منتظر مصاحبه ومدیکال کانادا

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر مصاحبه ومدیکال کانادا

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » جمعه شهريور ماه 31, 1396 1:01 pm

Sarkh نوشته است:
barbod_usa نوشته است:
Ahmad50 نوشته است:
Ahmad50 نوشته است:
Sarkh نوشته است:دوستان اگه امکان هست آدرس ایمل سفارت کانادا

عضويت  / ورود
:
Aziziye Mahallesi, Ahenk Sk. No:1, 06690 Çankaya/Ankara

عضويت  / ورود
:
<a href="<a">(0312) 409 27 00

دوستان اگه امکان هست آدرس ایمیل یا همون میل سفارت رو واسه ارسال پیام میخواستم.سپاس

Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 17, 1394 10:55 am
تشکر کرده: 19 بار
تشکر شده: 23 بار
امتياز: 465
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط barbod_usa » جمعه شهريور ماه 31, 1396 4:33 pm

Ahmad50 نوشته است:
Sarkh نوشته است:
barbod_usa نوشته است:
Ahmad50 نوشته است:
Ahmad50 نوشته است:
Sarkh نوشته است:دوستان اگه امکان هست آدرس ایمل سفارت کانادا

عضويت  / ورود
:
Aziziye Mahallesi, Ahenk Sk. No:1, 06690 Çankaya/Ankara

عضويت  / ورود
:
<a href="<a">(0312) 409 27 00

دوستان اگه امکان هست آدرس ایمیل یا همون میل سفارت رو واسه ارسال پیام میخواستم.سپاس

ankra@international.gc.ca

barbod_usa
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 30, 1395 12:26 am
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 1:44 pm

سلام دوستان امروز میشه دو هفته که سایت iomباز شده  ولی هنوز بهمون پرواز ندادن کسی اطلاعی داره چه مدت بعد  تاریخ پرواز رو اعلام میکنن. ممنون دوستان .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد ماه 3, 1396 7:30 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » سه شنبه مهر ماه 3, 1396 12:50 am

Sarkh نوشته است:سلام دوستان امروز میشه دو هفته که سایت iomباز شده  ولی هنوز بهمون پرواز ندادن کسی اطلاعی داره چه مدت بعد  تاریخ پرواز رو اعلام میکنن. ممنون دوستان .

چی میشه گفت جناب سرخ. هیچکس هیچ جواب قطعی نمی تونه بده. چون واقعا کار این ها هیچ حساب و کتاب خاصی نداره. تنها می تونید امیدوار یا حداقل کمی خوشحال باشید که تقریبا پروسه تون تمام شده و دیگه حالا کمی زودتر یا دیرتر در حال رفتنید.
ما که الان نزدیک 6 ماهه پروندمون به سفارت داده شده و حتی از مصاحبه هم خبری نشده. هر روز داریم با انتظار کشنده می گذرونیم و عمرمون تلف میشه.
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 14, 1395 8:54 am
تشکر کرده: 48 بار
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 785
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » سه شنبه مهر ماه 4, 1396 9:30 am

Gaspadin نوشته است:
Sarkh نوشته است:سلام دوستان امروز میشه دو هفته که سایت iomباز شده  ولی هنوز بهمون پرواز ندادن کسی اطلاعی داره چه مدت بعد  تاریخ پرواز رو اعلام میکنن. ممنون دوستان .

چی میشه گفت جناب سرخ. هیچکس هیچ جواب قطعی نمی تونه بده. چون واقعا کار این ها هیچ حساب و کتاب خاصی نداره. تنها می تونید امیدوار یا حداقل کمی خوشحال باشید که تقریبا پروسه تون تمام شده و دیگه حالا کمی زودتر یا دیرتر در حال رفتنید.
ما که الان نزدیک 6 ماهه پروندمون به سفارت داده شده و حتی از مصاحبه هم خبری نشده. هر روز داریم با انتظار کشنده می گذرونیم و عمرمون تلف میشه.

تا زمانی که با اسپانسر شما تماس نگرفته باشند همچنان باید منتظر بمانید.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » سه شنبه مهر ماه 4, 1396 5:19 pm

Ahmad50 نوشته است:
Gaspadin نوشته است:

تا زمانی که با اسپانسر شما تماس نگرفته باشند همچنان باید منتظر بمانید.

والا مان همون اولش گفته بودم کسیو نمیشناسم تا تو سفارت بهم گفتن حتی دوست ندارید گفتم چرا دوستم از همین جا رفته بعد از چن روز من شماره تماسشو واسه سفارت فکس کردم ولی الان اون شخص تغییر مکان داده و در دسترس من هم نیس واقعا نمیدونم چیکار باید کنم اگه امکان داره راهنماییم کنید .اگه این جوری باشه حالاها با من تماس نمیگیرن و یه مشکل میشه .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » سه شنبه مهر ماه 4, 1396 7:19 pm

با این تفاصیل اسپانسر شما دولت کاناداست یعنی دولت برای شما یک اسپانسر مناسب پیدا می کند.ان شاءالله که به زودی خبر خوش رو دریافت می کنید.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » سه شنبه مهر ماه 4, 1396 9:00 pm

Ahmad50 نوشته است:با این تفاصیل اسپانسر شما دولت کاناداست یعنی دولت برای شما یک اسپانسر مناسب پیدا می کند.ان شاءالله که به زودی خبر خوش رو دریافت می کنید.

ممنون دست عزیز امیدوارم همینطوری بشه .امروز تماس با iomگرفتیم گفتن پروندتون توی سفارته منظورشون چیه اگه اطلاعی دارید  بگید ممنون میشم
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » سه شنبه مهر ماه 4, 1396 9:03 pm

Gaspadin نوشته است:

نگران نباشید سفارت کانادا خیلی آهسته کاراشو انجام میده ما هم این دوران را گذروندیم و همچنان منتظریم بقیه مراحل پیش بره .به امید خدا کاراتون زود درست شه.
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » سه شنبه مهر ماه 11, 1396 2:07 pm

سلام دوستان.الان تقریبا یکماه سایت iomبرام باز شده ولی تاریخی نزدن خیلی نگرانم هر وقت هم تماس میگیرم میگن پروندت دست سفارته و سفارت هم جوابی بهم نمیده نمیدونم باید چیکار کنم. هر مرحله از این پروسه فقط زجر و عذابه.بلاتکلیفی و ندونستن که باید چیکار کنی از همه چی بدتره.
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » سه شنبه مهر ماه 11, 1396 10:05 pm

Sarkh نوشته است:سلام دوستان.الان تقریبا یکماه سایت iomبرام باز شده ولی تاریخی نزدن خیلی نگرانم هر وقت هم تماس میگیرم میگن پروندت دست سفارته و سفارت هم جوابی بهم نمیده نمیدونم باید چیکار کنم. هر مرحله از این پروسه فقط زجر و عذابه.بلاتکلیفی و ندونستن که باید چیکار کنی از همه چی بدتره.

بله جناب سرخ. دقیقا حق با شما است. نمی دونم چه میشه گفت. فقط در حال عذاب کشیدن از این انتظار لعنتی هستم. مدت ها است کار من هر روز و هر ساعت چک کردن تلفن و ایمیل هست تا شاید خبری بشه. امیدوارم همه مون سلامتی روحی مون رو حفظ کنیم. ای کاش می تونستید به سفارت ایمیل بفرستید یا به یو ان یا هرجای دیگه که ممکنه خبری داشته باشند.
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » چهارشنبه مهر ماه 12, 1396 10:39 am

Gaspadin نوشته است:
Sarkh نوشته است:سلام دوستان.الان تقریبا یکماه سایت iomبرام باز شده ولی تاریخی نزدن خیلی نگرانم هر وقت هم تماس میگیرم میگن پروندت دست سفارته و سفارت هم جوابی بهم نمیده نمیدونم باید چیکار کنم. هر مرحله از این پروسه فقط زجر و عذابه.بلاتکلیفی و ندونستن که باید چیکار کنی از همه چی بدتره.

بله جناب سرخ. دقیقا حق با شما است. نمی دونم چه میشه گفت. فقط در حال عذاب کشیدن از این انتظار لعنتی هستم. مدت ها است کار من هر روز و هر ساعت چک کردن تلفن و ایمیل هست تا شاید خبری بشه. امیدوارم همه مون سلامتی روحی مون رو حفظ کنیم. ای کاش می تونستید به سفارت ایمیل بفرستید یا به یو ان یا هرجای دیگه که ممکنه خبری داشته باشند.

دوست عزیز ایمیل میزنم ولی جوابی درست نمیدهند همون جواب های از پیش برام میفرستند
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » دوشنبه مهر ماه 17, 1396 1:53 pm

سلام دوستان. الان یکماه میشه سایت iomبرامون باز شده ولی تاریخی نزدن واقعا دارم نگران میشم. کسی اطلاع داره چقدر باید منتظر باشیم.لطفا راهنایی کنید واقعا نگرانم.
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » دوشنبه مهر ماه 17, 1396 1:56 pm

اگه برم سفارت ایا کاری از پیش میبره یا بیفایدس.شاید الان که سایت باز شده پاسخ گو باشن کسی همچین تجربه ای رو داره و یا از شخص دیگه ای شنیده که تو این مرحله باشی جوابگو هستند یا نه. لطفا راهنمایی کنید.
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » دوشنبه مهر ماه 17, 1396 8:12 pm

Sarkh نوشته است:اگه برم سفارت ایا کاری از پیش میبره یا بیفایدس.شاید الان که سایت باز شده پاسخ گو باشن کسی همچین تجربه ای رو داره و یا از شخص دیگه ای شنیده که تو این مرحله باشی جوابگو هستند یا نه. لطفا راهنمایی کنید.

جناب سرخ به نظر من که قطعا سفارت رفتن بیهوده نخواهد بود. نهایتا شما می رید و سوالتون رو می پرسید و حتی اگر جوابی ندند می تونید مطمئن شید که پرونده تون رو بهشون یادآوری کردید. و مشکلاتتون رو رو در رو باهاشون در میون بذارید. اگر مسیرتون دور نیست و رفتن به سفارت زیاد براتون هزینه ای نداره می تونید این کار رو انجام بدید. از هیچ کاری نکردن بهتره قطعا
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