بشردوستانه استرالیا

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: بشردوستانه استرالیا

UNREAD_POSTتوسط baaraan » دوشنبه فروردين ماه 20, 1397 2:50 pm

parandeh_mohajer نوشته است:من این فرمها را 5 سال پیش پر کردم اگر تغییر نکرده باشد خوشحال میشوم کمکتان کنم. من در آن زمان از سفارت فرمها را گرفته بودم.
من به فرمها دسترسی ندارم سوالهایی که فکر میکنی مبهم است را مطرح کن تا اگر بتوانم کمکت کنم .

سلام دوست گرامی
پیشاپیش از پست های مفیدی که تو چت ها می گذارید ازتون تشکر می کنم
راستش ازتون راهنمایی می خواستم :
من یه دختر تنها هستم و تقریبا 3 سال هست که ترکیه هستم و دقیقا 1.5 سال هستش که پروندم تو واحد کشوری در انتظار کشور سوم هستش . ولی واقعیتش این انتظار و بلا تکلیفی واقعا برام غیر قابل تحمل شده و می خوام از طریق ویزای بشر دوستانه زنان بی پناه ( فرم 204 ) اقدام کنم . اینم بگم که نه تو استرالیا و نه تو هیچ کشور دیگه ای خانواده یا بستگان یا حتی دوست ندارم .
خیلی تو سایت ها جستجو کردم ولی نتونستم اطلاعات کاملی پیدا کنم واسه همین گفتم اینجا پست بزارم تا اگه شما یا بقیه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارین از راهنمایی هاتون استفاده کنم .  
من الان موفق شدم فرم 842 رو دانلود کنم ولی فرم 204 رو پیدا نکردم . آیا فرم 842 رو باید پر کنم ؟ یا فرم دیگه ای ؟
به نظر شما با شرایط کنونی پروسه پاسخ گویی به درخواست چقدر طول می کشه ؟
ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید .
baaraan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 13, 1395 7:29 pm
تشکر کرده: 14 بار
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120
اعتبار: 5

Re: بشردوستانه استرالیا

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » جمعه فروردين ماه 24, 1397 10:51 pm

baaraan نوشته است:
parandeh_mohajer نوشته است:من این فرمها را 5 سال پیش پر کردم اگر تغییر نکرده باشد خوشحال میشوم کمکتان کنم. من در آن زمان از سفارت فرمها را گرفته بودم.
من به فرمها دسترسی ندارم سوالهایی که فکر میکنی مبهم است را مطرح کن تا اگر بتوانم کمکت کنم .

سلام دوست گرامی
پیشاپیش از پست های مفیدی که تو چت ها می گذارید ازتون تشکر می کنم
راستش ازتون راهنمایی می خواستم :
من یه دختر تنها هستم و تقریبا 3 سال هست که ترکیه هستم و دقیقا 1.5 سال هستش که پروندم تو واحد کشوری در انتظار کشور سوم هستش . ولی واقعیتش این انتظار و بلا تکلیفی واقعا برام غیر قابل تحمل شده و می خوام از طریق ویزای بشر دوستانه زنان بی پناه ( فرم 204 ) اقدام کنم . اینم بگم که نه تو استرالیا و نه تو هیچ کشور دیگه ای خانواده یا بستگان یا حتی دوست ندارم .
خیلی تو سایت ها جستجو کردم ولی نتونستم اطلاعات کاملی پیدا کنم واسه همین گفتم اینجا پست بزارم تا اگه شما یا بقیه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارین از راهنمایی هاتون استفاده کنم .  
من الان موفق شدم فرم 842 رو دانلود کنم ولی فرم 204 رو پیدا نکردم . آیا فرم 842 رو باید پر کنم ؟ یا فرم دیگه ای ؟
به نظر شما با شرایط کنونی پروسه پاسخ گویی به درخواست چقدر طول می کشه ؟
ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید .

اطلاعاتش اینجا هست
https://www.homeaffairs.gov.au/trav/visa-1/204-

همون فرم 842 رو باید پر کنید، اگر اسپانسر دارید فرم 681 رو ایشون پر میکنه و امضا میکنه میده به شما. همه مدارک رو که آماده کردین آنلاین یا از طریق پست ارسال میکنید مدارک رو براشون.

در نهایت از اینجا همه مدارک رو ارسال کنید دردسر پست و هزینه ارسال و پرینت رو ندارید و زود جواب میدن که قبول هست یا رد! که برای من جواب ردی دادن. ویزای 202 اقدام کرده بودم مجرد، 5 ساله اینجام و قبولی هم دارم 3 ساله و مصاحبه کشوری داده شد اما کشور ندارد! یک سال

https://www.homeaffairs.gov.au/humvisaapplication
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Tired
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 220
اعتبار: 0