تاثیر بازگشت زیر کیس در دوران پناهچویی به ایران در پرونده

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

تاثیر بازگشت زیر کیس در دوران پناهچویی به ایران در پرونده

UNREAD_POSTتوسط danial1024 » پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 11:14 am

با سلام و ضمن تشکر از پاسخگویی شما

همسر  بنده به دلیل بیماری مادرش در دوران پناهجویی به ایران برگشته این درحالی است که ایشان هنوز ثبت پلیس نشده و پیش مصاحبه هم رفته ایم . آیا در صورت برگشت همسرم از ایران و ثبت ایشان در پلیس می توان در مصاحبه UN دونفری شرکت کرد ؟ این مسئله چه تاثیری می تواند در پرونده داشته باشد ؟

همسرم در پیش مصاحبه گفته بودند که من در خطر نبودم و  شوهرم  در تهدید بوده .

آیا قوانین مستندی در UN  در این زمینه وجود دارد ؟

سپاس
نماد کاربر
danial1024
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
26.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 10:56 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100
اعتبار: 0

Re: تاثیر بازگشت زیر کیس در دوران پناهچویی به ایران در پرون

UNREAD_POSTتوسط danial1024 » پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 11:13 pm

کسی از دوستان که اطلاعات داره می تونه راهنمایی کنه ؟
نماد کاربر
danial1024
کاربر فعال
کاربر فعال
26.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 10:56 am
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100

UNREAD_POSTتوسط kikijack » شنبه بهمن ماه 17, 1393 1:09 am

عضويت  / ورود
دوست عزیز اصلا نگران نباش . دوست صمیمی من درست مشابه شما بود . با هم از ایران اومدیم . بدون کوچکترین مشکلی ، نه در یوان ، نه در قبولی آمریکا . الان هم او با خانواده اش آمریکا هستند . و ما در چک آمریکا . و حالا حالا ها در ترکیه مونده گاریم . ( فقط تا یادم نرفته ، به همسرتان بفرمایید ، حتما از ایران مدرکی دال بر مشکل پیش آمده ، بیاورد ) .
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
kikijack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه دي ماه 9, 1392 3:16 pm
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 540
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط shahpoor » شنبه بهمن ماه 18, 1393 3:40 am

دوست هم عزیز اصلا نگران نباشید در شهری که من قبلا در ترکیه بودم به خانواده بودند که خانمش رفتند ایران بعداز چند ماه تشریف آوردند ترکیه و الان هم کانادا تشریف دارند تازه کیسش هم اب دوغ خیاری بود اصلا نگران نباش موفق و پیرور باشید.
نماد کاربر
shahpoor
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 9, 1391 9:24 pm
تشکر کرده: 141 بار
تشکر شده: 76 بار
امتياز: 1534
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط Xosro » دوشنبه آبان ماه 8, 1396 12:02 pm

kikijack نوشته است:

عضويت  / ورود
دوست عزیز اصلا نگران نباش . دوست صمیمی من درست مشابه شما بود . با هم از ایران اومدیم . بدون کوچکترین مشکلی ، نه در یوان ، نه در قبولی آمریکا . الان هم او با خانواده اش آمریکا هستند . و ما در چک آمریکا . و حالا حالا ها در ترکیه مونده گاریم . ( فقط تا یادم نرفته ، به همسرتان بفرمایید ، حتما از ایران مدرکی دال بر مشکل پیش آمده ، بیاورد ) .
عضويت  / ورود

یعنی منظور شما اینه که همسر یکی که زیر کیسش هست میتونه بره بیاد به ایران؟؟ تا چه مدت میتونه این کارو‌بکنه؟
Xosro
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 1:19 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » دوشنبه آبان ماه 8, 1396 1:19 pm

Xosro نوشته است:
kikijack نوشته است:

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

یعنی منظور شما اینه که همسر یکی که زیر کیسش هست میتونه بره بیاد به ایران؟؟ تا چه مدت میتونه این کارو‌بکنه؟

دوست عزيز خواهر من دو ماهه ازدواج كرده ما در مرحله آي سي ام سيدو هستيم و قبولى داريم و همسر ايشون زير كيس شده و معرفي شده ، و در آنكارا به ايشون گفتند اگر به ايران برگرديد پنج سال اجازه ورود به به اينجا رو نداريد و پرونده همسرتون هم بسته خواهد ماند  و در ضمن خواهر من پرونده اش استاپ خورده تا مراحل ايشون از اول پيش بره ...... پس اينطورى ها هم نيست كه زير كيس در خطر نيست بتونه راحت بره و بياد اگر شخص كيس واقعا خطر جاني داشته باشه زير كيس هم مسلما بايد رعايت احتياط رو بكنه
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 101 بار
تشکر شده: 56 بار
امتياز: 1130
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Xosro » دوشنبه آبان ماه 8, 1396 7:21 pm

shf1356 نوشته است:
Xosro نوشته است:
kikijack نوشته است:

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

دوست عزيز خواهر من دو ماهه ازدواج كرده ما در مرحله آي سي ام سيدو هستيم و قبولى داريم و همسر ايشون زير كيس شده و معرفي شده ، و در آنكارا به ايشون گفتند اگر به ايران برگرديد پنج سال اجازه ورود به به اينجا رو نداريد و پرونده همسرتون هم بسته خواهد ماند  و در ضمن خواهر من پرونده اش استاپ خورده تا مراحل ايشون از اول پيش بره ...... پس اينطورى ها هم نيست كه زير كيس در خطر نيست بتونه راحت بره و بياد اگر شخص كيس واقعا خطر جاني داشته باشه زير كيس هم مسلما بايد رعايت احتياط رو بكنه

خیلی ممنون.
به نظر شما بهترین راه چیه برا زیر کیس. اینم بگم که همسر من نمیتونه برای چند سال کلا بمونه ترکیه . چیکار باید بکنم؟
Xosro
یک بی پناه
یک بی پناه
35.7%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 3, 1396 1:19 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

• مباحث مشابه
    پاسخ ها