 05374257215

sovaltd
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه بهمن ماه 30, 1394 1:15 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: -9