قانون و پروسه کشوری آمریکا

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: قانون و پروسه کشوری آمریکا

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » شنبه مرداد ماه 14, 1396 4:59 pm

Sagan نوشته است:تشدید کنترل های امنیتی در خصوص متقاضیان ویزای آمریکا (پناهندگان و مهاجران)

https://www.youtube.com/watch?v=Lk5nWSVE3z0

Sagan,
این سایت یونیکا و شخص بهروز بازرگان در جهت کیس نویسی و چاییدن مردم بی خبر از همه جا کار میکنه.شما هم با پخش ویدیوها و پست هاش پروموتش میکنید.
لطفا تبلیغ این شخص سودجو و کیس نویس را نکنید.
ادمین و همکار گروه و کانال کارگروه حقوق بشری!!!! مرکز شایعه پراکنی و تحریف اخبار و کیس نویسی هم هست .

سپاسگزارم از توجه شما.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » شنبه مرداد ماه 14, 1396 4:59 pm

Sagan نوشته است:تشدید کنترل های امنیتی در خصوص متقاضیان ویزای آمریکا (پناهندگان و مهاجران)

https://www.youtube.com/watch?v=Lk5nWSVE3z0

Sagan,
این سایت یونیکا و شخص بهروز بازرگان در جهت کیس نویسی و چاییدن مردم بی خبر از همه جا کار میکنه.شما هم با پخش ویدیوها و پست هاش پروموتش میکنید.
لطفا تبلیغ این شخص سودجو و کیس نویس را نکنید.
ادمین و همکار گروه و کانال کارگروه حقوق بشری!!!! مرکز شایعه پراکنی و تحریف اخبار و کیس نویسی هم هست .

سپاسگزارم از توجه شما.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545

UNREAD_POSTتوسط Sagan » چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 4:51 pm

رئیس جمهور ترامپ طی فرمانی ورود پناهندگان از ۱۱ کشور از جمله ایران را به آمریکا به شدت محدود کرد.
بر اساس فرمان اجرائی که امروز به امضاء آقای ترامپ رسید برنامه پذیرش پناهندگان که قبلا برای ۱۲۰ روز متوقف شده بود از سر گرفته می شود اما افراد دارای تابعیت ۱۱ کشور از جمله ایران برای دریافت پناهندگی و انتقال به آمریکا باید ثابت کنند که ورود آن ها به آمریکا به نفع منافع ملی ایالات متحده است. از آنجائیکه اثبات این موضوع کاری بسیار دشوار و تقریبا غیرممکن برای بیشتر متقاضیان پناهندگی است، انتقال به آمریکا برای پناهندگان ایرانی بسیار محدود و مشکل شده است.

http://m.washingtontimes.com/news/2017/ ... refugees-/
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط Sagan » چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 4:54 pm

Egypt, Iran, Iraq, Libya, Mali, North Korea, Somalia, South Sudan, Sudan, Syria and Yemen
امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Elimohajer » چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 5:39 pm

ببخشيد اقاي ساگان ميشه بفرماييد منظور از به نفع ملي امريكا يعني چي
يعني  داشتن حرفه يا سواد ؟؟؟؟
Elimohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 1, 1394 9:40 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 65

UNREAD_POSTتوسط Sagan » چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 6:08 pm

Elimohajer نوشته است:ببخشيد اقاي ساگان ميشه بفرماييد منظور از به نفع ملي امريكا يعني چي
يعني  داشتن حرفه يا سواد ؟؟؟؟

فکر کنم مطرح کردن این شرط که پناهنده فردی باشه که ثابت کنه برای امریکا مفیده٬
برای فریب ویا مشکل کردن فهم این مسائل داره مطرح میشه. وگرنه پناهنده که نمیتونه مفید واقع بشه. پناهنده خودش به کمک و حمایت محتاجه و اگر هم ذره ای مفید نباشه که سهله٬ هزینه های کلانی هم دربر داشته باشه مثلا بیماری ای هم داشته باشه و آسیبی هم خورده باشه باز هم برای پناهندگی اش مشکلی ایجاد نمیشه.
فقط سهمیه رو از ۱۱۰ هزار به ۴۵ هزار کاهش دادن٬ خیلی باعث تاسفه.
و برای پناهنده پذیریه کشورهای دیگه هم تاثیر منفی ای دربر خواهد داشت.
امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Elimohajer » پنج شنبه آبان ماه 3, 1396 12:22 am

ممنونم دوست گرامي
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
Elimohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 1, 1394 9:40 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 65

UNREAD_POSTتوسط Sagan » سه شنبه آبان ماه 23, 1396 2:30 pm

از امروز تا اطلاع بعدی با حکم دادگاه تجدیدنظر فدرال فعلا فقط برای افرادی ویزا صادر می شود که دارای رابطه با حسن نیت با اشخاص حقیقی و حقوقی داخل آمریکا هستند.
دادگاه تجدیدنظر فدرال در حوزه نهم که مرجع تجدیدنظر در احکام صادره از دادگاه های فدرال مستقر در چندین ایالت از جمله هاوائی است، درخواست اضطراری دولت برای اجرای فرمان اجرائی سوم رئیس جمهور ترامپ را پذیرفت اما افراد دارای رابطه با حسن نیت با اشخاص حقیقی یا حقوقی داخل آمریکا را از شمول این فرمان مستثنی کرد.
بنابراین فعلا تا اطلاع بعدی فقط برای افرادی ویزا صادر می شود که دارای اقوام نزدیک در آمریکا هستند یا از موسسات معتبر آمریکایی دعوتنامه یا پیشنهاد کاری یا تحصیلی دارند.
در واقع رای امروز دادگاه تجدیدنظر فدرال وضعیت را به قبل از صدور دستور اجرائی سوم برمی گرداند و افرادی که برای دریافت ویزا اقدام می کنند باید آماده ارائه مدارکی در رابطه با اقامت اقوام نزدیکشان در آمریکا یا داشتن دعوتنامه و یا پذیرش از موسسات معتبر آمریکایی باشند.
در متن رای امروز دادگاه خواهر و برادر و همسران آن ها ، پدربزرگ و مادربزرگ، عمو، خاله، دائی و عمه و فرزندان آن ها به عنوان نمونه هایی از اقوام نزدیک نام برده شده اند.
این رای موقتا و در پاسخ به درخواست اضطراری دولت صادر شده و رسیدگی به اصل دعوا در آینده انجام خواهد شد.
امضا =================
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » چهارشنبه آبان ماه 23, 1396 12:39 am

درود بر ترامپ ، دمش گرم یک مرد پیدا شد که سر حرفش بمونه ، با عرض معذرت از دوستانی که دارای کیس های کاملا واقعی هستند، ولی این فرمانهای پرزیدنت ترامپ مشتی بود توی دهن همه دروغگوهایی که با کیس های دروغی که سر هم کردند و یا خریده اند و کارهاشون را پیش بردند و تا جایی پرو و بی شرم شده بودند که می گفتند پرونده شما که راکد مانده حتما مشکل داره و پرونده ما قوی بوده که پیش رفته و خوش حال بودند ۳۰۰۰ دلاری که برای خرید کیس داده بودند حرام نشده و کارساز بوده ، حالا با فرمان ترامپ می شینند سماغ میمکند تا پرونده ما هم به آنها برسد .دلم نمی آید دعا کنم پرونده آنها از آمریکا برگشت بخوره ولی همین فرمانها براشون کافیه کمی بخود بیایند و لااقل لقوز نخونند
Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 30, 1396 12:10 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 220

UNREAD_POSTتوسط Sagan » چهارشنبه آبان ماه 23, 1396 2:36 am

Shanderman نوشته است:درود بر ترامپ ، دمش گرم یک مرد پیدا شد که سر حرفش بمونه ، با عرض معذرت از دوستانی که دارای کیس های کاملا واقعی هستند، ولی این فرمانهای پرزیدنت ترامپ مشتی بود توی دهن همه دروغگوهایی که با کیس های دروغی که سر هم کردند و یا خریده اند و کارهاشون را پیش بردند و تا جایی پرو و بی شرم شده بودند که می گفتند پرونده شما که راکد مانده حتما مشکل داره و پرونده ما قوی بوده که پیش رفته و خوش حال بودند ۳۰۰۰ دلاری که برای خرید کیس داده بودند حرام نشده و کارساز بوده ، حالا با فرمان ترامپ می شینند سماغ میمکند تا پرونده ما هم به آنها برسد .دلم نمی آید دعا کنم پرونده آنها از آمریکا برگشت بخوره ولی همین فرمانها براشون کافیه کمی بخود بیایند و لااقل لقوز نخونند

آخه اون کیس قلابی ها بازم دراولویت هستند.
و از سویی دیگر اونی که در اصل مهاجره و پناهنده نماست٬ حتما یک فامیلی در امریکا داره که از راه خرید کیس میخواد به فامیلش ملحق بشه.
اگر هم ضرر و زیانی هم کرده باشند باز هم به راحتی برمیگردند سر زندگیشون در ایران و باز هم از ما که خیلی وضعیتشون عالیه.
پس ما بدبختها چیکار کنیم؟
این ابراز خوشحالیتون هم بیمارگونست و نشون میده که اصلا انسان نرمالی نیستید.
امضا =================

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
shaghayegh14 (چهارشنبه آبان ماه 23, 1396 2:44 am)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط kalesi » چهارشنبه آبان ماه 24, 1396 10:57 am

Shanderman نوشته است:درود بر ترامپ ، دمش گرم یک مرد پیدا شد که سر حرفش بمونه ، با عرض معذرت از دوستانی که دارای کیس های کاملا واقعی هستند، ولی این فرمانهای پرزیدنت ترامپ مشتی بود توی دهن همه دروغگوهایی که با کیس های دروغی که سر هم کردند و یا خریده اند و کارهاشون را پیش بردند و تا جایی پرو و بی شرم شده بودند که می گفتند پرونده شما که راکد مانده حتما مشکل داره و پرونده ما قوی بوده که پیش رفته و خوش حال بودند ۳۰۰۰ دلاری که برای خرید کیس داده بودند حرام نشده و کارساز بوده ، حالا با فرمان ترامپ می شینند سماغ میمکند تا پرونده ما هم به آنها برسد .دلم نمی آید دعا کنم پرونده آنها از آمریکا برگشت بخوره ولی همین فرمانها براشون کافیه کمی بخود بیایند و لااقل لقوز نخونند

Shanderman شما ظاهرا توی باغ نیستی لطفا قبل ابراز نظر شخصی و دادن انرژی منفی به هر کسی که مد نظرتون هست، ازتون میخوام یک مقدار اطلاعاتتون رو بالا ببرید و اگر پناهنده هستید درست تر پیگیر اخبار باشید که بتونید درست تشخیص بدهید کدوم تروال بند مخصوص پناهندگان است و کدوم برای مهاجران است .این فرمانی که شما اشاره کردید و بابتش ابراز خشنودی میکنید مربوط به کسانی هست که از طریق مهاجرت میخواهند به آمریکا بروند و هیچ ربطی به پناهندگان ندارد.
kalesi
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
0%

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 26, 1396 10:34 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » چهارشنبه آبان ماه 24, 1396 10:28 pm

شما که ابراز اطلاع می فرمائید برگردید به تاپیک  ۳ آبان نوشته شده از طرف sagan با آدرس معتبر  تصمیم ترامپ در ادامه و راستای همان فرمان ۱۲۰ روزه است که با تغییراتی از قبیل داشتن رابطه فامیلی تصحیح شد تا رای  دادگاه را به نفع خودش عوض کند. شما بهتره واقع بین باشید و به حرف های افرادی مانند بهروز خالی بند که می گویند این فرمان شامل پناهنده ها نمی شود را نخورید. این محدودیت تا یک ماه دیگر ادامه دارد فقط دعا کنید رای دادگاه به نفع پناهندگان صادر شود ولی مطمئن باشید بعد از این بسیار سختگیرانه تر از قبل است و این هم نه دسته من است نه دیگران که از من شاکی هست فقط ابراز خوش حالی من این بود که در این گزینش سختگیرانه کیس های واقعی از غیر واقعی جدا خواهد شد . من هم مثل خیلی از شما ها وابستگی فامیلی ندارم ، شرایط سخت ترکیه را دارم تحمل می کنم ولی تحمل حرف های افراد دروغگو خیلی سختتر است . حالا چه من خوش حال باشم چه ناراحت شرایط همین است که هست ، شما هم می خواهید خوش حال باشید یا بشینید تو سرتان بزنید و به حرف های دری وری بهروز و آرش و.... دل خوش کنید

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Shanderman تشکر کرده اند:
shf1356 (پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 12:06 pm)

Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » چهارشنبه آبان ماه 24, 1396 11:15 pm

باید خدمت دوست عزیز که فرمودند افرادی که کیس های دروغی دارند یا خریدند مشکلی پیدا نمی کند عرض کنم نه اتفاقا آنها اکثرا از اقشار ضعیف هستند و بیشتر پناهندگان اقتصادی و از درد بی پولی راهی شدند پرایدشون را که ۷ میلیون خریده بودن و بعد شده بود ۱۵ میلیون فروختن و آمدند ترکیه به امید رسیدن به بهشت آرزوها وگرنه آدم پولدار که فامیل نزدیک هم داره خودش را آوره و گرفتار پناهندگی ترکیه نمی کنه مگر اینکه واقعا در ایران جانش در خطر باشد.حالا اگه شما واقعا در ایران مشکل جانی و خطر داشته اید از ماندن در ترکیه نباید ناراحت باشید . اگه وارد کشور سوم شدید که چه بهتر ولی اگه هم نشدید یه اکمک سفت و خمیر بخورید و صدبار خدا را شکر کنید که زنده و سلامت کنار خانواده هستید

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Shanderman تشکر کرده اند:
shf1356 (پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 12:06 pm)

Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » چهارشنبه آبان ماه 24, 1396 11:33 pm

یکی از دوستان میگفت یه پناهنده را می شناسه (ایرانی نیست )که همسرش را جلو دخترش کشتند و الان دخترش دیگه نمی تواند حرف بزنه همه چیز را می شنود ولی حرف نمی تواند بزنه اون دختر بسیار به پدرش هم وابسته شده و همیشه از ترس به پدرش چسبیده ، اون جون خودش و دخترش را برداشته فرار کرده. حالا شما به من بگید اون پناهنده است یا کسی که آمده میگه یه روز تو خونه نشسته بودیم با مامانم اینا یهو دوستم زنگ زد که مامورین ریختن کلیسای خانگی ما را گرفتند و من شانس آوردم آنجا نبودم ، من هم فرار کردم آمد ترکیه ، البته درست میکه تو شهر آنها یه کلیسای خانگی را گرفته اند اما مگه اون کلیسا چند نفر عضو داشته که الان صد نفرشون ترکیه هستند ؟
Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » پنج شنبه آبان ماه 25, 1396 12:14 pm

Sagan نوشته است:رئیس جمهور ترامپ طی فرمانی ورود پناهندگان از ۱۱ کشور از جمله ایران را به آمریکا به شدت محدود کرد.
بر اساس فرمان اجرائی که امروز به امضاء آقای ترامپ رسید برنامه پذیرش پناهندگان که قبلا برای ۱۲۰ روز متوقف شده بود از سر گرفته می شود اما افراد دارای تابعیت ۱۱ کشور از جمله ایران برای دریافت پناهندگی و انتقال به آمریکا باید ثابت کنند که ورود آن ها به آمریکا به نفع منافع ملی ایالات متحده است. از آنجائیکه اثبات این موضوع کاری بسیار دشوار و تقریبا غیرممکن برای بیشتر متقاضیان پناهندگی است، انتقال به آمریکا برای پناهندگان ایرانی بسیار محدود و مشکل شده است.

http://m.washingtontimes.com/news/2017/ ... refugees-/

فکر کنین که یک کشوررو به زور بهتون بدهند  بعد از یکسال و نیم هم با منت این حرفهارو بزنن.  پروندتون را برای کشور دیگری درخواست کنین بهتون ندن و اینکه بهتون بگن آیا مفیدید یا نه.  حالا این مفید بودن را کی میخواد تشخیص بده.  من یک جا خوندم دستگاه دروغ سنج.  که امیدوارم واقعا استفاده بشه چون اون کیس دروغهایی که ازشون صحبت کردید و اونهایی که به عشق امریکا اومدن اینجا نه از سر اجبار واقعا دارن حق آدمهای دیگری که واقعا مشکل داشتند رو نابود میکنن و حقشون همینه که دروغشون دربیاد.  اما امیدوارم اگر قرار است الکی ردی بدند زودتر این کار رو انجاگ بدن تاحداقل پروندهامون زودتر برگرده و شاید در ظرفیت جدید بقیه کشورها قرار بگیریم
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 101 بار
تشکر شده: 56 بار
امتياز: 1130
اعتبار: 3

قبليبعدي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها