منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظران ICMC2

UNREAD_POSTتوسط Qayeqran » پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 6:44 am

Nilooo نوشته است:سلام بچه ها امروز از آی سی ام سی با من تماس گرفتن و اون اطلاعاتی که میخواستنو گرفتن (ایمیل و آدرس و شماره تلفنهای کل خانواده)
به امید اینکه با همه تماس بگیرن و کارها به خوبی پیش بره.

یه ماه بیشتره از من اطلاعات گرفتن ولی خبری نیست.
نماد کاربر
Qayeqran
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Tired
تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 12, 1394 12:00 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sara22 » پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 8:58 am

shf1356 نوشته است:خبر فوری
وزارت امورخارجه آمریکا اعلام کرد بدون هیچ محدودیتی که از ماه اکتبر بود از ژانویه به بعد پذیرش پناهندگان از سر گرفته خواهد شد

عضويت  / ورود

باز شدن آمریکا و شروع بکارش برای همه ی ما خوشحال کننده است.ممنون بابت خبرتون.
اما من در متن یه چیزی دیدم که یه کم ناراحت کننده بود.البته زبان من خیلی قوی نیست ، شاید دوستان بهتر بتونن ترجمه کنن.در قسمتی از خبر نوشته:
Senior officials said U.S. screeners will recommence interviews with high-risk applicants during the second quarter of 2018 and have resumed processing applications from those countries.
این به این معنی هست که تقریبا آمریکا از نیمه امسال شروع به کار میکنه.درسته؟؟؟
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط kalesi » پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 11:50 am

quarter یعنی ربع/ second یعنی دوم. اینجا گفته دومین ربع از سال 2018 .سال به  4ربع 3ماهه تبدبل کنید.اولین ربع 2018 میشه ژانویه تا مارچ.دومین ربع میشه آپریل تا ژوئن .
اینجا گفته در دومین کوارتر از سال 2018 که همون از آپریل به بعد میشه
kalesi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 140

UNREAD_POSTتوسط sara22 » پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 12:48 pm

kalesi نوشته است:quarter یعنی ربع/ second یعنی دوم. اینجا گفته دومین ربع از سال 2018 .سال به  4ربع 3ماهه تبدبل کنید.اولین ربع 2018 میشه ژانویه تا مارچ.دومین ربع میشه آپریل تا ژوئن .
اینجا گفته در دومین کوارتر از سال 2018 که همون از آپریل به بعد میشه

ممنونم.پس باید بازم صبر کرد.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط sinaansarifard » پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 1:42 pm

منظور از سال 2018 که سال اداری یا همون fıscal year isja  که از september  هر سال شروع میشه .... کوارتر دوم یعنی همین january که الان توش هستیم .... پروسه پناهنده پذیری امریکا بر اساس fiscal year یا سال ادازی -مالی هستش که از برج 9 هر سال تا برج 9 سال بعد حساب میشه ... همونطوری که رییس جمهور در ماه september سقف تعداد واسه سال مالی آینده رو 45000 تا اعلام کرد .... سال مالی الان 4 ماهش گذشته یعنی نه 1 ماه ....

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم sinaansarifard تشکر کرده اند: 5
arm24 (پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 2:34 pm), danial1024 (جمعه بهمن ماه 13, 1396 10:06 am), mehmet20 (جمعه بهمن ماه 12, 1396 12:24 am), multeci (پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 3:44 pm), sara22 (پنج شنبه بهمن ماه 12, 1396 3:34 pm)
رتبه: 45.45%

sinaansarifard
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 21, 1393 1:00 am
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 21 بار
امتياز: 420
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » دوشنبه بهمن ماه 16, 1396 8:46 am

دوستان 3 روز پیش هم با ما تماس گرفتن و اون اطلاعاتی که خواسته بودن گرفتن و ازشون پرسیدم ای سی ام سی 2 کی انجام میشه گفت سفیران هنوز نیومدن و ما هیچ اطلاعی نداریم
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 3, 1395 1:56 pm
تشکر کرده: 43 بار
تشکر شده: 19 بار
امتياز: 380
اعتبار: -5

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » پنج شنبه اسفند ماه 3, 1396 2:01 pm

رسانه های آمریکایی گزارش می دهند که دولت آمریکا درخواست پناهندگی حدودا ۱۰۰ ایرانی که جزو اقلیت های مذهبی هستند را رد کرده است.
این تصمیم با واکنش اعضای کمیته حقوق بشر مجلس نمایندگان روبرو شده که از وزارت امنیت ملی خواسته اند درباره آن توضیح دهد.
نشریه "سیاست خارجی" (فارین پالیسی) گزارش می دهد که این گروه از پناهندگان که عمدتا مسیحی هستند برای بیش از یک سال در وین، پایتخت اتریش، منتظر دریافت ویزای آمریکا بوده اند و اکنون با خطر اخراج از اتریش به ایران مواجهند.
این درحالی است که دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نحوه برخورد ایران با اقلیت های مذهبی را محکوم کرده و به خصوص قول داده بود به رفع مشکلات مسیحیان در خاورمیانه کمک کند.
اقلیت های مذهبی ایران تحت قانونی به نام "متمم لوتنبرگ" درخواست ویزای آمریکا کرده اند که با هدف اعطای پناهندگی به اقلیت های ستم دیده مذهبی تنظیم شده است.
گزارش می شود که تا پیش از به قدرت رسیدن آقای ترامپ، به اکثریت قریب به اتفاق این متقاضیان ویزا داده می شد. متقاضیان پیش از رسیدن به وین بررسی های اولیه را طی می کنند و بعد به درخواست وزارت خارجه آمریکا برای آنها ویزای ترانزیت اتریش صادر می شود.
نشریه "سیاست خارجی" می نویسد که این فرآیند در گذشته چند هفته تا چند ماه وقت می برد اما اکنون در دوره آقای ترامپ تقریبا متوقف شده است. گروه های حقوق بشر گفتند که این کار ممکن است ناقض قوانین آمریکا باشد.
وزارت خارجه آمریکا گفته است که تصمیم رد درخواست ویزای این گروه را وزارت امنیت ملی رد کرده. یک مقام این وزارتخانه به نشریه "سیاست خارجی" گفت که درخواست پناهندگی این گروه از ایرانی ها در پی دریافت اطلاعات از سایر وزارتخانه ها و سازمان های دولتی رد شد.
این مقام که از او نام برده نشد همچنین گفت که آمریکا و اتریش در حال بررسی گزینه های ممکن برای این پناهندگان از جمله اسکان آنها در کشوری دیگر هستند.
ابراز نگرانی نمایندگان
رندی هالتگرن، نماینده جمهوری خواه و جیمز مک گاورن، نماینده دمکرات کنگره که از روسای کمیسیون حقوق بشر تام لانتوس هستند نسبت به این تصمیم ابراز نگرانی کرده اند.
آنها نوشتند: "بعد از سال ها پذیرش فوری و موفق اقلیت های دینی از ایران به آمریکا براساس برنامه لوتنبرگ، وزارت امنیت ملی باید اطلاعاتی درباره علت رد ویزای آنها به کنگره ارائه کند."
آنها نوشتند که امنیت و ایمنی این گروه باید در اولویت باشد: "کسانی که درخواست پناهندگی دارند تحت هیچ شرایطی نباید به ایران بازگردانده شوند، جایی که با خطر بازداشت و شکنجه مواجهند."
ایران آزار اقلیت های مذهبی را تکذیب می کند.
این دو نماینده گفتند که برنامه لوتنبرگ باید ادامه پیدا کند و وزارتخانه های خارجه و امنیت ملی باید "همه تلاش ها برای ادامه پذیرش هزاران اقلیت دینی از ایران" را ادامه دهند.
آنها قبلا در نامه ای به مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا، نوشته بودند که متقاضیان ایرانی در اتریش شامل افراد سالخورده و ناتوانی می شود که "سخت بتوان تصور کرد تهدیدی امنیتی" برای آمریکا هستند.
نشریه "سیاست خارجی" می نویسد که براساس برنامه لوتنبرگ از سال ۲۰۰۴ تاکنون حدود ۳۰ هزار ایرانی در آمریکا پناهندگی گرفته اند.

منبع خبر بی بی سی

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 139 بار
تشکر شده: 64 بار
امتياز: 1290

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » چهارشنبه اسفند ماه 16, 1396 10:29 am

امروز دوباره از آی سی ام سی با من تماس گرفتند و اون آدرسها و تلفنها رو خواستند البته با تاریخ انتها و انفضا و این جالب بود که مشخصات اونها از مال من در مورد تاریخ شروع و پایان آدرسها و تلفنهام دقیق تر بود و نیز زنگ زده بودند تا اینکه برای اطلاعات تکمیلی ازمون بگیرند و حتی ایمیل هایی که استفاده نمیکنم و قبلا داشتم رو هم خواستند. من نميدونم اطلاعات مرگ پدر من اونم يازده سال پيش يا پدر بزرگم سي سال پيش چه كمكي ميتونه باشه براي روند پرونده من و مامان ، فقط دارن وقت ميكشند
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط shf1356 در چهارشنبه اسفند ماه 16, 1396 1:31 pm .
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط aram12 » چهارشنبه اسفند ماه 16, 1396 3:20 pm

shf1356 نوشته است:امروز دوباره از آی سی ام سی با من تماس گرفتند و اون آدرسها و تلفنها رو خواستند البته با تاریخ انتها و انفضا و این جالب بود که مشخصات اونها از مال من در مورد تاریخ شروع و پایان آدرسها و تلفنهام دقیق تر بود و نیز زنگ زده بودند تا اینکه برای اطلاعات تکمیلی ازمون بگیرند و حتی ایمیل هایی که استفاده نمیکنم و قبلا داشتم رو هم خواستند. من نميدونم اطلاعات مرگ پدر من اونم يازده سال پيش يا پدر بزرگم سي سال پيش چه كمكي ميتونه باشه براي روند پرونده من و مامان ، فقط دارن وقت ميكشند

خیلی عجیبن،خیلی.
دوست عزیز،ازشون نپرسیدید ،چه زمانی آی سی ام سی باز میشه و به روال عادی برمیگرده؟؟؟
aram12
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 3, 1395 1:01 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » جمعه اسفند ماه 17, 1396 12:00 am

aram12 نوشته است:
shf1356 نوشته است:امروز دوباره از آی سی ام سی با من تماس گرفتند و اون آدرسها و تلفنها رو خواستند البته با تاریخ انتها و انفضا و این جالب بود که مشخصات اونها از مال من در مورد تاریخ شروع و پایان آدرسها و تلفنهام دقیق تر بود و نیز زنگ زده بودند تا اینکه برای اطلاعات تکمیلی ازمون بگیرند و حتی ایمیل هایی که استفاده نمیکنم و قبلا داشتم رو هم خواستند. من نميدونم اطلاعات مرگ پدر من اونم يازده سال پيش يا پدر بزرگم سي سال پيش چه كمكي ميتونه باشه براي روند پرونده من و مامان ، فقط دارن وقت ميكشند

خیلی عجیبن،خیلی.
دوست عزیز،ازشون نپرسیدید ،چه زمانی آی سی ام سی باز میشه و به روال عادی برمیگرده؟؟؟

والا اينقدر از سوالهاشونوتعجب كرده بودم كه نپرسيدم ، اما بار قبل كه زنگ زده بودند گفتند هنوز سفيرها نيامده اند و به محض اومدن و تعيين وقت براي شما با شما تماس گرفته خواهد شد .........
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط shaghayegh14 » دوشنبه اسفند ماه 28, 1396 10:07 pm

ICMC اطلاعیه جدید صادر کرده:
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
shaghayegh14
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 11:44 pm
تشکر کرده: 149 بار
تشکر شده: 26 بار
امتياز: 520
اعتبار: 5

UNREAD_POSTتوسط sedayesolh » چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 11:38 am

اینکه خیلی قدیمیه
sedayesolh
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
42.9%

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 11:37 am
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط gulshan » چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 4:20 pm

تاریخ آپدیت نوشته ۱۶مارس هست بعد از کجا قدیمیه ، اونم خیلی قدیمی ؟
gulshan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 27, 1395 6:56 pm
تشکر کرده: 2 بار

UNREAD_POSTتوسط sedayesolh » چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 4:28 pm

gulshan نوشته است:تاریخ آپدیت نوشته ۱۶مارس هست بعد از کجا قدیمیه ، اونم خیلی قدیمی ؟

همون متن قبلی و به روز رسانی کردن چیزی کم و زیاد نشده
sedayesolh
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
42.9%

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 1, 1397 11:37 am
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط sorsori88 » پنج شنبه فروردين ماه 2, 1397 12:07 pm

sedayesolh نوشته است:
gulshan نوشته است:تاریخ آپدیت نوشته ۱۶مارس هست بعد از کجا قدیمیه ، اونم خیلی قدیمی ؟

همون متن قبلی و به روز رسانی کردن چیزی کم و زیاد نشده

بله قدیمیه چون اطلاعات مربوط به همون فرمان قبلی هست و وقتی فرمان عوض نشده اطلاعات راجع به اون هم نمیتونه عوض بشه فقط کمی نگارش رو تغییر دادن که منظور متن واضح تر بشه و به جای پشتیبانی از اسکان مجدد اسم خود سازمان رو نوشتن که هیچ معنی جدید خاصی نداره
sorsori88
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 14, 1395 1:58 pm
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 14 بار
امتياز: 280
اعتبار: 2

قبليبعدي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها