راهنمایی در مورد خروج زمینی

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

راهنمایی در مورد خروج زمینی

UNREAD_POSTتوسط said59 » شنبه بهمن ماه 9, 1395 1:43 pm

درود
این چند روز اگر بخواهم از مرز غربی خارج شم یکی مشکل سرما هست یکی هم قاچاقبر از دوستانی که تجربه دارند خواهشمندم هر چند مختصر از تجربشون بگند سلماس رو زیاد شنیدم  به چند نفر از دوستان پیام خصوصی دادم که نتیجه ای نداشت  اگر هم نمیشه اینجا نوشت محبت کنید پیام بدهید تجربه تون رو برای من سپاسگزارم
said59
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
0%

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 19, 1395 1:12 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: راهنمایی در مورد خروج زمینی

UNREAD_POSTتوسط samann » جمعه بهمن ماه 6, 1396 4:59 pm

بحث در مورد خروج غیر قانونی از ایران ممنوعه اما یه مطلب بسیار مهم

دوستانی که میخوان بصورت قاچاقی از ایران بیان ترکیه به هیچوجه مرز خوی و سلماس رو انتخاب نکنن در این مرزها نیروهای ارتش و سپاه با تفنگ هایی مجهز به دوربین دید در شب
بیرحمانه به سوی مسافران تیراندازی میکنن طی ماههای گذشته چند تا از پناهجویان در این مسیر کشته شدن. نیروهای مرزی ایران  در تمام این جنایات سر مسافران رو هدف قرار دادن که با یک گلوله کار رو تموم کنند.
اکیدا توصیه میکنم کسانی که در ایران در خطر مرگ هستند و قصد پناهنده شدن در ترکیه را دارند مرز ماکو رو برای خروج انتخاب کنند در گروههای تلگرامی مربوط به ترکیه براحتی میتونید قاچاقبر مطمین و کهنه کار رو پیدا کنید.
samann
کاربر فعال
کاربر فعال
20%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 8, 1392 12:51 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط rahimjafari » جمعه بهمن ماه 6, 1396 6:34 pm

said59 نوشته است:درود
این چند روز اگر بخواهم از مرز غربی خارج شم یکی مشکل سرما هست یکی هم قاچاقبر از دوستانی که تجربه دارند خواهشمندم هر چند مختصر از تجربشون بگند سلماس رو زیاد شنیدم  به چند نفر از دوستان پیام خصوصی دادم که نتیجه ای نداشت  اگر هم نمیشه اینجا نوشت محبت کنید پیام بدهید تجربه تون رو برای من سپاسگزارم

تماس بگیرین با من ایدی تلگرام
https://t.me/saeidjafari1992
rahimjafari
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 8, 1396 12:40 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 85

UNREAD_POSTتوسط samann » شنبه بهمن ماه 6, 1396 1:36 am

دقیقا یکسال از پست اون کاربر در مورد خروج از مرزهای زمینی میگذره و طبیعتا ایشون  توی این زمان به جواب سوالش رسیده و نیازی به دادن آی دی تلگرام و زیر پا گذاشتن قانون سایت نیست.  من هم خواستم یک هشداری بدم به هموطنانی که قصد خروج غیرقانونی از کشور رو دارند چون چندین مورد از این جنایت طی ماههای گذشته اتفاق افتاده و باعث داغدار شدن خانواده های این پناهجویان شده.
samann
کاربر فعال
کاربر فعال
20%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 8, 1392 12:51 pm
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 60

UNREAD_POSTتوسط bakhtiar » دوشنبه بهمن ماه 30, 1396 4:33 pm

از یک راهنما شنیدم که مسیر قاچاقبه ترکیه رو سنسور گرمایشی و دوربین گذاشتند وبه محض رفتن ادم ها به اون مناطق سنسورها عمل میکنه و فرد دستگیر میشه.برای همین افراد اگاه مسیر   مسیره سنسور رو روی چهار دست و پا میروند تا به گمراه مشخص حیوان چهار پا باشه
bakhtiar
یک بی پناه
یک بی پناه
28.6%

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 30, 1396 4:02 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

• مباحث مشابه
    پاسخ ها