اطلاعات مفید برای پناهندگان عازم کشور ایالات متحده آمریکا ( USA )

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: اطلاعات مفید برای پناهندگان عازم کشور ایالات متحده آمریک

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 6:11 am

shaghayegh14 نوشته است:
Mehdi333 نوشته است:باشه شما درست ميگه منم حال شمارو درك ميكنم نميخواستم اتيش بگيري اگر ميدونستم سوال من اينقدر ناراحت كننده است ديگه تو تاپيك شما سوال نميكنم
انشالله بزودي زود راهي شوي و خوشحال وموفق

مهدی جان شما خودتو ناراحت نکن، این آدم(!) ارزش بحث کردن نداره. شما خودت حساب کن یه آدم چقدر باید پست و عوضی باشه که تمام کار و زندگیش این باشه که هر روزش رو به ناامید کردن و اضافه کردن فشارهای عصبی به قشری بگذرونه که اسم پناهنده روشونه و به اندازه کافی زجر کشیده هستن و دنبال یک روزنه امید از خانه و کاشانشون فرار کردن و همه عزیزانشون رو ترک کردن. حالا یه تاپیک که ایجاد کرده و 4 تا نوچه هم دنبالش راه افتادن توش فقط سعی میکنن بگن کار پناهنده ها تمومه و دیگه هیچ امیدی نداشته باشین. ولی ظاهرا کسی تره هم برای این همه زحمت (که بعید میدونم بدون اجر و مزد باشه) خرد نکرده که مجبوره تو همه تاپیک ها سرک بکشه و بازم سعی کنه به همه بفهمونه خیلی بدبدخت تر از اونی هستین که فکر میکنین و کارتون تمومه و فقط منم که میفهمم. دفاعش هم همیشه مثل همه مزدورا اینه که هرکس اعتراض کرد رو محکوم کنه به اینکه عضو باندهای کیس نویسی هستن و چرندیات این چنینی. این عوضی حتی یه جا رسما همه کسایی که کارشون مثل من و شما توی ICMC به خاطر وجود دیوانه ای به نام ترامپ که باید دیر یا زود بستری بشه گیر کرده رو محکوم کرده که یه سری آدم دروغگو هستیم که ICMC دستمون رو خونده و جلومون رو گرفته!

عوضی اونی هست که خوابید و صبح درستت کرد و نتونست تربیتت کند و بعدش ول شدی و فراری و هیچ جا هم راهت نداد.
بپوس در ترکیه تا خوب تربیت شوی.
چرا باید امریکا یک مشت سربار و انگل جهان سومی را بگیرد؟!
حالا بشینید تا دلتان میخواهد فحش دهید.
ارزش پاسخ دادن نداری در حد من نیستی که بخواهم باهات بحث کنم.
گورت را گم کن.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Mehdi333 » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 3:32 pm

دوست من درست ميگي كسي كه اينجا حرفهاي دلش را ميزنه ما نيستيم ما فقط سوال ميپرسيم و اطلاعات و نظرات خودمون را مينويسيم اما ايشان خيلي با خودش درگيره هي هم جواب ميده به خودش
من ناراحت نميشم من براي كسي ناراحت ميشم كه حرفهاي من اينقدر داغونش ميكنه

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Mehdi333 تشکر کرده اند:
shaghayegh14 (شنبه مهر ماه 8, 1396 8:27 pm)
رتبه: 9.09%

Mehdi333
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه اسفند ماه 29, 1394 1:33 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 790
اعتبار: 15

UNREAD_POSTتوسط samann » دوشنبه مهر ماه 3, 1396 6:28 pm

برای موفقیت باید استقامت داشت اگه قرار بود توی 1 سال یو ان پناهجویان رو به کشور سوم اعزام کنه در حال حاضر ایران خالی از سکنه شده بود.
در سالهای گذشته هم از این نوع دستورات زیاد صادرشده و دیدیم که همه پناهجویانی که کیس قابل قبولی داشتند به کشور سوم اعزام شدند.
شما بعد از اعزام به کشور سوم درآمدی معادل با 10 برابر ایران و بعبارتی با 5 سال تلاش بی وقفه دقیقا درآمدی معادل 50 سال در ایران رو خواهید داشت
شرایط فعلی ایران رو با گذشته مقایسه نکنید در ایران حتی کارهای یدی که گذشته به افغانی ها میدادن هم پیدا نمیشه.بیش از نود درصد مردم ایران زندگی نمیکنند فقط زنده هستند.
اون ایرانیایی هم که به ایران برگشتند مطمین باشید دنبال یک راهه جدید برای اقامت و شاید هم پناهندگی میگردند.
samann
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
64.3%

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 8, 1392 12:51 pm
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط dar » پنج شنبه مهر ماه 27, 1396 10:35 pm

دوستان چه خبر از مراحل مدیکال و کالچر و پرواز آمریکا ؟
dar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 24, 1396 8:28 pm
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 145

قبلي

بازگشت به مشاوره با وکیل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان