منتظر پرواز به کانادا

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر پرواز به کانادا

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 6:13 pm

پروازها رو دیگه بعد از کریسمس و تو سال جدید میدن
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد ماه 3, 1396 7:30 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط afathi » پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 6:52 pm

خدارشکر تاپیک کانادا هم بعد از مدت ها مجددا راه افتاده و کارهای سفارت داره به سرعت انجام میشه
afathi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 9, 1393 7:47 pm
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 220

UNREAD_POSTتوسط asalbanoo » پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 7:12 pm

ببخشید دوستان سایت iom که باز هست یعنی چی ؟ فکر کنم سایت من باز هست یعنی فایل نامبر وتاریخ تولد که می زنم می نویسه پرنده هنوز در پروسه هست .... کسی می تونه بیشتر منو راهنمایی کنه .... ممنون میشم
asalbanoo
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
21.4%

تاريخ عضويت: پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 4:58 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20

UNREAD_POSTتوسط asalbanoo » پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 7:16 pm

Sarkh نوشته است:
asalbanoo نوشته است:
Sarkh نوشته است:سلام دوستان بالاخره بعد از دوسال تازه برا ما تو پروندمون زدن decision made نمیدونم تا کی میخوان این مراحل رو کش بیارن.این هفته هم iom گفت که تا دو ماه دیگه اینجا هستید.

سلام ببخشید بعد از 2 سال یعنی چی ؟ یعنی از زمانی که پرونده شما توسط سفارت پدیرفته شده ؟

بعداز سه سال از قبولی کشور کاناداو دقیقا یکسال و یازده ماه از مدیکال

البته منم بعد از دوسال و 3 ماه یعنی (27 ماه ) که فرم ارسال کردم یک ماه پیش مدیکال شدم که هنوز هیچ خبری نیست ....
asalbanoo
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

تاريخ عضويت: پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 4:58 pm

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » پنج شنبه آذر ماه 9, 1396 9:23 pm

asalbanoo نوشته است:ببخشید دوستان سایت iom که باز هست یعنی چی ؟ فکر کنم سایت من باز هست یعنی فایل نامبر وتاریخ تولد که می زنم می نویسه پرنده هنوز در پروسه هست .... کسی می تونه بیشتر منو راهنمایی کنه .... ممنون میشم

سایت برا من هم چن ماهی میشه، فکر کنم سه تا چهار ماهه باز شده ولی پروندمو نفرستادن و هنوز توی سفارته واین هفته که تماس گرفتم گفتن که باید منتظر باشید برای سال اینده .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » جمعه آذر ماه 9, 1396 12:37 am

Sarkh نوشته است:سلام دوستان بالاخره بعد از دوسال تازه برا ما تو پروندمون زدن decision made نمیدونم تا کی میخوان این مراحل رو کش بیارن.این هفته هم iom گفت که تا دو ماه دیگه اینجا هستید.

بله واقعا درست می فرمایید جناب سرخ. من شاهد این ماجرا هستم. متاسفانه پرونده شما چندین ماهه بیخودی منتظره. امیدوارم اولین کسی که پرواز میگیره در ژانویه شما باشید.
اما حالا این را هم در نظر بگیرید که دیگه decision made هم شدید و خیالتون راحته 100 درصد رقتنی هستید و می تونید کمی از کریسمس در آرامش لذت ببرید.
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 14, 1395 8:54 am
تشکر کرده: 48 بار
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 785
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » جمعه آذر ماه 9, 1396 12:56 am

مثل اینکه دوستان زیادی وارد تاپیک شدند و منتظر پرواز به کانادا. فکر می کنم کانادا روند کارهاش و از سر گرفته. امیدوارم همه دوستان پناهنده هرچه زودتر کشور بگیرند و به مقصدشون برسند.

با توجه به اینکه دوستان بسیار زیاد دیگه ای هم هستند که منتظر پرواز به کانادا هستند می تونید به گروه تلگرامی زیر (منتظران کانادا) بیایید تا هم رسانی خوبی را با همدیگه داشته باشیم.
لینک گروه:
https://t.me/joinchat/Dn9Hu09okudEa55MV_byFQ

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Gaspadin تشکر کرده اند:
stage (جمعه آذر ماه 10, 1396 5:00 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 14, 1395 8:54 am
تشکر کرده: 48 بار
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 785
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Iranbig » جمعه آذر ماه 10, 1396 4:55 pm

دوستان پریروز تاریخ پرواز دادن بهم و تو سایت کانادا هم ثبت شد ولی در کمال ناباوری دیروز زنگ زدن بهم گفتند نوبت پر شده و تاریخ شما باطل شد.رفتم تو سایت دیدم برداشتن تاریخ رو توی سایت ای او ام منظورمه.یعنی واقعا حالم خراب شد.خدا لعنتشون کنه .بهم گفتند سال بعد تا برج دو سه پرواز میکنید.هرچی اعتراض کردم گفتن راهی نداره.
Iranbig
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 8, 1396 10:02 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Iranbig » جمعه آذر ماه 10, 1396 4:59 pm

Gaspadin نوشته است:
Iranbig نوشته است:سپاس از همه شما عزیزان .به امید رسیدن خبرهای خوب براتون.پاسریکویست نشدم چون تاریخ پاسپورتهام تمام شده بود.مدیکال مجدد شدم بعداز ۵ ماه دیروز برام تاریخ زدند.
توی مصاحبه سفیر در مورد کیسم اصلا حتی یک سوال نپرسید،فقط فیسبوکم رو چک کرد و چندتا سوالی که هیچ ارتباطی با کیسم نداشت پرسید بعد هم قبولی رو بهم داد.البته کیس من وضعیت متفاوتی داره.
اصلا نگران نباشید خیلی ریلکس برید و باهاش صحبت کنید.

