وضعيت ثبت نامي هاي ٢٠١٤

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: وضعيت ثبت نامي هاي ٢٠١٤

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 12:32 pm

مهراوه جان محض یادآوری
من نیمه دوم 2014 به ترکیه آمدم و در زمان پرزیدنت اسلام پناه اباما وارد چک امنیتی شدم و الان 13 ماه و نیم از مصاحبه من با سفیر اداره مهاجرت امریکا گذشته و 12 ماه و نیم من در چک هستم به ادعای ای سی ام سی و کسانی که بعد از من امدند شش تا هشت ماه است در امریکا هستند.
دوستی بهایی میشناسم دقیقا یک سال است از مصاحبه اش با سفیر امریکایی گذشته و اصلا جواب نگرفته،نه ردی،نه قبولی
یک کرد یارسانی میشناسم که یک سال است از مصاحبه اش با سفیر امریکایی میگذرد و هنوز نه ردی گرفتنذ،نه قبولی
به من هم میگویند قبولی مشروط گرفتی به شرط چک!
یک دختر خانم دیگر هم در شهرمان هست که ای سی ام سی دو ایشان باطل شد و گفتند باید دوباره بیایید!
این چند مورد و خودم همه قربانی سیاست های پرزیدنت اسلام پناه امریکا،اباما هستیم.
نه از اباما به ماها خیری رسید نه از ترامپ!
نقطه مشترک همه ما با کیس های مختلف و مشکلات مختلف این است که   هیچکدام مسلمان نیستیم !
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط mehrave » يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 8:00 pm

DATIS
تو دوره ای که ای سی ام سی امریکا تقریبا یک مرحله فرمالیته و جهت تعیین هویت و انگشت نگاری و اخذ مدارک بود و چکهای امنیتی انقدری تخصصی و حاد نبود و همه براحتی و دربازه زمانی 8 تا 10 ماهه مراحل امریکارو میگذروندند این اتفاق برای شما افتاده است
بنابراین باید توی پروندت یه نقص فنی بارز وجود داشته باشه که کلا با پارامترهای پذیرش امریکا تناقض داره و سیستم امنیتی امریکا باشما به اینصورت رفتار کرده و باید تاقبل از شروع یا فراخوانی مجدد توسط سفارت این مشکل راچاره ای برایش پیدا کنی
واگر میبینی که چرا اسلامگرایان افراطی عرب سوری و اردنی و سومالی  براحتی توسط این کشورها پذیرش میشوند به این دلیلست که همیشه پتانسیل خرابکاری و اسلامگرایی در کشورهای غربی وجود داشته باشند که با استناد به خطر اینها بتوانند ملتهایشان را قانع کنن که به کشورهای خاور میانه لشگرکشی کنند یا سلاح تولید کنند وبفروشند و ازمایش کنند یا نیرو اعزام کنند و دخالت نظامی کنند و رسانه هایشان همیشه خوراک خبری داشته باشند و چرخ کارخانه های تولیدسلاح و دارو و غیره بچرخد..بسیار ساده است
یک پناهنده لیسانسه تروتمیز و مامانی و منورالفکر اتئیست و شلوارک پوش ایرانی تا زمانی بدرد امریکا و کانادا میخورد که نیاز به پر کردن شغلهای سطح پایین مثل نظافت وظرفشویی و خدمات و غیره داشتند
امروز ترامپ نیاز به ایجاد شغل و مهار بیکاری دارد و کمر همت به اخراج مکزیکیهای قاجاقی نموده
ترامپ دیگر تا مدت زیادی نیاز به نیروی کار ارزان ندارد تا سروسامانی به اوضاع امریکا و تحقق وعده های عمدتا اقتصادی اش بدهد
امروز نان توپذیرش انساندوستانه سوری ها و عراقیهاست
یک تیر و چند نشان
هم در انتخابات اینده کانادا دوباره رای میاوری
هم فاز بشردوستی در جهان به خودت میگیری
هم پس از اینکه این عربها دوتا حرکت انتحاری مثلا با خودرو به جمعیت مردم در تورنتو و غیره زدن شما بهانه را برای تولیدسلاح و لشکرکشی و اعزام نیرو به شما میدهند و همه برایت هورا میکشند که داری علیه این پدیده میجنگی

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند: 2
Datis31 (يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 8:30 pm), shf1356 (يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 8:38 pm)
رتبه: 18.18%

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 33 بار
تشکر شده: 35 بار
امتياز: 705
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 8:53 pm

کاملا موافقم.
برنامه پذیرش پناهنده مخصوصا امریکا اصلا بشردوستانه نیست و هدف وارد کردن حمال و نیروی کار ارزان میباشد.
درباره پرونده خودم ،یک ماه پس از مصاحبه با سفیر اداره مهاجرت ایمیل تعویق گرفتم که ممکن است برای شما کلاس های آشنایی با فرهنگ و آزمایش های پزشکی در نظر گرفته شود و دقیقا همین ایمیل را هم یکی از بچه های شهرمان گرفت و چهار ماه بعد پرواز گرفت و رفت!
جالبه در سایت یو ان هم نوشته پرونده مورد قبول واقع شد.
ای سی ام سی هم میگوید قبول شدید اما مشروط به چک.
بنابراین از نظر معیارهای امریکا برای پناهنده پذیری من اصلا مشکلی ندارم و مصاحبه من نیم ساعت طول کشید و افسر اداره مهاجرت هیچ پرسش چالشی از من نپرسید !
من نمیدانم پرونده من کجاست و چه بلایی سرش آمده؟!
ایا من با معیارهای انها که دنبال کارگر ارزان هستند ناهماهنگ ام؟!
هرچه هست،پرونده من از حالت عادی بیرون رفته و معلوم نیست کجا خاک میخورد.
19 ماه زندگی من را به بازی گرفتند.
من روز اول هم هیچ تمایلی نداشتم بروم امریکا به دلایل کاملا موجه!
یکیش اینکه امریکا شرایط روانی و جسمی پناهنده را در نظر نمیگیرد و اصلا مهم نیست برایش پناهنده در چه وضعی زندگی میکند!
و دلایل دیگر از جمله مذهبی بودن جامعه امریکا و نژادپرستی و عدم حمایت دولت و رها کردن پناهنده ها،امار وحشتناک مواد مخدر و قتل و تجاوز و خلاصه هیچ تناسخی نداشتن با شخصیت و روحیات من که نیاز به محیط سالم و آرام دارم.
این هم کمک امریکا به من و علاف کردن من به مدت 19 ماه و بسته بودن دیگر کشورها و نداشتن هیچ راه برگشت به ایران!
این است ادعای دروغین حقوق بشری!
فقط از نام امثال من برای گزارش های نقض حقوق بشری اشان ضد جمهوری اسلامی،رژیم دست نشانده خودشان ،سو استفاده میکنند!

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Datis31 تشکر کرده اند:
mehrave (سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 7:59 pm)
رتبه: 9.09%

Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 5:18 pm

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
mehrave نوشته است:عنوان این تاپیک راباید به"قربانیان 2014" تغییر بدیم
یا نابودشدگان 2014
تقریبا 95 درصد ثبت نامیهای اون سال به لطف پیشمصاحبه های پنج شش ماهه و قبولیهای زودهنگام و به لطف بشردوستی و انساندوستی پرزیدنت اوباما که در سال اخر ریاستش تا 85000 پناهنده را سخاوتمندانه پذیرفت الان درکشور سوم سر خانه و زندگیشان هستند که حدود دو هزار و اندی از ایرانیان ترکیه بودند

برخی دوستان 5 هفته بعد از ای سی امسی 2 تاریخ پرواز گرفتند

برخیشان ماه یازدهم که امده بودند قبولی یوان داشتند..ماه سیزدهم کشور داشتند..ماه بیستم ای سی ام سی 2 داشتند

و سازمان ملل با عجله و اشتهای خاصی کارهایشان را سریعا انجام میداد..کاملا مشخص بودکه سازمان در حال ارسال اخرین پناهنده ها و اتمام کار وبستن حساب کتابها و اغاز کاربه شیوه نوین است
وقتی ما در اسام اعلام پناهندگی کردیم کمتر از 8800 کیس ایرانی در ترکیه وجود داشت

در سالهای 2015 و 2016 پس از رکود شدیداقتصادی که روحانی و تیمش برای مهار تورم اعمال کردند و گسترش شدید بیکاری و سطح درامد از در و دیوار و هوا و زمین و دریا پناهنده سرازیز به ترکیه شدند..چاره ای نداشتند.از افت سطح زندگی فرار کردند..خرده ای نمیشود گرفت
دسامبر 2013 ایرانیان ترکیه 8300کیس
دسامبر 2014 ایرانیان ترکیه 9400 کیس
دسامبر 2016 ایرانیان ترکیه 27500 کیس!!
جولای 2017 ایرانیان ترکیه 32000 کیس!!
این پدیده باعث شد که با توجه به اینکه در بین ورودیهای جدید اولویتهای زیادی که قبلن ذکر خیرشون را کردیم وجود داشت امثال ماها با همسرم که علیرغم اینکه از ارتروز حاد رنج میبرد در کارواش کار میکند و فرزند و هزاران مشکلات به فراموشی سپرده شدیم تا یوان به کار دختر فراریها و کیسهای گلدکوئیست و بانوان سرپرست خانوار!! یا کسانی که کیس خیانت به همسر یا رابطه جنسی ضربدری  و  غیره ارایه دادند در اولویت قرار بگیرند و کارهایشان انجام گیرد
و کسانیکه همزمان یا دو سه ماه قبل از ما و حتی دوسه ماه بعد از ما امده بودند بروند و از پای هواپیما برای ما بای بای کنند
و تو بمانی و کوهی از مشکلات و نا امیدی
تو بمانی توقف کاری یوان
تو بمانی و چشم امیدت به اظهارات  یک کاباره دار کابوی ضد مهاجر و ضد پناهنده و نامتعادل باشد
تو بمانی و اوضاع اقتصادی خراب ترکیه که چندرقاز حقوق اندک را هم صاحبکارت بصورت قسطی به تومیدهد
اینکه سالهای عمرت را هر روز "منتظر تلفن" باشی و عذاب بکشی
وقتی از بدرقه دوستت که تاریخ پرواز گرفته به محل کار برمیگردی و دنیا دور سرت میچرخد و با غر و توهینهای صاحبکارت روبرو میشوی که مسخره ات میکند که در کشورهای دیگر مگر چه پخی وجود دارد .."امریکا شما ایرانیهارو شوتتون کرد بیرون..شماهارو برنمیداره..
اینکه تک و توک هموطنانیکه در شهر میشناختی همه جنتلمن و فعالان سیاسی..روزنامه نگار..وبلاگ نویس..اقلیتهای محترم دینی یا نوکیشان راستین مسیحیت بودند و غیره

و الان (با نهایت احترام و دور از جان بچه های ایرانی جنتلمن و  و محترم ورودیهای جدید که مایه افتخار هستند) شهر تو پر شده از  هموطنانیکه علاقه ای به کار کردن ندارند و برای کسب درامد مواد میفروشند.دلالی مسکن و شغل و غیره میکنند..در ازای انتقال پول هفت مدله توی پاچه هموطنشان میکنند.از فروشگاهها دزدی میکنند و صندوقدار هنگام ارایه تصاویر دوربین فروشگاه به پلیس بارها با صدای بلند بین جمعیت تاکید میکند که "ایرانلی دی"ایرانلی دی"

یا هموطنانیکه فکر میکنند چون برای اولین بار سوار هواپیما شده و از ایران خارج شده اند فلذا وارد ""خارج"" شده اند!
و کشور عقب افتاده و مذهبی ترکیه را سواحل قناری یا ایالت بوفالو  یا خلیج پاتایا پنداشته اند و با موهاییکه با چند رنگ مختلف سبز و بنفش و سفید  رنگ شده و وضع و پوشش وحشتناکی دارند  ابرو و حیثیت نام مقدس ""ایران"" را نزد ترکها به لجن کشیده اند

بله دوستان من ورودی 2014 هستم..نیمه اول..تمام دوستانم هم الان کشور سوم هستند..براشون ارزوی پیروزی و بهروزی دارم
امیدوارم نجات پیدا کنیم ازین منجلاب
اوضاع بازماندگان 2013نیز که دیگر جای خود دارد!

از بازماندگان 2013 هستم
عضويت  / ورود

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم aminx64 تشکر کرده اند:
mehrave (سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 7:59 pm)

aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 6:59 pm

aminx64 نوشته است:
عضويت  / ورود
mehrave نوشته است:عنوان این تاپیک راباید به"قربانیان 2014" تغییر بدیم
یا نابودشدگان 2014
تقریبا 95 درصد ثبت نامیهای اون سال به لطف پیشمصاحبه های پنج شش ماهه و قبولیهای زودهنگام و به لطف بشردوستی و انساندوستی پرزیدنت اوباما که در سال اخر ریاستش تا 85000 پناهنده را سخاوتمندانه پذیرفت الان درکشور سوم سر خانه و زندگیشان هستند که حدود دو هزار و اندی از ایرانیان ترکیه بودند

برخی دوستان 5 هفته بعد از ای سی امسی 2 تاریخ پرواز گرفتند

برخیشان ماه یازدهم که امده بودند قبولی یوان داشتند..ماه سیزدهم کشور داشتند..ماه بیستم ای سی ام سی 2 داشتند

و سازمان ملل با عجله و اشتهای خاصی کارهایشان را سریعا انجام میداد..کاملا مشخص بودکه سازمان در حال ارسال اخرین پناهنده ها و اتمام کار وبستن حساب کتابها و اغاز کاربه شیوه نوین است
وقتی ما در اسام اعلام پناهندگی کردیم کمتر از 8800 کیس ایرانی در ترکیه وجود داشت

در سالهای 2015 و 2016 پس از رکود شدیداقتصادی که روحانی و تیمش برای مهار تورم اعمال کردند و گسترش شدید بیکاری و سطح درامد از در و دیوار و هوا و زمین و دریا پناهنده سرازیز به ترکیه شدند..چاره ای نداشتند.از افت سطح زندگی فرار کردند..خرده ای نمیشود گرفت
دسامبر 2013 ایرانیان ترکیه 8300کیس
دسامبر 2014 ایرانیان ترکیه 9400 کیس
دسامبر 2016 ایرانیان ترکیه 27500 کیس!!
جولای 2017 ایرانیان ترکیه 32000 کیس!!
این پدیده باعث شد که با توجه به اینکه در بین ورودیهای جدید اولویتهای زیادی که قبلن ذکر خیرشون را کردیم وجود داشت امثال ماها با همسرم که علیرغم اینکه از ارتروز حاد رنج میبرد در کارواش کار میکند و فرزند و هزاران مشکلات به فراموشی سپرده شدیم تا یوان به کار دختر فراریها و کیسهای گلدکوئیست و بانوان سرپرست خانوار!! یا کسانی که کیس خیانت به همسر یا رابطه جنسی ضربدری  و  غیره ارایه دادند در اولویت قرار بگیرند و کارهایشان انجام گیرد
و کسانیکه همزمان یا دو سه ماه قبل از ما و حتی دوسه ماه بعد از ما امده بودند بروند و از پای هواپیما برای ما بای بای کنند
و تو بمانی و کوهی از مشکلات و نا امیدی
تو بمانی توقف کاری یوان
تو بمانی و چشم امیدت به اظهارات  یک کاباره دار کابوی ضد مهاجر و ضد پناهنده و نامتعادل باشد
تو بمانی و اوضاع اقتصادی خراب ترکیه که چندرقاز حقوق اندک را هم صاحبکارت بصورت قسطی به تومیدهد
اینکه سالهای عمرت را هر روز "منتظر تلفن" باشی و عذاب بکشی
وقتی از بدرقه دوستت که تاریخ پرواز گرفته به محل کار برمیگردی و دنیا دور سرت میچرخد و با غر و توهینهای صاحبکارت روبرو میشوی که مسخره ات میکند که در کشورهای دیگر مگر چه پخی وجود دارد .."امریکا شما ایرانیهارو شوتتون کرد بیرون..شماهارو برنمیداره..
اینکه تک و توک هموطنانیکه در شهر میشناختی همه جنتلمن و فعالان سیاسی..روزنامه نگار..وبلاگ نویس..اقلیتهای محترم دینی یا نوکیشان راستین مسیحیت بودند و غیره

و الان (با نهایت احترام و دور از جان بچه های ایرانی جنتلمن و  و محترم ورودیهای جدید که مایه افتخار هستند) شهر تو پر شده از  هموطنانیکه علاقه ای به کار کردن ندارند و برای کسب درامد مواد میفروشند.دلالی مسکن و شغل و غیره میکنند..در ازای انتقال پول هفت مدله توی پاچه هموطنشان میکنند.از فروشگاهها دزدی میکنند و صندوقدار هنگام ارایه تصاویر دوربین فروشگاه به پلیس بارها با صدای بلند بین جمعیت تاکید میکند که "ایرانلی دی"ایرانلی دی"

یا هموطنانیکه فکر میکنند چون برای اولین بار سوار هواپیما شده و از ایران خارج شده اند فلذا وارد ""خارج"" شده اند!
و کشور عقب افتاده و مذهبی ترکیه را سواحل قناری یا ایالت بوفالو  یا خلیج پاتایا پنداشته اند و با موهاییکه با چند رنگ مختلف سبز و بنفش و سفید  رنگ شده و وضع و پوشش وحشتناکی دارند  ابرو و حیثیت نام مقدس ""ایران"" را نزد ترکها به لجن کشیده اند

بله دوستان من ورودی 2014 هستم..نیمه اول..تمام دوستانم هم الان کشور سوم هستند..براشون ارزوی پیروزی و بهروزی دارم
امیدوارم نجات پیدا کنیم ازین منجلاب
اوضاع بازماندگان 2013نیز که دیگر جای خود دارد!

از بازماندگان 2013 هستم
عضويت  / ورود

متاسفانه من یکی از همان بازماندگان 2013 هستم و میان جمع این ورودی های جدید اکثرا فک و الکی خوش.
عضويت  / ورود

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم parandeh_mohajer تشکر کرده اند:
mehrave (سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 7:58 pm)

parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 26, 1394 12:04 am
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 77 بار
امتياز: 1545
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط pm1 » چهارشنبه شهريور ماه 15, 1396 10:34 pm

دوستان 2014 سلام . راستش کارای ما که نوبر بوده تا الان چرا که بعد از 17 ماه تازه رفتیم پیش مصاحبه و بعد از 28 ماه رفتیم مصاحبه و جواب مصاحبمونو بعد از 7 ماه دادن و الانم چند ماهه منتظر کشوری هستیم و خانواده و همسرم پرونده پزشکی داره و ....
pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 1, 1394 12:27 am
تشکر کرده: 19 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 225

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » چهارشنبه شهريور ماه 22, 1396 1:56 pm

shf1356 نوشته است:8Aug2014  ثبت نام
6Dec2014 پيش مصاحبه
15Jan2016 مصاحبه اصلى
28Jan2016 قبولى در مصاحبه اول
1July2016 مصاحبه كشورى
10Oct2016 مصاحبه Icmc1
27Feb2017 مصاحبه  Icmc2 ابطال شد    فعلا منتظر بمانيد. ...........  
عضويت  / ورود

و داستان ادامه دارد

13aug2017 مصاحبه ترجيح كودك در آسام انكارا
بلاتكليفى هنوز ادامه دارد

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 93 بار
تشکر شده: 53 بار
امتياز: 1070