آمار کیسهای مذهبی

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

آمار کیسهای مذهبی

UNREAD_POSTتوسط Rimi » جمعه مرداد ماه 13, 1396 12:30 pm

ضمن عرض سلام و درود خدمت همه پناهجویان عزیز
خواهشمند است جهت اطلاع سایر دوستانی که کیسهای مذهبی دارند و نگران روند پرونده هاشون هستند عزیزانی که هم کیس هستند ، مراحل و روند و همچنین آمار زمانی خود را تا زمان جواب گرفتن کیسشون رو اطلاع رسانی کنند تا همگی با دلگرمی و اعتماد بیشتری این پروسه رو پشت سر بگذاریم

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان
Rimi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 3, 1396 3:25 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160
اعتبار: 0

Re: آمار کیسهای مذهبی

UNREAD_POSTتوسط stage » جمعه مرداد ماه 13, 1396 1:44 pm

Rimi نوشته است:ضمن عرض سلام و درود خدمت همه پناهجویان عزیز
خواهشمند است جهت اطلاع سایر دوستانی که کیسهای مذهبی دارند و نگران روند پرونده هاشون هستند عزیزانی که هم کیس هستند ، مراحل و روند و همچنین آمار زمانی خود را تا زمان جواب گرفتن کیسشون رو اطلاع رسانی کنند تا همگی با دلگرمی و اعتماد بیشتری این پروسه رو پشت سر بگذاریم

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان

ببخشید دوستان ایشون رو تو خطاب میکنم
تو که خودت با هزار التماس و پیغام خصوصی گذاشتن و .... حاضر نشدی آمار زمانی ات رو تو تاپیک آمار زمانی وضعیت پناهندگی بنویسی چطور به خودت اجازه میدی این تاپیک رو بسازی .... حتی اون علامت شصت رو هم که گذاشته بودی گستاخانه برنداشتی و وفاداری ات رو به گروه ثابت کردی .... بهتره بری پی کارت
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 90 بار
تشکر شده: 77 بار
امتياز: 1550

Re: آمار کیسهای مذهبی

UNREAD_POSTتوسط Rimi » جمعه مرداد ماه 13, 1396 3:22 pm

من  جواب مشت رو با مشت نميدم  هر چند كه ميتونم

و شما رو تو خطاب نميكنم و ميگم آقاي  نه چندان محترم شما اگه چشمتون رو باز كنيد ميبينيد كه بنده آمار زمانيم رو گذاشتم دوستان ميتونند برن ببينند و تاريخش رو هم چك كنند بنده حتی نوع کیس خودم رو هم که خیلی از عزیزان عنوان نکردند ذکر کردم
تا حرف بنده ثابت بشه و رو سياهي به زغال بمونه در ضمن علامت شصت تو همه جاي دنيا به معني تأييد مي باشد من با اين علامت يعني گفته شما رو تأييد كردم و بهتون احترام گذاشتم اما اگه شما معنيش رو نمي فهمي ببخشيدها از نفهميِ خودت من مسؤل نيستم
واقعاً شما آدمي هستي كه بايد براتون دل سوزوند چون به احتمال زياد بدبختي  واسه همين كه نميتوني با ديگران درست رفتار كني مطمئناً اينگونه گستاخانه صحبت كردن از بدبختيتون سرچشمه ميگيره
وگرنه آدم نرمال اگر هم از كسي دلخوري داره جلو جمع عنوان نميكنه
خداوند شفات بده

Rimi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 3, 1396 3:25 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسي حاضر است ؟