دوست عزیز ممنونم از توضیحاتت. کاش می فرمودید که چه تاریخی مصاحبه شدید. و چرا مدیکال مجدد شدید.
و اینکه فرمودید کسایی که ویزا گرفتن امسال می رن و بقیه سال دیگه رو از چه مبعی شنیدید؟؟

دوست گرامی مدیکال اولم بدلیل تاریخش گذشت یکسال و هفتماه طول کشید.مدیکال مجددم پنج ماه پیش بود.پریروز بهت تاریخ دادن اما دیروز دوباره باطل کردند و گفتند نوبتها پر شده و جابرای شما نیست.خدا لعنتشون کنه.
Iranbig
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » شنبه آذر ماه 11, 1396 2:14 pm

سلام دوست عزیز
متاسفم که چنین اتفاقی برای شما افتاده،واقعا حال و روز شما فابل درکه،اما چه باید کرد؟خدا رو شکر می کنیم که ما منتظران آمریکا نیستیم که با چه بدبختی و سختی روزگار را می گذرانند بازهم جای شکر که با شما تماس گرفتن و وضعیت رو براتون توضیح دادن.همه چیز با تمام سختیها گذشت این هم می گذره دیگه چیزی نمونده.شاد و خرم باشید.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 17, 1394 10:55 am
تشکر کرده: 19 بار
تشکر شده: 23 بار
امتياز: 465

UNREAD_POSTتوسط Iranbig » يکشنبه آذر ماه 11, 1396 12:28 am

Ahmad50 نوشته است:سلام دوست عزیز
متاسفم که چنین اتفاقی برای شما افتاده،واقعا حال و روز شما فابل درکه،اما چه باید کرد؟خدا رو شکر می کنیم که ما منتظران آمریکا نیستیم که با چه بدبختی و سختی روزگار را می گذرانند بازهم جای شکر که با شما تماس گرفتن و وضعیت رو براتون توضیح دادن.همه چیز با تمام سختیها گذشت این هم می گذره دیگه چیزی نمونده.شاد و خرم باشید.

ممنون از محبتت هموطن گرامی.راهی جز صبر کردن نیست چون چیزی ازمون تو این شرایط برنمیاد .امیدوارم کارهاتون بدون هیچ مشکلی جلو بره و موفق بشید.
Iranbig
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

UNREAD_POSTتوسط Mona22 » سه شنبه آذر ماه 14, 1396 10:31 pm

سلام دوستان کسی میدونه بعد مرحله ی '' پرونده به کشور پناهجو پذیر داده '' چه مرحله ای هست کسی تو سایتش اینو زدن براش؟ بعد این باز جمله عوض میشه یا اخرین مرحلس این
Mona22
کاربر فعال
کاربر فعال
6.7%

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 30, 1396 11:14 pm

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » چهارشنبه آذر ماه 15, 1396 10:08 am

سلام دوست عزیز
در حال حاضر پرونده شما جهت بررسی و ارسال فرم به شما از طرف یو ان به سفارت ارسال شد و این خبر خوبیه،ان شاءالله در همین روزها براتون فرم ارسال میشه.شاد و موفق باشید.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 17, 1394 10:55 am
تشکر کرده: 19 بار
تشکر شده: 23 بار
امتياز: 465

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » چهارشنبه آذر ماه 15, 1396 11:51 pm

[quote="Mona22"]سلام دوستان کسی میدونه بعد مرحله ی '' پرونده به کشور پناهجو پذیر داده '' چه مرحله ای هست کسی تو سایتش اینو زدن براش؟ بعد این باز جمله عوض میشه یا اخرین مرحلس این[/quo
برای من تو همین هفته زدن که کشور پذیرفت البته قبلش هم تو سایت سفارت برام decision madeزدن و این یعنی کارهای من تمام شده و فقط منتظر تاریخ پرواز هستم .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Mona22 » شنبه آذر ماه 17, 1396 12:29 am

Sarkh نوشته است:
Mona22 نوشته است:سلام دوستان کسی میدونه بعد مرحله ی '' پرونده به کشور پناهجو پذیر داده '' چه مرحله ای هست کسی تو سایتش اینو زدن براش؟ بعد این باز جمله عوض میشه یا اخرین مرحلس این[/quo
برای من تو همین هفته زدن که کشور پذیرفت البته قبلش هم تو سایت سفارت برام decision madeزدن و این یعنی کارهای من تمام شده و فقط منتظر تاریخ پرواز هستم .

توی سایت unchr زدن کشور پذیرفت؟؟؟؟ یا iom??? اخرین جمله ای که تو سایت unchr براتون نوشتن چی بود؟؟؟
   من منتظرم زنگ بزنن فرم بفرستن و بعد اونم زنگ بزنن بگن بیا مصاحبه سفیر... چقدر طول میکشه این کارا؟؟؟؟
Mona22
کاربر فعال
کاربر فعال
6.7%

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 30, 1396 11:14 pm

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان