تذکر در مورد تاپیک آمار زمانی

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: تذکر در مورد تاپیک آمار زمانی

UNREAD_POSTتوسط stage » شنبه تير ماه 24, 1396 7:06 pm

دوستانی که هنوز تاریخ هاشون رو تو تاپیک آمار زمانی وضعیت پناهندگی ننوشتند لطف بفرمایید جهت ارتباط موثر کاربرها این کار رو انجام بدید ... با سپاس
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 66 بار
امتياز: 1325
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط stage » دوشنبه تير ماه 25, 1396 12:46 am

دوستان لطفا به جهت حفظ انسجام تاپیک آمار زمانی از نوشتن مطالب غیر مربوط خودداری بفرمایید. .... دوستان تازه وارد لطف کنید فقط و فقط تاریخ هاتون رو در این تاپیک وارد کنید با سپاس
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » دوشنبه تير ماه 26, 1396 7:33 pm

دوستان
بازخورد این درج تاریخ ها برای خود من خیلی مفید بود چون خیلی دلم گرفته بود و نگران بودم که چرا هیچ خبری نمیشه ولی حالا که میبینم عده ایی از دوستان هستند که خیلی قبل تر از من اومدند و قاعدتا اونها در الویت هستند و خوشحالم که کار دوستان در جریانه و میدونم متعاقب اون کار ماها که جدیدتر اومدیم هم انجام خواهد شد. ... پس از تمام کاربران تقاضا میکنم در مورد درج تاریخ هاشون احساس مسولیت بیشتری بکنند .... به خدا هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اگه بقیه تاریخ شما رو بدونند حالا اگه سر این مسئله حساس ایید با یکی دو روز تفاوت ... یا مثل بعضی از دوستان کلی تر بنویسید. .. ولی بنویسید چون خیلی کسل کننده است که کامنت های دوستان خونده بشه ولی یه علامت سوال همش تو سر مون باشه که این دوست مثلا تاریخ قبولی اش کی هست .... از سایر دوستان هم که از تاپیک حمایت کردند کمال سپاس گذاری را دارم
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sagan » دوشنبه تير ماه 26, 1396 7:42 pm

دوستان عزیز. اگر ممکنه مثل فعال بودن برای درج آمار زمانی٬ برای آپلود کردنه عکس سایتتون هم فعال باشید که بدونیم چی بر سرمون میاد.
دوستان دیگر هم تشویق کنند.
ممنون.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
stage (دوشنبه تير ماه 26, 1396 8:20 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط Gaspadin » دوشنبه تير ماه 26, 1396 9:08 pm

سلام. استیج جان ببخشید اگر من چیزی نمی نویسم در اون تاپیک. گفتم چون ترکیه نیستم شاید روند زمانیم دوستان رو به اشتباه بندازه. ضمن اینکه بار قبل که چیزی نوشتم یکی از دوستان گفت شما از ما نیستی و بهتره چیزی ننویسید. برای همین تصمیم گرفتم دیگه بیشتر خواننده مطالب باشم. اما در مورد روند زمانیم فکر می کنم قبلا زیاد گفتم و شما و آقای ساگان احتمالا در جریان هستید. راستش من سایت هم ندارم اصلا که بتونم عکسش رو بذارم. نمی دونم چرا ما سایت نداریم. و اصلا از کجا میشه این سایت رو دید.
درباره پرونده خودم هم که فعلا خبری نیست و همچنان منتظر هستم. فقط من طی هفته گذشته درباره یک سری از کشورها که ممکنه باز بشن این خانومه -مسوول بخش resettlement unit unhcr خبری بهم داد که اگر خواستید، بگید براتون پیغام خصوصی کنم. چون واقعا نمی خوام باز اینجا چیزی بگم و یک سری از دوستان بیان حرف نا مناسب بزنند.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
نماد کاربر
Gaspadin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 14, 1395 8:54 am
تشکر کرده: 48 بار
تشکر شده: 39 بار
امتياز: 785
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط stage » دوشنبه تير ماه 26, 1396 9:30 pm

Gaspadin نوشته است:سلام. استیج جان ببخشید اگر من چیزی نمی نویسم در اون تاپیک. گفتم چون ترکیه نیستم شاید روند زمانیم دوستان رو به اشتباه بندازه. ضمن اینکه بار قبل که چیزی نوشتم یکی از دوستان گفت شما از ما نیستی و بهتره چیزی ننویسید. برای همین تصمیم گرفتم دیگه بیشتر خواننده مطالب باشم. اما در مورد روند زمانیم فکر می کنم قبلا زیاد گفتم و شما و آقای ساگان احتمالا در جریان هستید. راستش من سایت هم ندارم اصلا که بتونم عکسش رو بذارم. نمی دونم چرا ما سایت نداریم. و اصلا از کجا میشه این سایت رو دید.
درباره پرونده خودم هم که فعلا خبری نیست و همچنان منتظر هستم. فقط من طی هفته گذشته درباره یک سری از کشورها که ممکنه باز بشن این خانومه -مسوول بخش resettlement unit unhcr خبری بهم داد که اگر خواستید، بگید براتون پیغام خصوصی کنم. چون واقعا نمی خوام باز اینجا چیزی بگم و یک سری از دوستان بیان حرف نا مناسب بزنند.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

سلام دوست عزیز
خوشحالم که تاپیک آمار زمانی مورد توجه تون قرار گرفته. ... ما هم خیلی خوشحال خواهیم شد اگر در همین تاپیک ما رو در جریان روند کارتون قرار بدین با ذکر اینکه در ترکیه تشریف ندارید  .. مطمئنم  همه ی دوستان کنجکاو هستند بدونند روند پناهندگی در کشورهای دیگه به چه صورت است  ...بنابراین از شما دعوت میکنم تاریخ های خودتون رو در این تاپیک مرقوم بفرمایید. .. در ضمن من از طرف دوستان از شما عذرخواهی میکنم اگر مشکلی بوده ولی لطفا به دل نگیرید.  دوستان اینقدر اینجا دروغ به شکلهای مختلف دیدند که متاسفانه سخت میتونند حرفهای دیگران رو باور کنند .... در مورد اخبار جدید هم اگر صلاح میدونید تو سایت بنویسید تا دوستان هم اگر خبر جدیدی هست در جریان قرار بگیرند ... امیدوارم همگی ما بتونیم قدم مثبتی برای بشریت رو به زوال برداریم و واقعا دنیا رو از این همه بدبختی ها نجات بدیم ... به امید اون روز .... با سپاس از شما دوست عزیز
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » دوشنبه تير ماه 26, 1396 9:41 pm

دوست عزیز faza123 ممنون دوست من که عکس سایت تون رو آپلود کردین ولی خدا خیرتون بده عکس سایت بدون تاریخ ها به چه درد میخوره ؟؟؟ لطفا تاریخ هاتون رو هم تو تاپیک آمار زمانی وضعیت پناهندگی درج بفرمایید با تشکر
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبلي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها