اثر انگشت در ترکیه

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

اثر انگشت در ترکیه

UNREAD_POSTتوسط ArghavanMiladi » سه شنبه اسفند ماه 1, 1396 12:27 pm

با سلام.  من سوالی که برای دوستم پیش آمده این هست که ایشون سه سال پیش برای گرفتن برگه خروج به سازمان ملل در ترکیه رفته و از ایشون در مورد ماندن یا رفتنش سوال شده دوستم گفته من قاچاق می رم اروپا .بعد ازش اثر انگشت گرفته و گفته ده روز وقت داری ترک کنی ترکیه رو.حالا دوستم به دلایلی نتوانسته از  ترکیه خارج بشه و قصد داره اینجا به عنوان  پناهنده ی ترکیه درخواست بده اما ثبت سازمان ملل ترکیه نشه و نمیخواد کشور سوم بره  و در ترکیه بمونه و چون تبعه  افغان هست اگر بره افغانستان و بعد با پاسپورت و ویزا وارد ترکیه بشه و بگه تازه اومده از افغانستان و میخواد بمونه  ایا اثر انگشتش که در سازمان ترکیه داده در میاد؟ .  خیلی به راهنمایی شما نیازمندم. کسی هست راهنمایی کنه منو‌ .         

عضويت  / ورود
یک بی پناه
http://www.bipanah.com/Forum/images/ranks/1star.gif"%20alt="یک%20بی%20پناه"%20title="یک%20بی%20پناه"%20style="margin:%200px;%20padding:%200px;%20border-width:%200px;%20opacity:%201;%20transition:%20opacity%201s%20ease;میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:0% پست ها : 1
ArghavanMiladi
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
14.3%

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 29, 1396 1:08 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: اثر انگشت در ترکیه

UNREAD_POSTتوسط mahan2015 » سه شنبه اسفند ماه 1, 1396 2:29 pm

این سایت دیگه خراب شد.طرف هنوز از راه نرسیده سه تا تاپیک درست کرده که سوالات پناهندگی رو از من بپرسید تا توجیه کنم !!!مرد حسابی از راه برس بعد .ایشون هم واسه یک سوال سه تا تاپیک درست کرده !!
راجع به سوالت که سه تا تاپیک درست کردی هم اون دوست افغانی کارش خیلی سخته به احتمال زیاد یو ان قبول نمیکنه در مهلت مقرر ترکیه رو ترک نکرده اثر انگشت هم در میاد .اصلا برای همین اثر انگشت گرفتن
mahan2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 7, 1393 5:57 pm
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 30 بار
امتياز: 605

UNREAD_POSTتوسط bakhtiar » سه شنبه اسفند ماه 1, 1396 5:25 pm

mahan2015 نوشته است:این سایت دیگه خراب شد.طرف هنوز از راه نرسیده سه تا تاپیک درست کرده که سوالات پناهندگی رو از من بپرسید تا توجیه کنم !!!مرد حسابی از راه برس بعد .ایشون هم واسه یک سوال سه تا تاپیک درست کرده !!
راجع به سوالت که سه تا تاپیک درست کردی هم اون دوست افغانی کارش خیلی سخته به احتمال زیاد یو ان قبول نمیکنه در مهلت مقرر ترکیه رو ترک نکرده اثر انگشت هم در میاد .اصلا برای همین اثر انگشت گرفتن

من 4 ساله ترکیه پناهنده هستم و اگر هم تاپیک درست کردم  فقط برای کمک بوده.درضمن من نوشتم در رابطه با شرایط ترکیه توجیح میکنم چون قیمت املاک و خوراک و همه چیز رو دارم و میتونم راهنمایی کنم       ....حالا نمیدونم شماچرا  جوش اوردین و نشناخته  مرد حسابی میگی؟
bakhtiar
یک بی پناه
یک بی پناه
92.9%

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 30, 1396 4:02 pm

UNREAD_POSTتوسط bakhtiar » سه شنبه اسفند ماه 1, 1396 5:27 pm

mahan2015 نوشته است:این سایت دیگه خراب شد.طرف هنوز از راه نرسیده سه تا تاپیک درست کرده که سوالات پناهندگی رو از من بپرسید تا توجیه کنم !!!مرد حسابی از راه برس بعد .ایشون هم واسه یک سوال سه تا تاپیک درست کرده !!

در ضمن شما که قدیمیه اینجا هستی .بلد باشی میفهمی من یک تاپیک درست کردم
bakhtiar
یک بی پناه
یک بی پناه
92.9%

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 30, 1396 4:02 pm

UNREAD_POSTتوسط mahan2015 » سه شنبه اسفند ماه 1, 1396 5:31 pm

منظورم شخصی نبود اگر درست بیان نکردم.  ببخشید. جواب دادن در این حدی که گفتین اشکالی نداره منظور من پاسخ به مشکلات حقوقی بود..
mahan2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 7, 1393 5:57 pm
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 30 بار
امتياز: 605

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان