بیپناه را زنده نگه داریم

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

بیپناه را زنده نگه داریم

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه دي ماه 17, 1396 6:51 pm

دوستان گرامی فوروم بیپناه
این فوروم سالهاست که چراغ راه و راهنمای بسیاری از ایرانیان که امروز در کشورهای سوم شهروند هستند بوده
و بسیاری از پناهجویان قبل از خروج از ایران بسیاری از اطلاعات مورد نیازشان را اینجا یافتند.
دوست پیدا کردند..همسفر پیدا کردند..همخانه پیدا کردند..وکیل پیدا کردند و کمکهای شایانی به پروسه پناهندگیشان شد
بسیاری اینجا درد دل کردند
بسیاری اینجا تبادل اطلاعات کردند..قبل ازرفتن به مصاحبه وای سی ام سی و غیره تمام جزییات را به اشتراک گذاشتند
بسیاری از ایرانیان از طریق همین فوروم در ترکیه کار پیدا کردند..
چندین سال سر زدن به این فوروم و کامنت نوشتن عادت روزمره پناهنده های ترکیه بود
الان مدت چندین ماه هست که با توجهبه اوضاع یوان  این چراغ رو به خاموشیست و همه به نوعی دلسرد و نا امید شده اند و هیچ مطلبی نگاشته نمیشه
از دوستان خواهش میکنم حتی اگر هیچ پیشرفتی در پرونده هاشون نیست و هیچ اتفاقی هم براشون نمیفته به فوروم سر بزنن و درد دلی.خبری.یا هرچیزی بنویسند..اطمینان داشته باشید بسیار در اوضاع و احوالمون تاثیر خواهد داشت
نگذاریم این چراغ اموش بشه
از  مدیر سایت هم سپاسگذارم..به خاطر اطلاعاتی که خودم ازین سایت گرفتم و بخاطر بهره هاییکه ایرانیان ازین سایت برده اند..مطالب را خواندند .امدند.قبول شدند و رفتند و پشت سرشان هم نگاه نکردند
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند: 3
kalesi (دوشنبه دي ماه 18, 1396 10:57 am), narges (چهارشنبه اسفند ماه 2, 1396 7:36 pm), pm1 (جمعه دي ماه 22, 1396 11:24 pm)
رتبه: 27.27%

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

Re: بیپناه را زنده نگه داریم

UNREAD_POSTتوسط Paydar » دوشنبه دي ماه 18, 1396 11:48 am

mehrave نوشته است:دوستان گرامی فوروم بیپناه
این فوروم سالهاست که چراغ راه و راهنمای بسیاری از ایرانیان که امروز در کشورهای سوم شهروند هستند بوده
و بسیاری از پناهجویان قبل از خروج از ایران بسیاری از اطلاعات مورد نیازشان را اینجا یافتند.
دوست پیدا کردند..همسفر پیدا کردند..همخانه پیدا کردند..وکیل پیدا کردند و کمکهای شایانی به پروسه پناهندگیشان شد
بسیاری اینجا تبادل اطلاعات کردند..قبل ازرفتن به مصاحبه وای سی ام سی و غیره تمام جزییات را به اشتراک گذاشتند
الان مدت چندین ماه هست که با توجهبه اوضاع یوان  این چراغ رو به خاموشیست و همه به نوعی دلسرد و نا امید شده اند و هیچ مطلبی نگاشته نمیشه
از دوستان خواهش میکنم حتی اگر هیچ پیشرفتی در پرونده هاشون نیست و هیچ اتفاقی هم براشون نمیفته به فوروم سر بزنن و درد دلی.خبری.یا هرچیزی بنویسند..اطمینان داشته باشید بسیار در اوضاع و احوالمون تاثیر خواهد داشت
از  مدیر سایت هم سپاسگذارم..به خاطر اطلاعاتی که خودم ازین سایت گرفتم و بخاطر بهره هاییکه ایرانیان ازین سایت برده اند..مطالب را خواندند .امدند.قبول شدند و رفتند و پشت سرشان هم نگاه نکردند
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

سلام، به شدت باهاتون موافقم دوست عزیز. خود من طی مدت شش سالی که اینجا هستم، بارها با سر زدن به این سایت برای ادامه دادن انرژی گرفتم، خیلی وقتها هم شده که با خوندن بعضی از خبرها نا امید شدم، اما به هر روی، وقتی به عقب نگاه میکنم و میبینم با نبودن این سایت چقدر اوضاع میتونست هولناک باشه، به شرف و همنوع دوستی پایه گذار این سایت درود میفرستم ، شاید به جرات بشه گفت، تنها سرمایه پناهندگان در ترکیه حتی در دیگر کشورها همین محلیست که جمعمون کرده برای تبادل افکار، آرزوها، امیدها، ترسها و هرچیز دیگری که در دوران مشقت بار پناهندگی تحمل میکنیم. با شما به شدت موافقم نباید بگذاریم این آخرین سرمایه به راحتی از دست بره.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Paydar تشکر کرده اند:
mehrave (دوشنبه دي ماه 18, 1396 8:53 pm)
رتبه: 9.09%

Paydar
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
20%

تاريخ عضويت: سه شنبه ارديبهشت ماه 28, 1395 11:05 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط rahimjafari » دوشنبه دي ماه 18, 1396 12:27 pm

موافقمممم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم rahimjafari تشکر کرده اند:
mehrave (دوشنبه دي ماه 18, 1396 8:53 pm)

rahimjafari
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 8, 1396 12:40 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 85

UNREAD_POSTتوسط mehrave » جمعه دي ماه 22, 1396 9:18 pm

عضويت  / ورود
کاربران گرامی فوروم بیپناه
بابت اینکه همت میکنید و کامنت میذارید و مشارکت میکنید تا این بازار این فوروم گرم باشه و همه بتونیم ازش بهره ببریم  بسیار سپاسگذارم
بلکه باعث بشه دیگر بچه های ایرانی هم جدب این فوروم بشن و اطلاعاتشون رابه اشتراک بذارن..تا با دید بازتر اینروزهای سخت را بگذرونیم
ارزوی موفقیت برای همه دوستان
عضويت  / ورود

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 41 بار
تشکر شده: 62 بار
امتياز: 1270
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط pm1 » جمعه دي ماه 22, 1396 11:27 pm

عضويت  / ورود
mehrave نوشته است:دوستان گرامی فوروم بیپناه
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

سلام دوستان عزیز متاسفانه عادت خیلی از هموطنای ما اینه خرشون که از پل رد میشه یا پل و خراب می کنن یا دیگه براشون مهم نیست چی سر بقیه میاد الانم تو موقیت کسانی هستند که پیشرفتی تو پروندشون داشتن و به کسی نمی گن ... نمی دونم چه دلیلی داره که به بقیه امید نمی دن و....
در کل از دوستانی که تبادل نظر می کنن سپاسگذارم .
عضويت  / ورود

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم pm1 تشکر کرده اند:
shaghayegh14 (دوشنبه دي ماه 25, 1396 9:03 pm)

pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 1, 1394 12:27 am
تشکر کرده: 35 بار
تشکر شده: 14 بار
امتياز: 285

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 12 مهمان