سوال در خصوص اعلام بی دینی در مصاحبه

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

سوال در خصوص اعلام بی دینی در مصاحبه

UNREAD_POSTتوسط ahooramaazda94 » يکشنبه آذر ماه 12, 1396 5:21 pm

سلام خدمت همه دوستان من دو ساله که در ترکیه هستم و چند ماهه دیگه تاریخ مصاحبه ام می رسه کیسم هم کاملا سیاسی هستش و تغییر مذهب هم نداده ام چرا که بی دین شده ام و به هیچ چیز غیر از خداوند اعتقاد ندارم فقط مشکل اینجاست که این مدت که در ترکیه هستم اعتقادم عوض شده ودر زمان ثبت نام  دفتر اسام خودم رو مسلمان معرفی کردم حالا اعلام لاییک و بی دین شدن در حالی که هیچ ارتباطی به کیسم نداره از نظر قانونی  وحقوقی در سازمان ملل دارای اشکال نیستش؟ نوعی تناقض یا دوگانگی به حساب نمیاد؟ خواهشا دوستان با تجربه نظر بدن که خیلی واسم مهمه با تشکر
ahooramaazda94
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
7.1%

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 17, 1396 6:04 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: سوال در خصوص اعلام بی دینی در مصاحبه

UNREAD_POSTتوسط Sagan » يکشنبه آذر ماه 12, 1396 6:37 pm

ahooramaazda94 نوشته است:سلام خدمت همه دوستان من دو ساله که در ترکیه هستم و چند ماهه دیگه تاریخ مصاحبه ام می رسه کیسم هم کاملا سیاسی هستش و تغییر مذهب هم نداده ام چرا که بی دین شده ام و به هیچ چیز غیر از خداوند اعتقاد ندارم فقط مشکل اینجاست که این مدت که در ترکیه هستم اعتقادم عوض شده ودر زمان ثبت نام  دفتر اسام خودم رو مسلمان معرفی کردم حالا اعلام لاییک و بی دین شدن در حالی که هیچ ارتباطی به کیسم نداره از نظر قانونی  وحقوقی در سازمان ملل دارای اشکال نیستش؟ نوعی تناقض یا دوگانگی به حساب نمیاد؟ خواهشا دوستان با تجربه نظر بدن که خیلی واسم مهمه با تشکر

اصلا فرقی نمیکنه چونکه تقریبا بیشتر انسانها نمی دونن به چی باور دارند و اگر کسی به دینها باور نداشته باشه خیلی نرماله و براحتی میتونین بگین که دیگه دئیست هستید و اونا هم اصلا اهمیتی به به دئیست بودنتون نمیکنن و فقط قیدش میکنن.
بخصوص در حالی که به کیستون ربطی نداشته باشه اصلا باور امروزتون خیلی براشون بی ربطه.
مگر آنکه یه نفر آتئیست شده باشید که کمی میتونه اهمیت داشته باشه. البته اینم کمی مشکوک میتونه باشه که فک کنند که داره کیسش رو محکم میکنه که از مزایای احتمالیه  آتئیست شدن استفاده بکنه.
چون مسلمونا و دنیای متعفنی که برا خودشون درست کردن حال همه رو بهم میزنه و سودجوهای مسلمون میتونن موقتا بی دین و آتئیست نما شوند و وقتی به کشور سوم رفتند مراسم سینه زنی و حسینیه و اون آب و هوای قبلی و فلان میتونه دایر باشه.
و یوان هم به دنبال گرفتن سوتی از پناهندگانه.
همه در چشم یوان در مرحله ی اول سودجو تشریف دارند و بعدا که پناهجو دهن باز میکنه و از کیسش میگه٬ نظر اول یا تغییر میکنه یا اینکه تقویت میشه.

در ضمن سوتی اولتون همین آی دی آهورامزداست که درست کردید.
شما چطور بی دین هستید در حالی که خدای کاملا مشخصی رو٬ خدای یک دین رو برا آی دی خودتون انتخاب میکنید؟
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط ahooramaazda94 » يکشنبه آذر ماه 12, 1396 6:52 pm

دوست عزیز ممنون از پاسختون  من هم انتظارم از سازمان ملل همینه ولی اخه موقع ثبت نام گفتم مسلمون الان سوال پچم نمی کنن و اذیت نمی کنن که چرا الان که مصاحبه است حرفتو رو عوض کردی؟ بیشتر تاکیدم از نظر حقوقی وقوانین بود (البته می دونم که یو ان هم قانون درست حسابی نداره) در ضمن در خصوص نام کاربری ام فرمایش شما صحیح است من از نام اهورا مزدا خوشم میاد ولی درمورد ایینش تحقیق نکردم و به نظرم ارزش تحقیق هم نداره فقط ادیان رایج مثل اسلام و مسیحیت و... اطلاعات کافی دارم  باز هم مرسی از نظرتون
ahooramaazda94
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
7.1%

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 17, 1396 6:04 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Sagan » يکشنبه آذر ماه 12, 1396 10:24 pm

ahooramaazda94 نوشته است:دوست عزیز ممنون از پاسختون  من هم انتظارم از سازمان ملل همینه ولی اخه موقع ثبت نام گفتم مسلمون الان سوال پچم نمی کنن و اذیت نمی کنن که چرا الان که مصاحبه است حرفتو رو عوض کردی؟ بیشتر تاکیدم از نظر حقوقی وقوانین بود (البته می دونم که یو ان هم قانون درست حسابی نداره) در ضمن در خصوص نام کاربری ام فرمایش شما صحیح است من از نام اهورا مزدا خوشم میاد ولی درمورد ایینش تحقیق نکردم و به نظرم ارزش تحقیق هم نداره فقط ادیان رایج مثل اسلام و مسیحیت و... اطلاعات کافی دارم  باز هم مرسی از نظرتون

خب یه نفر در طی سال عوض میشه٬ این خیلی عادیه.
حتی ترانس هم٬ گی هم٬ لزبین هم٬ ممکنه بشه. یعنی بفهمه که ای واییی در طول زندگی ترنس بوده ویا گی بوده ویا لزبین بوده خبر نداشته و الان فهمیده و باید به یوان اطلاع بده٬ گرچه به کیسش هم ربطی نداشته باشه. چه برسه به عقیده و طرز فکر و فلسفه.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

• مباحث مشابه
    پاسخ ها