منتظران ICMC2

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظران ICMC2

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » سه شنبه مهر ماه 11, 1396 12:16 pm

دوستان خواهر من كه ازدواج كرده بود و سايتش نوشته بود در دست تكميل مدارك الان تو سايت يو ان نوشته شده مصاحبه انجام شد و آى سى ام سى دو هم پرونده را بسته اند ، پرونده من را هم كه فرستاده بودند بخش حمايت از كودك و دو ماه است كه هفته اى دوبار داريم مصاحبه تلفنى ميشيم هر بار يك ساعت دقيقا هم نميدونم چرا اينقدر اذيت دارن ميكنن ، پرونده من هنوز در انتظار تعيين تاريخ است ، اگر خبرى شد به من خبر بدهيد چون اين بار كه به خيلى ها تاريخ دادند و براى بار دوم كنسل كردند به من تاريخ نداده بودند ،
اين هم از سايت خواهرم ، يادتون باشه كه اينجا كوچكترين حق انسانى كه تشكيل خانواده است را ما نداريم
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 101 بار
تشکر شده: 56 بار
امتياز: 1130
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Misha2015 » سه شنبه مهر ماه 11, 1396 2:32 pm

Shf عزیز یکی ازدوستان نزدیک من هم چند ماه قبل تر از شما این مصاحبه ترجیح کودک رو رفته وبعد پرونده روآمریکا قبول کرد با اینکه حضانت پسر ایشون با خودشون بود ولی در ای سی ام سی یک برگه رضایت نامه کتبی مادر رو برای خروج از کشور فرزندش خواسته بودن که ایشون این برگه رو برای ارایه نداشته ولی دوروز بعد از آی سی ام سی  دوباره بهش زنگ زدن وگفتند که این نامه الزامی است.اطلاعی ندارم که برای همه کیس ها یکسان عمل میکنند یا نه ولی اگر نامه عدم صلاحیت پدر فرزندتان رو ندارید فکرکنم خیلی سخت بپذیره شما رو کشور امریکا.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Misha2015 تشکر کرده اند:
shf1356 (يکشنبه مهر ماه 16, 1396 10:52 pm)
رتبه: 9.09%

Misha2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 19, 1395 10:35 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » يکشنبه مهر ماه 16, 1396 10:51 pm

Misha2015 نوشته است:Shf عزیز یکی ازدوستان نزدیک من هم چند ماه قبل تر از شما این مصاحبه ترجیح کودک رو رفته وبعد پرونده روآمریکا قبول کرد با اینکه حضانت پسر ایشون با خودشون بود ولی در ای سی ام سی یک برگه رضایت نامه کتبی مادر رو برای خروج از کشور فرزندش خواسته بودن که ایشون این برگه رو برای ارایه نداشته ولی دوروز بعد از آی سی ام سی  دوباره بهش زنگ زدن وگفتند که این نامه الزامی است.اطلاعی ندارم که برای همه کیس ها یکسان عمل میکنند یا نه ولی اگر نامه عدم صلاحیت پدر فرزندتان رو ندارید فکرکنم خیلی سخت بپذیره شما رو کشور امریکا.

من برگه اجازه خروج را داشتم چون براى سفر اروپايى توريستى قبل از فرار اون را گرفته بودم ، در ضمن اعتياد همسر بنده و مشكلاتى كه اون بوجود اورده در كيس هست ، و اينكه تا حالا تو دو ماه گذشته بيست بار با من و پسرم مصاحبه تلفنى انجام داده اند و پسر شش ساله بيست بار به اونها گفته از پدرش راضى نبوده ، ولى اگر امريكا پرونده من رو رد كنه باعث شادى من خواهد بود فقط يكسال و نيم عمرم اينجا هدر رفته  بابت امريكاى مسخره كه به زور  بهمون دادند ، با كمال افتخار منتظرم مثل خواهرم بسته شد بزنن رو پرونده شايد يك كشور درست حسابى كه ايل و تبار شوهرم در اون نيستن منو قبول كنه
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » چهارشنبه مهر ماه 19, 1396 6:10 pm

دیوان عالی آمریکا یک بخش از فرمان مهاجرتی ترامپ برای منع صدور ویزا را رد کرد
دیوان عالی آمریکا یکی از دو شکایت علیه قانون منع ورود اتباع خارجی کشورهای عمدتا مسلمان از جمله ایران به آمریکا را از دستور کار خارج کرد.
دیوان عالی آمریکا روز سه شنبه هجدهم مهرماه اعلام کرد به دلیل آنکه قانون منع ورود اتباع شش کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران روز ۲۴ سپتامبر به پایان رسیده، از رسیدگی به شکایت پروژه بین المللی کمک به مهاجران صرف نظر می کند.
دیوان عالی آمریکا قرار بود روز گذشته به هر دو شکایت در مورد این قانون رسیدگی کند اما با فرمان جدید پرزیدنت ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هشت کشور، رسیدگی به این شکایات از دستور کار خارج شد. دادگاه از طرفین این دو پرونده خواسته با تسلیم اظهارنامه ای جدید، توضیح دهند که با توجه به قانون جدید، آیا هنوز پرونده آنها قبل رسیدگی است یا خیر.
پروژه بین المللی کمک به مهاجران اما خواستار ادامه رسیدگی به این پرونده است. این سازمان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «ممنوعیت نود روزه ورود اعضای خانواده شهروندان آمریکایی تبدیل به ممنوعیتی دائم شده که می تواند هزاران نفر را از هم جدا کند.»
دیوان عالی آمریکا هنوز اعلام نکرده که آیا به شکایت دیگری در این مورد که از سوی ایالت هاوایی تسلیم شده رسیدگی خواهد کرد یا خیر.
در انتظار اجرای فرمان جدید
در حالی دیوان عالی پرونده شکایت از فرمان منع مسافرتی کشورهای عمدتا مسلمان را بست اما پرزیدنت ترامپ به تازگی دستور جدیدی صادر کرده که از ۱۸ اکتبر، ۲۶ مهر اجرایی می شود.
براساس دستور جدید، شهروندان ایران،‌ لیبی، ‌سوریه‌، یمن، سومالی، چاد و کره‌شمالی و مقام‌های دولتی خاص از ونزوئلا از سفر به آمریکا منع شده اند.
در این فرمان کلیه ویزاهای مهاجرتی و غیر مهاجرتی تا اطلاع ثانوی لغو شده اند. این در حالی است که برای شهروندان ایرانی متقاضی ویزای کار یا دانشجویی، با شرایطی خاص روند صدور ویزا ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر رویترز نوشت برخی نهادهای مدنی از جمله اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا قصد شکایت از این فرمان را دارند.
دولت ترامپ می گوید برای امنیت شهروندان آمریکایی این فرمان ها را صادر کرده است و مذهب خاصی را نشانه نگرفته است.
آمریکا خواستار همکاری این کشورها با افسران مهاجراتی خود شده و گفته در صورتی که اطلاعات لازم درباره متقاضی ویزا داده شود، ممکن است نام آن کشور مانند سودان از فهرست حذف شود.
منبع خبر

عضويت  / ورود

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Elimohajer » چهارشنبه مهر ماه 19, 1396 6:25 pm

سلام دوستان ميشه بفرماييد بالاخره تكليف پناهنده ها چي شد و قراره چه اتفاقي بيفته؟؟؟؟
Elimohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 1, 1394 9:40 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 65

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » پنج شنبه مهر ماه 19, 1396 1:46 am

Elimohajer:  تكليف پناهنده ها ١٢ روز ديگه معلوم ميشه يعني ٢٤ اكتبر.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 29, 1396 9:54 pm
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 22 بار
امتياز: 450

UNREAD_POSTتوسط Abdolah » پنج شنبه مهر ماه 19, 1396 2:38 am

دوستان کسی هست که سایتش بسته نشده باشه اینجا ؟ من خیلی نا امید شدم دیگه.هنوز در انتظار تعیین تاریخم.حدود یکسال
Abdolah
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
0%

تاريخ عضويت: چهارشنبه مهر ماه 19, 1396 9:16 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Elimohajer » پنج شنبه مهر ماه 20, 1396 12:56 pm

ممنونم دوست عزيز
Elimohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 1, 1394 9:40 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 3 بار
امتياز: 65

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » سه شنبه مهر ماه 25, 1396 1:44 pm

Abdolah نوشته است:دوستان کسی هست که سایتش بسته نشده باشه اینجا ؟ من خیلی نا امید شدم دیگه.هنوز در انتظار تعیین تاریخم.حدود یکسال

من و مادرم هم سايتمون بسته نشده و يكسال است به آي سي ام سي يك رفته ايم و منتظر يك اتفاق تازه در سايتهامون هستيم
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » چهارشنبه مهر ماه 25, 1396 12:58 am

یک خبر مهم که امیدوارم برای دوستان خوب و خوشایند باشه...

فرمان مهاجرتی سوم ترامپ (فرمان دایم) که شامل 8 کشور از جمله ایران می شد به حکم دادگاه فدرال دوباره لغو شد.
دقایقی پیش CNN اعلام کرد یک قاضی فدرال در ایالت هاوایی حکم کرده که آخرین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ که شامل 6 کشور مسلمان به اضافه ونزوئلا و کره شمالی می شد موقتا لغو شود.

لینک خبر
http://edition.cnn.com/2017/10/17/polit ... index.html
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 14, 1395 8:54 am
تشکر کرده: 48 بار
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 785

UNREAD_POSTتوسط danial1024 » چهارشنبه مهر ماه 26, 1396 1:09 pm

مرسی خبر خوبی بود مرسی که به فکر بچه های دیگه هم بودی و این خبر رو اینجا گداشتی  - به امید اینکه هر چی خیره پیش بیاد
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
نماد کاربر
danial1024
کاربر فعال
کاربر فعال
33.3%

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 16, 1393 10:56 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100

UNREAD_POSTتوسط sami1371 » سه شنبه آبان ماه 2, 1396 4:56 pm

کاخ سفید امروز اعلام کرد که پذیرش پناهندگان دوباره آغاز می شود اما با  قواعد و قوانین جدید.
با از سرگیری پذیرش پناهندگان، احتمال دارد دیوان عالی حکم دادگاه استیناف شعبه نهم (مربوط به هاوایی) را نیز  درباره پرونده  دستور منع مسافرت شماره ۲ مختومه
اعلام کند.
sami1371
یک بی پناه
یک بی پناه
64.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 29, 1396 7:28 pm
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط sami1371 » سه شنبه آبان ماه 2, 1396 5:43 pm

The White House plans to allow refugees from all countries to enter the United States under new rules that will be announced Tuesday as a 120-day ban on refugee admissions comes to an end, according to a report in the Wall Street Journal.

The ban on refugee admissions was part of an executive order by President Trump that included temporarily banning entrance to the U.S. for all citizens from some Muslim-majority countries. The latter travel ban has been blocked in the courts amid challenges from states such as Maryland and Hawaii. It has also been extended to countries in Africa, Asia and South America.

Under the new rules, according to the report, U.S. immigration officials will collect additional biographical data including the names of family members and places of employment as part of a more stringent vetting process for asylum seekers. Currently, refugees are screened against law enforcement and intelligence databases.  

During the presidential campaign, Trump pledged to sharply reduce the number of refugee admissions, a measure he characterized as essential for national security. And despite criticism at home and abroad for the "Muslim ban" he has continued to defend it. It is not clear if his administration will unveil changes to this part of the order.

Late last month, Trump signed a separate executive order lowering the number of refugees allowed into the U.S. next year to 45,000 — the lowest cap since Congress passed the Refugee Act in 1980. President Obama had increased the cap to 110,000

https://www.usatoday.com/story/news/2017/10/24/report-u-s-allow-refugees-all-countries-under-new-rules/793454001/
sami1371
یک بی پناه
یک بی پناه
64.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 29, 1396 7:28 pm
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط reza2009 » سه شنبه آبان ماه 2, 1396 5:56 pm

ترامپ قوانین جدیدی را برای پذیرش پناهجویان در آمریکا اعلام می‌کند

🔹برخی مقامات آمریکا می‌گویند که دولت ترامپ قصد دارد با وضع قوانین جدید و سخت‌تر، مجوز پذیرش پناهجویان برای ورود به خاک این کشور را امکانپذیر کند.
🔹طبق قوانین جدید، دولت آمریکا اطلاعات بیشتری در خصوص زندگینامه افراد از جمله نام اعضای خانواده و مکان زندگی آنها جمع‌آوری می‌کند.
🔹بر این اساس، پذیرش پناهجویان برای تمامی کشورها از سرگرفته می‌شود اما افرادی از ۱۱ کشور همچنان در معرض ارزیابی‌های بیشتر قرار می‌گیرند/فارس

asriran.com
@MyAsrira
reza2009
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آذر ماه 12, 1391 12:15 am
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 260
اعتبار: 7

UNREAD_POSTتوسط reza2009 » سه شنبه آبان ماه 2, 1396 5:57 pm

‌کاخ سفید:

ترامپ قوانین مهاجرتی جدیدی را اعلام می کند

🔺مقامات کاخ سفید از اعلام سیاست های مهاجرتی جدید ترامپ و اجازه ورود اتباع همه کشورها به آمریکا خبر دادند/ مهر
asriran.com
@MyAsriran
reza2009
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آذر ماه 12, 1391 12:15 am
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 260
اعتبار: 7

قبليبعدي

• مباحث مشابه