دوبار بسته شدن پرونده

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

دوبار بسته شدن پرونده

UNREAD_POSTتوسط Ebram » چهارشنبه آبان ماه 21, 1393 1:40 pm

من بیش از 5 سال است که در ترکیه هستم و با وجود شرکت در اعتصاب غذای سال گذشته پرونده من دو بار بسته شده است. آسام میگوید که پرونده ای که دوبار بسته شده باشد امکان بازگشایی ندارد. آیا در بین دوستان کسی با چنین وضعیتی رودررو بوده و یا اطلاعاتی در این مورد دارد که بتواند کمک کند؟ منتظر جواب مناسب هستم.
Ebram
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
7.1%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 21, 1393 1:29 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: دوبار بسته شدن پرونده

UNREAD_POSTتوسط bipanah_avare » چهارشنبه آبان ماه 21, 1393 8:45 pm

Ebram نوشته است:من بیش از 5 سال است که در ترکیه هستم و با وجود شرکت در اعتصاب غذای سال گذشته پرونده من دو بار بسته شده است. آسام میگوید که پرونده ای که دوبار بسته شده باشد امکان بازگشایی ندارد. آیا در بین دوستان کسی با چنین وضعیتی رودررو بوده و یا اطلاعاتی در این مورد دارد که بتواند کمک کند؟ منتظر جواب مناسب هستم.

با درود .
یعنی یکبار استیناف نوشته شد و بار دوم بسته شد و دوباره یک بار دیگر بسته شد  ؟ متوجه نمیشم . دوبار بسته شد یعنی چی ؟

با سپاس .
امضا متولد کردن بچه در خاورمیانه جنایت علیه بشریت
http://www.facebook.com/humanity.Crime/

قوانین سایت بی پناه { قبل از ارسال تاپیک در انجمن مطالعه نمایید } http://www.bipanah.com/ftopicp-2741.html#2741
نماد کاربر
bipanah_avare
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: يکشنبه شهريور ماه 28, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 38 بار
تشکر شده: 44 بار
امتياز: 780
اعتبار: 6

پاسخ به سوال

UNREAD_POSTتوسط Ebram » جمعه آبان ماه 23, 1393 2:00 pm

اواخر سال 2009 مصاحبه شدم ولی به من جوابی ندادند تا اینکه اوایل سال 2012 مجددا از من مصاحبه کردند و  اخر 2012 استیناف دادند. چند ماه بعد  یعنی اوایل 2013 از طریق هلسینکی استیناف نوشتم و دادم کمیساریا اما بعد از یک ماه در سایت اعلام کرد پرونده من مورد موافقت قرار نگرفت و پرونده را بستند تا اینکه در همان سال یعنی برج هفت2013 در مقابل کمیساریا اعتصاب غذا کردم  و آنها در سایت نوشتند که پرونده در حال بررسی است. حدود بیست روز همین نوشته ( یعنی در حال بررسی ) جلوی اسم من بود اما بعد از آن طی یک نامه کتبی به من اعلام کردند که در بررسی پرونده, پناهندگی من مورد موافقت قرار نگرفت و گفتند گه از این زمان به بعد پرونده شما ارتباطی به کمیساریا ندارد و مشکل تان به دولت ترکیه مربوط می شود. و گفتند شما هیچ شانسی برای باز شدن مجدد پرونده ندارید
Ebram
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
7.1%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 21, 1393 1:29 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: پاسخ به سوال

UNREAD_POSTتوسط bipanah_avare » جمعه آبان ماه 23, 1393 9:10 pm

Ebram نوشته است:اواخر سال 2009 مصاحبه شدم ولی به من جوابی ندادند تا اینکه اوایل سال 2012 مجددا از من مصاحبه کردند و  اخر 2012 استیناف دادند. چند ماه بعد  یعنی اوایل 2013 از طریق هلسینکی استیناف نوشتم و دادم کمیساریا اما بعد از یک ماه در سایت اعلام کرد پرونده من مورد موافقت قرار نگرفت و پرونده را بستند تا اینکه در همان سال یعنی برج هفت2013 در مقابل کمیساریا اعتصاب غذا کردم  و آنها در سایت نوشتند که پرونده در حال بررسی است. حدود بیست روز همین نوشته ( یعنی در حال بررسی ) جلوی اسم من بود اما بعد از آن طی یک نامه کتبی به من اعلام کردند که در بررسی پرونده, پناهندگی من مورد موافقت قرار نگرفت و گفتند گه از این زمان به بعد پرونده شما ارتباطی به کمیساریا ندارد و مشکل تان به دولت ترکیه مربوط می شود. و گفتند شما هیچ شانسی برای باز شدن مجدد پرونده ندارید

با درود .
شما تنها دو راه دارید . کمی پر خرج و زمانبر .
اگر شما از افراد سیاسیون سرشناس هستید و موقعی که اسمتون رو تو گوگل سرچ میکنند هزاران سایت موجود است و سازمان ملل در حقتان چنین کرده . باید اول با یک وکیل صحبت کنید و در قسمت دادگاه اروپایی شکایت باز کنید و مدارک دال بر پناهندگیتون رو اونجا بدهید و ادامه ماجرا ...

دومی رفتن از ترکیه ...
امضا متولد کردن بچه در خاورمیانه جنایت علیه بشریت
http://www.facebook.com/humanity.Crime/

قوانین سایت بی پناه { قبل از ارسال تاپیک در انجمن مطالعه نمایید } http://www.bipanah.com/ftopicp-2741.html#2741
نماد کاربر
bipanah_avare
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: يکشنبه شهريور ماه 28, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 38 بار
تشکر شده: 44 بار
امتياز: 780
اعتبار: 6

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها