دیدند خبری نیست،در رفتند !

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: دیدند خبری نیست،در رفتند !

UNREAD_POSTتوسط stage » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 7:28 pm

samann نوشته است:اگه ده سال هم در ترکیه بمونیم بهتر از برگشتن به ایرانه.شما در حال حاضر وضعیت کار و درآمد در ایران رو نمیدونید.آمار خودکشی در ایران رو نمیدونید.اگه به ایران برگردید حتی اون کاری که در ترکیه می کنید هم گیرتون نمیاد بععععله الان دیگه در ایران افغانی هم به ندرت پیدا میکنید چون حتی کار ساخت وساز هم نیست. کافیه یه سرچ توی گوگل بزنید ودر مورد اعتصابات کارگرانی که 9 ماهه حقوق نگرفتن و برخورد نیروهای امنیتی با اونها بیشتر بدونید. بعضیها در ترکیه چنان انرژی منفی ساطع میکنن که انگار قبلا در ژاپن زندگی میکردن.
در ایران هیچ خبری نیست و کسانی هم که در راه پناهندگی پا میگذارند بین مرگ و ترکیه یکی رو انتخاب میکنند.
کاری نکنید که هموطنان بجای اومدن به ترکیه در ایران خودکشی کنند.

بنده خودم بشخصه بارها و بارها گفتم به هیچ عنوان مخالف پناهنده های اقتصادی نیستم چون در واقع اونها هم دنبال یه راهی برای نجات خودشون و خانواده شون هستند حتما شما هم کلیپ کارگر های شریف کشور مون رو دیدین که فریاد میزنند از جان و دل کار میکنیم فقط حقوق و دستمزد مون رو به پردازید تا زن و بچه مون گرسنه نمونندولی به شدت مخالف پناهنده هایی هستم که به عشق شلوارک پوشیدن یا موهایشان رو سبز آبی کردن و. ... از ایران میزنند بیرون ..... کسانی رو اینجا میشناسم که سالها آرزوی آمریکا رو تو سرشون پروراندن و الان که میبینند آمریکا چطور ایرانی ها رو تحقیر کرده مطمئنم پیش خودشون شرمنده اند که چرا فقط به عشق قدم زدن تو سانفرانسیسکو خانه و کاشانه شون رو رها کردن و ترک وطن کردند .... من مطمئنم این دوست مون هم که تلاش میکنند به هموطنان مون بفهمانند که راه پناهندگی رو در پیش نگیرند روی صحبت شون همین گونه پناهندگان است ... کسی که تو کشور خودش (با وجود اینکه جون اش در خطر نبوده ) نتوانسته یک زندگی با ثبات بسازه قطعا هیچ کجای دنیا نمیتونه این کار رو انجام بده. ....

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم stage تشکر کرده اند:
Mahtaberoshan (دوشنبه مهر ماه 3, 1396 8:15 pm)
رتبه: 9.09%

stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 73 بار
تشکر شده: 63 بار
امتياز: 1265
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Mahtaberoshan » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 8:22 pm

کاملا موافقم استیج. در رابطه با کسانی که این همه عقده رو از ایران با خودشون برداشتند آوردند ترکیه و باعث آبرو ریزی آدم میشن. به فرمایش شما موهای سبز و بنفش که اصلا ترکها یک جوری نگاه میکنن و گاها تف میندازن بعد از اینکه رد میشن. من جایی که رفتم سرکار، صاحبکارم گفت نمیخوام مثل ایرانی ها ظاهر بشی یعنی مردم از خجالت. من در جایگاهی نیستم که کسی رو قضاوت کنم اما مشکل اینجاست که ما هم چوبشو میخوریم. تصویر این ادمها میشه تصویر پناهنده ایرانی و همین میشه که همه کشورها درشونو روی ایرانی میبندن. ما بدبختی از همه جا چوب میخوریم، یک چوب بزرگ هم از همین ایرانیها میخوریم. کلیپ سروش رضایی پدر هول خارج رو در یوتیوب حتما ببینید تکه سنگینی میندازه به این پناهنده ها.
Mahtaberoshan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 31, 1395 11:57 pm
تشکر کرده: 39 بار
تشکر شده: 33 بار
امتياز: 665
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 10:17 pm

samann نوشته است:
Shanderman نوشته است:یکی از دوستان من در انگلیس زندگی میکنه می گفت پناهنده هایی اینجا هستند که هنوز بعد از ده سال نتوانسته اند اقامت انگلیس را بگیرند و هنوز جواب قبولی بهشون نداده اند ،دولت انگلیس میگه ما خودمان آنقدر آدم بد بخت و کارتن خواب داریم که بهشون کمک کنیم تا چه برسه به پناهندگان ،قبلا برای حفظ آبرو و پرستیژ بشر دوستانه هر سال تعدادی پناهنده می گرفتند وقتی دیدند آمریکا نمی گیره آنها هم گفتند با گرفتن تعدادی غرب جنگ زده دین خودمان را به بشریت ادا کرده ایم و دیگر هم مهاجر و پناهنده ای را نمی گیریم چرا آمریکا نگیره ما بگیریم . اگر ایران و روسیه هم دست از سر مردم بدبخت سوریه بردارند و جنگ تمام شود به بهانه های مختلف غرب ها را هم از کشورشان اخراج می کنند.انگلیس همین حالا در صدد خروج مهاجرین هم دین خودشان از اروپای شرقی هست چه برسد مسلمانان غرب و یا ایرانی

رسیدگی به درخواست پناهندگی در انگلستان بین 9 تا 15 ماه زمان میبره و درصورت طولانی تر شدن به پناهجو اجازه کار داده میشود.و دراین مدت پناهجو در انگلستان کاملا آزاد خواهد بود مگر اینکه از سوی پلیس یک تهدید امنیتی به حساب بیاد و اونهم قابل اعتراضه.
اون کسانی که ده ساله اقامت نگرفتند چون کیس قابل قبولی طبق قوانین سازمان ملل نداشتند و در نهایت به اونها اقامت بشر دوستانه داده میشه چون امکان دیپورت پناهجویان ایرانی در حال حاضر  میسر نیست چون ارتباط دیپلماتیک بین دو کشور وجود نداره.حتی  پناهجو  میتونه با استفاده از روشهای دیگه اقامت بگیره مثل ازدواج با یک شخص مقیم انگلستان که بعد از 3 سال اقامت بگیره و یا در صورت اشتغال با پرداخت حق بیمه بعد از 6 سال بهش اقامت داده میشه.
به پناهجویان هفته ای 50 پوندبه ازای هر نفر برای خرید مایحتاج به حساب کارتشون واریز میشه واین مبلغ تا آخر هفته باید حتما خرج بشه و مبلغی هم کمک مالی بصورت کوپن دریافت میکنند و یک سوییت هم به اونها داده میشه معمولا در اطراف شهر منچستر. و پناهجو طبق قوانین این حق رو داره بابت ایاب و ذهاب هم درخواست هزینه کنه.
در انگلستان کارتن خواب وجود نداره چون  به افراد بی خانمان بصورت رایگان یه آپارتمان  داده میشه حالا با هر نژادی. و در صورتی که شخص تابعیت انگلیس رو داشته باشه که ماهیانه حق بیمه بیکاری هم بهش داده میشه.شاید منظورتون از کارتن خواب همون پناهجویان اخراجین و یا افرادی که  در انگلستان مشغول خرید وفروش مواد مخدر هستند که در لیست دستگیری پلیسن.
در حال حاضر اقامت در انگلستان به پناهجویان سخت داده میشه ولی راه موندن در اونجا هم وجود داره.

شما چه هدفی از ناامید کردن پناهجویان دارید؟؟

گفتید٬ چون کیس قابل قبولی طبق قوانین سازمان ملل نداشتند و در نهایت به اونها اقامت بشر دوستانه داده میشه.
میشه توضیح بدید اقامت بشر دوستانه چطوزیه و در نهایت یک خانواده با اقامت بشر دوستانه میتونه بعدا سیتیزن بشه؟
و با قبولیه پناهندگی٬ فرقش در کجاشه؟
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 52 بار
تشکر شده: 151 بار
امتياز: 3035
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 10:56 pm

اگه اینطور که این دوستمان می گوید زندگی در انگلستان به این راحتیه اینجا ول معتلیم همگی پاشید بریم انگلیس البته دوستمان فراموش کرد که بنویسه در بدو ورود شما با رزریس و یک تاج گل هم می آیند فرودگاه به استقبال شما ، یه موقع فکر نکنید با یک تیپایی محکم بیرونتان می اندازند اصلا نا امید نباشید فکرهای نا امید کننده هم نکنید.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Shanderman تشکر کرده اند:
Mahtaberoshan (سه شنبه مهر ماه 4, 1396 7:50 am)

Shanderman
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
73.3%

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 30, 1396 12:10 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 10:57 pm

اگه اینطور که این دوستمان می گوید زندگی در انگلستان به این راحتیه اینجا ول معتلیم همگی پاشید بریم انگلیس البته دوستمان فراموش کرد که بنویسه در بدو ورود شما با رزریس و یک تاج گل هم می آیند فرودگاه به استقبال شما ، یه موقع فکر نکنید با یک تیپایی محکم بیرونتان می اندازند اصلا نا امید نباشید فکرهای نا امید کننده هم نکنید.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Shanderman تشکر کرده اند:
Mahtaberoshan (سه شنبه مهر ماه 4, 1396 7:24 pm)

Shanderman
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
73.3%

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 30, 1396 12:10 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

قبلي